İtalyanca genetik çevirisi

İtalyanca genetik çevirisi konusunda doğru adrestesiniz.

Medikal alanlardaki tercümeler insan sağlığı ile ilişkili olduğu için hatalı bir çeviri ciddi sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden çeviri bürosu seçiminde çok dikkatli olmalısınız. 2006 yılında kurulan çeviri şirketimiz tıp fakültesi mezunu uzman tercümanları ve editörleri ile doğru ve nitelikli medikal çeviri hizmetleri vermektedir. italyanca genetik çevirisi konusunda destek sağlamakta olduğumuz müşteriler arasında, araştırma merkezleri, özel hastaneler, tıp doktorları, devlet hastahaneleri, medikal cihaz üreticisi firmalar ve global farmakoloji şirketleri bulunmaktadır.

italyanca genetik çevirisi

Semantik Çeviri Bürosu olarak yalnızca Türkiyemizin kentlerinde değil ayrıca ilçelerinin çoğunda da sözlü ve yazılı çeviri çözümleri sunuyoruz. italyanca genetik çevirisi için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Mersin – Mezitli, Batman – Beşiri, Kırşehir – Boztepe, Balıkesir – Balya, Bursa – Mudanya, Nevşehir – Gülşehir, Sakarya – Hendek, Nevşehir – Kozaklı, Kahramanmaraş – Ekinözü, Şanlıurfa – Bozova, Aksaray – Güzelyurt, Bursa – Osmangazi, Hakkari – Yüksekova, Uşak – Ulubey, Tekirdağ – Muratlı, Bayburt – Demirözü, Bingöl – Yedisu, Aydın – Germencik, Iğdır – Aralık, Ordu – Kumru, Malatya – Darende, Bursa – Karacabey, Elazığ – Karakoçan, Ardahan – Hanak, Kilis – Polateli, Denizli – Çardak, Diyarbakır – Bismil, Bolu – Dörtdivan, Elazığ – Sivrice, Sivas – Şarkışla, Giresun – Dereli, Düzce – Akçakoca, Siirt – Eruh, Bursa – Keles, Van – Saray, Malatya – Arguvan, Düzce – Gümüşova, Adıyaman – Kahta, Muş – Malazgirt, Kırşehir – Mucur, Bayburt – Aydıntepe, Düzce – Yığılca, Ağrı – Taşlıçay, Nevşehir – Avanos, Yalova – Altınova, Bilecik – Söğüt, Çankırı – Orta, Rize – Derepazarı, Afyonkarahisar – Dazkırı, Burdur – Bucak, Zonguldak – Devrek, Çanakkale – Ezine, Ağrı – Doğubayazıt, Hakkari – Şemdinli, Artvin – Murgul, Zonguldak – Alaplı, Kayseri – Melikgazi, Ardahan – Posof, Yozgat – Sarıkaya, Sakarya – Akyazı, Afyonkarahisar – Başmakçı, Kahramanmaraş – Andırın, Aksaray – Eskil, Niğde – Çamardı, Çanakkale – Gelibolu, Tunceli – Hozat, Ardahan – Damal, Tokat – Turhal, Kırşehir – Kaman, Gaziantep – Şahinbey

İtalyanca genetik çevirisi konusunda ülkemizin en çok tercih edilen firması: Semantik Tercüme

italyanca genetik çevirisi

Medikal çevirilerde neden bizi tercih etmelisiniz?

10 yılı aşkın bir süredir tıp çevirisi alanında sayısız işi çok büyük bir başarıyla bitirdik. Aşağıdaki listede tıbbi tercüme hizmeti sunduğumuz konu başlıklarından bazı ana başlıkları bulabilirsiniz:

Alerji, Psikanaliz, Klinik Çalışma, Klinik Deney, Genetik, Epistemoloji, Araştırma Protokolü, Supramoleküler Kimya, Koruyucu Diş Hekimliği, Farmasötik Kimya, Embriyoloji, Pratisyen Hekimlik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Kadın Doğum Hastalıkları, Deri Hastalıkları, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Toksikoloji, Adli Tıp, Farmakoekonomik Raporlar, Kolonoskopi, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Spektroskopi, Medikal Ürün Katalogu, Medikal Alet, Tıbbi Ürün Katalogu, Adli Jinekoloji, Reanimasyon, Enfeksiyon Hastalıkları, Bağışıklık Testi, Mikrobiyoloji, Akademik Yayın Eleştirisi, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Tıbbi Katalog, İnorganik Kimya, Nefroloji, Tıbbi Dergi, Nörofizyoloji, Hasta Geçmiş Hikayesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Sağlık Ekonomisi Araştırması, Tıbbi Bülten, Dahiliye, Tıbbi Yazılım, İlaç Ruhsat Dosyası, Tıbbi Kitapçık, Kalp ve Damar Cerrahisi, KÜB KT, Radyografi, Parazitoloji, Sağlık Araştırması, Algoloji, Ağız ve Diş Sağlığı, Çocuk Cerrahisi, Hasta Raporu, Çocuk Hastalıkları, İmmunoloji, Hava ve Uzay Hekimliği, Tanatoloji, Tıbbi Broşür, Bitirme Tezi, Tıbbi Farmakoloji, Mikrocerrahi, Fizik Tedavi.

Dünyanın farklı ülkelerindeki hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize yüzden fazla dilde yazılı ve sözlü tıbbi çeviri hizmetleri sunmaktayız. Medikal tercüme desteği sağlamakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Tatarca, Endonezce, Arnavutça, İngilizce, Azerice, Zuluca, Fransızca, Altayca, İrlandaca, Kazakça, Malayca, İtalyanca, Farsça, Japonca, Danca, İzlandaca, Filipince, Yunanca, Ermenice, Vietnamca, Slovence, Moğolca, Rusça, İbranice, Türkçe, Kürtçe, Urduca, Romence, Çince, Tacikçe, Fince, Almanca, Slovakça, Ukraynaca, Moldovca, Bulgarca, Makedonca, Kırgızca, Çeçence, Macarca, Gagavuzca, Katalanca, İspanyolca, Hollandaca, Uygurca, Tayvanca.

Tercüme şirketimizi sektördeki rakiplerinden ayıran önemli farklar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, çok büyük projelerdeki takdir gören ustalığımız, müşteri gizliliği konusundaki duyarlılığımız, ve çeviri sürecinin her aşamasında titizlikle yürüttüğümüz kalite kontrol süreçleridir.

İtalyanca genetik çevirisi konusundaki istekleriniz ya da sorularınız için Semantik Çeviri’ye e-posta atabilir veya isterseniz doğrudan bize telefon edebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

italyanca genetik çevirisi

Verdiğimiz çok kaliteli hizmet sayesinde çok sayıda değerli müşterimizden yaptığımız işi öven sayısız e-posta almaktayız. Aşağıda bunların bir kısmını görebilirsiniz:

italyanca genetik çevirisi

Günümüz dünyasında yüksek nitelikli çevirilerin sadece ve sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğine inanıyoruz. Bu yüzden tüm redaktörlerimiz ve tercümanlarımız yalnızca kendi ana dillerinde tercüme hizmeti sunuyorlar.

Yazan : Necati Ergin

etiket listesi
tıbbi tercüme bürosu, tercüme bürosu, italyanca genetik çevirisi, çeviri bürosu, medikal tercüme, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri, medikal çeviri

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri