İngilizce okul hekimliği tercümeleri

İngilizce okul hekimliği tercümeleri alanında en kaliteli hizmet veren tercüme bürosuyuz.

Tıbbi alanlara ilişkin çeviriler insan sağlığı ile igili olduğundan çeviride yapılacak en küçük bir yanlış bile ciddi sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle tercüme bürosu seçerken çok dikkatli davranmalısınız. 2006 yılında kurulan tercüme büromuz en iyi üniversitelerden mezun uzman tercümanları ve redaktörleri ile nitelikli, doğru ve tutarlı medikal tercüme hizmetleri sunmaktadır. ingilizce okul hekimliği tercümeleri sunmakta olduğumuz müşteriler arasında, üniversiteler, tıp doktorları, büyük ilaç üreticileri, medikal cihaz üreticileri, devlet hastahaneleri ve büyük özel hastaneler yer almaktadır.

Günümüz dünyasında en kaliteli tercüme hizmetlerinin sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğine inanıyoruz. İşte bu nedenle tüm redaktörlerimiz ve tercümanlarımız kendi ana dillerinde çeviri hizmeti üretiyorlar.

İngilizce okul hekimliği tercümeleri ile alakalı tüm ihtiyaçlarınız için Semantik Dil Hizmetlerine bir e-mail gönderebilir veya bunun yerine bizimle telefonla temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Yıllardır koruduğumuz hizmet kalitesi sayesinde onlarca müşterimizden övgü dolu onlarca e-posta bize ulaşıyor. Buradaki listede bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

 • Epikriz raporarımızın Farsçaya tercümesinin yapılmasında profesyonelce çalışarak etkileyici bir performans sergilediniz. Tıbbi tercümelerdeki beceriniz hayranlık uyandırıyor. Gerçekten teşekkür ediyorum.
  (Hastane Müdürü)
 • Medikal çeviriler bizim açımızdan çok kritik. Sağlık kurumumuza gelen hastane raporlarında söz konusu olabilecek en ufak bir çeviri hatası hastalarımızın sağlığına zarar verebilir. Semantik Tercüme işimizin kritikliğini bildiğinden çevirilere her zaman aşırı itina gösteriyor. (Hastane Yöneticisi)
 • Şirketinizin proje yöneticileri gerçekten çok çok başarılılar. tüm tercüme ve yerelleştirme projelerimizde projelerin en başından en sonuna kadar bizimle sürekli olarak iletişim kurarak ihtiyaç olan her yerde bize sorular yönelttiler, bizden görüş aldılar. Proje süreçleri ile ilgili olarak şirketimize sürekli olarak bilgi ilettiler. Onlarla işbirliği yapmak keyif verici.
  Genel Müdür
 • Süper fiyat, üstün kalite… Bizi çeviri sorunundan kurtarmış olduğunuz için çok teşekkürler.
  (Satın Alma Müdürü)
 • Tıbbi metinlerin çevirisinde bu denli usta olmanıza hayret ettim. Bu alanda daha önce projelerimizi teslim ettiğimiz yabancı çeviri firmalarının tamamından daha kaliteli hizmet sağlıyorsunuz.
  (Özel Hastane Sahibi)
 • Hastanemiz adına hazırladığınız medikal terimler sözlüğü bize gerçekten çok fayda sağladı. Aradan onca yıl geçmesine karşın hâla sözlüğümüzden yararlanıyoruz.
  (Hastane sahibi)
 • ingilizce okul hekimliği tercümeleri sahasında iyi bir tercüme şirketi bulmak sanıldığı kadar kolay değil. Bu alanda uzmanlık sahibi az sayıda şirketten biri de Semantik Çeviri Bürosu. Tıbbi terminolojiye son derece hakimler.
  (Kardiyoloji Uzmanı)
 • Tercüme şirketinizi bana bir dostum önermişti. Tıbbi araştırma makalelerimin İtalyancaya tercümesi çok iyi oldu. Teşekkürler Semantik!
  (Uzman Doktor – Araştırmacı)
 • Sağlık kurumumuz için çeviri belleği hazırladığınız için çeviri maliyetimiz azaldı. Sizi seçmekle yerinde bir karar almışız. Geliştirdiğiniz ileri teknoloji ile gurur duyabilirsiniz. Tüm tanıdıklara ve dostlara sizi öneriyoruz. Yönetim Kurulu üyesi
 • Tercüme bürolarıyla birlikte çalışmak hastanemiz için hep problem olmuştu. Semantik Tercüme ile bu sorundan kurtulduk. Profesyonel kadroları ile çok kaliteli hizmet sunduklarını özellikle bildirmek istiyorum.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Bugüne dek çalışmış olduğumuz tercüme şirketlerinden hepsinden oldukça farklısınız. Üstün kaliteniz, özenli çalışmanız ve bize sunduğunuz makul fiyatlar için size teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.
  (Satış Müdürü)
 • Tıbbi aygıtlarımızın bakım kılavuzlarını 30’a yakın dile üstün bir başarıyla çevirdiniz. Masa üstün yayıncılık konusunda da çok iyisiniz. Artık hep Semantik Tercüme ile işbirliği yapacağız.
  (Pazarlama Müdürü)

İngilizce okul hekimliği tercümeleri konusunda Türkiye’nin en seçkin kurumu: Semantik Tercüme

ingilizce okul hekimliği tercümeleri

Tercüme büromuzu piyasadaki rakiplerinden ayrıştıran önemli noktalar teknolojik altyapımız, çok büyük projelerdeki takdir gören tecrübemiz, müşteri gizliliği konusundaki etik prensiplerimiz, ve tercümenin bütün fazlarında ciddiyetle yürüttüğümüz kalite kontrol ve kalite güvence süreçleridir.

ingilizce okul hekimliği tercümeleri

Kurulduğumuz günden bu yana sözlü ve yazılı tıbbi çeviri alanında sayılamayacak kadar çok işi hep zamanında ve başarıyla tamamladık. Aşağıdaki listede medikal çeviri hizmetleri sunduğumuz konulardan bazı örnekleri bulabilirsiniz:

Endokrinoloji, KÜB KT, Farmakoloji, Kullanma Kılavuzu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Neonatoloji, Radyografi, Deri Hastalıkları, Tıbbi Cihaz, Kolonoskopi, Çevresel Kimya, Fizik Tedavi, Tıbbi Yazılım, Klinik Çalışma Raporu, Spektroskopi, Hava ve Uzay Hekimliği, Akupunktur, İmmunoloji, Tıbbi Ürün, Tıbbi Donanım, İlaç Tescil Belgesi, Nöroloji, Moleküler Genetik, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, İnorganik Kimya, Radyolojik Tetkik, Hasta Bilgi Föyü, Tıbbi Yayın, Viroloji, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Sağlık Araştırması, Epistemoloji, İşyeri Hekimliği, Farmasötik, BT, Alerji Hastalıkları, Halk Sağlığı, İntaniye, Kadın Hastalıkları, Patent Başvurusu, Psikanaliz, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Medikal Cihaz, Tıbbi Bülten, Hasta Raporu, Plastik Cerrahi, Akademik Makale, Nefroloji, Hasta Geçmiş Hikayesi, Mikrocerrahi, Nöropatoloji, Göğüs Cerrahisi, Romatoloji, Farmakolojik Araştırma, Sinir Sistemi Hastalıkları, Farmasötik Kimya, Neurofeedback, Pediatri, Dermatoloji, Çocuk Sağlığı, Medikal Donanım, Genel Cerrahi , Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Onkoloji, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Adli Toksikoloji, Nöroşirurji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kongre Sunumu, Tıbbi Tetkik, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Kan Analiz Cihazları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kalp Damar Cerrahisi, Psikiyatri, Elektrokardiyograf, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi.

ingilizce okul hekimliği tercümeleri

Semantik Tercüme Bürosu olarak sadece Türkiye’nin illerinde değil aynı zamanda birçok güzide ilçesinde de tıp tercümesi çözümleri sunmaktayız. Aşağıda ingilizce okul hekimliği tercümeleri hizmeti verdiğimiz ilçelerden örnekler yer alıyor.

Bitlis – Güroymak, Osmaniye – Düziçi, Gümüşhane – Köse, Karaman – Kazımkarabekir, Muş – Malazgirt, Bayburt – Demirözü, Sivas – Suşehri, Şanlıurfa – Siverek, Ardahan – Çıldır, Çankırı – Korgun, Manisa – Gölmarmara, Kastamonu – Daday, Kilis – Polateli, Muş – Bulanık, Konya – Beyşehir, Gaziantep – Şahinbey, Iğdır – Tuzluca, Bingöl – Adaklı, Balıkesir – İvrindi, Düzce – Kaynaşlı, Erzurum – Karayazı, Sakarya – Söğütlü, Adana – Kozan, Bilecik – Bozüyük, Sakarya – Hendek, Ordu – Kabadüz, Aydın – Söke, Adıyaman – Samsat, Balıkesir – Manyas, Hakkari – Yüksekova, Sivas – Koyulhisar, Gümüşhane – Kürtün, Mersin – Anamur, İzmir – Selçuk, Çankırı – Bayramören, Afyonkarahisar – Sandıklı, Tokat – Sulusaray, Antalya – Finike, Amasya – Suluova, Aydın – Karpuzlu, Bilecik – Pazaryeri, Kahramanmaraş – Nurhak, Bitlis – Ahlat, Sakarya – Pamukova, Ordu – Ulubey, Aydın – Nazilli, Amasya – Merzifon, Denizli – Çivril, Eskişehir – Beylikova, Bilecik – İnhisar, Siirt – Kurtalan, Hakkari – Çukurca, Bitlis – Tatvan, Yozgat – Çandır, Diyarbakır – Çermik, Uşak – Ulubey, Van – Muradiye, Kütahya – Çavdarhisar, Tekirdağ – Saray, Kayseri – Talas, Konya – Ilgın, Bilecik – Gölpazarı, Siirt – Baykan, İstanbul – Esenyurt, Diyarbakır – Sur, Kilis – Elbeyli, Bursa – Kestel, Batman – Sason, İzmir – Kemalpaşa, Kocaeli – Darıca

Sadece Türkiye’de değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize yüzlerce dil çiftinde tıbbi alanda tercüme ve yerelleştirme hizmetleri veriyoruz. Tıbbi tercüme konusunda hizmet vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Türkçe, Yunanca, Sırpça, Bangladeşçe, Urduca, Farsça, Almanca, Altayca, Felemenkçe, Ermenice, Hollandaca, Letonca, Türkmence, Lehçe, Danca, İbranice, Fransızca, Boşnakça, Tacikçe, Moldovca, Slovence, Zuluca, Bulgarca, Hırvatça, Ukraynaca, Kürtçe, Gagavuzca, Moğolca, Arnavutça, Çince, Kazakça, Rusça, İngilizce, Norveççe, İtalyanca, Macarca, Makedonca, İspanyolca, Sanskritçe, Hintçe, Rumca, Japonca, İsveççe, Katalanca, Süryanice, Azerice.

ingilizce okul hekimliği tercümeleri

Müşterilerimizin İngilizce okul hekimliği tercümeleri için bizi tercih etme nedenleri:

Yazan : Mustafa Karabiber

seçilmiş anahtar kelimeler
tercüme bürosu, medikal tercüme, tıbbi tercüme, medikal çeviri, çeviri bürosu, ingilizce okul hekimliği tercümeleri, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri