Supramoleküler kimya çevirisi

Supramoleküler kimya çevirisi alanında en uygun tercüme bürosuyuz.

Tıbbi konulara ilişkin çeviri etkinlikleri insanların sağlığı ile ilişkili olduğu için tercümede yapılacak en küçük bir yanlışlık bile geri dönüşü olmayan sonuçlar oluşturabilir. Bu yüzden tercüme bürosu seçiminde çok dikkatli olunmalıdır. Kuruluşundan bu yana sektörün öncü gücü olan çeviri büromuz tıp fakültesi mezunu uzman çevirmenleri ve editörleri ile kaliteli, doğru ve güvenilir tıbbi çeviri hizmetleri sağlamaktadır. supramoleküler kimya çevirisi sağladığımız müşteriler arasında, medikal cihaz üreticisi firmalar, büyük ilaç üreticileri, devlet hastahaneleri, üniversiteler, tıp doktorları ve büyük özel hastaneler yer almaktadır.

supramoleküler kimya çevirisi

Başarılı çalışmalarımız yüzünden değerli müşterilerimizden övgü dolu sayısız mektup alıyoruz. Aşağıda bulunan listede bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

 • Hasta raporlarımızın Almancaya çevirisinde profesyonelce çalışarak muhteşem bir iş çıkarttınız. supramoleküler kimya çevirisi alanındaki profesyonelliğiniz hayranlık verici. Samimi teşekkürlerimi kabul edin lütfen.
  (Doçent Doktor)
 • Sağlık kurumumuz için çeviri belleği hazırladığınızdan tercüme maliyetimiz azaldı. Şirketinizi seçmekle çok iyi bir karar verdiğimizi şimdi anlıyorum. Geliştirdiğiniz yüksek teknoloji ile gurur duyabilirsiniz. Tanıdığımız tüm şirketlere sizi öneriyoruz. Proje Koordinatörü
 • Tercüme şirketinizin proje koordinatörleri ve yöneticileri hakikaten çok başarılı. tercüme ve lokalizasyon projelerimizin hepsinde projelerin en başından en sonuna kadar bizimle sürekli olarak temas kurup gereken her yerde bize sorular sordular, bizim fikrimizi aldılar. Projenin ilerleyişi hakkında sürekli bize bilgi aktardılar. Sizinle birlikte çalışmak gerçekten keyif verici.
  Ticaret Müdürü
 • Tıbbi cihazlarımızın kullanım kılavuzlarını 30’dan fazla dile mükemmel bir şekilde çevirdiniz. Masa üstün yayıncılık alanında da çok iyisiniz. Artık hep Semantik Tercüme Bürosu ile işbirliği yapacağız.
  (Satın Alma Müdürü)
 • Özel hastanemiz adına hazırlamış olduğunuz farmakoloji sözlüğü muhteşemdi. Aradan onca yıl geçmiş olmasına rağmen hâla sözlüğümüzden faydalanıyoruz.
  (Uzman Doktor)
 • Medikal tercümeler bizim için çok kritik. Sağlık kurumumuza gelen doktor raporlarında yapılabilecek en ufak bir tercüme hatası hastalarımızın sağlığının bozulmasına yol açabilir. Semantik Çeviri Bürosu işimizin hassasiyetini bildiğinden tercümelere her zaman aşırı özen gösteriyor. (Hastahane Sahibi)
 • Tıbbi tercümeler konusunda bu derece iyi olmanıza hayret ettim. Bu konuda daha önce birlikte çalıştığımız yabancı tercüme firmalarının tümünden daha iyi hizmet veriyorsunuz.
  (Doktor)
 • supramoleküler kimya çevirisi kapsamında uygun bir tercüme şirketi bulmak çok basit değil. Bu konuda uzmanlık ve tecrübe sahibi çok az sayıda şirketten biri de Semantik Çeviri Bürosu. Tıp terimlerine hakimiyetleri çok iyi.
  (Kardiyoloji Uzmanı)
 • Geçmişte çalışmış olduğumuz tercüme firmalarından hepsinden çok çok farklısınız. Kaliteniz, doğru ve güvenilir çalışmalarınız ve bize sunduğunuz uygun fiyatlar için firmanıza çok teşekkür ederim.
  (Satış Müdürü)
 • Çeviri bürolarıyla işbirliği yapmak şirketimiz için hep sorun olmuştu. Semantik Tercüme ile bu dertten kurtulduk. Profesyonel kadroları ile çok iyi hizmet sunduklarını özellikle vurgulamak istiyorum.
  (Doktor)
 • Hesaplı fiyat, çok iyi kalite… Kurumumuzu tercüme sorunundan kurtarmış olduğunuz için size çok minnetkârız.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Tercüme büronuzu bir dostum bana salık vermişti. Akademik makalemin Fransızcaya tercümesi son derece iyi oldu. Size ne kadar teşekkür etsem azdır.
  (Doçent Doktor)
Dünyanın farklı ülkelerinde bulunan kişilere ve kuruluşlara yüzden fazla dilde medikal alanda tercüme ve yerelleştirme desteği sağlıyoruz. Supramoleküler kimya çevirisi hizmeti sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Katalanca supramoleküler kimya çevirisi, Bulgarca supramoleküler kimya çevirisi, Türkmence supramoleküler kimya çevirisi, İngilizce supramoleküler kimya çevirisi, Kırgızca supramoleküler kimya çevirisi, Moldovca supramoleküler kimya çevirisi, Hollandaca supramoleküler kimya çevirisi, Tayvanca supramoleküler kimya çevirisi, Farsça supramoleküler kimya çevirisi, İzlandaca supramoleküler kimya çevirisi, Ermenice supramoleküler kimya çevirisi, İbranice supramoleküler kimya çevirisi, Azerice supramoleküler kimya çevirisi, Norveççe supramoleküler kimya çevirisi, Rusça supramoleküler kimya çevirisi, Romence supramoleküler kimya çevirisi, Slovence supramoleküler kimya çevirisi, Zuluca supramoleküler kimya çevirisi, Japonca supramoleküler kimya çevirisi, Çince supramoleküler kimya çevirisi, Kürtçe supramoleküler kimya çevirisi, İtalyanca supramoleküler kimya çevirisi, Uygurca supramoleküler kimya çevirisi, İspanyolca supramoleküler kimya çevirisi, İrlandaca supramoleküler kimya çevirisi, Hırvatça supramoleküler kimya çevirisi, Danca supramoleküler kimya çevirisi, Yunanca supramoleküler kimya çevirisi, Ukraynaca supramoleküler kimya çevirisi, Bangladeşçe supramoleküler kimya çevirisi, Boşnakça supramoleküler kimya çevirisi, Hintçe supramoleküler kimya çevirisi, Slovakça supramoleküler kimya çevirisi, Tacikçe supramoleküler kimya çevirisi, Korece supramoleküler kimya çevirisi, Sanskritçe supramoleküler kimya çevirisi, Makedonca supramoleküler kimya çevirisi, Lehçe supramoleküler kimya çevirisi, Almanca supramoleküler kimya çevirisi, Sırpça supramoleküler kimya çevirisi, Gürcüce supramoleküler kimya çevirisi, Fransızca supramoleküler kimya çevirisi, Macarca supramoleküler kimya çevirisi, Türkçe supramoleküler kimya çevirisi, Kazakça supramoleküler kimya çevirisi, Gagavuzca supramoleküler kimya çevirisi.

supramoleküler kimya çevirisi

Supramoleküler kimya çevirisi konusunda ülkemizin en başarılı şirketi: Semantik Dil Hizmetleri

Supramoleküler kimya çevirisi konusunda bizi tercih etmenizi gerektiren sebepler:

Bugünün küreselleşen dünyasında yüksek kaliteli çeviri hizmetlerinin yalnızca hedef dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğini biliyoruz. İşte bu sebeple tüm redaktörlerimiz ve tercümanlarımız yalnızca kendi ana dillerinde tercüme hizmeti sunuyorlar.

1996 yılından bu yana tıbbi çeviriler konularında sayılamayacak kadar çok projeyi son derece başarılı bir şekilde tamamladık. Aşağıdaki listede yazılı ve sözlü tıbbi tercüme çözümleri verdiğimiz konulardan bazı başlıkları bulabilirsiniz:

Medikal Ürün Katalogu, Deri Hastalıkları, Tıbbi Farmakoloji, Ortopedik İmplant, Tıbbi Literatür, Genel Cerrahi , Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Medikal Gereç, Elektrokardiyograf, Neurofeedback, Embriyoloji, Araştırma Protokolü, Nöroradyoloji, Hasta Geçmiş Hikayesi, Pediatri, İç Hastalıkları, Ortodonti, Endokrinoloji, Çocuk Sağlığı, Tıbbi Kitapçık, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Tıbbi Dergi, Tıp Hukuku, Radyoloji, Hasta Raporu, Oftalmoloji, Tıbbi Katalog, İlaç Tescil Belgesi, Tıbbi Ürün, Klinik Çalışma, Cezaevi Hekimliği, CTD (Modül III), Hemodiyaliz, Adli Tıp, Radyolojik Tetkik, Kadın Doğum Hastalıkları, Patent Başvurusu, Mikrobiyoloji, Alternatif Tıp, Medikal Analiz Cihazı, Medikal Yazılım, Medikal Dergi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Pratisyen Hekimlik, Medikal Cihaz, Nefroloji, Psikopatoloji, Genetik, Alerji Hastalıkları, Koruyucu Hekimlik, Tıbbi Mevzuat, Klinik Laboratuvar, Kongre Sunumu, Diyagnostik Görüntüleme, Çocuk İmmünolojisi, Adli Jinekoloji, Fizyoloji, Bağışıklık Testi, Nöroloji, Anestezi, Polipektomi, İmmunoloji, Farmasötik, Tüp Bebek, MR, İnorganik Kimya, İyileştirici Hekimlik, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Patolojik Anatomi, Acil Tıp, Kadın Hastalıkları, Diyagnostik Sistem, Üroloji, Medikal Donanım, Estetik Cerrahi, Fiziksel Tıp, Pediyatri.

Tercüme firmamızı diğer bütün rakiplerimizden farklılaştıran önemli noktalar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, büyük ve karmaşık çeviri projelerindeki takdir gören ustalığımız, müşteri gizliliği konusundaki ilkelerimiz, ve çeviri işleminin her aşamasında yürüttüğümüz kalite kontrol süreçleridir.
Semantik Çeviri olarak yalnızca ülkemizin kentlerinde değil aynı zamanda ilçelerinin önemli bir kısmında da sözlü ve yazılı tıbbi çeviri çözümleri sunuyoruz. supramoleküler kimya çevirisi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Denizli – Babadağ, Konya – Tuzlukçu, Zonguldak – Çaycuma, Denizli – Akköy, Bitlis – Ahlat, Sakarya – Ferizli, Rize – Hemşin, Sinop – Durağan, Kahramanmaraş – Ekinözü, Bursa – Mustafakemalpaşa, Bursa – Karacabey, Kütahya – Altıntaş, Tunceli – Hozat, Çanakkale – Çan, Niğde – Bor, Yozgat – Çekerek, Konya – Cihanbeyli, Afyonkarahisar – Çobanlar, Osmaniye – Toprakkale, Mersin – Çamlıyayla, Sivas – Hafik, Bingöl – Karlıova, Mersin – Mezitli, Erzurum – Olur, Düzce – Çilimli, İstanbul – Üsküdar, Tunceli – Pertek, Kırıkkale – Keskin, Çanakkale – Lapseki, Bartın – Kurucaşile, Trabzon – Çarşıbaşı, Kahramanmaraş – Çağlıyancerit, Malatya – Yazıhan, Ankara – Çankaya, Nevşehir – Ürgüp, Burdur – Gölhisar, Kütahya – Şaphane, Trabzon – Düzköy, Ankara – Nallıhan, Trabzon – Arsin, Şırnak – Güçlükonak, Bolu – Yeniçağa, Amasya – Merzifon, Adana – Aladağ, Adana – Yüreğir, Bingöl – Adaklı, Kahramanmaraş – Nurhak, Isparta – Gelendost, Eskişehir – Beylikova, Kars – Susuz, Yozgat – Kadışehri, Aydın – Didim, Elazığ – Arıcak, Ağrı – Eleşkirt, Manisa – Alaşehir, Kocaeli – Dilovası, Iğdır – Tuzluca, Düzce – Gümüşova, Şanlıurfa – Birecik, Kırşehir – Mucur, Kahramanmaraş – Türkoğlu, Manisa – Kula, Kırşehir – Akçakent, Kastamonu – Devrekani, Elazığ – Ağın, Şanlıurfa – Viranşehir, Kilis – Elbeyli, Kastamonu – Tosya, Samsun – Bafra, Samsun – Kavak

supramoleküler kimya çevirisi

Supramoleküler kimya çevirisi alanındaki tüm ihtiyaçlarınız için çeviri şirketimize e-posta mesajı atabilir ya da isterseniz şirketimizle telefonla iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

supramoleküler kimya çevirisi

Yazan : İsmail Bener

anahtar sözcüklerden seçmeler
tıbbi tercüme bürosu, tıbbi tercüme, supramoleküler kimya çevirisi, tıbbi çeviri, medikal tercüme, tıbbi çeviri bürosu, medikal çeviri, çeviri bürosu, tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog