Rusça tıbbi bülten tercümeleri

Rusça tıbbi bülten tercümeleri konusunda en uygun tercüme bürosuyuz.

Tıbbi konularla ilgili tercümeler insanların sağlığı ile bağlantılı olduğundan tercümede yapılacak bir hata çok ciddi sonuçlar doğurabilir. Bu nedenden dolayı tercüme bürosu seçimi çok kritik bir karardır. 2006 senesinde faaliyet göstermeye başlayan çeviri şirketimiz tıp fakültesi mezunu profesyonel çevirmen ve editör kadrosu sayesinde doğru ve nitelikli tıbbi tercüme hizmetleri vermektedir. Semantik Tercüme Bürosundan rusça tıbbi bülten tercümeleri alan müşteriler içinde devlet hastahaneleri, özel hastaneler, tıbbi cihaz üreticileri, global ilaç üreticileri, araştırma merkezleri ve tıp doktorları yer almaktadır.

rusça tıbbi bülten tercümeleri

Günümüz dünyasında nitelikli çevirilerin yalnızca o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğine inanıyoruz. İşte bu nedenle tüm tercüman ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri hizmeti üretiyorlar.

Rusça tıbbi bülten tercümeleri alanında neden bizi seçmelisiniz?

Çeviri büromuzu diğer bütün rakiplerinden ayrıştıran en temel noktalar yüksek teknoloji kullanmamız çok dilli ve büyük projelerdeki uzun senelere dayanan deneyimimiz, müşteri sırları konusundaki etik ilkelerimiz, ve tercümenin bütün fazlarında ısrarla uygulamakta olduğumuz kalite kontrol ve kalite güvence metodolojisidir.

Dünyanın dört bir tarafında bulunan çok kıymetli müşterilerimize 100’den fazla dilde medikal alanda tercüme desteği sunuyoruz. Medikal çeviri desteği verdiğimiz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Fransızca, Sanskritçe, Felemenkçe, Hırvatça, Kazakça, Almanca, Slovence, Azerice, İngilizce, İspanyolca, Gagavuzca, Farsça, Flamanca, Japonca, Vietnamca, Malayca, Bulgarca, Gürcüce, İsveççe, Romence, Altayca, Hollandaca, Lehçe, Rusça, Ermenice, Çekçe, Türkmence, Çince, Özbekçe, Filipince, Norveççe, Arnavutça, Moldovca, Hintçe, Türkçe, Danca, Ukraynaca, İtalyanca, Zuluca, Endonezce, İbranice, Urduca, Fince, İrlandaca, Bangladeşçe, Yunanca.

rusça tıbbi bülten tercümeleri

Rusça tıbbi bülten tercümeleri ile alakalı bütün istekleriniz ya da sorularınız için tercüme büromuza bir e-mail atabilir veya arzu ederseniz bizimle telefonla temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

rusça tıbbi bülten tercümeleri

Rusça tıbbi bülten tercümeleri konusunda Türkiye’nin en çok tercih edilen şirketi: Semantik Tercüme Bürosu

rusça tıbbi bülten tercümeleri

Kurulduğumuz günden bu yana sözleşme tercümesi alanında binlerce işi hep zamanında ve başarıyla tamamladık. Aşağıdaki listede yazılı ve sözlü tıbbi çeviri hizmetleri sunduğumuz alanlardan bazı örnekler bulabilirsiniz:

Araştırma Broşürü, Klinik Çalışma Raporu, Hermeneutik, Nöroşirurji, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Kullanım Kılavuzu, Akademik Yayın, Kolonoskopi, Pratisyen Hekimlik, Kalp Hastalıkları, Nefroloji, Tıp Hukuku, Psikoterapi, Tanatoloji, Diyagnostik Sistem, Estetik Cerrahi, Hava ve Uzay Hekimliği, Romatoloji, Medikal Yazılım, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Plastik Cerrahi, CTD (Modül III), Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Çocuk Nefrolojisi, Çevresel Kimya, Moleküler Genetik, Akademik Yayın Eleştirisi, Onkoloji, Tıbbi Donanım, CAT, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Patent Belgesi, Sağlık Ekonomisi Araştırması, Kongre Sunumu, Medikal Gereç, Araştırma Protokolü, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Doktor Eğitim Materyalleri, Oftalmoloji, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Epikriz, KÜB KT, Göğüs Cerrahisi, Tıbbi Cihaz, Beyin ve Sinir Cerrahisi, MRI, Akupunktur, İşyeri Hekimliği, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Bağışıklık Testi, Tıbbi Patoloji, Çocuk Hastalıkları, Halk Sağlığı, Fiziksel Tıp, Deniz Hekimliği, Monografi, BT, Hasta Bilgi Föyü, Kanser Biyolojisi, Mikrocerrahi, Alerji, Psikanaliz, Hemodiyaliz, Pazarlama Materyalleri, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Klinik Çalışma, Alerji Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Patent Başvurusu, Tıbbi Katalog, Adli Jinekoloji, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Pulmonoloji.

Semantik Çeviri olarak sadece Türkiye’nin kentlerinde değil ayrıca ilçelerinin önemli bir kısmında da yazılı ve sözlü çeviri çözümleri sağlamaktayız. Aşağıda rusça tıbbi bülten tercümeleri hizmeti verdiğimiz bazı ilçeler aşağıda listeleniyor.

Elazığ – Kovancılar, Kırıkkale – Çelebi, Balıkesir – Erdek, Çankırı – Orta, Aydın – Kuyucak, Osmaniye – Kadirli, Denizli – Akköy, Van – Çatak, Samsun – Terme, Sivas – İmranlı, Karaman – Sarıveliler, Tokat – Pazar, Kütahya – Dumlupınar, Malatya – Hekimhan, Trabzon – Sürmene, Siirt – Pervari, Denizli – Kale, Karabük – Safranbolu, Bingöl – Yayladere, Bayburt – Aydıntepe, Siirt – Eruh, Sinop – Saraydüzü, Zonguldak – Alaplı, Bitlis – Mutki, Gümüşhane – Kürtün, İzmir – Balçova, Şırnak – Güçlükonak, Artvin – Ardanuç, Zonguldak – Ereğli, Karaman – Başyayla, Gaziantep – Yavuzeli, Ankara – Yenimahalle, Ankara – Akyurt, Kocaeli – Çayırova, Yalova – Altınova, Kütahya – Pazarlar, Düzce – Kaynaşlı, Denizli – Tavas, Karaman – Ayrancı, Nevşehir – Acıgöl, Adana – Karataş, Manisa – Gölmarmara, Bilecik – Gölpazarı, Afyonkarahisar – Evciler, Muş – Korkut, Kırklareli – Demirköy, Amasya – Taşova, Kayseri – Bünyan, Mersin – Mut, Amasya – Suluova, Muş – Hasköy, Mersin – Silifke, Gaziantep – Nurdağı, Bitlis – Tatvan, Balıkesir – İvrindi, Kastamonu – İhsangazi, Eskişehir – Tepebaşı, İzmir – Dikili, Elazığ – Sivrice, Adana – Karaisalı, Sivas – Zara, Batman – Sason, Ağrı – Diyadin, Adana – Aladağ, Tokat – Zile, Konya – Karatay, Bursa – Yıldırım, Bingöl – Karlıova, Bayburt – Demirözü, Kars – Sarıkamış

Sunduğumuz kaliteli ve dürüst hizmet için çok değerli müşterilerimizden yaptığımız işi takdir eden onlarca mektup almaktayız. Aşağıda yer alan listede bunların bir kısmını okuyabilirsiniz:

Yazan : Mustafa Karabiber

anahtar sözcüklere ilişkin liste
medikal tercüme, tercüme bürosu, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri, medikal çeviri, çeviri bürosu, rusça tıbbi bülten tercümeleri

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri