Rusça pratisyen hekimlik tercümeleri

Rusça pratisyen hekimlik tercümeleri talepleriniz için lider tercüme bürosu ile çalışın.

Medikal alanlarla alakalı tercüme etkinlikleri insanların sağlığı ile ilişkili olduğundan bir tercüme hatası çok vahim sonuçlara yol açabilir. Bu yüzden doğru çeviri bürosunu seçmek için çok iyi araştırma yapmalısınız. Kuruluşundan bu yana sektörün öncü gücü olan Semantik Çeviri tıp ve eczacılık fakültelerinden mezun profesyonel tercüman ve editör kadrosu sayesinde olabilecek en iyi kalitede medikal tercümeler üretmektedir. rusça pratisyen hekimlik tercümeleri konusunda hizmet sağladığımız müşteriler arasında, tıbbi cihaz üreticisi firmalar, üniversiteler, devlet hastahaneleri, global ilaç üreticileri, tıp doktorları ve büyük özel hastaneler bulunmaktadır.

Sadece Türkiye’de değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden kıymetli müşterilerimize 100’den fazla dilde her çeşit medikal çeviri ve yerelleştirme desteği sunuyoruz. Medikal tercüme alanında hizmet sunmakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Sırpça, Türkçe, Moldovca, Arnavutça, Süryanice, Tayvanca, Slovakça, Kazakça, İtalyanca, Farsça, Malayca, İzlandaca, Slovence, Kırgızca, Çince, Rusça, Sanskritçe, Moğolca, Hırvatça, Özbekçe, Hintçe, Urduca, Uygurca, İrlandaca, Romence, Rumca, Endonezce, İngilizce, Türkmence, Vietnamca, Almanca, Japonca, Tacikçe, Boşnakça, Azerice, Letonca, Fransızca, İspanyolca, Bulgarca, Korece, Flamanca, İsveççe, İbranice, Ukraynaca, Yunanca, Hollandaca.

rusça pratisyen hekimlik tercümeleri

Rusça pratisyen hekimlik tercümeleri alanında Türkiye’nin en büyük firması: Semantik Dil Hizmetleri.

Faaliyete başladığımız ilk günden bu yana yazılı ve sözlü medikal tercümeler kapsamında çok sayıda projeyi başarıyla sonuçlandırdık. Aşağıda bulunan listede medikal çeviri ve yerelleştirme hizmeti sunduğumuz konu başlıklarından belirli sayıda örnek okuyabilirsiniz:

Farmasötik Kimya, Kullanma Kılavuzu, İyileştirici Hekimlik, Tıbbi Tetkik, Pulmonoloji, Hemodiyaliz, MR, İşyeri Hekimliği, Sağlık Ekonomisi Araştırması, Ortodonti, Çocuk İmmünolojisi, Epikriz, Tanatoloji, Zührevi Hastalıklar, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Tıbbi Analiz Cihazı, Hava ve Uzay Hekimliği, Neurofeedback, Çocuk Sağlığı, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Nöroloji, İlaç Ruhsat Dosyası, Medikal Dergi, Kulak Burun Boğaz, İntaniye, Perinatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Tıbbi Talimatname, Medikal Gereç, Nöroşirurji, BT, Tıbbi Ürün, Anesteziyoloji, Klinik Laboratuvar, Mamografi, Tıbbi Kitapçık, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Hermeneutik, Biyofizik, Nöroradyoloji, İç Hastalıkları, Medikal Bülten, Çocuk Nefrolojisi, Travmatoloji, Psikiyatri, Tıbbi Farmakoloji, Koruyucu Diş Hekimliği, Anestezi, Medikal Malzeme, Alerji, Kanser Biyolojisi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Patent Belgesi, Romatoloji, İlaç Tescil Belgesi, Spektroskopi, Acil Tıp, Ortopedi, Patolojik Anatomi, Çocuk Hastalıkları, Psikopatoloji, Medikal Alet, Klinik Mikrobiyoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Supramoleküler Kimya.

Tercüme firmamızı sektördeki bütün rakiplerimizden ayrıştıran önemli noktalar teknolojik altyapımız, dev projelerdeki bilgi birikimimiz, etik ilkelere verdiğimiz önem, gerçekleştirdiğimiz projelerin bütün fazlarında titizlikle uygulamakta olduğumuz kalite kontrol ve kalite güvence süreçleridir.

rusça pratisyen hekimlik tercümeleri

Rusça pratisyen hekimlik tercümeleri ile ilgili bütün gereksiniminiz için Semantik Dil Hizmetlerine e-posta mesajı gönderebilir veya arzu ederseniz bizimle telefonla temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Bugünün dünyasında en yüksek nitelikli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu yüzden tüm çevirmen ve redaktörlerimiz kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sunuyorlar.

rusça pratisyen hekimlik tercümeleri

Neden başka bir tercüme bürosunu değil de bizi seçmelisiniz?

Semantik Tercüme Bürosu olarak yalnızca Türkiye’nin illerinde değil aynı zamanda tüm ilçelerinde de tıp tercümesi hizmetleri sunuyoruz. rusça pratisyen hekimlik tercümeleri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Kırıkkale – Bahşili, Kayseri – Develi, Kütahya – Emet, Ordu – Aybastı, Isparta – Keçiborlu, Kayseri – Melikgazi, Van – Edremit, Hakkari – Çukurca, Kütahya – Dumlupınar, Balıkesir – Burhaniye, Siirt – Baykan, Karabük – Ovacık, Rize – Çamlıhemşin, Mersin – Mezitli, Konya – Akören, Eskişehir – Sarıcakaya, Adana – Sarıçam, Edirne – İpsala, Bayburt – Demirözü, Tunceli – Nazımiye, Bartın – Amasra, Muş – Varto, Çanakkale – Gökçeada, Rize – Derepazarı, Hakkari – Şemdinli, Artvin – Şavşat, Kastamonu – Çatalzeytin, Giresun – Piraziz, Şanlıurfa – Bozova, Bitlis – Güroymak, Kütahya – Şaphane, Balıkesir – Sındırgı, Siirt – Kurtalan, Samsun – Canik, Osmaniye – Hasanbeyli, Kahramanmaraş – Türkoğlu, Hakkari – Yüksekova, Mardin – Dargeçit, Iğdır – Tuzluca, Amasya – Suluova, Nevşehir – Gülşehir, Gaziantep – Yavuzeli, Kayseri – Tomarza, Nevşehir – Avanos, Hatay – Erzin, Sakarya – Karapürçek, Antalya – Döşemealtı, Kilis – Elbeyli, Tekirdağ – Şarköy, Amasya – Taşova, İzmir – Buca, Zonguldak – Ereğli, Aksaray – Güzelyurt, Gaziantep – Oğuzeli, Artvin – Yusufeli, Zonguldak – Devrek, Burdur – Tefenni, Amasya – Göynücek, Mardin – Yeşilli, Zonguldak – Alaplı, Karabük – Eflani, Afyonkarahisar – Emirdağ, Düzce – Gölyaka, Edirne – Enez, Gaziantep – Nurdağı, Kırşehir – Kaman, Ağrı – Diyadin, Samsun – Yakakent, Aydın – Sultanhisar, Kütahya – Çavdarhisar

Başarılı çalışmalarımız için bize güvenmiş olan müşterilerimizden övgü dolu onlarca e-posta mesajı bize ulaşıyor. Aşağıda bunlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

rusça pratisyen hekimlik tercümeleri

Yazan : Mustafa Karabiber

etiket seçkisi
tercüme bürosu, medikal çeviri, rusça pratisyen hekimlik tercümeleri, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme bürosu, çeviri bürosu, medikal tercüme, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri