Rusça mr tercümesi

Rusça mr tercümesi talepleriniz için lider tercüme bürosu ile çalışın.

Tıbbi alanlarla alakalı tercümeler insan sağlığı ile bağlantılı olduğu için çeviride yapılacak en küçük bir hata bile onarılması mümkün olmayan sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle doğru tercüme bürosunu seçmek için çok iyi araştırma yapmalısınız. 2006 yılında kurulan Semantik Çeviri en iyi üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve redaktörleri ile tutarlı, doğru ve kaliteli medikal çeviri hizmetleri sağlamaktadır. rusça mr tercümesi konusunda hizmet sunmakta olduğumuz müşteriler arasında, devlet hastahaneleri, üniversiteler, tıbbi cihaz üreticileri, özel hastaneler, global farmakoloji şirketleri ve akademisyenler yer almaktadır.

Kaliteli çeviri ve yereleştirme hizmetlerimiz için bize güvenmiş olan müşterilerimizden bizi ve performansımızı öven onlarca mektup bize gönderiliyor. Aşağıda bunların bir kısmını okuyabilirsiniz:

Yalnızca Türkiye’de değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden bizi tercih eden değerli müşterilerimize birçok dil çiftinde tıbbi tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sunmaktayız. Medikal tercüme konusunda hizmet vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Moğolca, Tacikçe, Norveççe, Urduca, Macarca, Zuluca, Endonezce, Rumca, Almanca, Farsça, Makedonca, Gürcüce, Romence, Azerice, İspanyolca, Ermenice, Hırvatça, İtalyanca, Türkçe, Slovence, İzlandaca, Fransızca, Yunanca, Felemenkçe, Gagavuzca, Fince, Hintçe, Sırpça, Japonca, Çince, İbranice, Malayca, Kazakça, İngilizce, Kırgızca, Letonca, Çekçe, Danca, Filipince, Rusça, Bangladeşçe, Hollandaca, Bulgarca, Uygurca, Türkmence, Korece.

Rusça mr tercümesi konusundaki talepleriniz için şirketimize e-posta mesajı gönderebilir ya da alternatif olarak doğrudan bizi telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

rusça mr tercümesi

Firmamızı sektördeki diğer rakiplerimizden farklılaştıran önemli noktalar teknolojik altyapımız, büyük ve karmaşık projelerdeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz, müşteri sırları konusundaki etik prensiplerimiz, gerçekleştirdiğimiz tercüme projelerinin başından sonuna kadar titizlikle uyguladığımız kalite kontrol metodolojisidir.

Rusça mr tercümesi alanında neden bizi tercih etmelisiniz?

rusça mr tercümesi

Firmamızın faaliyete geçtiği ilk günden bu yana yazılı ve sözlü medikal çeviriler sektöründe yüzlerce projeyi son derece başarılı bir şekilde bitirdik. Aşağıdaki listede medikal çeviri hizmetleri sağladığımız konulardan bazı örnekler veriliyor:

Akademik Yayın Eleştirisi, Tıbbi Makale, Hemodiyaliz, Kalp Damar Cerrahisi, Tıbbi Tahlil, Klinik Çalışma Raporu, Medikal Analiz Cihazı, Adli Jinekoloji, Patent Belgesi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Medikal Alet, Çevresel Kimya, Embriyoloji, Göğüs Hastalıkları, Tıbbi Biyoloji, Akademik Yayın, Tıbbi Ürün Katalogu, Fizik Tedavi, Tıbbi Web Sitesi, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Polipektomi, Travmatoloji, Farmakoloji, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Nöroşirurji, Diyagnostik Görüntüleme, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Tıbbi Patoloji, Tıbbi Vaka Sunumu, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Spor Hekimliği, Tanı Bilim, Geriatri, Medikal Gereç, İnorganik Kimya, Zührevi Hastalıklar, Mamografi, Fotokimya, Tıbbi Katalog, Adli Tıp, Neurofeedback, Mikrocerrahi, Dermatoloji, Klinik Çalışma, İlaç Güvenlik Ruhsatı, İntaniye, İlaç Tescil Belgesi, Fizyoloji, Tıbbi Broşür, Supramoleküler Kimya, Fiziksel Tıp, Bağışıklık Testi, Epikriz, Ruhsatlandırma, Çocuk Sağlığı, Pulmonoloji, Akademik Araştırma, Kullanım Talimatı, Patoloji, Farmakoekonomik Raporlar, Radyografi, Tıbbi Gereç, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Hepatoloji, Histoloji, Organometalik Kimya, Radyasyon Onkolojisi, Aile Hekimliği, Moleküler Genetik, Tıbbi Malzeme, Tıbbi Cihaz, Nöropatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Tıbbi Kitap, Radyoloji, Biyokimya, Neonatoloji.

rusça mr tercümesi

Bugünün küreselleşen dünyasında nitelikli tercümelerin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğine inanıyoruz. İşte bu nedenle tercüman ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri hizmeti üretiyorlar.

Semantik Tercüme Bürosu olarak Türkiye’nin sadece illerinde değil ayrıca birçok ilçesinde de sözlü ve yazılı çeviri hizmeti sunuyoruz. rusça mr tercümesi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Denizli – Babadağ, Samsun – Alaçam, Batman – Gercüş, Kırklareli – Vize, Uşak – Ulubey, Van – Muradiye, Kütahya – Domaniç, Kırklareli – Kofçaz, Artvin – Murgul, Düzce – Yığılca, İstanbul – Güngören, Konya – Yunak, Hakkari – Çukurca, Nevşehir – Kozaklı, Kocaeli – Derince, Erzincan – Kemah, Afyonkarahisar – Çay, Siirt – Pervari, Siirt – Aydınlar, Amasya – Suluova, Gümüşhane – Şiran, Çanakkale – Gökçeada, Bilecik – Yenipazar, Adana – Tufanbeyli, Artvin – Yusufeli, Tunceli – Çemişgezek, Elazığ – Ağın, Giresun – Alucra, Bingöl – Yedisu, Tekirdağ – Saray, Sivas – Hafik, Iğdır – Aralık, Kırıkkale – Delice, Konya – Çeltik, Bursa – Nilüfer, İzmir – Çiğli, Kilis – Elbeyli, Isparta – Aksu, Çanakkale – Bayramiç, Burdur – Tefenni, Iğdır – Tuzluca, Kırıkkale – Keskin, Konya – Taşkent, Kars – Sarıkamış, Niğde – Çiftlik, Burdur – Altınyayla, Antalya – Konyaaltı, Bitlis – Ahlat, Trabzon – Düzköy, Nevşehir – Derinkuyu, Ağrı – Tutak, Giresun – Espiye, Bolu – Seben, Batman – Kozluk, Kütahya – Çavdarhisar, Ankara – Çamlıdere, Yalova – Armutlu, Karaman – Başyayla, Batman – Hasankeyf, Van – Gevaş, Zonguldak – Gökçebey, Düzce – Gölyaka, Bolu – Mengen, Şırnak – Cizre, Edirne – Keşan, Ankara – Haymana, Edirne – Enez, Kocaeli – Başiskele, Bolu – Göynük, Artvin – Borçka

rusça mr tercümesi

Rusça mr tercümesi talepleriniz için tek adres: Semantik Çeviri

Yazan : Mustafa Karabiber

metindeki bazı anahtar kelimeler
medikal tercüme, çeviri bürosu, tıbbi tercüme, tercüme bürosu, rusça mr tercümesi, tıbbi tercüme bürosu, medikal çeviri, tıbbi çeviri, tıbbi çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri