Rusça koruyucu diş hekimliği çevirileri

Rusça koruyucu diş hekimliği çevirileri konusunda en uygun tercüme bürosuyuz.

Tıbbi konulara ilişkin tercüme faaliyetleri insan sağlığı ile igili olduğundan tercüme hataları çok ciddi sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenden dolayı doğru çeviri bürosunu seçmek hayati önem taşır. Kuruluşundan bu yana sektörün öncü gücü olan Semantik Çeviri Bürosu en iyi üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman çevirmenleri ve editörleri sayesinde en iyi kalitede medikal tercüme hizmetleri sağlamaktadır. Bizden rusça koruyucu diş hekimliği çevirileri alan müşteriler içinde büyük ilaç üreticileri, üniversiteler, akademisyenler, devlet hastahaneleri, özel sağlık merkezleri ve tıbbi cihaz üreticileri yer almaktadır.

Hem ülkemizde hem de yurt dışındaki ve kalitenin değerini bilen müşterilerimize yüzden fazla dilde medikal alanda tercüme hizmeti veriyoruz. Medikal tercüme alanında hizmet sağlamakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Sırpça, Azerice, Kırgızca, Slovakça, Hollandaca, İzlandaca, İtalyanca, Moğolca, Altayca, Lehçe, Korece, Danca, Romence, Çekçe, Arnavutça, Gürcüce, Rusça, Filipince, Bangladeşçe, Malayca, Ukraynaca, Norveççe, Katalanca, Hırvatça, Letonca, Bulgarca, Japonca, Flamanca, Uygurca, Ermenice, Farsça, Yunanca, İbranice, Kazakça, Türkçe, Sanskritçe, Çince, Almanca, Çeçence, Özbekçe, Fransızca, İngilizce, Fince, Boşnakça, Slovence, İspanyolca.

rusça koruyucu diş hekimliği çevirileri

Bugünün küreselleşen dünyasında yüksek kaliteli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece ve sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. Bu yüzden çevirmen ve redaktörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sağlıyorlar.

rusça koruyucu diş hekimliği çevirileri

Rusça koruyucu diş hekimliği çevirileri konusunda Türkiye’nin en iyi şirketi: Semantik Tercüme

Kaliteli tercümelerimiz için çok sayıda değerli müşterimizden bizi ve performansımızı öven e-posta mesajları bize gönderiliyor. Aşağıda bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

rusça koruyucu diş hekimliği çevirileri

Rusça koruyucu diş hekimliği çevirileri ile ilgili tüm istekleriniz ya da sorularınız için tercüme firmamıza bir e-posta atabilir veya isterseniz bizi doğrudan telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

rusça koruyucu diş hekimliği çevirileri

Semantik Tercüme Bürosu olarak Türkiye’nin yalnızca kentlerinde değil ayrıca tüm ilçelerinde de tıp tercümesi hizmetleri veriyoruz. rusça koruyucu diş hekimliği çevirileri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Isparta – Eğirdir, Antalya – Aksu, Sivas – Zara, Malatya – Battalgazi, Mersin – Silifke, Samsun – Bafra, Ağrı – Diyadin, Kütahya – Şaphane, Şanlıurfa – Harran, Iğdır – Karakoyunlu, Ardahan – Posof, Manisa – Alaşehir, Afyonkarahisar – Sandıklı, Siirt – Baykan, Aydın – Nazilli, Isparta – Senirkent, Antalya – Demre, Eskişehir – Sivrihisar, Mersin – Toroslar, Burdur – Gölhisar, Eskişehir – Mihalıççık, Konya – Seydişehir, Samsun – Vezirköprü, Muş – Hasköy, Çorum – Uğurludağ, Mardin – Kızıltepe, Rize – İyidere, Manisa – Kula, Aksaray – Ağaçören, Bitlis – Güroymak, Çorum – Sungurlu, Denizli – Çal, Tunceli – Pülümür, Kayseri – İncesu, Antalya – Finike, Şırnak – Silopi, Eskişehir – Günyüzü, Sinop – Durağan, Karabük – Eflani, Kastamonu – Pınarbaşı, Muş – Korkut, Kırklareli – Pınarhisar, Bitlis – Adilcevaz, Kırşehir – Boztepe, Erzincan – Çayırlı, Diyarbakır – Ergani, Kütahya – Hisarcık, Gümüşhane – Şiran, Bartın – Kurucaşile, Erzincan – Refahiye, Amasya – Gümüşhacıköy, Sinop – Dikmen, Adana – İmamoğlu, Rize – Kalkandere, Eskişehir – Sarıcakaya, Kayseri – Kocasinan, Elazığ – Palu, Manisa – Gölmarmara, İstanbul – Pendik, Erzincan – Otlukbeli, Sakarya – Pamukova, Mardin – Mazıdağı, Kastamonu – Azdavay, Düzce – Gölyaka, Edirne – Lalapaşa, Çankırı – Orta, Siirt – Pervari, Kahramanmaraş – Andırın, Isparta – Yenişarbademli, Tunceli – Hozat

Firmamızın kurulduğu ilk günden bu yana medikal tercümeler kapsamında çok sayıda işi hep zamanında ve üstün başarıyla neticelendirdik. Aşağıda medikal çeviri ve medikal tercüme hizmetleri verdiğimiz konu başlıklarından bazı başlıklar listeleniyor:

Reanimasyon, Tıp Hukuku, Pratisyen Hekimlik, İnfertilite, Medikal Donanım, Alerji, Farmakoloji, Medikal Malzeme, Organ Nakli, İyileştirici Hekimlik, Fiziksel Kimya, Kadın Hastalıkları, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Lökaferez Sistemleri, Psikopatoloji, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Anatomi, Tıbbi Talimatname, Onkoloji, CAT, Nöroloji, Nefroloji, Tıbbi Biyokimya , Beyin Tümörü, Viroloji, Tıbbi Analiz Cihazı, Laboratuar Bilgi Sistemleri, CTD (Modül III), Çocuk Hastalıkları, Halk Sağlığı, Tıbbi Cihaz, Parazitoloji, Prospektüs, Tıbbi Patoloji, Adli Psikiyatri, Farmasötik Kimya, Acil Tıp, Toksikoloji, Patolojik Anatomi, Kan Analiz Cihazları, Tıbbi Yayın, Mikrocerrahi, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Tıbbi Yazılım, Fiziksel Tıp, Kalp ve Damar Cerrahisi, Analitik Kimya, Spektroskopi, Perinatoloji, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Tıbbi Biyoloji, Fotokimya, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Farmasötik, Klinik Çalışma Raporu, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Patent Sözleşmesi, Estetik Cerrahi, Psikiyatri, CTD (Modül I), Ortopedik İmplant, Medikal Analiz Cihazı, Farmakoekonomik Raporlar, Spor Hekimliği, Monografi, Adli Toksikoloji.

Rusça koruyucu diş hekimliği çevirileri için müşterilerimiz neden bizi tercih ediyor?

Tercüme büromuzu diğer tüm rakiplerimizden ayrıştıran temel noktalar ileri teknolojik altyapımız, gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki uluslararası tecrübemiz, müşteri sırları konusundaki duyarlılığımız, gerçekleştirdiğimiz tercüme projelerinin başlangıcından bitimine kadar itina uygulamakta olduğumuz kalite kontrol metodolojisidir.

Yazan : İsmail Bener

seçilmiş etiketler
medikal çeviri, rusça koruyucu diş hekimliği çevirileri, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme bürosu, çeviri bürosu, tıbbi çeviri, medikal tercüme, tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri