Rusça işyeri hekimliği çevirileri

Rusça işyeri hekimliği çevirileri için bizden destek alabilirsiniz.

Tıbbi konulardaki tercüme faaliyetleri insan sağlığı ile ilişkili olduğundan çeviride yapılacak en küçük bir yanlışlık bile çok vahim sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle tercüme bürosu seçerken çok iyi araştırma yapmalısınız. Sektörün lideri olan çeviri firmamız tıp fakültelerinden mezun uzman çevirmenleri ve editörleri ile olabilecek en iyi kalitede medikal çeviriler gerçekleştirmektedir. rusça işyeri hekimliği çevirileri hizmeti sunmakta olduğumuz müşteriler içinde, tıp doktorları, büyük özel hastaneler, devlet hastahaneleri, global farmakoloji şirketleri, medikal cihaz üreticileri ve üniversiteler yer almaktadır.

rusça işyeri hekimliği çevirileri

Tercüme şirketimizi sektördeki diğer bütün rakiplerimizden ayrıştıran temel noktalar teknik altyapımız, büyük ve karmaşık çeviri projelerindeki takdir gören tecrübemiz, etik prensiplere verdiğimiz önem, ve tercüme işleminin başından sonuna kadar mutlaka uyguladığımız kalite kontrol süreçleridir.

Firmamızın faaliyete geçtiği ilk günden bu yana tıp çevirisi konularında çok sayıda işi hep büyük bir başarı ile gerçekleştirdik. Aşağıda yer alan listede tıbbi çeviri ve yerelleştirme hizmeti sunduğumuz konu başlıklarından örnekler bulabilirsiniz:

CTD (Modül I), Psikopatoloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Tıbbi Yazılım, Acil Tıp, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Reanimasyon, Histoloji, Perinatoloji, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Alerji Hastalıkları, Sağlık Araştırması, Adli Psikiyatri, Hasta Geçmiş Hikayesi, Kolonoskopi, Nöropatoloji, Beyin Tümörü, Çocuk Kardiyolojisi, Plastik Cerrahi, Parazitoloji, Rehabilitasyon, Radyografi, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Kullanım Talimatı, İmmunoloji, Göz Hastalıkları, Tıbbi Analiz Cihazı, Epidemiyoloji, Analitik Kimya, Akademik Araştırma, İlaç Ruhsat Dosyası, Hasta Raporu, Nörofizyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortodonti, Nefroloji, Halk Sağlığı, Doktor Raporu, Göğüs Hastalıkları, Patent Başvurusu, Tıbbi Biyoloji, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Diyagnostik Sistem, Organometalik Kimya, Aile Hekimliği, Kalp Hastalıkları, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Embriyoloji, Laboratuar Sistemleri, Tıbbi Donanım, Psikanaliz, Tıbbi Ürün Katalogu, Klinik Deney, Tanatoloji, Tıbbi Gereç, Medikal Dergi, Farmakoloji, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Akademik Yayın Eleştirisi, Lökaferez Sistemleri, Biyomateryal, Farmasötik Kimya, Akademik Makale, MR, Kulak Burun Boğaz, Bağışıklık Testi, Anestezi, Klinik Çalışma, Pazar Araştırması, Tıbbi Genetik, Medikal Malzeme, Fizik Tedavi.

Rusça işyeri hekimliği çevirileri konusunda başka bir çeviri bürosunu değil de bizi seçmelisiniz?

rusça işyeri hekimliği çevirileri

Kaliteli tercümelerimiz yüzünden onlarca değerli müşterimizden övgü içeren sayısız e-posta mesajı bize ulaşıyor. Aşağıda bunların bir kısmını okuyabilirsiniz:

 • Çeviri bürolarıyla işbirliği yapmak bizim için hep bir problem olmuştu. Semantik Tercüme Bürosu bu duruma son verdi. Profesyonel dil uzmanları ile kaliteli hizmet sağladıklarını vurgulamak istiyorum.
  (Göz Kliniği Sahibi)
 • Firmamız için hazırlamış olduğunuz farmakoloji sözlüğü gerçekten çok iyiydi. Aradan onca sene geçmiş olmasına rağmen hâla o sözlükten faydalanmayı sürdürüyoruz.
  (Doktor)
 • Medikal çeviriler konusunda bu denli iyi olmanıza çok şaşırdım. Bu konuda daha önce işbirliği yaptığımız tüm yabancı tercüme bürolarından daha profesyonelsiniz.
  (Özel Hastane Genel Müdürü)
 • Medikal çeviri bizim için çok kritik. Hastanemize gönderilen epikriz raporlarında yapılacak en ufak bir çeviri hatası hastalarımızın sağlığının bozulmasına neden olabilir. Semantik Çeviri işimizin kritikliğini bildiğinden tercümelere her zaman aşırı özen gösteriyor. (Uzman Doktor)
 • Medikal cihazlarımızın bakım kılavuzlarını 30’dan fazla dile başarıyla tercüme ettiniz. DTP (Masa üstün yayıncılık) alanında da çok iyisiniz. Artık hep şirketinizle çalışacağız.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Bizim için bir çeviri belleği hazırladığınız için tercümeye ayırdığımız bütçeyi azalttık. Şirketinizi seçmekle yerinde bir karar almışız. Sahip olduğunuz teknoloji ile övünebilirsiniz. Tanıdığımız tüm şirketlere sizi tavsiye ediyoruz. Hastane sahibi
 • Daha önce işlerimizi teslim ettiğimiz tüm çeviri firmalarından farklısınız. Yüksek kaliteniz, güvenilir, doğru ve itinalı tercümeleriniz ve bize sağladığınız makul fiyatlar için firmanıza çok teşekkür ederim.
  (Satın Alma Müdürü)
 • Doktor raporlarımızın Almancaya tercümesinin yapılmasında profesyonelce çalışarak etkileyici bir performans sergilediniz. Medikal metinlerin çevirisindeki profesyonelliğinize hayran kaldım. Samimi teşekkürlerimi kabul edin lütfen.
  (Doktor)
 • rusça işyeri hekimliği çevirileri sahasında uygun bir çeviri bürosu bulmak çok basit değil. Bu alanda hem tecrübe hem uzmanlık sahibi az sayıda firmadan biri de Semantik Dil Hizmetleri. Tıp terimlerine son derece hakimler.
  (Doktor – Özel Hastane Sahibi)
 • Çeviri büronuzun proje yöneticileri ve koordinatörleri hakikaten çok çok başarılılar. çeviri ve lokalizasyon projelerimizin hepsinde projelerin başından sonuna kadar bizimle sürekli olarak temas kurup ihtiyaç olan her yerde bize sorular yönelttiler, bizden fikir aldılar. Projenin gidişatı hakkında şirketimize sürekli olarak bilgi ilettiler. Sizinle çalışmak keyif verici.
  Ticaret Müdürü
 • Firmanızı bana hocam çok methetmişti. Ar-Ge çalışmalarımın İngilizceye tercümesi çok güzel oldu. Teşekkürler Semantik Tercüme
  (Akademisyen)
 • Çok uygun fiyat, çok iyi kalite… Bizi tıbbi tercüme probleminden kurtarmış olduğunuz için çok teşekkür ediyorum.
  (Satın Alma Müdürü)

Günümüzde en kaliteli çevirilerin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğine inanıyoruz. İşte bu yüzden tüm redaktörlerimiz ve tercümanlarımız sadece kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sağlıyorlar.

Rusça işyeri hekimliği çevirileri alanında ülkemizin en iyi kurumu: Semantik Dil Hizmetleri

rusça işyeri hekimliği çevirileri

Rusça işyeri hekimliği çevirileri alanındaki sorularınız için Semantik Çeviri Bürosuna bir e-mail gönderebilir ya da arzu ederseniz bizi doğrudan arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Semantik Tercüme Bürosu olarak ülkemizin yalnızca kentlerinde değil ayrıca ilçelerinin önemli bir kısmında da tıp çevirisi hizmeti veriyoruz. rusça işyeri hekimliği çevirileri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Osmaniye – Düziçi, Balıkesir – Erdek, Tunceli – Pertek, Osmaniye – Sumbas, Bilecik – Gölpazarı, Muş – Bulanık, Şanlıurfa – Suruç, Uşak – Sivaslı, Artvin – Yusufeli, Ankara – Şereflikoçhisar, Bursa – Nilüfer, Zonguldak – Çaycuma, Bayburt – Demirözü, Tokat – Artova, Sakarya – Ferizli, Karabük – Safranbolu, Tunceli – Nazımiye, Kayseri – İncesu, Kırklareli – Lüleburgaz, Konya – Hadim, Gaziantep – Araban, Balıkesir – Bandırma, Aksaray – Ağaçören, Sinop – Ayancık, Bingöl – Genç, Denizli – Akköy, Kütahya – Simav, İzmir – Balçova, Amasya – Suluova, Artvin – Borçka, Adıyaman – Kahta, Sinop – Gerze, Kayseri – Bünyan, Edirne – Uzunköprü, Mardin – Midyat, Hatay – Reyhanlı, Erzurum – İspir, Çorum – Sungurlu, Karabük – Eflani, Eskişehir – Seyitgazi, İzmir – Karaburun, Bartın – Kurucaşile, Kars – Digor, Burdur – Bucak, Yozgat – Akdağmadeni, Giresun – Güce, Bursa – Keles, Giresun – Espiye, Tokat – Turhal, Ordu – Korgan, Amasya – Hamamözü, Osmaniye – Kadirli, Adana – Çukurova, Bilecik – Söğüt, Afyonkarahisar – İhsaniye, Kilis – Elbeyli, Giresun – Dereli, Aydın – Germencik, Karabük – Eskipazar, Kastamonu – Hanönü, Samsun – Canik, Tokat – Erbaa, Sakarya – Karasu, Muğla – Yatağan, Gümüşhane – Kürtün, Rize – Hemşin, Erzincan – Üzümlü, Sivas – Koyulhisar, Şırnak – Uludere, Bingöl – Kiğı

rusça işyeri hekimliği çevirileri

Dünyanın beş kıtasında bulunan hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize çok sayıda dil çiftinde her türlü medikal çeviri ve yerelleştirme hizmetleri sağlıyoruz. Medikal çeviri konusunda hizmet sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Bangladeşçe, Uygurca, Sırpça, Kırgızca, Fince, Norveççe, Tacikçe, Almanca, Gagavuzca, Özbekçe, Endonezce, Katalanca, Hollandaca, Slovakça, Rusça, Kazakça, İbranice, Çekçe, Gürcüce, Filipince, Malayca, Altayca, Ermenice, Farsça, İngilizce, İtalyanca, Slovence, Japonca, Bulgarca, Yunanca, Tatarca, Çince, Ukraynaca, Tayvanca, Arnavutça, Kürtçe, Boşnakça, Türkçe, Azerice, Sanskritçe, Zuluca, Rumca, İspanyolca, Korece, Fransızca, Çeçence.

Yazan : İsmail Bener

örnek anahtar kelimeler
medikal çeviri, tıbbi tercüme, çeviri bürosu, medikal tercüme, tıbbi çeviri, tıbbi çeviri bürosu, tercüme bürosu, tıbbi tercüme bürosu, rusça işyeri hekimliği çevirileri

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri