Rusça biyokimya tercümesi

Rusça biyokimya tercümesi uzman olduğumuz alanlardan biridir.

Tıbbi alanlarla alakalı tercüme etkinlikleri insan sağlığı ile igili olduğundan kalitesiz bir çeviri geri dönüşü olmayan sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle çeviri bürosu seçerken çok dikkatli davranmalısınız. 2006 yılında çalışma hayatına başlayan çeviri büromuz tıp ve eczacılık fakültelerinden mezun profesyonel tercüman ve editör kadrosu sayesinde en iyi kalitede medikal tercüme hizmetleri sunmaktadır. rusça biyokimya tercümesi hizmeti verdiğimiz müşteriler içinde, tıbbi cihaz üreticileri, özel hastaneler, devlet hastahaneleri, global farmakoloji şirketleri, üniversiteler ve tıp doktorları bulunmaktadır.

rusça biyokimya tercümesi

Rusça biyokimya tercümesi alanında ülkemizin en çok tercih edilen firması: Semantik Tercüme

Firmamızı piyasadaki diğer rakiplerimizden ayrıştıran önemli noktalar yüksek teknoloji kullanmamız büyük ve karmaşık çeviri projelerindeki uzun senelere dayanan tecrübemiz, ahlaki prensiplere verdiğimiz önem, ve çeviri işleminin bütün aşamalarında titizlikle uygulamakta olduğumuz kalite kontrol metodolojisidir.

rusça biyokimya tercümesi

Şirketimizin kurulduğu ilk günden bu yana medikal tercümeler konusunda sayılamayacak kadar çok projeyi üstün başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda bulunan listede medikal tercüme çözümleri sağladığımız konu başlıklarından bazı örnekler bulabilirsiniz:

İyileştirici Hekimlik, Üroloji, İntaniye, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Tıbbi Biyoloji, Çevresel Kimya, MR, Kolorektal Cerrahi, Nükleer Tıp, Göğüs Hastalıkları, Algoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Pazar Araştırması, Psikopatoloji, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Kulak Burun Boğaz, Cezaevi Hekimliği, Anatomi, Tıbbi Cihaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroşirurji, Ortopedi, Okul Hekimliği, Adli Toksikoloji, Deniz Hekimliği, Pediatri, Embriyoloji, Nöropatoloji, Neurofeedback, Klinik Çalışma, Patent Başvurusu, Travmatoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Medikal Alet, Farmakolojik Araştırma, Acil Tıp, Hava ve Uzay Hekimliği, Olgu Sunumu, Bitirme Tezi, Kalp Damar Cerrahisi, Adli Travmatoloji, Hepatoloji, Patent Belgesi, Tüp Bebek, Radyografi, Halk Sağlığı, Diyagnostik Görüntüleme, Tıbbi Patoloji, Mikrocerrahi, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Romatoloji, CAT, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Tıbbi Ürün, Tıbbi Biyokimya , Ağız ve Diş Sağlığı, Tıbbi Bülten, Tıbbi Donanım, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Medikal Analiz Cihazı, Göz Hastalıkları, Nefroloji, Klinik Biyokimya, Geriatri, Medikal Dergi, Viroloji, Kongre Sunumu, Tıbbi Kitapçık, Farmasötik Kimya, İlaç Ruhsat Dosyası, Adli Psikiyatri, İlaç Tescil Belgesi, Tıbbi Vaka Sunumu, Hemodiyaliz, Enfeksiyon Hastalıkları, Patoloji, Tıbbi Yayın, Klinik Mikrobiyoloji.

Semantik Tercüme Bürosu olarak Türkiye’nin sadece illerinde değil ayrıca birçok ilçesinde de tıbbi çeviri hizmetleri sağlıyoruz. rusça biyokimya tercümesi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Kars – Selim, Manisa – Köprübaşı, Isparta – Eğirdir, Adıyaman – Samsat, Çorum – Uğurludağ, Yalova – Çiftlikköy, Osmaniye – Bahçe, Denizli – Sarayköy, Karabük – Eskipazar, Bilecik – Pazaryeri, Şırnak – Uludere, Kastamonu – Hanönü, Tunceli – Hozat, Tekirdağ – Çorlu, Gaziantep – Oğuzeli, Isparta – Gönen, Çanakkale – Ezine, Iğdır – Tuzluca, Diyarbakır – Bismil, Bitlis – Hizan, Niğde – Çiftlik, Çankırı – Eldivan, Kars – Digor, Kilis – Elbeyli, Adana – Feke, Bingöl – Yayladere, Gaziantep – Nurdağı, Eskişehir – Tepebaşı, Muğla – Kavaklıdere, Bayburt – Demirözü, Düzce – Akçakoca, Osmaniye – Kadirli, Bingöl – Genç, Kütahya – Çavdarhisar, Karaman – Başyayla, Trabzon – Arsin, Antalya – Finike, Uşak – Banaz, Şanlıurfa – Siverek, Malatya – Arguvan, Mardin – Nusaybin, Eskişehir – Mahmudiye, Kırşehir – Akpınar, Kırıkkale – Bahşili, Edirne – Havsa, Kahramanmaraş – Elbistan, Bilecik – Söğüt, Adıyaman – Kahta, Ağrı – Diyadin, Denizli – Çameli, Batman – Kozluk, Ordu – Çatalpınar, Ağrı – Patnos, Samsun – Ondokuzmayıs, Siirt – Şirvan, Karabük – Yenice, Diyarbakır – Hani, Tekirdağ – Hayrabolu, Hakkari – Şemdinli, Siirt – Eruh, Adıyaman – Gerger, Adana – Pozantı, Iğdır – Aralık, Kocaeli – Çayırova, Malatya – Kale, Düzce – Çilimli, Erzincan – Üzümlü, Kırıkkale – Delice, Van – Çatak, Trabzon – Hayrat

Verdiğimiz kaliteli ve dürüst hizmet için onlarca değerli müşterimizden bizi takdir eden ve bize teşekkür eden onlarca e-posta mesajı almaktayız. Aşağıda bulunan listede bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

rusça biyokimya tercümesi

Rusça biyokimya tercümesi ile alakalı bütün istekleriniz ve talepleriniz için çeviri firmamıza e-posta mesajı gönderebilir veya bunun yerine bizi doğrudan telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Günümüzde yüksek nitelikli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece o dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. Bu yüzden tüm çevirmen ve redaktörlerimiz sadece kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti üretiyorlar.

Sadece Türkiye’de değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden kıymetli müşterilerimize binlerce dil çiftinde medikal tercüme çözümleri sunmaktayız. Medikal tercüme konusunda hizmet sunmakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

İbranice, Filipince, Ukraynaca, Hollandaca, Kürtçe, Farsça, Tayvanca, Norveççe, Azerice, Bangladeşçe, Hintçe, Kazakça, Özbekçe, Makedonca, Lehçe, İtalyanca, Letonca, Sanskritçe, Almanca, Urduca, İspanyolca, Hırvatça, Arnavutça, Malayca, Türkçe, İngilizce, İrlandaca, Fince, Türkmence, Japonca, Flamanca, Slovakça, Yunanca, Bulgarca, Rusça, Macarca, Gagavuzca, Zuluca, Uygurca, Romence, Korece, Tacikçe, Fransızca, Çince, İsveççe, Gürcüce.

Medikal tercümelerde neden bizi tercih etmelisiniz?

rusça biyokimya tercümesi

Yazan : Gizem Kaynak

seçilmiş etiketler
medikal tercüme, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi tercüme, tercüme bürosu, çeviri bürosu, rusça biyokimya tercümesi, tıbbi çeviri bürosu, medikal çeviri, tıbbi çeviri

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri