Rusça anatomi çevirisi

Rusça anatomi çevirisi konusunda en güvenilir tercüme bürosuyuz.

Medikal konulara ilişkin çeviri faaliyetleri insanların sağlığı ile igili olduğundan çeviride yapılacak bir hata onarılması mümkün olmayan sonuçlara yol açabilir. Bu yüzden çeviri bürosu seçerken çok iyi araştırma yapmalısınız. Kuruluşundan bu yana sektörün öncü gücü olan çeviri firmamız tıp ve eczacılık fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve editörleri ile mükemmel kalitede medikal çeviri hizmeti sunmaktadır. rusça anatomi çevirisi sunduğumuz müşteriler içinde, global farmakoloji şirketleri, araştırma merkezleri, özel sağlık merkezleri, medikal cihaz üreticisi firmalar, akademisyenler ve devlet hastahaneleri bulunmaktadır.

Semantik Çeviri olarak yalnızca Türkiye’nin illerinde değil ayrıca çoğu ilçesinde de tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz. Aşağıda rusça anatomi çevirisi hizmeti verdiğimiz bazı ilçeler aşağıda listeleniyor.

Erzincan – İliç, Ankara – Keçiören, İstanbul – Üsküdar, Mardin – Kızıltepe, Yozgat – Boğazlıyan, Manisa – Alaşehir, Artvin – Murgul, Antalya – Akseki, Çanakkale – Ezine, Denizli – Bekilli, Kars – Arpaçay, Ankara – Ayaş, Kastamonu – İhsangazi, Malatya – Kuluncak, Kastamonu – Çatalzeytin, Muğla – Fethiye, Adana – Kozan, Kahramanmaraş – Elbistan, Amasya – Gümüşhacıköy, Amasya – Taşova, Samsun – Ladik, Samsun – Terme, Aksaray – Gülağaç, Gümüşhane – Köse, Erzincan – Tercan, Antalya – Kepez, Artvin – Ardanuç, Eskişehir – Mihalgazi, Gümüşhane – Kelkit, Malatya – Akçadağ, Eskişehir – Sarıcakaya, Manisa – Köprübaşı, Karabük – Ovacık, Edirne – Lalapaşa, Edirne – Enez, Erzurum – Narman, Artvin – Arhavi, Denizli – Sarayköy, Giresun – Alucra, Samsun – Salıpazarı, Adıyaman – Çelikhan, Muğla – Datça, Çorum – Osmancık, Karabük – Eskipazar, Yalova – Çiftlikköy, Malatya – Yazıhan, Bartın – Amasra, Hatay – Reyhanlı, Diyarbakır – Kocaköy, Ağrı – Tutak, Çankırı – Eldivan, Tokat – Zile, Amasya – Suluova, Balıkesir – Burhaniye, Yalova – Armutlu, Muğla – Ula, Osmaniye – Düziçi, Diyarbakır – Hani, Bursa – Mudanya, Bursa – Yenişehir, Şanlıurfa – Halfeti, Bilecik – Söğüt, Kilis – Polateli, Ardahan – Hanak, Malatya – Pütürge, Burdur – Tefenni, Konya – Halkapınar, Mersin – Mut, Bartın – Ulus, İzmir – Narlıdere

rusça anatomi çevirisi

Sunduğumuz kaliteli ve dürüst hizmet için onlarca müşterimizden yaptığımız işi takdir eden mektuplar bize gönderiliyor. Aşağıda bu mesajlardan bazı örnekleri okuyabilirsiniz:

Şirketimizin faaliyete geçtiği ilk günden bu yana sözlü ve yazılı tıbbi tercüme konusunda sayısız projeyi hep zamanında ve başarıyla bitirdik. Aşağıda bulunan listede yazılı ve sözlü tıbbi çeviri hizmetleri sağladığımız konu başlıklarından bazı örnekler listeleniyor:

İlaç Tescil Belgesi, Fotokimya, Enfeksiyon Hastalıkları, Dahiliye, Pazar Araştırması, Göz Hastalıkları, Psikiyatri, Adli Tıp, Epidemiyoloji, Medikal Analiz Cihazı, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Fiziksel Kimya, Tıbbi Ürün Katalogu, MRI, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, İnfertilite, Epistemoloji, Medikal Gereç, Tıp Hukuku, Kolonoskopi, Supramoleküler Kimya, Tıbbi Cihaz, Aile Hekimliği, Ruhsatlandırma, Oftalmoloji, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Tıbbi Makale, Anamnez, Monografi, Akademik Yayın, Kalp Hastalıkları, İmmunoloji, Çocuk Kardiyolojisi, Kalp Damar Cerrahisi, Tıbbi Biyoloji, Akademik Yayın Eleştirisi, İnternet Sitesi, Laboratuar Sistemleri, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Genel Cerrahi , Hasta Bilgi Föyü, Tıbbi Gereç, Tıbbi Talimatname, Deri Hastalıkları, Mikrobiyoloji, Hava ve Uzay Hekimliği, Acil Tıp, Tıbbi Biyokimya , Hepatoloji, Endokrinoloji, CAT, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Diyagnostik Görüntüleme, Viroloji, Nöropatoloji, Prospektüs, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, İyileştirici Hekimlik, Medikal Cihaz, Kadın Hastalıkları, Araştırma Protokolü, Tıbbi Kitap, CTD (Modül I), Klinik Biyokimya, Tıbbi Patoloji, Histoloji, Fizyoloji, Medikal Bülten, Tıbbi Bülten, Kan Analiz Cihazları, Akademik Makale, Olgu Sunumu, Onkoloji, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Psikoterapi, Ortopedik İmplant, Tıbbi Tahlil.

Tıp tercümelerinde neden bizi tercih etmelisiniz?

rusça anatomi çevirisi

Rusça anatomi çevirisi alanında ülkemizin en iyi şirketi: Semantik Tercüme Bürosu

rusça anatomi çevirisi

Hem Türkiye’de hem de dünyanın farklı ülkelerinde bulunan bizi tercih eden müşterilerimize bini aşkın dil çiftinde yazılı ve sözlü medikal çeviri hizmeti vermekteyiz. Medikal çeviri konusunda hizmet sağlamakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Yunanca, Moldovca, Almanca, İngilizce, Rusça, İzlandaca, Hintçe, İspanyolca, Malayca, Japonca, Kırgızca, Sırpça, Türkçe, Kürtçe, Gürcüce, Tatarca, Slovence, Arnavutça, Moğolca, Kazakça, Ermenice, Bulgarca, Farsça, Hollandaca, Fransızca, İrlandaca, Sanskritçe, Rumca, Macarca, Bangladeşçe, Urduca, Çince, Tacikçe, İbranice, Fince, Ukraynaca, Felemenkçe, Lehçe, İtalyanca, Flamanca, Katalanca, Türkmence, Boşnakça, Filipince, Azerice, Uygurca.

Günümüzde kaliteli tercümelerin yalnızca hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu yüzden tüm editörlerimiz ve tercümanlarımız kendi ana dillerinde tercüme hizmeti sunuyorlar.

Rusça anatomi çevirisi ile ilgili istekleriniz ya da sorularınız için şirketimize bir mail yollayabilir veya isterseniz şirketimizle telefonla iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

rusça anatomi çevirisi

Firmamızı sektördeki rakiplerimizden farklı kılan önemli noktalar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, çok dilli ve büyük projelerdeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz, müşteri gizliliği konusundaki duyarlılığımız, yürüttüğümüz çeviri projelerinin her fazında yürüttüğümüz kalite süreçleridir.

Yazan : Necati Ergin

anahtar sözcük listesi
medikal çeviri, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme, rusça anatomi çevirisi, tercüme bürosu, tıbbi çeviri, medikal tercüme, tıbbi tercüme bürosu, çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri