Rusça akademik yayın çevirisi

Rusça akademik yayın çevirisi konusunda en uygun tercüme bürosuyuz.

Medikal alanlarla alakalı tercümeler insan sağlığını ilgilendirdiğinden tercümede yapılacak en küçük bir yanlış bile geri dönüşü olmayan sonuçlara yol açabilir. Bu nedenden dolayı tercüme bürosu seçerken çok iyi araştırma yapmalısınız. 2006 senesinde çalışma hayatına başlayan çeviri büromuz en iyi üniversitelerden mezun uzman çevirmenleri ve redaktörleri sayesinde kaliteli, doğru ve uygun fiyatlı tıp çevirileri gerçekleştirmektedir. rusça akademik yayın çevirisi hizmeti sunmakta olduğumuz müşteriler içinde, özel sağlık merkezleri, devlet hastahaneleri, araştırma merkezleri, global ilaç üreticileri, akademisyenler ve medikal cihaz üreticisi firmalar bulunmaktadır.

Hem Türkiye’de hem de yurt dışında bulunan kişilere ve kuruluşlara yüzden fazla dilde medikal çeviri ve tercüme desteği sağlıyoruz. Tıbbi çeviri desteği verdiğimiz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Lehçe, Farsça, Rumca, Danca, Tatarca, Hırvatça, İspanyolca, Japonca, Kırgızca, Kazakça, Hollandaca, Vietnamca, Tacikçe, Fransızca, Türkmence, Boşnakça, Sanskritçe, Ukraynaca, İngilizce, Slovence, Tayvanca, Almanca, Fince, Özbekçe, Rusça, Altayca, Arnavutça, İzlandaca, Bangladeşçe, Norveççe, İtalyanca, Makedonca, Felemenkçe, Romence, Türkçe, Bulgarca, Yunanca, Gürcüce, Gagavuzca, Korece, Moğolca, Slovakça, Çince, İrlandaca, Azerice, İbranice.

Rusça akademik yayın çevirisi konusunda Türkiye’nin en başarılı firması: Semantik Çeviri

rusça akademik yayın çevirisi

Sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde çok değerli müşterilerimizden bize teşekkür eden onlarca e-posta almaktayız. Aşağıda bulunan listede bunların bir kısmını görebilirsiniz:

Semantik Çeviri Bürosu olarak yalnızca ülkemizin illerinde değil aynı zamanda birçok güzide ilçesinde de çeviri ve yerelleştirme çözümleri veriyoruz. rusça akademik yayın çevirisi için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Çanakkale – Biga, Kastamonu – Daday, Hakkari – Şemdinli, Batman – Gercüş, Yozgat – Kadışehri, Çorum – Oğuzlar, Karaman – Başyayla, Kars – Sarıkamış, Denizli – Serinhisar, İzmir – Dikili, Antalya – Demre, Karaman – Ayrancı, Çankırı – Atkaracalar, Bursa – Osmangazi, Osmaniye – Sumbas, Aydın – Köşk, Kırklareli – Babaeski, Kahramanmaraş – Göksun, Tokat – Almus, Manisa – Ahmetli, Bingöl – Yedisu, Mersin – Gülnar, Nevşehir – Acıgöl, Burdur – Çeltikçi, Kars – Arpaçay, Erzincan – Refahiye, Uşak – Ulubey, Erzincan – Üzümlü, Şanlıurfa – Viranşehir, Düzce – Cumayeri, Uşak – Banaz, Samsun – Ondokuzmayıs, Niğde – Çiftlik, Hatay – Erzin, Afyonkarahisar – Çay, Malatya – Doğanşehir, Bitlis – Ahlat, Bilecik – İnhisar, Muş – Malazgirt, Şanlıurfa – Akçakale, Bolu – Mengen, Çorum – Uğurludağ, Sivas – Gürün, Uşak – Sivaslı, İstanbul – Silivri, Burdur – Kemer, Düzce – Gölyaka, Bartın – Kurucaşile, Denizli – Honaz, Burdur – Yeşilova, Erzincan – Kemah, Kastamonu – Cide, Şanlıurfa – Ceylanpınar, Ardahan – Posof, Kırşehir – Çiçekdağı, Sivas – Divriği, Zonguldak – Devrek, Adıyaman – Kahta, Karabük – Yenice, Çankırı – Ilgaz, Şanlıurfa – Suruç, Elazığ – Keban, Hatay – Reyhanlı, Gaziantep – Araban, Kırıkkale – Balışeyh, Ordu – Perşembe, Yalova – Termal, Yozgat – Akdağmadeni, Bilecik – Gölpazarı, Bayburt – Aydıntepe

Rusça akademik yayın çevirisi ile alakalı tüm istekleriniz için bize e-posta gönderebilir ya da arzu ederseniz doğrudan bizi telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

rusça akademik yayın çevirisi

Şirketimizin kurulduğu ilk günden bu yana yazılı ve sözlü medikal çeviriler kapsamında çok sayıda işi üstün başarıyla sonuçlandırdık. Aşağıdaki listede tıbbi çeviri hizmeti verdiğimiz alanlardan bazı ana başlıklar listeleniyor:

Akademik Makale, Ortopedik İmplant, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Diyagnostik Sistem, Tıbbi Web Sitesi, Travmatoloji, Adli Jinekoloji, Kardiyoloji, Araştırma Protokolü, Mikrocerrahi, Radyoloji, İç Hastalıkları, Tıbbi Broşür, İnorganik Kimya, İmmunoloji, Pazar Araştırması, Doktor Eğitim Materyalleri, Olgu Sunumu, Psikopatoloji, Nöroradyoloji, Ortopedi, Genetik, Radyolojik Tetkik, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Spor Hekimliği, Tıbbi Yayın, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Farmakoekonomik Raporlar, Geriatri, CTD (Modül I), Supramoleküler Kimya, Rehabilitasyon, Ortodonti, Tıbbi Farmakoloji, Medikal Gereç, Organ Nakli, Biyomateryal, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Patoloji, Kulak Burun Boğaz, Tıbbi Kitap, Çevresel Kimya, Dahiliye, Patent Belgesi, Alerji Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi, Nöroşirurji, İnternet Sitesi, Kalp Damar Cerrahisi, Akademik Araştırma, Epistemoloji, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Tıbbi Cihaz Bakım Kılavuzu, Psikoterapi, Tıbbi Yazılım, Anamnez, Tıp Hukuku, Anesteziyoloji, Klinik Çalışma, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Göz Hastalıkları, Kadın Doğum Hastalıkları, İyileştirici Hekimlik, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Okul Hekimliği, Pazarlama Materyalleri, Bitirme Tezi, Mamografi, Beyin Tümörü, Koruyucu Hekimlik, Genel Cerrahi , Medikal Analiz Cihazı, Fizyoloji, Medikal Ürün Katalogu, Sağlık Araştırması.

rusça akademik yayın çevirisi

Bugünün küreselleşen dünyasında yüksek kaliteli tercümelerin sadece ve sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu yüzden tercüman ve editörlerimiz kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sağlıyorlar.

rusça akademik yayın çevirisi

Şirketimizi sektördeki diğer bütün rakiplerinden ayrıştıran en önemli noktalar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, büyük ve çok dilli projelerdeki bilgi birikimimiz, ahlaki prensiplere verdiğimiz önem, ve çevirinin başından sonuna kadar büyük bir ciddiyetle yürüttüğümüz kalite kontrol ve kalite güvence metodolojisidir.

Rusça akademik yayın çevirisi için müşterilerimiz neden bizi tercih ediyor?

Yazan : Zeliha Karahan

etiketlerimiz
tıbbi çeviri bürosu, çeviri bürosu, tıbbi çeviri, tercüme bürosu, tıbbi tercüme, rusça akademik yayın çevirisi, medikal tercüme, medikal çeviri, tıbbi tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri