Psikoloji tercümeleri

Psikoloji tercümeleri alanında en güvenilir tercüme bürosuyuz.

Medikal alanlarla alakalı çeviri faaliyetleri doğrudan insanların sağlığını ilgilendirdiğinden çeviride yapılacak en küçük bir yanlış bile çok vahim sonuçlara neden olabilir. Bu yüzden tercüme bürosu seçiminde çok iyi araştırma yapmalısınız. 2006 yılında faaliyet göstermeye başlayan tercüme büromuz tıp fakültelerinden mezun uzman çevirmenleri ve redaktörleri ile kaliteli, doğru ve makul fiyatlı tıbbi çeviri hizmetleri sunmaktadır. Bizden psikoloji tercümeleri alan müşteriler içinde üniversiteler, akademisyenler, büyük ilaç üreticileri, tıbbi cihaz üreticileri, büyük özel hastaneler ve devlet hastahaneleri bulunmaktadır.

Kaliteli tercümelerimiz için bize güvenmiş olan çok sayıda müşterimizden yaptığımız işi öven e-postalar almaktayız. Aşağıdaki listede bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

 • Daha önce işbirliği yaptığımız tüm çeviri şirketlerinden farklısınız. Üstün kaliteniz, itinalı çevirileriniz ve rekabetçi fiyatlarınız için sizlere teşekkür ederim.
  (Satış Müdürü)
 • Semantik Çeviri Bürosunun proje yöneticileri hakikaten çok çok başarılılar. tüm çeviri projelerimizde projenin en başından en sonuna kadar bizimle sürekli olarak iletişim kurarak gereken her yerde bize sorular sordular, bizim fikrimizi aldılar. Projenin ilerleyişi konusunda bize sürekli bilgi ilettiler. Onlarla çalışmak keyif veriyor.
  Genel Müdür Yardımcısı
 • Tercüme bürolarıyla birlikte çalışmak hastanemiz için hep sorun olmuştu. Semantik Çeviri Bürosu ile bu dertten kurtulduk. Profesyonel dil uzmanları ile çok iyi hizmet verdiklerini belirtmek istiyorum.
  (Uzman doktor)
 • Tanıtım broşürlerimizi 30’dan fazla dile büyük bir başarıyla çevirdiniz. Masa üstün yayıncılık alanında da çok iyisiniz. Bundan böyle hep firmanızla işbirliği yapacağız.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Epikriz raporarımızın Farsçaya çevrilmesinde çok profesyonelce çalışarak harika bir iş çıkarttınız. psikoloji tercümeleri alanındaki profesyonelliğiniz hayranlık uyandırıyor. Samimi teşekkürlerimi kabul edin lütfen.
  (Tıp Doktoru)
 • Özel hastanemiz adına oluşturduğunuz medikal terimler sözlüğü bize gerçekten çok fayda sağladı. Aradan uzun süre geçmiş olmasına karşın halen o sözlükten faydalanmayı sürdürüyoruz.
  (Uzman Doktor)
 • Uygun fiyat, müthiş kalite… Kurumumuzu tıbbi tercüme derdinden tamamen kurtardığınız için minnettarız size.
  (İnsan Kaynakları Müdürü)
 • psikoloji tercümeleri alanında uygun çeviri şirketini bulmak gerçekten zor. Bu konuda uzmanlık ve tecrübe sahibi az sayıda şirketten biri de Semantik Tercüme Bürosu. Tıbbi terimlere son derece hakimler.
  (Uzman Doktor)
 • Hastanemiz için çeviri belleği hazırlamış olduğunuz için çeviri maliyetimizi çok azalttık. Firmanızı seçmekle çok iyi bir karar verdiğimizi şimdi daha iyi anlıyorum. Geliştirdiğiniz yüksek teknoloji ne kadar gurur duysanız azdır. Tanıdığımız tüm şirketlere sizi öneriyoruz. Genel Müdür
 • Medikal çeviriler konusunda bu kadar iyi olmanıza hayret ettim. Bu alanda geçmişte birlikte çalıştığımız bütün yabancı çeviri firmalarından çok daha iyisiniz.
  (Akademisyen)
 • Semantik Tercüme’yi kuzenim çok övmüştü. Tıbbi araştırma makalemin Çinceye tercümesi çok beğenildi. Elinize sağlık.
  (Araştırma Görevlisi)
 • Medikal çeviriler hastanemiz açısından çok kritik. Hastanemize gelen hastane raporlarında yapılabilecek en ufak bir tercüme hatası hastalarımızın sağlığına zarar verebilir. Semantik Çeviri Bürosu işimizin kritikliğini bildiğinden tercümelere her zaman aşırı itina gösteriyor. (Hastane Yöneticisi)

psikoloji tercümeleri

Psikoloji tercümeleri için bizi tercih etmenizi gerektiren sebepler:

Çeviri büromuzu diğer bütün rakiplerimizden ayrı kılan temel noktalar ileri teknolojik altyapımız, gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki ustalığımız, müşteri sırları konusundaki duyarlılığımız, ve tercüme işleminin bütün fazlarında kesinlikle uyguladığımız kalite süreçleridir.

Psikoloji tercümeleri ile alakalı istekleriniz ve talepleriniz için Semantik Çeviri Bürosuna e-posta mesajı gönderebilir veya isterseniz bizimle telefonla temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

psikoloji tercümeleri

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana medikal tercümeler alanında yüzlerce işi son derece başarılı bir şekilde bitirdik. Aşağıda bulunan listede tıbbi çeviri ve tıbbi tercüme hizmeti sağladığımız konu başlıklarından bazı örnekler bulabilirsiniz:

Medikal Cihaz, Anamnez, Biyofizik, Tıbbi Cihaz Bakım Kılavuzu, Lökaferez Sistemleri, Plastik Cerrahi, İntaniye, Mikrobiyoloji, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Nöroşirurji, Laboratuar Sistemleri, Histoloji, Bağışıklık Testi, Patent Belgesi, KÜB KT, Fizik Tedavi, Tıbbi Talimatname, Akademik Araştırma, Organometalik Kimya, Epikriz, Fizyoloji, Çocuk İmmünolojisi, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Psikoterapi, Tıbbi Malzeme, Kadın Doğum Hastalıkları, Hepatoloji, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Alerji Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Algoloji, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Supramoleküler Kimya, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Kolorektal Cerrahi, Anatomi, Kan Analiz Cihazları, Araştırma Protokolü, Göz Hastalıkları, Kullanım Kılavuzu, Genel Cerrahi , Koruyucu Diş Hekimliği, Çocuk Cerrahisi, Akademik Yayın Eleştirisi, Adli Toksikoloji, Koruyucu Hekimlik, Onkoloji, Pediyatri, Patoloji, Tıbbi Biyokimya , Embriyoloji, Tıbbi Analiz Cihazı, Diyagnostik Görüntüleme, Diyagnostik, Reanimasyon, Prospektüs, Ortopedik İmplant, Elektrokardiyograf, BT, Doktor Raporu, Biyokimya, Tıbbi Tahlil, Psikiyatri, Radyoloji, Tıbbi Ürün Katalogu, Gastroenteroloji.

psikoloji tercümeleri

Psikoloji tercümeleri talepleriniz için en doğru adres: Semantik Tercüme

Dünyanın farklı ülkelerinde bulunan çok kıymetli müşterilerimize bini aşkın dil çiftinde her çeşit tıbbi tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz. Psikoloji tercümeleri hizmeti verdiğimiz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Boşnakça psikoloji tercümeleri, Felemenkçe psikoloji tercümeleri, Flamanca psikoloji tercümeleri, Altayca psikoloji tercümeleri, Farsça psikoloji tercümeleri, Hırvatça psikoloji tercümeleri, İzlandaca psikoloji tercümeleri, Tatarca psikoloji tercümeleri, Bulgarca psikoloji tercümeleri, Arnavutça psikoloji tercümeleri, Tayvanca psikoloji tercümeleri, Rusça psikoloji tercümeleri, Lehçe psikoloji tercümeleri, Romence psikoloji tercümeleri, Türkçe psikoloji tercümeleri, İbranice psikoloji tercümeleri, Azerice psikoloji tercümeleri, Kırgızca psikoloji tercümeleri, Katalanca psikoloji tercümeleri, Makedonca psikoloji tercümeleri, Süryanice psikoloji tercümeleri, Yunanca psikoloji tercümeleri, İngilizce psikoloji tercümeleri, Çince psikoloji tercümeleri, İspanyolca psikoloji tercümeleri, Vietnamca psikoloji tercümeleri, Hollandaca psikoloji tercümeleri, Zuluca psikoloji tercümeleri, Özbekçe psikoloji tercümeleri, Japonca psikoloji tercümeleri, Fransızca psikoloji tercümeleri, Çekçe psikoloji tercümeleri, Letonca psikoloji tercümeleri, Kürtçe psikoloji tercümeleri, Gagavuzca psikoloji tercümeleri, Korece psikoloji tercümeleri, Çeçence psikoloji tercümeleri, Malayca psikoloji tercümeleri, Sırpça psikoloji tercümeleri, İtalyanca psikoloji tercümeleri, Kazakça psikoloji tercümeleri, Ukraynaca psikoloji tercümeleri, Türkmence psikoloji tercümeleri, Urduca psikoloji tercümeleri, Uygurca psikoloji tercümeleri, Almanca psikoloji tercümeleri.

Semantik Tercüme Bürosu olarak ülkemizin yalnızca kentlerinde değil aynı zamanda ilçelerinin önemli bir kısmında da medikal çeviri hizmeti veriyoruz. psikoloji tercümeleri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Edirne – Meriç, Rize – Ardeşen, Amasya – Merzifon, Burdur – Kemer, Tokat – Yeşilyurt, Van – Saray, Karaman – Başyayla, Giresun – Yağlıdere, Aydın – Koçarlı, Yozgat – Yerköy, Kırklareli – Pınarhisar, Karaman – Sarıveliler, Çankırı – Ilgaz, Mardin – Yeşilli, Tunceli – Pülümür, Erzincan – Refahiye, Kayseri – Bünyan, Kütahya – Gediz, Erzurum – Çat, Ağrı – Hamur, Hatay – Kumlu, Kırşehir – Boztepe, Rize – Çamlıhemşin, Karaman – Ayrancı, Kırıkkale – Çelebi, Antalya – Muratpaşa, Tokat – Zile, Bolu – Kıbrıscık, Tokat – Pazar, Bayburt – Aydıntepe, Kütahya – Hisarcık, Konya – Derbent, Gaziantep – Araban, Karabük – Eskipazar, Rize – Derepazarı, Adıyaman – Çelikhan, Bolu – Göynük, Kilis – Polateli, Erzincan – Üzümlü, Kocaeli – Kartepe, Yozgat – Sorgun, Uşak – Sivaslı, Kırşehir – Akçakent, Çankırı – Yapraklı, Ankara – Nallıhan, Antalya – Kaş, Şanlıurfa – Akçakale, İzmir – Gaziemir, Uşak – Banaz, Ankara – Keçiören, Bursa – Orhaneli, Adana – İmamoğlu, Bolu – Seben, Ağrı – Patnos, Yalova – Çiftlikköy, Sinop – Dikmen, Adana – Yumurtalık, Siirt – Kurtalan, Bilecik – Yenipazar, Gümüşhane – Torul, Kastamonu – Bozkurt, Kilis – Elbeyli, İzmir – Güzelbahçe, Ağrı – Taşlıçay, Balıkesir – Kepsut, Kırşehir – Akpınar, Bitlis – Ahlat, Yozgat – Şefaatli, Malatya – Akçadağ, Bitlis – Hizan

Bugünün dünyasında en kaliteli tercüme hizmetlerinin yalnızca hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. Bu nedenle tüm redaktörlerimiz ve tercümanlarımız sadece kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sunuyorlar.

psikoloji tercümeleri

Yazan : Mustafa Karabiber

seçilmiş anahtar sözcükler
psikoloji tercümeleri, medikal çeviri, tıbbi tercüme, tercüme bürosu, çeviri bürosu, medikal tercüme, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri, tıbbi çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog