Onkoloji çevirileri

Onkoloji çevirileri alanında en kaliteli hizmet veren çeviri bürosuyuz.

Medikal alanlardaki tercüme etkinlikleri insan sağlığı ile bağlantılı olduğu için tercümede yapılacak en küçük bir yanlışlık bile çok ciddi sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle tercüme bürosu seçiminde çok iyi araştırma yapmalısınız. Kuruluşundan bu yana sektörün lideri durumda olan Semantik Tercüme Bürosu en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman çevirmenleri ve editörleri ile mükemmel kalitede tıbbi tercüme hizmeti vermektedir. Bizden onkoloji çevirileri alan müşteriler içinde devlet hastahaneleri, araştırma merkezleri, tıbbi cihaz üreticileri, büyük özel hastaneler, global ilaç üreticileri ve akademisyenler bulunmaktadır.

Verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde müşterilerimizden övgü içeren onlarca e-posta mesajı bize ulaşıyor. Aşağıda yer alan listede bunların bir kısmını görebilirsiniz:

 • Şirketimiz için çeviri belleği hazırladığınız için çeviriye ayırdığımız bütçe azaldı. Kurumunuzu seçmekle çok iyi bir karar verdiğimizi şimdi daha iyi anlıyorum. Geliştirdiğiniz yüksek teknoloji ile övünebilirsiniz. Tanıdığımız tüm kurumlara sizi öneriyoruz. Genel Müdür Yardımcısı
 • Medikal tercümeler konusunda bu kadar iyi olmanıza şaşırdım. Bu alanda geçmişte bize hizmet sunan tüm yabancı tercüme bürolarından daha kaliteli hizmet veriyorsunuz.
  (Özel Hastane Genel Müdürü)
 • Tıbbi cihazlarımızın kullanım kılavuzlarını tam 30 dile başarıyla çevirdiniz. Masa üstün yayıncılık konusunda da çok iyisiniz. Bundan sonra hep Semantik Tercüme Bürosu ile işbirliği yapacağız.
  (Pazarlama Direktörü)
 • onkoloji çevirileri kapsamında uygun bir tercüme bürosu bulmak gerçekten zor. Bu konuda hem tecrübe hem uzmanlık sahibi az sayıda firmadan biri de Semantik Çeviri Bürosu. Tıp terimlerine son derece hakimler.
  (Onkoloji Uzmanı)
 • Medikal çeviriler hastanemiz için çok kritik. Bize gönderilen hasta raporlarında yapılacak en ufak bir tercüme hatası hastalarımızın sağlığının bozulmasına yol açabilir. Semantik Tercüme Bürosu işimizin kritikliğini bildiğinden çevirilere her zaman aşırı itina gösteriyor. (Doktor)
 • Analiz raporlarımızın Japoncaya çevirisinin yapılmasında çok profesyonelce çalışarak muhteşem bir iş çıkarttınız. Medikal çevirilerdeki ustalığınız hayranlık verici. Gerçekten teşekkür ediyorum.
  (Doçent Doktor)
 • Makul fiyat, eşsiz kalite… Bizi tıbbi tercüme sorunundan kurtarmış olduğunuz için minnettarız size.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Firmanızın müşteri temsilcileri hakikaten çok çok başarılılar. tüm tercüme ve lokalizasyon projelerimizde projenin ilk gününden son gününe kadar bizimle iletişim kurarak gereken yerlerde bize sorular yönelttiler, bizden fikir aldılar. Projenin gidişatı konusunda şirketimize sürekli olarak bilgi ilettiler. Sizinle çalışmak keyif verici.
  Genel Müdür Yardımcısı
 • Tercüme bürolarıyla işbirliği yapmak şirketimiz için hep problem olmuştu. Semantik Tercüme ile bu dertten kurtulduk. Tecrübeli, profesyonel kadroları ile çok iyi hizmet sunduklarını özellikle bildirmek istiyorum.
  (Hastane Yöneticisi)
 • Kurumumuz adına hazırladığınız tıbbi terimler sözlüğü bize gerçekten çok fayda sağladı. Aradan uzun süre geçmiş olmasına rağmen o sözlükten halen faydalanmayı sürdürüyoruz.
  (Doktor)
 • Çeviri şirketinizi bana bir arkadaşım çok övmüştü. Akademik çalışmalarımın İtalyancaya çevirisi son derece iyi oldu. Teşekkürlerimiz kabul edin lütfen.
  (Doçent Doktor)
 • Bugüne dek işlerimizi teslim ettiğimiz bütün tercüme bürolarından çok farklısınız. Kaliteniz, güvenilir, doğru ve itinalı çalışmanız ve yüksek olmayan fiyatlarınız için firmanıza teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.
  (Genel Müdürü)

Onkoloji çevirileri alanında ülkemizin en çok tercih edilen kurumu: Semantik Tercüme Bürosu

Şirketimizin kurulduğu ilk günden bu yana medikal tercümeler konusunda yüzlerce projeyi rakiplerimizi kıskandıracak bir başarıyla tamamladık. Bu listede medikal çeviri ve medikal tercüme hizmetleri sağladığımız konu başlıklarından bazı ana başlıklar listeleniyor:

Medikal Analiz Cihazı, Fizik Tedavi, Akupunktur, Adli Tıp, Klinik Biyokimya, Göğüs Hastalıkları, Fizyopatoloji, Mikrocerrahi, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Koruyucu Diş Hekimliği, Tıbbi Histoloji, Deri Hastalıkları, Tıbbi Donanım, KÜB KT, Rehabilitasyon, Jinekoloji, Mamografi, İmmunoloji, Medikal Gereç, İntaniye, Akademik Yayın Eleştirisi, Kolonoskopi, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Ağız ve Diş Sağlığı, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Farmasötik Kimya, Tıbbi Web Sitesi, Tıbbi Talimatname, Mikrobiyoloji, Pazarlama Materyalleri, Tıbbi Biyokimya , Spektroskopi, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Epidemiyoloji, Ortopedi, Tıbbi Gereç, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Bitirme Tezi, Medikal Yazılım, CTD (Modül I), Travmatoloji, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Neurofeedback, Pratisyen Hekimlik, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Medikal Alet, Medikal Donanım, Kadın Hastalıkları, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Monografi, Anestezi, Alerji Hastalıkları, Diyagnostik Sistem, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Patent Sözleşmesi, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Farmakoloji, Hasta Raporu, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Organometalik Kimya, CAT, Nöroloji, Tıbbi Yazılım, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Cezaevi Hekimliği, İlaç Ruhsat Dosyası, Romatoloji, Deniz Hekimliği, Prospektüs.

onkoloji çevirileri

Semantik Çeviri Bürosu olarak ülkemizin sadece illerinde değil ayrıca ilçelerinin çoğunda da yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri sunmaktayız. Aşağıda onkoloji çevirileri hizmeti verdiğimiz ilçelerden örnekler yer alıyor.

Adana – Çukurova, Nevşehir – Derinkuyu, Edirne – Uzunköprü, Manisa – Akhisar, Kocaeli – İzmit, Ankara – Güdül, Kırklareli – Babaeski, Edirne – Keşan, Şırnak – Cizre, Bilecik – Gölpazarı, Konya – Güneysınır, Düzce – Gölyaka, Gaziantep – İslahiye, Erzurum – Uzundere, Diyarbakır – Çüngüş, Tokat – Almus, Sakarya – Geyve, Mersin – Bozyazı, Ardahan – Damal, Batman – Hasankeyf, Kocaeli – Darıca, Antalya – Serik, Sakarya – Kaynarca, Hatay – Dörtyol, Eskişehir – Mihalgazi, Mersin – Mezitli, Karaman – Başyayla, Van – Gürpınar, Burdur – Ağlasun, Erzincan – Otlukbeli, Şırnak – Uludere, Amasya – Göynücek, Gaziantep – Araban, Ağrı – Eleşkirt, Mardin – Nusaybin, Aksaray – Ortaköy, Manisa – Kula, Zonguldak – Ereğli, Muş – Korkut, Uşak – Eşme, Diyarbakır – Dicle, Elazığ – Keban, Afyonkarahisar – Dazkırı, Balıkesir – Sındırgı, Edirne – Meriç, Tokat – Turhal, Amasya – Merzifon, Kocaeli – Başiskele, Sinop – Türkeli, Bilecik – Söğüt, Düzce – Akçakoca, Erzurum – Yakutiye, Erzincan – Üzümlü, Diyarbakır – Hazro, İstanbul – Zeytinburnu, Ardahan – Göle, Kastamonu – Şenpazar, Sinop – Boyabat, Kırıkkale – Bahşili, Eskişehir – Odunpazarı, Aksaray – Sarıyahşi, Tokat – Sulusaray, Yalova – Armutlu, Balıkesir – Burhaniye, Aydın – Yenipazar, Van – Edremit, Bingöl – Solhan, Şanlıurfa – Akçakale, Erzincan – Kemah, Ankara – Bala

onkoloji çevirileri

Onkoloji çevirileri alanındaki bütün istekleriniz ya da sorularınız için Semantik Tercüme Bürosuna bir e-posta atabilir veya bunun yerine bizi doğrudan arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

onkoloji çevirileri

Dünyanın birçok ülkesindeki kurumsal müşterilerimize onlarca dilde her çeşit tıbbi tercüme hizmeti veriyoruz. Onkoloji çevirileri hizmeti sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Gürcüce onkoloji çevirileri, Hintçe onkoloji çevirileri, Katalanca onkoloji çevirileri, İtalyanca onkoloji çevirileri, Macarca onkoloji çevirileri, Ermenice onkoloji çevirileri, Özbekçe onkoloji çevirileri, Almanca onkoloji çevirileri, Korece onkoloji çevirileri, İsveççe onkoloji çevirileri, Letonca onkoloji çevirileri, Fince onkoloji çevirileri, İngilizce onkoloji çevirileri, İrlandaca onkoloji çevirileri, Moldovca onkoloji çevirileri, Bulgarca onkoloji çevirileri, Tatarca onkoloji çevirileri, İbranice onkoloji çevirileri, Moğolca onkoloji çevirileri, Malayca onkoloji çevirileri, Hollandaca onkoloji çevirileri, Japonca onkoloji çevirileri, Çekçe onkoloji çevirileri, Rumca onkoloji çevirileri, Bangladeşçe onkoloji çevirileri, Azerice onkoloji çevirileri, Tacikçe onkoloji çevirileri, Boşnakça onkoloji çevirileri, Filipince onkoloji çevirileri, Kürtçe onkoloji çevirileri, Türkçe onkoloji çevirileri, Uygurca onkoloji çevirileri, Yunanca onkoloji çevirileri, Kazakça onkoloji çevirileri, Romence onkoloji çevirileri, Rusça onkoloji çevirileri, Urduca onkoloji çevirileri, İzlandaca onkoloji çevirileri, Farsça onkoloji çevirileri, Çince onkoloji çevirileri, Fransızca onkoloji çevirileri, Altayca onkoloji çevirileri, Danca onkoloji çevirileri, Çeçence onkoloji çevirileri, İspanyolca onkoloji çevirileri, Sanskritçe onkoloji çevirileri.

onkoloji çevirileri

Firmamızı bütün rakiplerimizden ayrı kılan önemli noktalar teknik altyapımız, çok dilli projelerdeki ustalığımız, müşteri gizliliği konusundaki etik ilkelerimiz, ve çeviri sürecinin her kademesinde mutlaka uyguladığımız kalite kontrol ve kalite güvence süreçleridir.
Günümüzde yüksek kaliteli tercüme hizmetlerinin yalnızca o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğine inanıyoruz. Bu sebeple tercüman ve editörlerimiz kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti üretiyorlar.

Niçin bizi tercih etmelisiniz?

Yazan : Gizem Kaynak

anahtar sözcük grubu
tıbbi çeviri bürosu, medikal tercüme, tercüme bürosu, tıbbi çeviri, medikal çeviri, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi tercüme, çeviri bürosu, onkoloji çevirileri

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog