Jinekoloji çevirileri

Jinekoloji çevirileri alanında en güvenilir çeviri bürosuyuz.

Medikal konulara ilişkin tercüme etkinlikleri insanların sağlığı ile ilişkili olduğundan tercüme yanlışları tamiri mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu nedenden dolayı tercüme bürosu seçiminde çok iyi araştırma yapmalısınız. Kuruluşundan bu yana sektörün öncü gücü olan tercüme büromuz tıp ve eczacılık fakültelerinden mezun profesyonel çevirmen ve editör kadrosu ile tutarlı, doğru ve kaliteli medikal çeviriler üretmektedir. jinekoloji çevirileri hizmeti sağladığımız müşteriler içinde, devlet hastahaneleri, büyük özel hastaneler, tıp doktorları, araştırma merkezleri, tıbbi cihaz üreticileri ve büyük ilaç üreticileri yer almaktadır.

Bugünün küreselleşen dünyasında en yüksek nitelikli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece ve sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğini biliyoruz. İşte bu nedenle çevirmen ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri hizmeti sağlıyorlar.

Jinekoloji çevirileri konusundaki istekleriniz için Semantik Çeviri’ye bir e-mail gönderebilir ya da arzu ederseniz bizi telefonla arayabilirsiniz :
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

jinekoloji çevirileri

Kaliteli çeviri hizmetlerimiz yüzünden bize güvenmiş olan müşterilerimizden yaptığımız işi öven onlarca e-posta mesajı bize gönderiliyor. Buradaki listede bunların bir kısmını görebilirsiniz:

 • Hastanemiz için çeviri belleği hazırladığınızdan çeviri giderimiz düştü. Şirketinizi seçmekle çok iyi bir karar verdiğimizi şimdi daha iyi anlıyorum. Sahip olduğunuz ileri teknoloji ne kadar gurur duysanız azdır. Tanıdığımız tüm kurumlara sizi öneriyoruz. Yönetim Kurulu üyesi
 • Analiz raporlarımızın Çinceye tercüme edilmesinde profesyonelce çalışarak etkileyici bir performans sergilediniz. Medikal tercümelerdeki beceriniz tartışılmaz. Gerçekten teşekkür ediyorum.
  (Uzman Doktor)
 • Medikal cihazlarımızın bakım kılavuzlarını 30’a yakın dile üstün bir başarıyla tercüme ettiniz. Tıbbi ve teknik terminolojiye hakimsiniz. Artık hep çeviri büronuzla çalışacağız.
  (Satın Alma Müdürü)
 • Tercüme şirketinizin proje koordinatörleri ve yöneticileri hakikaten çok çok başarılı. tüm tercüme projelerimizde projelerin en başından en sonuna kadar bizimle temas kurup gerekli olan her yerde bize sorular sordular, bizim görüşümüzü aldılar. Projenin gidişatı hakkında şirketimize sürekli olarak bilgi ilettiler. Sizinle birlikte çalışmak keyif veriyor.
  Genel Müdür
 • Tıbbi çeviriler alanında bu kadar usta olmanıza hayret ettim. Bu konuda bundan önce çalıştığımız tüm yabancı tercüme firmalarından daha kaliteli hizmet veriyorsunuz.
  (Özel Hastane Genel Müdürü)
 • Olabilecek en iyi fiyat, müthiş kalite… Firmamızı tercüme stresinden kurtardığınız için çok teşekkür size.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Tıbbi çeviriler bizim açımızdan çok kritik. Sağlık kurumumuza gelen hasta raporlarında yapılabilecek en küçük bir tercüme hatası hastalarımızın sağlığına zarar verebilir. Semantik Çeviri işimizin hassasiyetini bildiğinden tercümelere her zaman aşırı özen gösteriyor. (Hastane Yöneticisi)
 • Tercüme şirketleriyle çalışmak şirketimiz için hep sorun olmuştu. Semantik Tercüme sayesinde bu problemden kurtulduk. Uzman, profesyonel kadroları ile çok iyi hizmet verdiklerini özellikle ifade etmek istiyorum.
  (Doktor)
 • Daha önce işbirliği yaptığımız bütün tercüme şirketlerinden çok farklısınız. Yüksek kaliteniz, doğru ve özenli çalışmalarınız ve bütçemize uygun fiyatlarınız için sizlere teşekkür ederim.
  (Genel Müdürü)
 • Hastanemiz adına hazırladığınız farmakoloji sözlüğü bize gerçekten çok yarar sağladı. Aradan onca yıl geçmesine karşın hâla o sözlükten yararlanmayı sürdürüyoruz.
  (Doktor)
 • jinekoloji çevirileri sahasında uygun bir tercüme şirketi bulmak sanıldığı kadar kolay değil. Bu işte uzmanlık ve tecrübe sahibi çok az sayıda firmadan biri de Semantik Dil Hizmetleri. Tıbbi terimlere son derece hakimler.
  (Kardiyoloji Uzmanı)
 • Tercüme şirketinizi hocam salık vermişti. Akademik çalışmalarımın Arapçaya tercümesi çok iyi oldu. Teşekkürlerimiz kabul edin lütfen.
  (Akademisyen)

jinekoloji çevirileri

Neden başka bir tercüme bürosunu değil de bizi tercih etmelisiniz?

jinekoloji çevirileri

10 yılı aşkın bir süredir yazılı ve sözlü medikal tercüme dalında yüzlerce projeyi üstün başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda sunduğumuz listede tıbbi tercüme hizmeti sağladığımız konulardan bazı örnekler bulabilirsiniz:

Embriyoloji, Diyagnostik, Ruhsatlandırma, Tıbbi Biyokimya , Estetik Cerrahi, MRI, Tıbbi Dergi, Medikal Ürün Katalogu, Doktor Eğitim Materyalleri, Monografi, Histoloji, Çocuk Hastalıkları, Hematoloji, Tıbbi Genetik, Ortodonti, Kardiyoloji, Viroloji, Pratisyen Hekimlik, Laboratuar Bilgi Sistemleri, Nöroradyoloji, Geriatri, Akademik Araştırma, Kullanım Kılavuzu, Medikal Alet, Tıbbi Ürün Katalogu, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Reanimasyon, Adli Tıp, Organ Nakli, Fizyoloji, Psikiyatri, Adli Patoloji, Tıbbi Histoloji, Klinik Biyokimya, Tıbbi Katalog, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Toksikoloji, Nükleer Tıp, Klinik Çalışma, MR, Alerji, Kolorektal Cerrahi, KÜB KT, Farmakoloji, Romatoloji, Tıbbi Bülten, Patoloji, Analitik Kimya, Pediatri, Psikopatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Ortopedi, Fiziksel Kimya, Adli Psikiyatri, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Kadın Hastalıkları, Tıbbi Kitap, Hermeneutik, Nöroloji, Alerji Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, CTD (Modül I), Tıbbi Tahlil, Akupunktur, Anestezi, Kalp Damar Cerrahisi, Çocuk Kardiyolojisi, Kullanma Kılavuzu, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Farmakoekonomik Raporlar, Prospektüs, İnorganik Kimya, Çevresel Kimya, Adli Toksikoloji.

Semantik Tercüme olarak Türkiye’nin yalnızca kentlerinde değil ayrıca ilçelerinin hepsinde yazılı ve sözlü çeviri çözümleri veriyoruz. jinekoloji çevirileri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Bolu – Gerede, Balıkesir – Manyas, Ardahan – Damal, Kastamonu – Çatalzeytin, Aksaray – Eskil, Siirt – Şirvan, Bingöl – Kiğı, Hatay – Kırıkhan, Ankara – Etimesgut, Kayseri – Yeşilhisar, Kırıkkale – Balışeyh, Mersin – Aydıncık, Rize – İkizdere, Burdur – Tefenni, Ardahan – Posof, Amasya – Göynücek, Muğla – Fethiye, Kars – Susuz, Zonguldak – Çaycuma, Konya – Emirgazi, Diyarbakır – Lice, Iğdır – Tuzluca, Aydın – Karacasu, Ardahan – Çıldır, Hatay – Kumlu, Gümüşhane – Kürtün, Isparta – Eğirdir, Bingöl – Yayladere, Van – Özalp, Kırşehir – Mucur, Mersin – Bozyazı, Kars – Selim, Şanlıurfa – Hilvan, Artvin – Yusufeli, Aydın – Sultanhisar, Nevşehir – Hacıbektaş, Sakarya – Taraklı, Erzincan – Üzümlü, Eskişehir – Seyitgazi, Kütahya – Dumlupınar, Çorum – Boğazkale, Kocaeli – Kandıra, Konya – Derbent, Mersin – Tarsus, Ağrı – Doğubayazıt, Bilecik – Yenipazar, Sivas – Gemerek, Yozgat – Saraykent, Hakkari – Yüksekova, Kahramanmaraş – Çağlıyancerit, Bursa – Karacabey, İzmir – Buca, Ağrı – Patnos, Denizli – Baklan, Adana – Pozantı, Konya – Tuzlukçu, Denizli – Kale, Amasya – Suluova, Karabük – Yenice, Bitlis – Mutki, Balıkesir – Erdek, Kırklareli – Pınarhisar, Adıyaman – Gölbaşı, Kırklareli – Pehlivanköy, Samsun – Havza, Ardahan – Hanak, Sakarya – Karapürçek, Diyarbakır – Hani, Şırnak – Güçlükonak, Yalova – Termal

Jinekoloji çevirileri alanında ülkemizin en başarılı şirketi: Semantik Çeviri

jinekoloji çevirileri

Tercüme firmamızı sektördeki diğer bütün rakiplerimizden ayrı kılan önemli noktalar ileri teknolojik altyapımız, büyük projelerdeki takdir gören tecrübemiz, müşteri bilgilerinin gizliliğine verdiğimiz önem, yürüttüğümüz tercüme projelerinin bütün fazlarında büyük bir ciddiyetle gerçekleştirdiğimiz kalite kontrol ve kalite güvence süreçleridir.
Dünyanın birçok ülkesindeki bireysel kurumsal müşterilerimize çok sayıda dil çiftinde yazılı ve sözlü medikal tercüme desteği vermekteyiz. Jinekoloji çevirileri hizmeti vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Sırpça jinekoloji çevirileri, Urduca jinekoloji çevirileri, Moldovca jinekoloji çevirileri, Fransızca jinekoloji çevirileri, Azerice jinekoloji çevirileri, Lehçe jinekoloji çevirileri, Norveççe jinekoloji çevirileri, Gagavuzca jinekoloji çevirileri, İngilizce jinekoloji çevirileri, Türkçe jinekoloji çevirileri, Zuluca jinekoloji çevirileri, Vietnamca jinekoloji çevirileri, Arnavutça jinekoloji çevirileri, Süryanice jinekoloji çevirileri, Ukraynaca jinekoloji çevirileri, Almanca jinekoloji çevirileri, İtalyanca jinekoloji çevirileri, Katalanca jinekoloji çevirileri, Japonca jinekoloji çevirileri, Hollandaca jinekoloji çevirileri, Çince jinekoloji çevirileri, Hintçe jinekoloji çevirileri, İsveççe jinekoloji çevirileri, Kazakça jinekoloji çevirileri, Uygurca jinekoloji çevirileri, İspanyolca jinekoloji çevirileri, Özbekçe jinekoloji çevirileri, İbranice jinekoloji çevirileri, Macarca jinekoloji çevirileri, Bangladeşçe jinekoloji çevirileri, İrlandaca jinekoloji çevirileri, Filipince jinekoloji çevirileri, Yunanca jinekoloji çevirileri, Ermenice jinekoloji çevirileri, Sanskritçe jinekoloji çevirileri, Fince jinekoloji çevirileri, Farsça jinekoloji çevirileri, Tacikçe jinekoloji çevirileri, Rusça jinekoloji çevirileri, Bulgarca jinekoloji çevirileri, İzlandaca jinekoloji çevirileri, Boşnakça jinekoloji çevirileri, Letonca jinekoloji çevirileri, Slovence jinekoloji çevirileri, Makedonca jinekoloji çevirileri, Felemenkçe jinekoloji çevirileri.

Yazan : İsmail Bener

metindeki bazı etiketler
jinekoloji çevirileri, medikal tercüme, tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, çeviri bürosu, tıbbi çeviri, medikal çeviri, tıbbi tercüme, tıbbi tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog