Japonca tıbbi makale tercümesi

Japonca tıbbi makale tercümesi uzmanlık alanlarımızdan biridir.

Medikal konulara ilişkin tercümeler insanların sağlığı ile ilişkili olduğundan yanlış bir çeviri çok ciddi sonuçlara neden olabilir. Bu nedenden dolayı tercüme bürosu seçerken çok iyi araştırma yapmalısınız. Kuruluşundan bu yana sektörün öncü gücü olan tercüme büromuz en iyi üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve editörleri sayesinde kaliteli, doğru ve tutarlı tıbbi tercüme hizmeti sağlamaktadır. japonca tıbbi makale tercümesi hizmeti sağladığımız müşteriler arasında, tıp doktorları, üniversiteler, medikal cihaz üreticileri, devlet hastahaneleri, global farmakoloji şirketleri ve özel sağlık merkezleri yer almaktadır.

Bugünün küreselleşen dünyasında kaliteli çevirilerin sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. Bu nedenle tüm çevirmen ve editörlerimiz kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sunuyorlar.

japonca tıbbi makale tercümesi

Müşterilerimizin Japonca tıbbi makale tercümesi için bizi tercih etme nedenleri:

Verdiğimiz kaliteli ve dürüst hizmet sayesinde çevirilerini bize emanet eden müşterilerimizden yaptığımız işi öven onlarca mektup alıyoruz. Buradaki listede bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

Semantik Tercüme Bürosu olarak Türkiye’nin yalnızca kentlerinde değil ayrıca çoğu ilçesinde de tercüme ve çeviri çözümleri veriyoruz. japonca tıbbi makale tercümesi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Kırıkkale – Bahşili, Isparta – Uluborlu, Gümüşhane – Köse, Yalova – Altınova, Samsun – İlkadım, Şırnak – Cizre, Tekirdağ – Malkara, Kırklareli – Pınarhisar, Bursa – Nilüfer, Adıyaman – Tut, Diyarbakır – Yenişehir, Eskişehir – İnönü, İzmir – Urla, Bolu – Kıbrıscık, Kütahya – Şaphane, Bitlis – Adilcevaz, Rize – İkizdere, Kocaeli – Dilovası, İstanbul – Esenyurt, Sakarya – Ferizli, Bingöl – Solhan, Bartın – Ulus, Antalya – Demre, Çorum – Bayat, Erzincan – Tercan, Balıkesir – Manyas, Tunceli – Çemişgezek, Kars – Selim, Osmaniye – Kadirli, Karabük – Eflani, Rize – Güneysu, Diyarbakır – Bağlar, Nevşehir – Avanos, Giresun – Bulancak, Ardahan – Damal, Elazığ – Palu, Samsun – Terme, Nevşehir – Gülşehir, Karabük – Yenice, Kütahya – Altıntaş, Artvin – Hopa, Mersin – Gülnar, Elazığ – Sivrice, Kahramanmaraş – Ekinözü, Kırşehir – Akpınar, Kayseri – Akkışla, Uşak – Ulubey, Artvin – Murgul, Karabük – Safranbolu, Mardin – Nusaybin, Bayburt – Aydıntepe, Yozgat – Yerköy, Sakarya – Karapürçek, Kırşehir – Akçakent, Çankırı – Korgun, Nevşehir – Hacıbektaş, Sinop – Ayancık, Burdur – Altınyayla, Trabzon – Vakfıkebir, Edirne – Lalapaşa, Siirt – Baykan, Düzce – Yığılca, Van – Özalp, Bingöl – Karlıova, Ardahan – Göle, Adana – Yumurtalık, Bitlis – Güroymak, Şırnak – İdil, Aksaray – Ortaköy, Diyarbakır – Silvan

Çeviri şirketimizi piyasadaki bütün rakiplerinden ayrıştıran en temel noktalar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki takdir edilen tecrübemiz, etik prensiplere verdiğimiz önem, ve tercümenin en başından en sonuna kadar kesinlikle gerçekleştirdiğimiz kalite kontrol metodolojisidir.

Faaliyete başladığımız ilk günden bu yana tıbbi çeviriler kapsamında binlerce işi üstün başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda bulunan listede sözlü ve yazılı tıbbi çeviri çözümleri sunduğumuz konu başlıklarından bazı başlıklar listeleniyor:

Fizik Tedavi, Radyoloji, Fizyoloji, Moleküler Genetik, Kalp ve Damar Cerrahisi, Doktor Raporu, Tıbbi Literatür, Farmakolojik Araştırma, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Sağlık Araştırması, Fiziksel Kimya, Jinekoloji, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Tıbbi Kitapçık, Biyofizik, Estetik Cerrahi, Tıbbi Gereç, Nöropatoloji, Ortopedi, Göz Hastalıkları, Tıbbi Histoloji, Hava ve Uzay Hekimliği, İntaniye, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Geriatri, BT, Cerrahi, Tıbbi Katalog, Klinik Rapor, Tıbbi Farmakoloji, Hepatoloji, Epikriz, Patent Başvurusu, Nükleer Tıp, Tıbbi Malzeme, Reanimasyon, Pazarlama Materyalleri, Dermatoloji, Medikal Yazılım, Obezite, Diyagnostik Sistem, Medikal Dergi, Epidemiyoloji, Hasta Bilgi Föyü, MRI, Nöroşirurji, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, CTD (Modül III), Adli Travmatoloji, Genetik, Akademik Yayın Eleştirisi, Patoloji, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Tıbbi Makale, Klinik Deney, Polipektomi, Çevresel Kimya, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Tıbbi Web Sitesi, Kullanma Kılavuzu, Alternatif Tıp, Klinik Çalışma Raporu, Medikal Malzeme, Farmakoekonomik Raporlar.

japonca tıbbi makale tercümesi

Japonca tıbbi makale tercümesi ile ilgili sorularınız için firmamıza bir e-mail yollayabilir ya da isterseniz bizi doğrudan arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

japonca tıbbi makale tercümesi

Hem ülkemizde hem de yurt dışında bulunan bireysel kurumsal müşterilerimize yüzlerce dil çiftinde her türlü tıbbi çeviri hizmetleri sunuyoruz. Tıbbi çeviri konusunda hizmet sağlamakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Gürcüce, İbranice, Altayca, Kazakça, Macarca, Çekçe, Sırpça, İrlandaca, Japonca, Türkmence, İspanyolca, Azerice, Süryanice, İngilizce, Rumca, Moldovca, Danca, Norveççe, Slovakça, Fransızca, İtalyanca, Ukraynaca, Almanca, Bulgarca, Arnavutça, Zuluca, Farsça, Yunanca, Tacikçe, Rusça, Romence, Slovence, Katalanca, Vietnamca, Türkçe, Hollandaca, Sanskritçe, Çince, Endonezce, Lehçe, Tayvanca, Boşnakça, Letonca, Özbekçe, İsveççe, Makedonca.

Japonca tıbbi makale tercümesi alanında ülkemizin en iyi şirketi: Semantik Tercüme

japonca tıbbi makale tercümesi

Yazan : İsmail Bener

anahtar sözcük kümesi
çeviri bürosu, medikal tercüme, japonca tıbbi makale tercümesi, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi tercüme, tercüme bürosu, medikal çeviri, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi çeviri

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri