Japonca tıbbi cihaz tercümeleri

Japonca tıbbi cihaz tercümeleri bizim işimiz.

Medikal konularla alakalı çeviri faaliyetleri insan sağlığını doğrudan ilgilendirdiğinden çeviride yapılacak en küçük bir yanlışlık bile ciddi sonuçlara yol açabilir. Bu nedenden dolayı çeviri bürosu seçerken çok dikkatli davranmalısınız. 2006 senesinde kurulan Semantik Tercüme Bürosu en iyi üniversitelerden mezun uzman çevirmenleri ve redaktörleri ile kaliteli, doğru ve tutarlı medikal çeviri hizmetleri sunmaktadır. japonca tıbbi cihaz tercümeleri hizmeti sağlamakta olduğumuz müşteriler arasında, global ilaç üreticileri, özel hastaneler, medikal cihaz üreticisi firmalar, devlet hastahaneleri, tıp doktorları ve araştırma merkezleri yer almaktadır.

Tercüme firmamızı piyasadaki diğer rakiplerimizden farklı kılan en önemli noktalar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, çok dilli ve büyük projelerdeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz, müşteri sırları konusundaki ilkelerimiz, ve tercümenin başlangıcından sonuna kadar kesinlikle gerçekleştirdiğimiz kalite kontrol metodolojisidir.

japonca tıbbi cihaz tercümeleri

Japonca tıbbi cihaz tercümeleri ile ilgili bütün istekleriniz için çeviri büromuza mail atabilir veya bizimle telefonla temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Dünyanın farklı ülkelerinde bulunan çok kıymetli müşterilerimize yüzlerce dil çiftinde sözlü ve yazılı tıbbi tercüme hizmeti sağlıyoruz. Tıbbi çeviri konusunda hizmet sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Letonca, Moldovca, Özbekçe, Kürtçe, Rumca, Uygurca, Yunanca, Altayca, Hollandaca, Kazakça, Hintçe, Gagavuzca, İzlandaca, Farsça, Çekçe, Felemenkçe, İspanyolca, Lehçe, Bulgarca, Tayvanca, Fince, Süryanice, Boşnakça, Bangladeşçe, Almanca, Çince, Tatarca, Urduca, Türkçe, Vietnamca, İngilizce, Azerice, Çeçence, İrlandaca, Rusça, Japonca, Sırpça, Katalanca, Macarca, Ermenice, Fransızca, Türkmence, İbranice, İsveççe, İtalyanca, Zuluca.

japonca tıbbi cihaz tercümeleri

Firmamızın 1996 yılında kurulmasından bu yana medikal tercüme konularında binlerce projeyi rakiplerimizi kıskandıracak bir başarıyla neticelendirdik. Aşağıda tıbbi çeviri ve tıbbi tercüme hizmeti sağladığımız konu başlıklarından bazı başlıklar listeleniyor:

Enfeksiyon Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Talimatname, Spektroskopi, Araştırma Protokolü, Fizik Tedavi, Cerrahi, Tıbbi Ürün, Geriatri, Doktor Eğitim Materyalleri, Farmakoekonomik Raporlar, Hasta Raporu, Radyolojik Tetkik, Alternatif Tıp, Psikoloji, Doktor Raporu, Biyokimya, Hemodiyaliz, Travmatoloji, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Hasta Geçmiş Hikayesi, Farmasötik, İyileştirici Hekimlik, Mamografi, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Çocuk Sağlığı, Organ Nakli, İntaniye, Epistemoloji, Biyofizik, Okul Hekimliği, Alerji Hastalıkları, Radyasyon Onkolojisi, Patoloji, Patent Başvurusu, Fiziksel Tıp, Kadın Hastalıkları, Diyagnostik Görüntüleme, Perinatoloji, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Nefroloji, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Ortopedi, Tanı Bilim, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Medikal Analiz Cihazı, Hava ve Uzay Hekimliği, Alerji, Laboratuar Sistemleri, Fizyopatoloji, Organometalik Kimya, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Tıbbi Vaka Sunumu, Tıbbi Bülten, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Adli Travmatoloji, Anamnez, Medikal Malzeme, Tıbbi Kitapçık, Onkoloji, Psikiyatri, Nörofizyoloji, Tıbbi Analiz Cihazı, Histoloji, Pazarlama Materyalleri, Çevresel Kimya, Neurofeedback, Farmakolojik Araştırma, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi.

Kaliteli çevirilerimiz yüzünden çok değerli müşterilerimizden övgü içeren e-posta mesajları bize gönderiliyor. Aşağıda bulunan listede bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

japonca tıbbi cihaz tercümeleri

Japonca tıbbi cihaz tercümeleri konusunda ülkemizin en başarılı kurumu: Semantik Çeviri

Günümüz dünyasında en yüksek kaliteli çeviri hizmetlerinin sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğini biliyoruz. İşte bu nedenle çevirmen ve redaktörlerimiz sadece kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sunuyorlar.

Semantik Çeviri olarak sadece ülkemizin kentlerinde değil ayrıca ilçelerinin önemli bir kısmında da tercüme hizmeti sunuyoruz. japonca tıbbi cihaz tercümeleri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Mardin – Nusaybin, Kırşehir – Mucur, Antalya – Finike, Rize – Hemşin, Bayburt – Demirözü, Hatay – Kumlu, Bursa – Yıldırım, Karaman – Ermenek, Kırıkkale – Çelebi, Trabzon – Sürmene, Burdur – Ağlasun, Bolu – Göynük, Kütahya – Gediz, Çorum – Osmancık, Erzurum – Şenkaya, Antalya – Kumluca, Adıyaman – Tut, Kütahya – Şaphane, Aydın – Didim, Aksaray – Gülağaç, Kocaeli – Karamürsel, Bilecik – Bozüyük, Mardin – Yeşilli, Kastamonu – Tosya, Kırşehir – Akçakent, Muğla – Milas, Batman – Hasankeyf, Trabzon – Hayrat, İzmir – Ödemiş, Balıkesir – İvrindi, Uşak – Eşme, Yalova – Altınova, Kocaeli – Kandıra, Düzce – Gölyaka, Çanakkale – Bozcaada, Kastamonu – Taşköprü, Karaman – Sarıveliler, Adıyaman – Samsat, Düzce – Çilimli, Bayburt – Aydıntepe, Diyarbakır – Kayapınar, Ağrı – Doğubayazıt, Tekirdağ – Çorlu, İzmir – Tire, Şanlıurfa – Siverek, Batman – Kozluk, Muş – Hasköy, Hatay – Erzin, Aydın – Kuşadası, Gümüşhane – Kürtün, Karabük – Eskipazar, Bilecik – Yenipazar, Balıkesir – Sındırgı, Adana – İmamoğlu, Ardahan – Göle, Kayseri – Felahiye, Erzurum – Palandöken, Manisa – Sarıgöl, Sakarya – Hendek, Burdur – Karamanlı, Osmaniye – Sumbas, Sinop – Durağan, Bitlis – Mutki, Erzincan – Tercan, Giresun – Şebinkarahisar, Kırıkkale – Balışeyh, Gümüşhane – Şiran, Kütahya – Tavşanlı, Niğde – Çamardı, Afyonkarahisar – İscehisar

japonca tıbbi cihaz tercümeleri

Japonca tıbbi cihaz tercümeleri konusunda neden bizi tercih etmelisiniz?

Yazan : İsmail Bener

anahtar sözcük seçkimiz
medikal tercüme, tıbbi tercüme bürosu, çeviri bürosu, japonca tıbbi cihaz tercümeleri, tercüme bürosu, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri, medikal çeviri, tıbbi çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri