Japonca tıbbi bülten tercümesi

Japonca tıbbi bülten tercümesi konusunda en iyi tercüme bürosuyuz.

Tıbbi konulara ilişkin çeviri faaliyetleri insanların sağlığı ile bağlantılı olduğu için çeviride yapılacak bir hata geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle tercüme bürosu seçerken çok dikkatli davranmalısınız. Kuruluşundan bu yana sektörün lideri durumda olan çeviri firmamız en iyi üniversitelerden mezun profesyonel çevirmen ve editör kadrosu sayesinde kaliteli, doğru ve makul fiyatlı medikal tercüme hizmeti sunmaktadır. Bizden japonca tıbbi bülten tercümesi alan müşteriler içinde özel hastaneler, devlet hastahaneleri, tıbbi cihaz üreticisi firmalar, araştırma merkezleri, büyük ilaç üreticileri ve akademisyenler yer almaktadır.

japonca tıbbi bülten tercümesi

Dünyanın dört bir yanında bulunan değerli müşterilerimize dünyanın 100’den fazla dilinde tıbbi çeviri hizmetleri sunmaktayız. Medikal tercüme alanında hizmet sunmakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Arnavutça, Sanskritçe, Hollandaca, İngilizce, Japonca, Yunanca, Lehçe, İbranice, Çeçence, Farsça, Felemenkçe, Rumca, Kazakça, Boşnakça, Katalanca, Bulgarca, Süryanice, Rusça, Özbekçe, Filipince, Malayca, Endonezce, Moldovca, Korece, Tayvanca, Türkmence, Fransızca, İzlandaca, Uygurca, Almanca, İspanyolca, Hırvatça, Vietnamca, Çince, Norveççe, Urduca, İtalyanca, Ermenice, Bangladeşçe, Tatarca, Sırpça, Ukraynaca, Türkçe, Azerice, Hintçe, Kırgızca.

Japonca tıbbi bülten tercümesi konusunda ülkemizin en çok tercih edilen kurumu: Semantik Dil Hizmetleri

Semantik Tercüme olarak ülkemizin yalnızca kentlerinde değil ayrıca birçok ilçesinde de tıp tercümesi çözümleri veriyoruz. japonca tıbbi bülten tercümesi için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Burdur – Çavdır, Van – Başkale, İstanbul – Silivri, Mersin – Toroslar, Balıkesir – Savaştepe, Tunceli – Ovacık, Adana – Yüreğir, Adıyaman – Tut, Iğdır – Aralık, Malatya – Pütürge, Kastamonu – Taşköprü, Ordu – Kabadüz, Sakarya – Geyve, Sakarya – Pamukova, Ordu – Fatsa, Sinop – Dikmen, Batman – Hasankeyf, Eskişehir – Han, Erzincan – Üzümlü, Hatay – Reyhanlı, Antalya – Gazipaşa, İstanbul – Ataşehir, Karabük – Eflani, Erzincan – İliç, Kayseri – Melikgazi, Mardin – Derik, Rize – Çayeli, Ağrı – Tutak, Gümüşhane – Kelkit, Uşak – Ulubey, Konya – Derbent, Denizli – Beyağaç, Kastamonu – Çatalzeytin, Bayburt – Aydıntepe, Uşak – Karahallı, Rize – Hemşin, Bolu – Gerede, Adıyaman – Sincik, Tunceli – Mazgirt, Ankara – Yenimahalle, Karabük – Eskipazar, Mersin – Gülnar, Hatay – İskenderun, Bursa – Büyükorhan, Kars – Akyaka, İzmir – Aliağa, Diyarbakır – Kulp, Tokat – Sulusaray, Erzurum – Olur, Kütahya – Simav, Afyonkarahisar – Sinanpaşa, Trabzon – Düzköy, Yalova – Armutlu, Ağrı – Eleşkirt, Çankırı – Yapraklı, Düzce – Cumayeri, Elazığ – Keban, Tekirdağ – Şarköy, Ankara – Ayaş, Afyonkarahisar – Hocalar, Sinop – Boyabat, Nevşehir – Derinkuyu, Erzurum – Çat, Kars – Susuz, Kars – Sarıkamış, Zonguldak – Ereğli, Kütahya – Dumlupınar, İzmir – Bergama, Muş – Malazgirt, Sakarya – Taraklı

japonca tıbbi bülten tercümesi

Çeviri büromuzu sektördeki bütün rakiplerinden ayıran en temel farklar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, büyük projelerdeki takdir edilen deneyimimiz, etik ilkelere verdiğimiz önem, yaptığımız işin bütün aşamalarında ısrarla uyguladığımız kalite kontrol süreçleridir.

Japonca tıbbi bülten tercümesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için Semantik Tercüme Bürosuna e-posta mesajı gönderebilir veya doğrudan bizi arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Japonca tıbbi bülten tercümesi alanında neden bizi tercih etmelisiniz?

japonca tıbbi bülten tercümesi

Verdiğimiz kaliteli ve dürüst hizmet yüzünden çok değerli müşterilerimizden bizi takdir eden ve bize teşekkür eden e-mail mesajları alıyoruz. Aşağıda bulunan listede bu mesajlardan bazı örnekleri okuyabilirsiniz:

Günümüzün küreselleşen dünyasında kaliteli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin yalnızca hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. Bu sebeple tercüman ve redaktörlerimiz kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sunuyorlar.

Faaliyete başladığımız ilk günden bu yana yazılı ve sözlü tıbbi çeviriler kapsamında binlerce işi hep büyük bir başarı ile neticelendirdik. Aşağıda sunduğumuz listede tıbbi tercüme ve yerelleştirme hizmetleri verdiğimiz alanlardan bazı örnekler bulabilirsiniz:

Nöroloji, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Mamografi, Çocuk Kardiyolojisi, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Neurofeedback, Medikal Dergi, Nöroradyoloji, Üroloji, Tıbbi Mevzuat, İlaç Tescil Belgesi, Tıbbi Yayın, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Perinatoloji, Çocuk Nefrolojisi, Akupunktur, Akademik Araştırma, Medikal Gereç, Moleküler Genetik, Psikiyatri, Hava ve Uzay Hekimliği, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Prospektüs, Adli Toksikoloji, İnfertilite, Hermeneutik, Pulmonoloji, Cezaevi Hekimliği, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Kardiyoloji, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Deniz Hekimliği, Medikal Cihaz, Endokrinoloji, Tıbbi Dergi, Radyografi, Psikopatoloji, Çevresel Kimya, Epikriz, Tıbbi Histoloji, Çocuk Sağlığı, Tıbbi Ürün Katalogu, Bitirme Tezi, Diyagnostik, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Analitik Kimya, Medikal Yazılım, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Plastik Cerrahi, Nefroloji, Araştırma Protokolü, Patolojik Anatomi, Epistemoloji, Medikal Alet, Supramoleküler Kimya, Tıbbi Makale, Fizyopatoloji, Kan Analiz Cihazları, Farmasötik, Tıp Hukuku, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Tüp Bebek, Zührevi Hastalıklar, Beyin Tümörü.

japonca tıbbi bülten tercümesi

Yazan : Zeliha Karahan

etiketler
medikal tercüme, medikal çeviri, çeviri bürosu, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme, tercüme bürosu, japonca tıbbi bülten tercümesi, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri