Japonca tıbbi biyokimya çevirileri

Japonca tıbbi biyokimya çevirileri için bizimle temas kurabilirsiniz.

Tıbbi alanlarla alakalı tercümeler doğrudan insan sağlığını ilgilendirdiğinden tercümede yapılacak en küçük bir yanlışlık bile onarılması söz konusu olmayan sonuçlar oluşturabilir. Bu yüzden tercüme bürosu seçimi çok kritik bir karardır. 2006 yılında faaliyet göstermeye başlayan çeviri firmamız en iyi üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve redaktörleri ile doğru ve kaliteli tıbbi çeviriler gerçekleştirmektedir. japonca tıbbi biyokimya çevirileri sağlamakta olduğumuz müşteriler arasında, devlet hastahaneleri, global ilaç üreticileri, akademisyenler, üniversiteler, tıbbi cihaz üreticileri ve özel hastaneler bulunmaktadır.

Şirketimizin faaliyete geçtiği ilk günden bu yana tıp çevirisi konusunda sayısız projeyi zamanında ve başarıyla bitirdik. Aşağıda sunduğumuz listede medikal tercüme hizmeti sunduğumuz konulardan belirli sayıda örnek okuyabilirsiniz:

Psikoterapi, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Klinik Çalışma Raporu, Farmakoloji, Dermatoloji, Adli Jinekoloji, Diyagnostik Görüntüleme, Adli Psikiyatri, Nöroloji, İnfertilite, Hemodiyaliz, Deniz Hekimliği, Adli Tıp, Kadın Doğum Hastalıkları, Zührevi Hastalıklar, Ağız ve Diş Sağlığı, CAT, Radyolojik Tetkik, Pulmonoloji, Akademik Araştırma, Kongre Sunumu, Olgu Sunumu, Radyasyon Onkolojisi, Nöroşirurji, Tanı Bilim, Prospektüs, Nefroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Aile Hekimliği, Medikal Analiz Cihazı, Sağlık Ekonomisi Araştırması, Psikopatoloji, Tıbbi Analiz Cihazı, Deri Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Biyofizik, Embriyoloji, Adli Toksikoloji, Çevresel Kimya, Moleküler Genetik, Pratisyen Hekimlik, Patent Sözleşmesi, Hava ve Uzay Hekimliği, Anatomi, Fiziksel Kimya, Fizyoloji, Kolonoskopi, Medikal Gereç, Genel Cerrahi , Tıbbi Talimatname, İntaniye, Radyografi, Kullanım Talimatı, Romatoloji, Patent Başvurusu, İlaç Ruhsat Dosyası, Patolojik Anatomi, Diyagnostik Sistem, Kalp ve Damar Cerrahisi, Tıbbi Malzeme, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, BT, Estetik Cerrahi, Fizyopatoloji, İmmunoloji, Neurofeedback, Sinir Sistemi Hastalıkları, Patent Belgesi, Kardiyoloji, Psikiyatri.

Çeviri şirketimizi piyasadaki rakiplerinden ayıran temel farklar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, dev projelerdeki bilgi birikimimiz ve deneyimimiz, etik ilkelere verdiğimiz önem, ve tercüme sürecinin başından sonuna kadar itina yürüttüğümüz kalite kontrol ve kalite güvence süreçleridir.

japonca tıbbi biyokimya çevirileri

Japonca tıbbi biyokimya çevirileri alanındaki istekleriniz ya da sorularınız için Semantik Tercüme’ye bir e-mail gönderebilir ya da arzu ederseniz bizimle telefonla iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

japonca tıbbi biyokimya çevirileri

Semantik Çeviri olarak Türkiyemizin sadece kentlerinde değil ayrıca ilçelerinin önemli bir kısmında da tıp çevirisi çözümleri veriyoruz. japonca tıbbi biyokimya çevirileri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Bitlis – Hizan, Antalya – Aksu, Hatay – İskenderun, İzmir – Güzelbahçe, Denizli – Serinhisar, Uşak – Ulubey, Artvin – Ardanuç, Şanlıurfa – Siverek, Giresun – Güce, Karaman – Başyayla, Kocaeli – Çayırova, Aksaray – Eskil, Bayburt – Demirözü, Bolu – Mudurnu, Zonguldak – Ereğli, Rize – Ardeşen, İstanbul – Gaziosmanpaşa, Şırnak – Güçlükonak, Burdur – Karamanlı, Amasya – Merzifon, Tokat – Pazar, Yozgat – Çekerek, Şanlıurfa – Suruç, Muğla – Datça, Eskişehir – Beylikova, Osmaniye – Düziçi, Elazığ – Kovancılar, Iğdır – Tuzluca, Iğdır – Karakoyunlu, Yalova – Altınova, Bolu – Gerede, Van – Çatak, Adana – Ceyhan, Konya – Emirgazi, Kırıkkale – Çelebi, Sivas – Hafik, Malatya – Yazıhan, Aksaray – Sarıyahşi, Tokat – Artova, Karabük – Eskipazar, Kars – Selim, Çanakkale – Ayvacık, Karaman – Sarıveliler, Yozgat – Sorgun, Kırıkkale – Keskin, Erzincan – Kemah, Balıkesir – Havran, Trabzon – Of, Artvin – Arhavi, Diyarbakır – Hani, Siirt – Baykan, Muş – Bulanık, Kahramanmaraş – Çağlıyancerit, Kırıkkale – Balışeyh, Diyarbakır – Yenişehir, Sinop – Ayancık, Eskişehir – Odunpazarı, Adana – Yumurtalık, Çorum – Alaca, Malatya – Kuluncak, Çanakkale – Çan, Muş – Varto, Denizli – Çardak, Hatay – Kumlu, Çankırı – Atkaracalar, Hatay – Yayladağı, Trabzon – Akçaabat, Karaman – Kazımkarabekir, Bitlis – Ahlat, Malatya – Darende

japonca tıbbi biyokimya çevirileri

Sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet için müşterilerimizden bizi ve performansımızı öven e-posta mesajları bize gönderiliyor. Aşağıda bunların bir kısmını görebilirsiniz:

Günümüzün küreselleşen dünyasında nitelikli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğine inanıyoruz. Bu nedenle tercüman ve redaktörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sağlıyorlar.

Japonca tıbbi biyokimya çevirileri talepleriniz için en iyi seçim: Semantik Tercüme

Niçin bizi tercih etmelisiniz?

Dünyanın beş kıtasında bulunan kurumsal müşterilerimize 100’den fazla dilde her türlü medikal çeviri hizmetleri sağlamaktayız. Medikal tercüme alanında hizmet verdiğimiz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

İbranice, Arnavutça, Bulgarca, İrlandaca, Rumca, Türkmence, Tacikçe, Lehçe, Özbekçe, Azerice, Japonca, Fince, Gagavuzca, Türkçe, Gürcüce, Bangladeşçe, Süryanice, Moldovca, İzlandaca, Yunanca, Norveççe, Rusça, Malayca, Danca, Urduca, Hırvatça, Hintçe, Flamanca, İtalyanca, İngilizce, Sanskritçe, Hollandaca, Boşnakça, Farsça, Kazakça, Çince, İspanyolca, Almanca, Letonca, Felemenkçe, Ukraynaca, Slovence, Tayvanca, Sırpça, Fransızca, Çeçence.

japonca tıbbi biyokimya çevirileri

Yazan : İsmail Bener

anahtar sözcük listesi
medikal çeviri, medikal tercüme, tıbbi tercüme bürosu, japonca tıbbi biyokimya çevirileri, tercüme bürosu, çeviri bürosu, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri