Japonca ruhsatlandırma çevirisi

Japonca ruhsatlandırma çevirisi talepleriniz için ülkemizin en iyi tercüme bürosu ile çalışın.

Tıbbi alanlarla alakalı sözlü ve yazılı çeviriler insanların sağlığı ile ilişkili olduğu için tercümede yapılacak bir hata geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu nedenden dolayı doğru tercüme bürosunu seçmek kritik önem taşır. 2006 senesinde faaliyet göstermeye başlayan çeviri büromuz en iyi üniversitelerden mezun profesyonel çevirmenleri ve tercümanları ile mümkün olan en iyi kalitede medikal tercümeler gerçekleştirmektedir. japonca ruhsatlandırma çevirisi sunmakta olduğumuz müşteriler içinde, global ilaç üreticileri, özel sağlık merkezleri, devlet hastahaneleri, medikal cihaz üreticisi firmalar, araştırma merkezleri ve akademisyenler bulunmaktadır.

japonca ruhsatlandırma çevirisi

Japonca ruhsatlandırma çevirisi ile alakalı istekleriniz için bize e-posta yollayabilir ya da bunun yerine bize doğrudan telefon edebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

japonca ruhsatlandırma çevirisi

Hem ülkemizde hem de dünyanın farklı ülkelerinde bulunan kişilere ve kuruluşlara 100’den fazla dilde her çeşit tıbbi çeviri ve yerelleştirme çözümleri sunuyoruz. Medikal çeviri konusunda hizmet sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Norveççe, Azerice, İngilizce, Çince, Sırpça, Lehçe, Bulgarca, Ermenice, Farsça, İspanyolca, Tatarca, Almanca, Altayca, Çekçe, Romence, Ukraynaca, Kırgızca, Makedonca, Bangladeşçe, Endonezce, Zuluca, Korece, Tayvanca, Kürtçe, Kazakça, İsveççe, Rusça, Japonca, Gagavuzca, Filipince, İtalyanca, Hırvatça, Özbekçe, Türkçe, Hintçe, Urduca, Uygurca, Arnavutça, Hollandaca, Boşnakça, İzlandaca, İbranice, Yunanca, Süryanice, Fransızca, Macarca.

Çeviri büromuzu tüm rakiplerinden ayıran temel farklar teknik altyapımız, gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki takdir edilen ustalığımız, etik prensiplere verdiğimiz önem, yürüttüğümüz çeviri projelerinin başlangıcından sonuna kadar itina uyguladığımız kalite süreçleridir.

Semantik Tercüme Bürosu olarak Türkiyemizin yalnızca illerinde değil ayrıca çoğu ilçesinde de tercüme ve çeviri çözümleri veriyoruz. japonca ruhsatlandırma çevirisi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Isparta – Eğirdir, Balıkesir – Savaştepe, İstanbul – Kadıköy, Çorum – Oğuzlar, Burdur – Bucak, Kırşehir – Akçakent, Siirt – Şirvan, Bilecik – Gölpazarı, Bursa – Nilüfer, Batman – Kozluk, Batman – Hasankeyf, Bartın – Ulus, Bursa – Gürsu, Osmaniye – Toprakkale, Manisa – Kırkağaç, Sivas – Kangal, Siirt – Aydınlar, Elazığ – Palu, Adana – İmamoğlu, Ardahan – Çıldır, Eskişehir – Sivrihisar, Kırıkkale – Çelebi, Artvin – Hopa, Artvin – Arhavi, Bursa – Orhangazi, Zonguldak – Gökçebey, Bingöl – Genç, Yalova – Çiftlikköy, Sivas – İmranlı, Ordu – Gölköy, Aksaray – Ortaköy, İstanbul – Eyüp, Manisa – Köprübaşı, Aydın – Karpuzlu, Eskişehir – Mihalgazi, Tekirdağ – Hayrabolu, Bartın – Amasra, Aksaray – Eskil, Uşak – Sivaslı, Manisa – Akhisar, Afyonkarahisar – Şuhut, Amasya – Göynücek, Bursa – Karacabey, Malatya – Kuluncak, Karabük – Safranbolu, Malatya – Kale, Ankara – Kalecik, Manisa – Gördes, Uşak – Eşme, Çanakkale – Lapseki, Gümüşhane – Kürtün, Afyonkarahisar – Çobanlar, Samsun – Vezirköprü, Rize – Kalkandere, Tunceli – Hozat, Çanakkale – Ayvacık, Siirt – Kurtalan, Niğde – Bor, Hatay – Kumlu, Siirt – Eruh, Aydın – Kuyucak, Kahramanmaraş – Çağlıyancerit, Şanlıurfa – Akçakale, Hakkari – Şemdinli, Ardahan – Damal, Denizli – Honaz, Adana – Seyhan, Gaziantep – Oğuzeli, Kocaeli – Çayırova, Afyonkarahisar – Sandıklı

Japonca ruhsatlandırma çevirisi konusunda ülkemizin en başarılı kurumu: Semantik Tercüme Bürosu

Neden Semantik Çeviri Bürosu?

japonca ruhsatlandırma çevirisi

Verdiğimiz kaliteli ve dürüst hizmet yüzünden müşterilerimizden bize teşekkür eden sayısız e-posta bize gönderiliyor. Aşağıdaki listede bu mesajlardan bazı örnekleri okuyabilirsiniz:

 • Tıbbi tercümeler konusunda bu derece iyi olmanıza o kadar şaşırdım ki. Bu konuda bundan önce bize hizmet veren tüm yabancı kurumlardan çok daha ustasınız.
  (Doktor)
 • Daha önce işlerimizi teslim ettiğimiz tercüme firmalarından hepsinden farklısınız. Yüksek kaliteniz, disiplinli çalışmanız ve hesaplı fiyatlarınız için firmanıza teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.
  (Genel Müdürü)
 • Çok uygun fiyat, müthiş kalite… Kurumumuzu tercüme tasasından tamamen kurtardığınız için minnettarız size.
  (İnsan Kaynakları Müdürü)
 • Doktor raporlarımızın Almancaya çevrilmesinde profesyonelce çalışarak muhteşem bir iş çıkarttınız. japonca ruhsatlandırma çevirisi konusundaki beceriniz hayranlık uyandırıyor. Gerçekten teşekkür ediyorum.
  (Tıp Doktoru)
 • Semantik Çeviri Bürosunu arkadaşlarım çok methetmişti. Akademik makalemin Çinceye çevirisi harika oldu. Teşekkürler Semantik!
  (Yardımcı Doçent)
 • Şirketinizin proje yöneticileri ve koordinatörleri hakikaten çok başarılı. çeviri ve lokalizasyon projelerimizin tamamında projelerin en başından en sonuna kadar bizimle sürekli iletişim kurup ihtiyaç olan her yerde bize sorular yönelttiler, bizim fikrimizi aldılar. Proje süreçleri ile ilgili olarak sürekli bize bilgi ilettiler. Sizinle çalışmak bizi mutlu ediyor.
  Genel Müdür
 • Şirketimiz için çeviri belleği oluşturduğunuzdan artık tercüme için çok daha az para harcıyoruz. Sizi seçmekle çok yerinde bir karar almışız. Sahip olduğunuz ileri teknoloji ne kadar övünseniz azdır. Çeviri ile işi olan her firmaya Semantik’i tavsiye ediyoruz. Proje Koordinatörü
 • Medikal tercümeler hastanemiz açısından çok kritik. Hastanemize gönderilen hasta raporlarında yapılabilecek en küçük bir çeviri hatası hastalarımızın sağlığının bozulmasına neden olabilir. Semantik Çeviri işimizin kritikliğini bildiğinden çevirilere her zaman aşırı itina gösteriyor. (Uzman Doktor)
 • Tıbbi cihazlarımızın bakım kılavuzlarını 30’dan fazla dile mükemmel bir şekilde çevirdiniz. Tıbbi ve teknik terminolojiye hakimsiniz. Bundan böyle hep Semantik Çeviri Bürosu ile işbirliği yapacağız.
  (Satın Alma Müdürü)
 • Firmamız adına oluşturduğunuz farmakolojik sözlük muhteşemdi. Aradan onca sene geçmiş olmasına karşın o sözlükten halen yararlanmayı sürdürüyoruz.
  (Hastane sahibi)
 • Çeviri bürolarıyla çalışmak hastanemiz açısından hep bir problem olmuştu. Semantik Tercüme Bürosu sayesinde bu problemden kurtulduk. Profesyonel kadroları ile kaliteli hizmet sağladıklarını özellikle bildirmek istiyorum.
  (Doktor)
 • japonca ruhsatlandırma çevirisi konusunda iyi bir tercüme şirketi bulmak kolay değil. Bu konuda uzmanlık ve tecrübe sahibi az sayıda şirketten biri de Semantik Dil Hizmetleri. Tıp terimlerine son derece hakimler.
  (Uzman Doktor)

Firmamızın faaliyete geçtiği ilk günden bu yana yazılı ve sözlü medikal çeviri dalında binlerce işi hep zamanında ve başarıyla neticelendirdik. Bu listede yazılı ve sözlü tıbbi çeviri hizmetleri sağladığımız alanlardan bazı ana başlıkları bulabilirsiniz:

Medikal Cihaz, Genel Cerrahi , Koruyucu Diş Hekimliği, Neurofeedback, Adli Psikiyatri, Embriyoloji, Çevresel Kimya, Ruhsatlandırma, Tıbbi Biyokimya , Estetik Cerrahi, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Cerrahi, Pediyatri, Medikal Yazılım, Reanimasyon, Farmakoloji, Bağışıklık Testi, Tıbbi Histoloji, Farmakolojik Araştırma, Radyoloji, Lökaferez Sistemleri, İnfertilite, Tıbbi Patoloji, Reflü Cerrahisi, Mamografi, İmmunoloji, Göğüs Cerrahisi, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Organ Nakli, Biyokimya, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Araştırma Broşürü, Algoloji, Epistemoloji, İlaç Tescil Belgesi, Spektroskopi, Ortopedi ve Travmatoloji, Spor Hekimliği, KÜB KT, İyileştirici Hekimlik, Adli Travmatoloji, Elektrokardiyograf, Tıbbi Katalog, CTD (Modül III), CTD (Modül I), Adli Jinekoloji, Cezaevi Hekimliği, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, İnternet Sitesi, Organometalik Kimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları, Tıbbi Kitapçık, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji, Sinir Sistemi Hastalıkları, Medikal Malzeme, Patent Sözleşmesi, Dermatoloji, Tıbbi Genetik, Hemodiyaliz, Sağlık Ekonomisi Araştırması, Psikiyatri, Akademik Yayın, Enfeksiyon Hastalıkları, Jinekoloji, Tıbbi Biyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Alternatif Tıp, Psikoloji, Tıbbi Bülten, İşyeri Hekimliği, Nükleer Tıp, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Tıbbi Cihaz Bakım Kılavuzu, Klinik Mikrobiyoloji, Tıbbi Web Sitesi, Tıp Hukuku, Kolonoskopi.

Bugünün küreselleşen dünyasında en kaliteli tercüme hizmetlerinin sadece o dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. Bu sebeple çevirmen ve editörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde çeviri hizmeti üretiyorlar.

japonca ruhsatlandırma çevirisi

Yazan : Zeliha Karahan

tüm anahtar kelimeler
japonca ruhsatlandırma çevirisi, tıbbi tercüme bürosu, medikal tercüme, tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, medikal çeviri, çeviri bürosu, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri