Japonca radyolojik tetkik tercümeleri

Japonca radyolojik tetkik tercümeleri uzmanlık alanlarımızdan biridir.

Medikal konularla alakalı tercüme etkinlikleri insanların sağlığı ile ilgili olduğu için kötü bir çeviri ciddi sonuçlara yol açabilir. Bu nedenden dolayı çeviri bürosu seçerken çok iyi araştırma yapmalısınız. Kurulduğundan bu yana sektörün öncü gücü olan çeviri şirketimiz tıp fakültelerinden mezun profesyonel çevirmen ve editör kadrosu sayesinde en iyi kalitede medikal tercümelere imza atmaktadır. japonca radyolojik tetkik tercümeleri hizmeti sunduğumuz müşteriler içinde, devlet hastahaneleri, tıp doktorları, global farmakoloji şirketleri, medikal cihaz üreticisi firmalar, araştırma merkezleri ve büyük özel hastaneler bulunmaktadır.

Dünyanın birçok ülkesindeki bireysel ve kurumsal müşterilerimize çok sayıda dilde yazılı ve sözlü tıbbi tercüme desteği sunuyoruz. Medikal çeviri desteği vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Almanca, Sırpça, Kazakça, Hırvatça, Gagavuzca, Türkmence, Japonca, Çince, Tacikçe, Fransızca, Hollandaca, Gürcüce, Endonezce, Makedonca, Bulgarca, Moğolca, İsveççe, Özbekçe, Hintçe, Farsça, Zuluca, Kırgızca, Çekçe, İspanyolca, Vietnamca, İngilizce, Yunanca, Türkçe, Letonca, Korece, Filipince, Danca, İbranice, Arnavutça, İtalyanca, Katalanca, Fince, Lehçe, Ermenice, Romence, İrlandaca, Norveççe, Rusça, Azerice, Sanskritçe, Urduca.

japonca radyolojik tetkik tercümeleri

Çalışmaya başladığımız ilk günden bu yana tıbbi çeviri sektöründe binlerce işi zamanında ve başarıyla gerçekleştirdik. Bu listede tıbbi tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sağladığımız konu başlıklarından bazı örnekler veriliyor:

Tüp Bebek, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Pratisyen Hekimlik, Tıbbi Ürün Katalogu, Psikoloji, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Medikal Malzeme, Çocuk Nefrolojisi, Gastroenteroloji, Kalp Damar Cerrahisi, Sağlık Araştırması, Radyoloji, Akademik Araştırma, Fizik Tedavi, Sağlık Ekonomisi Araştırması, Laboratuar Sistemleri, Farmakolojik Araştırma, Pazar Araştırması, Nükleer Tıp, Pulmonoloji, Göğüs Cerrahisi, Hematoloji, Tıbbi Yayın, Supramoleküler Kimya, Anestezi, Cerrahi, Farmakoekonomik Raporlar, Fizyoloji, Ruhsatlandırma, Kolonoskopi, Medikal Gereç, Kongre Sunumu, Sinir Sistemi Hastalıkları, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Anamnez, Laboratuar Bilgi Sistemleri, Tıbbi Donanım, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Genel Cerrahi , Doktor Raporu, Klinik Biyokimya, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Hasta Bilgi Föyü, Okul Hekimliği, Psikopatoloji, Jinekoloji, Viroloji, İnfertilite, Araştırma Broşürü, Dahiliye, Obezite, Analitik Kimya, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fiziksel Tıp, Tıbbi Kitap, MR, Tıbbi Biyokimya , Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Aile Hekimliği, Medikal Bülten, Tıbbi Katalog.

Bugünün dünyasında kaliteli çevirilerin yalnızca hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. İşte bu yüzden tüm tercüman ve redaktörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde çeviri hizmeti üretiyorlar.

Japonca radyolojik tetkik tercümeleri ile ilgili talepleriniz için şirketimize mail gönderebilir veya isterseniz doğrudan bize telefon edebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

japonca radyolojik tetkik tercümeleri

Japonca radyolojik tetkik tercümeleri konusunda müşterilerimiz neden bizi tercih ediyor?

japonca radyolojik tetkik tercümeleri

Çeviri firmamızı diğer rakiplerimizden ayrıştıran önemli noktalar yüksek teknoloji kullanmamız büyük ve karmaşık çeviri projelerindeki ustalığımız, müşteri sırları konusundaki etik prensiplerimiz, yürüttüğümüz çeviri projelerinin en başından en sonuna kadar uyguladığımız kalite kontrol süreçleridir.

Semantik Çeviri Bürosu olarak sadece Türkiyemizin illerinde değil ayrıca birçok güzide ilçesinde de tıbbi çeviri çözümleri sağlıyoruz. japonca radyolojik tetkik tercümeleri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Çanakkale – Biga, Batman – Gercüş, Mersin – Erdemli, Amasya – Göynücek, Kırklareli – Babaeski, Artvin – Murgul, Burdur – Ağlasun, Hakkari – Yüksekova, İstanbul – Sultangazi, Bartın – Amasra, Yalova – Altınova, Ardahan – Çıldır, Erzincan – Refahiye, Bolu – Gerede, Aydın – Buharkent, Ordu – Akkuş, Samsun – İlkadım, Osmaniye – Hasanbeyli, Zonguldak – Ereğli, Yozgat – Boğazlıyan, İzmir – Foça, Niğde – Altunhisar, Yozgat – Aydıncık, Kırklareli – Kofçaz, İzmir – Selçuk, Trabzon – Vakfıkebir, Gümüşhane – Torul, Mardin – Dargeçit, Gümüşhane – Kürtün, Yalova – Armutlu, Mersin – Toroslar, Isparta – Keçiborlu, Denizli – Güney, Isparta – Gönen, Diyarbakır – Lice, Ardahan – Posof, İstanbul – Silivri, Mardin – Yeşilli, Yozgat – Çekerek, Malatya – Kuluncak, Samsun – Havza, Kırşehir – Akçakent, Niğde – Çiftlik, Mersin – Gülnar, Samsun – Terme, Tekirdağ – Çerkezköy, Karaman – Sarıveliler, Çorum – Laçin, Diyarbakır – Hani, Adıyaman – Tut, Bolu – Mengen, Nevşehir – Acıgöl, Bayburt – Aydıntepe, Hakkari – Çukurca, Tunceli – Pertek, Siirt – Pervari, Sivas – Akıncılar, Uşak – Ulubey, Kastamonu – Pınarbaşı, Bingöl – Karlıova, Bilecik – Osmaneli, Muğla – Ula, Bolu – Mudurnu, Bingöl – Solhan, Edirne – Meriç, Antalya – Kumluca, Ordu – Gölköy, Şırnak – Uludere, Isparta – Aksu, Ağrı – Tutak

Verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmet için değerli müşterilerimizden övgü içeren sayısız mektup alıyoruz. Aşağıda bulunan listede bu mesajlardan bazı örnekleri okuyabilirsiniz:

japonca radyolojik tetkik tercümeleri

Japonca radyolojik tetkik tercümeleri için en iyi adres: Semantik Dil Hizmetleri.

Yazan : Pelin Erbatur

arama anahtar sözcükleri
tıbbi çeviri bürosu, tercüme bürosu, japonca radyolojik tetkik tercümeleri, çeviri bürosu, tıbbi çeviri, medikal tercüme, tıbbi tercüme, medikal çeviri, tıbbi tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri