Japonca mr tercümeleri

Japonca mr tercümeleri talepleriniz için Türkiye’nin en iyi tercüme bürosu ile çalışabilirsiniz.

Medikal alanlara ilişkin tercümeler insan sağlığı ile igili olduğu için çeviride yapılacak en küçük bir yanlış bile onarılması söz konusu olmayan sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle doğru tercüme bürosunu seçmek kritik önem taşır. Çalışma hayatına 2006 yılında başlayan tercüme büromuz en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman çevirmenleri ve redaktörleri ile mükemmel kalitede medikal tercüme hizmeti vermektedir. japonca mr tercümeleri sunmakta olduğumuz müşteriler arasında, akademisyenler, devlet hastahaneleri, büyük ilaç üreticileri, özel hastaneler, üniversiteler ve medikal cihaz üreticisi firmalar bulunmaktadır.

Şirketimizi diğer bütün rakiplerinden ayıran en temel farklar yüksek teknoloji kullanmamız çok dilli ve büyük projelerdeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz, müşteri sırları konusundaki etik ilkelerimiz, yaptığımız işin başından sonuna kadar titizlikle uyguladığımız kalite süreçleridir.

Japonca mr tercümeleri konusundaki istekleriniz ve talepleriniz için tercüme büromuza bir e-posta mesajı atabilir ya da alternatif olarak doğrudan bizi telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Bugünün küreselleşen dünyasında en yüksek kaliteli çeviri hizmetlerinin yalnızca o dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğini biliyoruz. Bu nedenle tüm tercüman ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sağlıyorlar.

Japonca mr tercümeleri alanında ülkemizin en çok tercih edilen firması: Semantik Tercüme

japonca mr tercümeleri

Japonca mr tercümeleri için bir tercüme bürosunu değil de bizi tercih etmelisiniz?

japonca mr tercümeleri

Kaliteli çeviri hizmetlerimiz için onlarca değerli müşterimizden bizi takdir eden ve bize teşekkür eden sayısız e-posta mesajı alıyoruz. Aşağıda bulunan listede bunlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Şirketimizin kurulduğu ilk günden bu yana sözlü ve yazılı tıbbi tercüme konularında çok sayıda projeyi hep büyük bir başarı ile neticelendirdik. Aşağıda sunduğumuz listede tıbbi çeviri ve yerelleştirme hizmetleri verdiğimiz alanlardan bazı örnekleri görebilirsiniz:

Reanimasyon, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Polipektomi, Tıbbi Literatür, Kanser Biyolojisi, Tıbbi Tetkik, Pediyatri, Fiziksel Tıp, Nörofizyoloji, Kadın Hastalıkları, Radyasyon Onkolojisi, Parazitoloji, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Laboratuar Bilgi Sistemleri, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Koruyucu Diş Hekimliği, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Pediatri, Hepatoloji, Radyografi, Adli Toksikoloji, Patolojik Anatomi, Medikal Malzeme, Epistemoloji, CTD (Modül I), Tıbbi Talimatname, Kalp Damar Cerrahisi, Beyin Tümörü, Nöroradyoloji, Psikoterapi, Aile Hekimliği, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Tıbbi Mevzuat, Pratisyen Hekimlik, Nefroloji, Diyagnostik, Çocuk Sağlığı, Anatomi, Üroloji, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, İşyeri Hekimliği, Medikal Ürün Katalogu, Hemodiyaliz, Genetik, Sağlık Araştırması, Kullanım Talimatı, Çocuk Nefrolojisi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Farmasötik Kimya, Tıbbi Web Sitesi, Göğüs Cerrahisi, Kadın Doğum Hastalıkları, Kullanım Kılavuzu, Psikanaliz, Tıbbi Bülten, Endokrinoloji, Tıbbi Ürün, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Dermatoloji, İmmunoloji, Tıbbi Vaka Sunumu, Klinik Çalışma Raporu, İnternet Sitesi, Adli Patoloji, Toksikoloji, Fizyoloji, Nöroşirurji, Tıbbi Kitapçık, İnfertilite, Obezite, Tıbbi Dergi, Adli Tıp, Bağışıklık Testi.

japonca mr tercümeleri

Sadece ülkemizde değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden çok kıymetli müşterilerimize dünyada yaygın olarak konuşulan dillerde tıbbi tercüme çözümleri sağlıyoruz. Medikal çeviri konusunda hizmet sunmakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Kazakça, Azerice, Tayvanca, Almanca, İspanyolca, İngilizce, Danca, İzlandaca, İtalyanca, Bangladeşçe, Lehçe, Fransızca, Türkmence, Rusça, Moğolca, İbranice, Kürtçe, Flamanca, Korece, Japonca, Letonca, Macarca, Felemenkçe, Zuluca, Bulgarca, Ukraynaca, Farsça, Çekçe, İsveççe, Sanskritçe, Türkçe, Tacikçe, Vietnamca, Altayca, Slovakça, Makedonca, Çince, Gagavuzca, Kırgızca, Urduca, Hollandaca, Arnavutça, Yunanca, Çeçence, Norveççe, Hırvatça.

japonca mr tercümeleri

Semantik Çeviri olarak yalnızca Türkiye’nin kentlerinde değil aynı zamanda ilçelerinin çoğunda da tercüme hizmeti veriyoruz. japonca mr tercümeleri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Kırklareli – Babaeski, Iğdır – Aralık, Eskişehir – Tepebaşı, Zonguldak – Devrek, Muğla – Ortaca, Çorum – Laçin, Ordu – Mesudiye, Karaman – Başyayla, Tokat – Pazar, İzmir – Balçova, Kırşehir – Kaman, Ordu – Çatalpınar, Uşak – Sivaslı, Antalya – Kumluca, Nevşehir – Hacıbektaş, Eskişehir – Mihalıççık, Kayseri – Bünyan, Bayburt – Aydıntepe, Erzincan – Otlukbeli, Nevşehir – Ürgüp, Zonguldak – Alaplı, Ardahan – Çıldır, Siirt – Eruh, Diyarbakır – Çermik, Ağrı – Doğubayazıt, Uşak – Karahallı, Ankara – Nallıhan, Nevşehir – Acıgöl, İstanbul – Avcılar, İzmir – Karaburun, Hakkari – Yüksekova, Bursa – Büyükorhan, Bitlis – Mutki, İstanbul – Büyükçekmece, Gümüşhane – Torul, Malatya – Kale, Osmaniye – Toprakkale, Şırnak – İdil, Aksaray – Ağaçören, Kastamonu – İhsangazi, Düzce – Çilimli, Nevşehir – Gülşehir, Karaman – Ayrancı, Artvin – Şavşat, Van – Başkale, Sakarya – Söğütlü, Sinop – Türkeli, Ankara – Güdül, Gümüşhane – Köse, Adıyaman – Besni, Sakarya – Hendek, Kahramanmaraş – Ekinözü, Adıyaman – Kahta, Rize – Ardeşen, Uşak – Banaz, Gümüşhane – Şiran, Sakarya – Kaynarca, Adıyaman – Tut, İstanbul – Şile, Balıkesir – Ayvalık, Kütahya – Hisarcık, Balıkesir – Bandırma, Tunceli – Hozat, Çankırı – Bayramören, Antalya – Gündoğmuş, Kastamonu – Tosya, Adana – Kozan, Manisa – Kırkağaç, Konya – Sarayönü, Iğdır – Tuzluca

Yazan : Pelin Erbatur

bu yazıda geçen anahtar kelimeler
tıbbi çeviri, tıbbi tercüme bürosu, tercüme bürosu, tıbbi tercüme, çeviri bürosu, tıbbi çeviri bürosu, medikal çeviri, medikal tercüme, japonca mr tercümeleri

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri