Japonca göğüs hastalıkları ve tüberküloz çevirileri

Japonca göğüs hastalıkları ve tüberküloz çevirileri konusunda en iyi tercüme bürosuyuz.

Medikal alanlara ilişkin çeviri faaliyetleri insan sağlığı ile ilişkili olduğu için çeviride yapılacak en küçük bir hata bile geri dönüşü olmayan sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenle tercüme bürosu seçimi kritik bir karardır. Faaliyetlerine 2006 yılında başlayan Semantik Çeviri Bürosu tıp fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve editörleri ile kaliteli, doğru ve güvenilir medikal tercümeler gerçekleştirmektedir. japonca göğüs hastalıkları ve tüberküloz çevirileri çözümleri sunmakta olduğumuz müşteriler içinde, büyük ilaç üreticileri, özel hastaneler, medikal cihaz üreticisi firmalar, devlet hastahaneleri, üniversiteler ve akademisyenler yer almaktadır.

Semantik Tercüme Bürosu olarak ülkemizin yalnızca illerinde değil aynı zamanda çoğu ilçesinde de sözlü ve yazılı tıbbi çeviri hizmetleri sağlıyoruz. japonca göğüs hastalıkları ve tüberküloz çevirileri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Karaman – Başyayla, Trabzon – Yomra, Diyarbakır – Kayapınar, Gümüşhane – Kürtün, Elazığ – Kovancılar, Ankara – Beypazarı, Aydın – Germencik, Iğdır – Tuzluca, Aksaray – Güzelyurt, Kırıkkale – Sulakyurt, Malatya – Hekimhan, Rize – Hemşin, Kilis – Musabeyli, Hakkari – Çukurca, Çanakkale – Bayramiç, Kars – Susuz, Kocaeli – Karamürsel, Kayseri – Sarıoğlan, Bayburt – Demirözü, Nevşehir – Acıgöl, Sakarya – Erenler, Tokat – Reşadiye, Osmaniye – Düziçi, Kütahya – Dumlupınar, Tokat – Yeşilyurt, Nevşehir – Avanos, Kahramanmaraş – Elbistan, Manisa – Saruhanlı, Muğla – Marmaris, Şanlıurfa – Halfeti, Çorum – Alaca, Konya – Bozkır, Kütahya – Tavşanlı, Ordu – Perşembe, Siirt – Pervari, Edirne – Lalapaşa, Burdur – Ağlasun, Kayseri – İncesu, Bingöl – Solhan, Denizli – Honaz, Zonguldak – Devrek, Çankırı – Şabanözü, Mardin – Dargeçit, Burdur – Altınyayla, Ankara – Pursaklar, Şırnak – Cizre, İzmir – Aliağa, Kütahya – Pazarlar, Bolu – Gerede, Adana – Sarıçam, Gümüşhane – Şiran, Yalova – Termal, Bartın – Amasra, Şanlıurfa – Hilvan, Amasya – Suluova, Konya – Meram, Antalya – Alanya, Çanakkale – Gökçeada, Uşak – Eşme, İstanbul – Beyoğlu, Karabük – Yenice, Şırnak – Uludere, Kilis – Polateli, Siirt – Eruh, Amasya – Gümüşhacıköy, Bayburt – Aydıntepe, Artvin – Arhavi, Van – Gürpınar, Samsun – Çarşamba, Burdur – Çavdır

japonca göğüs hastalıkları ve tüberküloz çevirileri

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Kaliteli tercümelerimiz için bize güvenmiş olan müşterilerimizden övgü içeren e-mailler bize gönderiliyor. Aşağıda bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Bugünün dünyasında en yüksek kaliteli tercüme hizmetlerinin yalnızca hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu sebeple çevirmen ve redaktörlerimiz kendi ana dillerinde çeviri hizmeti sağlıyorlar.

Dünyanın beş kıtasında bulunan kıymetli müşterilerimize çok sayıda dil çiftinde medikal tercüme desteği sağlamaktayız. Tıbbi çeviri desteği sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Makedonca, Tatarca, Fransızca, Endonezce, Hollandaca, Bangladeşçe, Kürtçe, Gürcüce, Filipince, Moğolca, Boşnakça, Çince, İtalyanca, Rusça, İngilizce, Kazakça, Azerice, Vietnamca, Hintçe, Fince, Almanca, Altayca, Gagavuzca, Yunanca, Macarca, Urduca, Farsça, Türkmence, Tacikçe, Özbekçe, Japonca, Malayca, Danca, İbranice, Türkçe, Flamanca, Norveççe, İzlandaca, Rumca, İspanyolca, Kırgızca, Bulgarca, Çeçence, Romence, Letonca, Katalanca.

japonca göğüs hastalıkları ve tüberküloz çevirileri

Tercüme şirketimizi piyasadaki diğer tüm rakiplerimizden ayıran en önemli farklar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, çok büyük projelerdeki takdir edilen ustalığımız, müşteri sırları konusundaki etik prensiplerimiz, yürüttüğümüz çeviri projelerinin başlangıcından sonuna kadar ısrarla uygulamakta olduğumuz kalite güvence süreçleridir.

japonca göğüs hastalıkları ve tüberküloz çevirileri

Şirketimizin faaliyete geçtiği ilk günden bu yana sözlü ve yazılı tıbbi tercüme dalında sayılamayacak kadar çok işi çok büyük bir başarıyla sonuçlandırdık. Aşağıda bulunan listede medikal tercüme çözümleri sunduğumuz alanlardan bazı başlıklar listeleniyor:

Klinik Mikrobiyoloji, Tanı Bilim, Adli Travmatoloji, CTD (Modül III), İnfertilite, Kan Analiz Cihazları, CAT, Doktor Eğitim Materyalleri, Psikoterapi, Medikal Yazılım, Kolonoskopi, Tıbbi Patoloji, Tıbbi Literatür, Göğüs Hastalıkları, Koruyucu Diş Hekimliği, Adli Tıp, Lökaferez Sistemleri, Göğüs Cerrahisi, Rehabilitasyon, Pediatri, Tıbbi Kitapçık, Diyagnostik Görüntüleme, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Monografi, Psikiyatri, Laboratuar Sistemleri, İmmunoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beyin Tümörü, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Farmakoekonomik Raporlar, Nöroşirurji, Çocuk Hastalıkları, Diyagnostik, Çocuk Nefrolojisi, Adli Psikiyatri, Akademik Yayın Eleştirisi, Tıbbi Vaka Sunumu, Tıp Hukuku, Spektroskopi, Medikal Ürün Katalogu, Moleküler Genetik, Tıbbi Yazılım, Kanser Biyolojisi, Tanatoloji, Tıbbi Makale, Akademik Araştırma, Radyasyon Onkolojisi, Alerji Hastalıkları, Çevresel Kimya, İnorganik Kimya, İyileştirici Hekimlik, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Mikrocerrahi, Tıbbi Donanım, Fizyopatoloji, Kadın Hastalıkları, Tıbbi Katalog, Medikal Dergi, Bitirme Tezi, Tıbbi Biyoloji, İntaniye, Obezite, Patent Sözleşmesi, İlaç Ruhsat Dosyası, Ortopedik İmplant, Kongre Sunumu, Deri ve Zührevi Hastalıklar, İlaç Tescil Belgesi, Adli Toksikoloji, Neonatoloji.

japonca göğüs hastalıkları ve tüberküloz çevirileri

Japonca göğüs hastalıkları ve tüberküloz çevirileri ile alakalı bütün istekleriniz için Semantik Çeviri’ye e-posta mesajı gönderebilir veya bizi telefonla arayabilirsiniz :
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Japonca göğüs hastalıkları ve tüberküloz çevirileri alanında ülkemizin en başarılı firması: Semantik Çeviri Bürosu

Yazan : Pelin Erbatur

anahtar kelime seçkisi
medikal tercüme, medikal çeviri, çeviri bürosu, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri bürosu, tercüme bürosu, japonca göğüs hastalıkları ve tüberküloz çevirileri, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri