Japonca doktor raporu çevirisi

Japonca doktor raporu çevirisi alanında en kaliteli hizmet veren çeviri bürosuyuz.

Medikal alanlara ilişkin çeviri etkinlikleri insanların sağlığı ile ilgili olduğu için tercümede yapılacak en küçük bir hata bile onarılması mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden doğru tercüme bürosunu seçmek kritik önem taşır. 2006 senesinde faaliyet göstermeye başlayan Semantik Çeviri tıp ve eczacılık fakültelerinden mezun profesyonel tercüman ve editör kadrosu sayesinde mükemmel kalitede tıbbi tercümeler gerçekleştirmektedir. Bizden japonca doktor raporu çevirisi hizmeti alan müşteriler içinde üniversiteler, büyük özel hastaneler, medikal cihaz üreticisi firmalar, global ilaç üreticileri, tıp doktorları ve devlet hastahaneleri bulunmaktadır.

Firmamızı sektördeki diğer rakiplerimizden farklı kılan temel noktalar üstün teknolojik altyapımız, çok büyük projelerdeki uzun senelere dayanan tecrübemiz, etik prensiplere verdiğimiz önem, ve tercümenin her aşamasında itina yürüttüğümüz kalite güvence süreçleridir.

Verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmet için bize işlerini teslim eden müşterilerimizden övgü dolu sayısız mektup bize gönderiliyor. Aşağıda yer alan listede bunlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

japonca doktor raporu çevirisi

Hem Türkiye’de hem de yurt dışındaki bizi tercih eden müşterilerimize dünyanın 100’den fazla dilinde medikal çeviri ve tercüme hizmeti sağlamaktayız. Medikal tercüme konusunda hizmet vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Gagavuzca, Bangladeşçe, Kazakça, Norveççe, Filipince, Letonca, Felemenkçe, Flamanca, Çekçe, Bulgarca, Vietnamca, Hintçe, Hırvatça, Moldovca, İbranice, Uygurca, Türkçe, İtalyanca, Altayca, Özbekçe, Slovakça, İspanyolca, Moğolca, Zuluca, Katalanca, Ukraynaca, Almanca, Korece, Arnavutça, Japonca, Malayca, Hollandaca, Yunanca, Farsça, Makedonca, Çince, Romence, Lehçe, Danca, Rusça, Çeçence, Fransızca, İngilizce, Urduca, Azerice, Gürcüce.

Faaliyete başladığımız ilk günden bu yana sözlü ve yazılı tıbbi çeviri alanında yüzlerce işi çok büyük bir başarıyla bitirdik. Aşağıda bulunan listede tıbbi çeviri ve tıbbi tercüme çözümleri sağladığımız konulardan bazı örnekleri bulabilirsiniz:

Alternatif Tıp, Tıbbi Biyoloji, Hava ve Uzay Hekimliği, Psikopatoloji, Tıbbi Broşür, Farmasötik, Kullanım Talimatı, Organ Nakli, Tıbbi Literatür, Pazar Araştırması, Genel Cerrahi , Kadın Hastalıkları, Tanatoloji, Tıbbi Ürün, Anatomi, Farmakolojik Araştırma, Radyoloji, Toksikoloji, Pazarlama Materyalleri, Reflü Cerrahisi, Medikal Malzeme, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Tıbbi Cihaz, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Geriatri, İşyeri Hekimliği, Tıbbi Malzeme, Dermatoloji, Mikrobiyoloji, Göğüs Cerrahisi, Klinik Çalışma Raporu, Patent Belgesi, Tıbbi Yazılım, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Alerji Hastalıkları, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Radyografi, Nörofizyoloji, Gastroenteroloji, Pulmonoloji, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Tanı Bilim, Okul Hekimliği, Akademik Yayın Eleştirisi, Hasta Raporu, Kulak Burun Boğaz, Çevresel Kimya, Medikal Cihaz, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Jinekoloji, Fiziksel Kimya, Spektroskopi, Pratisyen Hekimlik, Plastik Cerrahi, Travmatoloji, Prospektüs, Doktor Raporu, Çocuk Cerrahisi, Koruyucu Diş Hekimliği, Lökaferez Sistemleri.

japonca doktor raporu çevirisi

Japonca doktor raporu çevirisi konusunda Türkiye’nin en seçkin firması: Semantik Çeviri Bürosu

Japonca doktor raporu çevirisi ile alakalı bütün istekleriniz ve talepleriniz için firmamıza bir mail gönderebilir ya da isterseniz bizimle telefonla temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

japonca doktor raporu çevirisi

Neden bizi seçmelisiniz?

Günümüzün küreselleşen dünyasında nitelikli çevirilerin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. Bu nedenle tüm redaktörlerimiz ve tercümanlarımız kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sağlıyorlar.

Semantik Çeviri olarak yalnızca Türkiyemizin illerinde değil ayrıca ilçelerinin hepsinde yazılı ve sözlü çeviri çözümleri sunmaktayız. japonca doktor raporu çevirisi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Artvin – Arhavi, Bolu – Gerede, Trabzon – Düzköy, Eskişehir – Mahmudiye, Iğdır – Aralık, Edirne – Meriç, Çanakkale – Eceabat, Burdur – Gölhisar, Bursa – Yıldırım, Bartın – Amasra, Ağrı – Tutak, Kayseri – Felahiye, Karabük – Eflani, Diyarbakır – Lice, Bolu – Dörtdivan, Trabzon – Araklı, Artvin – Yusufeli, Artvin – Ardanuç, Aksaray – Ortaköy, Çankırı – Kızılırmak, Manisa – Sarıgöl, Çorum – Ortaköy, Konya – Taşkent, Sinop – Ayancık, Iğdır – Karakoyunlu, Kocaeli – Körfez, Bitlis – Adilcevaz, Ağrı – Eleşkirt, Sivas – Gemerek, Nevşehir – Gülşehir, Van – Erciş, Bolu – Yeniçağa, Erzurum – Hınıs, Elazığ – Karakoçan, Mersin – Aydıncık, Kahramanmaraş – Göksun, Mersin – Mezitli, Manisa – Selendi, Aksaray – Ağaçören, Siirt – Eruh, Ordu – Ulubey, Bingöl – Kiğı, Ordu – Çamaş, Amasya – Merzifon, Isparta – Yalvaç, Afyonkarahisar – Kızılören, Mardin – Kızıltepe, Erzincan – Refahiye, Samsun – Ayvacık, Edirne – Lalapaşa, Edirne – Havsa, Aydın – Bozdoğan, Aksaray – Eskil, Bitlis – Güroymak, Batman – Beşiri, Adana – İmamoğlu, Artvin – Hopa, Sivas – Yıldızeli, Afyonkarahisar – Hocalar, Ardahan – Çıldır, Erzurum – Karayazı, Şırnak – Güçlükonak, İzmir – Bayındır, Sakarya – Kaynarca, Batman – Gercüş, Samsun – Kavak, Adıyaman – Gerger, Afyonkarahisar – Çobanlar, Kocaeli – Derince, Şanlıurfa – Siverek

japonca doktor raporu çevirisi

Yazan : Mustafa Karabiber

anahtar sözcüklerden seçtiklerimiz
tıbbi çeviri, tercüme bürosu, medikal çeviri, medikal tercüme, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi tercüme, japonca doktor raporu çevirisi, tıbbi çeviri bürosu, çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri