İtalyanca okul hekimliği tercümeleri

İtalyanca okul hekimliği tercümeleri uzman olduğumuz alanlardan biridir.

Medikal konularla alakalı çeviri faaliyetleri insanların sağlığı ile bağlantılı olduğu için tercümede yapılacak bir hata vahim sonuçlara yol açabilir. Bu nedenden dolayı doğru tercüme bürosunu seçmek kritik önem taşır. Kuruluşundan bu yana sektörün öncü gücü olan çeviri büromuz tıp fakültelerinden mezun uzman çevirmenleri ve editörleri sayesinde kaliteli, doğru ve güvenilir medikal tercümeler üretmektedir. italyanca okul hekimliği tercümeleri konusunda destek sağlamakta olduğumuz müşteriler arasında, akademisyenler, medikal cihaz üreticileri, global farmakoloji şirketleri, özel hastaneler, devlet hastahaneleri ve araştırma merkezleri bulunmaktadır.

Sadece Türkiye’de değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize dünyanın 100’den fazla dilinde her türlü tıbbi çeviri çözümleri sağlıyoruz. Medikal tercüme alanında hizmet sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Lehçe, Endonezce, Flamanca, Yunanca, İspanyolca, Zuluca, Japonca, Norveççe, Rusça, Vietnamca, İngilizce, Çekçe, Slovakça, Kazakça, Tatarca, Sanskritçe, Bangladeşçe, Tacikçe, Arnavutça, Ermenice, Fince, Türkçe, Farsça, Hollandaca, Hırvatça, Katalanca, Süryanice, Çince, İrlandaca, Özbekçe, Azerice, Sırpça, Ukraynaca, İtalyanca, Fransızca, Gagavuzca, İsveççe, Uygurca, İbranice, Çeçence, Filipince, Almanca, Urduca, Hintçe, Bulgarca, İzlandaca.

Kurulduğumuz günden bu yana medikal çeviriler kapsamında çok sayıda projeyi hep zamanında ve başarıyla tamamladık. Bu listede tıp çevirileri çözümleri sağladığımız konu başlıklarından örnekler bulabilirsiniz:

Hasta Raporu, Kullanım Talimatı, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Medikal Gereç, Analitik Kimya, Göz Hastalıkları, Çevresel Kimya, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Psikoloji, Mamografi, Anamnez, İnfertilite, CAT, Radyoloji, Tüp Bebek, Akademik Yayın, Akademik Araştırma, Farmakoekonomik Raporlar, İmmunoloji, Üroloji, Fotokimya, Biyomateryal, Ağız ve Diş Sağlığı, Kan Analiz Cihazları, Kalp Damar Cerrahisi, Fiziksel Kimya, Laboratuar Sistemleri, Ortodonti, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Plastik Cerrahi, Tıbbi Biyokimya , Tanı Bilim, Nöroşirurji, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Patoloji, Tıbbi Cihaz, Toksikoloji, Doktor Eğitim Materyalleri, Tıbbi Makale, Göğüs Cerrahisi, Bitirme Tezi, Fizyoloji, Tıp Hukuku, Tıbbi Tahlil, Tıbbi Patoloji, Çocuk Kardiyolojisi, Moleküler Genetik, Adli Tıp, Zührevi Hastalıklar, Klinik Çalışma, Kolonoskopi, Halk Sağlığı, Tıbbi Biyoloji, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Spektroskopi, İlaç Ruhsat Dosyası, Epikriz, Adli Psikiyatri, Histoloji, Göğüs Hastalıkları, Tıbbi Tetkik, Tıbbi Broşür, Psikoterapi, Cerrahi, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Diyagnostik, Dahiliye, Radyolojik Tetkik, Klinik Çalışma Raporu, Nörofizyoloji, Hasta Geçmiş Hikayesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Tıbbi Mevzuat, Tıbbi Yayın, Embriyoloji, CTD (Modül III).

Çeviri şirketimizi sektördeki bütün rakiplerinden farklılaştıran en temel noktalar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, çok dilli projelerdeki takdir edilen ustalığımız, müşteri gizliliğine verdiğimiz önem, yürüttüğümüz projelerin başlangıcından sonuna kadar uygulamakta olduğumuz kalite güvence süreçleridir.

Bizi tercih etmenizi gerektiren nedenler:

italyanca okul hekimliği tercümeleri

Bugünün dünyasında nitelikli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu nedenle tercüman ve editörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde tercüme hizmeti sunuyorlar.

italyanca okul hekimliği tercümeleri

Kaliteli çeviri hizmetlerimiz için onlarca müşterimizden bizi takdir eden ve bize teşekkür eden mektuplar bize gönderiliyor. Aşağıda yer alan listede bu mesajlardan bazı örnekleri okuyabilirsiniz:

italyanca okul hekimliği tercümeleri

Semantik Çeviri olarak sadece Türkiyemizin kentlerinde değil ayrıca tüm ilçelerinde de sözlü ve yazılı çeviri çözümleri sunuyoruz. italyanca okul hekimliği tercümeleri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Tokat – Artova, Balıkesir – Dursunbey, Eskişehir – Sarıcakaya, Erzincan – İliç, İzmir – Çiğli, Adana – Aladağ, Kocaeli – Körfez, Isparta – Gönen, Iğdır – Aralık, Tokat – Reşadiye, Muş – Hasköy, Sinop – Saraydüzü, Afyonkarahisar – Kızılören, Şanlıurfa – Suruç, Giresun – Tirebolu, Tokat – Yeşilyurt, Kütahya – Tavşanlı, Kars – Susuz, Kırıkkale – Balışeyh, Muş – Varto, Adana – Çukurova, Kilis – Polateli, Tekirdağ – Saray, Siirt – Baykan, Tunceli – Mazgirt, Gaziantep – İslahiye, Bursa – Yenişehir, Mardin – Yeşilli, Erzurum – Horasan, Balıkesir – Balya, Ankara – Kalecik, Afyonkarahisar – Sultandağı, İstanbul – Şişli, Hakkari – Şemdinli, Elazığ – Baskil, Düzce – Gümüşova, Antalya – Kemer, Balıkesir – Gömeç, Bolu – Gerede, Diyarbakır – Kulp, Denizli – Serinhisar, Bilecik – Pazaryeri, Adıyaman – Kahta, Aksaray – Ağaçören, Giresun – Görele, Sinop – Dikmen, Aksaray – Eskil, Trabzon – Maçka, Manisa – Gördes, Ağrı – Taşlıçay, Bingöl – Genç, Kırklareli – Pınarhisar, Bilecik – Yenipazar, Yalova – Armutlu, Bursa – İznik, Aydın – Kuşadası, Elazığ – Kovancılar, Şanlıurfa – Hilvan, Bilecik – Söğüt, Düzce – Gölyaka, Kayseri – Akkışla, Denizli – Buldan, Uşak – Ulubey, Düzce – Yığılca, Elazığ – Ağın, Siirt – Şirvan, Mersin – Aydıncık, Adıyaman – Samsat, Hatay – Dörtyol, Sinop – Gerze

italyanca okul hekimliği tercümeleri

İtalyanca okul hekimliği tercümeleri ile alakalı bütün istekleriniz ve talepleriniz için firmamıza bir e-mail yollayabilir ya da alternatif olarak bizi doğrudan arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

İtalyanca okul hekimliği tercümeleri alanında ülkemizin lider şirketi: Semantik Tercüme Bürosu

Yazan : Zeliha Karahan

seçmiş olduğumuz anahtar sözcükler
tıbbi tercüme, medikal tercüme, çeviri bürosu, medikal çeviri, tıbbi çeviri, italyanca okul hekimliği tercümeleri, tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri