İtalyanca medikal çeviriler

İtalyanca medikal çeviriler alanında en kaliteli hizmet veren çeviri bürosuyuz.

Medikal alanlardaki çeviriler insan sağlığı ile bağlantılı olduğu için çeviri yanlışları çok ciddi sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle tercüme bürosu seçiminde çok dikkatli olmalısınız. 2006 yılında faaliyet göstermeye başlayan Semantik Tercüme tıp ve eczacılık fakültelerinden mezun profesyonel tercüman ve editör kadrosu ile mükemmel tıbbi tercümelere imza atmaktadır. italyanca medikal çeviriler sunduğumuz müşteriler arasında, özel sağlık merkezleri, akademisyenler, araştırma merkezleri, medikal cihaz üreticisi firmalar, devlet hastahaneleri ve global ilaç üreticileri yer almaktadır.

Tercüme şirketimizi piyasadaki rakiplerinden ayrı kılan temel noktalar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, çok dilli ve büyük projelerdeki takdir edilen deneyimimiz, müşteri gizliliği konusundaki prensiplerimiz, gerçekleştirdiğimiz tercüme projelerinin her kademesinde itina uygulamakta olduğumuz kalite kontrol süreçleridir.

italyanca medikal çeviriler

İtalyanca medikal çeviriler ile alakalı tüm gereksiniminiz için Semantik Tercüme Bürosuna bir e-posta atabilir veya isterseniz şirketimizle telefonla iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Hem ülkemizde hem de yurt dışında bulunan hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize çok sayıda dilde tıbbi çeviri ve tercüme desteği vermekteyiz. Medikal çeviri alanında hizmet verdiğimiz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Felemenkçe, Moğolca, Makedonca, Farsça, Katalanca, Azerice, Kazakça, İsveççe, Hırvatça, İspanyolca, İrlandaca, Bangladeşçe, Türkçe, Japonca, Arnavutça, Çekçe, Fransızca, Macarca, Altayca, Almanca, Filipince, Türkmence, Çeçence, Sanskritçe, İngilizce, Hollandaca, Rumca, Romence, Gürcüce, Kürtçe, Boşnakça, Endonezce, Slovence, Yunanca, Çince, Rusça, Lehçe, Urduca, İbranice, Özbekçe, Hintçe, Bulgarca, Danca, İtalyanca, İzlandaca, Uygurca.

italyanca medikal çeviriler

Sunduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde onlarca değerli müşterimizden yaptığımız işi takdir eden mektuplar bize ulaşıyor. Aşağıdaki listede bunların bir kısmını görebilirsiniz:

Firmamızın kurulduğu ilk günden bu yana tıbbi tercümeler kapsamında binlerce projeyi zamanında ve başarıyla tamamladık. Aşağıda sunduğumuz listede medikal çeviri çözümleri sunduğumuz konulardan bazı örnekleri bulabilirsiniz:

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, İlaç Ruhsat Dosyası, CTD (Modül I), Pazarlama Materyalleri, Nefroloji, Kanser Biyolojisi, Estetik Cerrahi, Medikal Yazılım, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Çevresel Kimya, Tıbbi Makale, Farmasötik, Hasta Raporu, Tıbbi Yayın, Medikal Dergi, Hasta Bilgi Föyü, Kalp ve Damar Cerrahisi, Akupunktur, Farmasötik Kimya, Organ Nakli, Embriyoloji, Tıbbi Biyoloji, İnfertilite, Tıbbi Katalog, Patent Belgesi, Algoloji, Laboratuar Bilgi Sistemleri, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Psikoloji, Alerji, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, İmmunoloji, Ortodonti, Araştırma Protokolü, Tıbbi Biyokimya , İnorganik Kimya, Neonatoloji, Tıbbi Tahlil, Endokrinoloji, BT, Tıbbi Analiz Cihazı, Psikanaliz, Rehabilitasyon, Klinik Deney, Kongre Sunumu, Kadın Hastalıkları, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Mikrobiyoloji, MR, Patent Sözleşmesi, Ağız ve Diş Sağlığı, Adli Psikiyatri, Toksikoloji, Kolonoskopi, Radyografi, Ortopedik İmplant, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Tıbbi Talimatname, Tıbbi Histoloji, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Nöroradyoloji, Tıbbi Kitap, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Alerji Hastalıkları, Nörofizyoloji, Medikal Bülten, Epikriz, Epidemiyoloji, Jinekoloji.

Neden başka bir tercüme bürosunu değil de bizi seçmelisiniz?

italyanca medikal çeviriler

Semantik Çeviri Bürosu olarak yalnızca ülkemizin kentlerinde değil ayrıca çok sayıda ilçesinde de yazılı ve sözlü çeviri çözümleri vermekteyiz. italyanca medikal çeviriler konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Bitlis – Ahlat, İstanbul – Şile, Bolu – Mengen, Balıkesir – Sındırgı, Kocaeli – Darıca, Bingöl – Solhan, Niğde – Çamardı, Tunceli – Hozat, Çorum – Laçin, Ordu – Akkuş, Tokat – Turhal, Ağrı – Tutak, Manisa – Selendi, Kocaeli – İzmit, Burdur – Kemer, Kırklareli – Pehlivanköy, Gaziantep – Araban, Hakkari – Çukurca, Diyarbakır – Çermik, Yozgat – Kadışehri, Isparta – Senirkent, Yalova – Armutlu, Zonguldak – Alaplı, Denizli – Babadağ, Balıkesir – Bandırma, Kastamonu – Çatalzeytin, Mardin – Savur, Kars – Susuz, İstanbul – Bakırköy, Çankırı – Bayramören, Kırıkkale – Keskin, Aksaray – Gülağaç, Elazığ – Sivrice, Erzurum – Uzundere, Adıyaman – Kahta, Yalova – Termal, Gümüşhane – Köse, Yozgat – Aydıncık, Niğde – Ulukışla, Mersin – Bozyazı, Aksaray – Eskil, Manisa – Demirci, Afyonkarahisar – Şuhut, Uşak – Eşme, Düzce – Cumayeri, Diyarbakır – Ergani, Siirt – Aydınlar, Muğla – Köyceğiz, Karaman – Sarıveliler, Düzce – Akçakoca, Bayburt – Demirözü, Mardin – Mazıdağı, Nevşehir – Hacıbektaş, Artvin – Yusufeli, Denizli – Çal, Şırnak – Uludere, Elazığ – Maden, Edirne – Keşan, Bayburt – Aydıntepe, Şırnak – Güçlükonak, Bingöl – Adaklı, Bolu – Gerede, Siirt – Pervari, Eskişehir – İnönü, Giresun – Espiye, Çorum – Alaca, Mersin – Aydıncık, Yalova – Altınova, Yalova – Çiftlikköy, Tekirdağ – Marmaraereğlisi

İtalyanca medikal çeviriler konusunda ülkemizin en başarılı kurumu: Semantik Çeviri

Günümüzde yüksek nitelikli tercüme hizmetlerinin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğini biliyoruz. Bu yüzden tüm redaktörlerimiz ve çevirmelerimiz yalnızca kendi ana dillerinde çeviri hizmeti sunuyorlar.

italyanca medikal çeviriler

Yazan : Zeliha Karahan

etiket dizisi
çeviri bürosu, italyanca medikal çeviriler, tercüme bürosu, tıbbi tercüme bürosu, medikal tercüme, medikal çeviri, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri