İtalyanca farmakolojik araştırma tercümesi

İtalyanca farmakolojik araştırma tercümesi için bizden fiyat almalısınız.

Tıbbi konulara ilişkin çeviri faaliyetleri insan sağlığı ile igili olduğundan tercümede yapılacak bir hata onarılması söz konusu olmayan sonuçlara yol açabilir. Bu nedenden dolayı doğru çeviri bürosunu seçmek için çok iyi araştırma yapmalısınız. Kuruluşundan bu yana sektörün öncü gücü olan çeviri büromuz en iyi üniversitelerden mezun profesyonel çevirmen ve editör kadrosu sayesinde kaliteli, doğru ve uygun fiyatlı tıbbi tercümeler sunmaktadır. italyanca farmakolojik araştırma tercümesi hizmeti sağladığımız müşteriler içinde, medikal cihaz üreticisi firmalar, global ilaç üreticileri, devlet hastahaneleri, akademisyenler, araştırma merkezleri ve özel hastaneler yer almaktadır.

Hem ülkemizde hem de yurt dışındaki bizi tercih eden değerli müşterilerimize birçok dil çiftinde her türlü medikal çeviri ve yerelleştirme hizmeti vermekteyiz. Medikal tercüme hizmeti vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Azerice, Macarca, İrlandaca, Boşnakça, Hırvatça, Türkmence, Altayca, İbranice, Özbekçe, Kazakça, Arnavutça, Bangladeşçe, Kürtçe, Tayvanca, Rumca, Çince, Endonezce, Yunanca, Sırpça, Tatarca, Türkçe, Sanskritçe, Danca, Slovence, Tacikçe, Fransızca, Korece, Hintçe, Lehçe, Çekçe, İngilizce, Moğolca, Uygurca, Farsça, Urduca, Bulgarca, İspanyolca, Letonca, Hollandaca, Slovakça, Almanca, İtalyanca, Felemenkçe, Japonca, Rusça, Zuluca.

İtalyanca farmakolojik araştırma tercümesi konusunda ülkemizin lider firması: Semantik Çeviri Bürosu

İtalyanca farmakolojik araştırma tercümesi için bir tercüme bürosunu değil de bizi tercih etmelisiniz?

Semantik Tercüme olarak Türkiyemizin yalnızca illerinde değil aynı zamanda çok sayıda ilçesinde de tercüme ve yerelleştirme hizmeti veriyoruz. italyanca farmakolojik araştırma tercümesi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Balıkesir – Ayvalık, Bitlis – Hizan, Zonguldak – Çaycuma, Balıkesir – Manyas, Aksaray – Güzelyurt, Kocaeli – Kartepe, Şırnak – İdil, Kocaeli – Körfez, Siirt – Şirvan, Karaman – Kazımkarabekir, Zonguldak – Gökçebey, Iğdır – Tuzluca, Burdur – Karamanlı, Çankırı – Bayramören, Tunceli – Çemişgezek, Denizli – Güney, Kocaeli – Derince, Mardin – Mazıdağı, Yalova – Çiftlikköy, Kırşehir – Akpınar, Bitlis – Ahlat, Batman – Gercüş, Sinop – Dikmen, Ardahan – Çıldır, Adana – Pozantı, Malatya – Battalgazi, Isparta – Aksu, Iğdır – Aralık, Sinop – Gerze, Gümüşhane – Kürtün, Uşak – Karahallı, Rize – Çayeli, Gümüşhane – Köse, Iğdır – Karakoyunlu, Niğde – Bor, Kırıkkale – Karakeçili, Çankırı – Şabanözü, Zonguldak – Devrek, Rize – Çamlıhemşin, Diyarbakır – Ergani, Manisa – Köprübaşı, Balıkesir – Marmara, Isparta – Yalvaç, Kahramanmaraş – Elbistan, Hatay – Kırıkhan, Karabük – Safranbolu, Ağrı – Eleşkirt, Karabük – Eflani, Siirt – Pervari, Elazığ – Baskil, Trabzon – Dernekpazarı, Hakkari – Şemdinli, Edirne – Enez, Kars – Susuz, Kırklareli – Kofçaz, Tunceli – Nazımiye, Tekirdağ – Marmaraereğlisi, Bitlis – Adilcevaz, Afyonkarahisar – Kızılören, Gaziantep – Karkamış, Kilis – Elbeyli, Malatya – Doğanşehir, Denizli – Beyağaç, Eskişehir – Odunpazarı, Kocaeli – Gebze, Kocaeli – Kandıra, Nevşehir – Hacıbektaş, Elazığ – Maden, Konya – Tuzlukçu, Bingöl – Adaklı

Tercüme büromuzu piyasadaki bütün rakiplerinden ayrı kılan önemli noktalar yüksek teknoloji kullanmamız gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki takdir edilen deneyimimiz, ahlaki prensiplere verdiğimiz önem, gerçekleştirdiğimiz çeviri projelerinin her kademesinde ciddiyetle yürüttüğümüz kalite kontrol süreçleridir.

italyanca farmakolojik araştırma tercümesi

Günümüzün küreselleşen dünyasında en yüksek nitelikli çeviri hizmetlerinin sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğini biliyoruz. Bu nedenle tüm tercüman ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde tercüme hizmeti sunuyorlar.

italyanca farmakolojik araştırma tercümesi

İtalyanca farmakolojik araştırma tercümesi ile ilgili sorularınız için Semantik Tercüme Bürosuna bir e-posta mesajı yollayabilir veya alternatif olarak şirketimizle telefonla iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

italyanca farmakolojik araştırma tercümesi

Kurulduğumuz günden bu yana sözleşme tercümesi konusunda sayılamayacak kadar çok işi hep büyük bir başarı ile gerçekleştirdik. Aşağıda bulunan listede tıbbi tercüme hizmeti verdiğimiz konu başlıklarından bazı ana başlıklar listeleniyor:

Medikal Malzeme, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Biyomateryal, Jinekoloji, Lökaferez Sistemleri, Çocuk Nefrolojisi, Nöroloji, Kan Analiz Cihazları, Kalp Hastalıkları, İmmunoloji, İnfertilite, Tıbbi Ürün Katalogu, Algoloji, Adli Jinekoloji, Tıbbi Literatür, Akupunktur, Psikanaliz, Acil Tıp, Reanimasyon, Tüp Bebek, Tanı Bilim, Biyofizik, Alternatif Tıp, Obezite, Tıbbi Vaka Sunumu, BT, Travmatoloji, Hemodiyaliz, Sinir Sistemi Hastalıkları, Plastik Cerrahi, Patoloji, Medikal Analiz Cihazı, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Tıbbi Histoloji, Aile Hekimliği, Ortopedi ve Travmatoloji, Tıbbi Biyoloji, Ruhsatlandırma, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Fiziksel Kimya, Nöroşirurji, Epidemiyoloji, Viroloji, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, MR, Adli Psikiyatri, Histoloji, Farmasötik, Beyin Tümörü, Epikriz, Hasta Bilgi Föyü, Anesteziyoloji, Çevresel Kimya, Hepatoloji, Laboratuar Sistemleri, Çocuk Cerrahisi, Fotokimya, CTD (Modül I), Kullanım Talimatı, Toksikoloji, Araştırma Broşürü, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Spektroskopi, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Oftalmoloji, Gastroenteroloji, Çocuk Hastalıkları, Reflü Cerrahisi, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Tıbbi Katalog, Psikiyatri, Organ Nakli, Klinik Deney.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler yüzünden bize güvenmiş olan müşterilerimizden bize teşekkür eden onlarca mektup alıyoruz. Aşağıdaki listede bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

italyanca farmakolojik araştırma tercümesi

Yazan : Pelin Erbatur

anahtar sözcüklerden seçmeler
tıbbi tercüme bürosu, medikal tercüme, tıbbi çeviri, çeviri bürosu, italyanca farmakolojik araştırma tercümesi, tıbbi çeviri bürosu, medikal çeviri, tıbbi tercüme, tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri