İtalyanca epidemiyoloji çevirileri

İtalyanca epidemiyoloji çevirileri en tecrübeli olduğumuz alanlardan biridir.

Medikal alanlardaki sözlü ve yazılı tercümeler insan sağlığı ile ilişkili olduğu için tercümede yapılacak bir hata vahim sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle doğru tercüme bürosunu seçmek kritik önem taşır. 2006 senesinde kurulan Semantik Çeviri tıp ve eczacılık fakültelerinden mezun profesyonel çevirmenleri ve tercümanları ile mükemmel medikal çeviri hizmeti sunmaktadır. italyanca epidemiyoloji çevirileri hizmeti sağladığımız müşteriler içinde, devlet hastahaneleri, araştırma merkezleri, büyük özel hastaneler, tıbbi cihaz üreticisi firmalar, büyük ilaç üreticileri ve akademisyenler bulunmaktadır.

Çeviri şirketimizi rakiplerimizden farklı kılan temel noktalar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, büyük ve karmaşık tercüme projelerindeki ustalığımız, müşteri gizliliği konusundaki duyarlılığımız, gerçekleştirdiğimiz projelerin başlangıcından sonuna kadar kesinlikle gerçekleştirdiğimiz kalite güvence süreçleridir.

İtalyanca epidemiyoloji çevirileri konusunda müşterilerimiz neden bizi tercih ediyor?

İtalyanca epidemiyoloji çevirileri konusunda ülkemizin lider şirketi: Semantik Çeviri Bürosu

italyanca epidemiyoloji çevirileri

İtalyanca epidemiyoloji çevirileri konusundaki bütün istekleriniz ve talepleriniz için Semantik Dil Hizmetlerine bir e-posta mesajı gönderebilir veya bizi telefonla arayabilirsiniz :
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

italyanca epidemiyoloji çevirileri

Yalnızca ülkemizde değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden kurumsal müşterilerimize bini aşkın dil çiftinde medikal alanda tercüme ve yerelleştirme desteği sağlamaktayız. Medikal tercüme alanında hizmet sağlamakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Yunanca, Romence, Hollandaca, Bulgarca, İbranice, Türkçe, Almanca, Gagavuzca, Gürcüce, Hırvatça, İtalyanca, Çekçe, Özbekçe, İngilizce, Endonezce, Farsça, Japonca, Sırpça, Letonca, Norveççe, Rusça, Vietnamca, Tacikçe, Urduca, Çince, Kazakça, Slovence, Fransızca, Altayca, Danca, Sanskritçe, Azerice, Slovakça, Felemenkçe, Flamanca, Malayca, Arnavutça, Kırgızca, Rumca, Çeçence, Filipince, Moldovca, Fince, Tatarca, İspanyolca, Süryanice.

Bugünün dünyasında en nitelikli tercüme hizmetlerinin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu sebeple tüm redaktörlerimiz ve tercümanlarımız yalnızca kendi ana dillerinde tercüme hizmeti sağlıyorlar.

Semantik Tercüme Bürosu olarak yalnızca Türkiye’nin illerinde değil aynı zamanda ilçelerinin çoğunda da tıp çevirisi çözümleri sunmaktayız. italyanca epidemiyoloji çevirileri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Çankırı – Atkaracalar, Batman – Hasankeyf, İstanbul – Tuzla, Antalya – Gündoğmuş, Burdur – Tefenni, Muğla – Yatağan, Sivas – Gölova, Eskişehir – Han, Bilecik – Söğüt, Yozgat – Boğazlıyan, Malatya – Kuluncak, Aksaray – Güzelyurt, İstanbul – Silivri, Ordu – Ünye, Kastamonu – Tosya, Osmaniye – Toprakkale, Adana – Çukurova, Trabzon – Çarşıbaşı, Karabük – Ovacık, Muş – Hasköy, Eskişehir – İnönü, Bartın – Amasra, Bayburt – Aydıntepe, Van – Gevaş, Tekirdağ – Marmaraereğlisi, Giresun – Tirebolu, Erzincan – İliç, Mardin – Nusaybin, Isparta – Yalvaç, Sivas – Divriği, İzmir – Aliağa, Van – Gürpınar, Ankara – Kalecik, Amasya – Taşova, Çanakkale – Yenice, Balıkesir – Gömeç, Kilis – Elbeyli, Afyonkarahisar – Bayat, Erzurum – Pasinler, Sinop – Boyabat, Denizli – Kale, Şırnak – Uludere, Samsun – Alaçam, Ordu – Akkuş, Bilecik – Bozüyük, Erzurum – Olur, Muğla – Milas, Bayburt – Demirözü, Muğla – Marmaris, İzmir – Menderes, Balıkesir – Havran, Şanlıurfa – Akçakale, Trabzon – Vakfıkebir, Siirt – Baykan, Erzincan – Tercan, Sivas – Zara, Siirt – Aydınlar, Manisa – Akhisar, Şırnak – İdil, Rize – İyidere, Osmaniye – Kadirli, Tunceli – Çemişgezek, Erzurum – Karayazı, Hatay – Belen, Tunceli – Hozat, Tekirdağ – Hayrabolu, Bursa – Orhangazi, Osmaniye – Hasanbeyli, Karaman – Kazımkarabekir, Ankara – Evren

italyanca epidemiyoloji çevirileri

Kaliteli tercümelerimiz yüzünden onlarca değerli müşterimizden övgü dolu onlarca e-posta mesajı bize gönderiliyor. Aşağıda bulunan listede bunların bir kısmını görebilirsiniz:

italyanca epidemiyoloji çevirileri

Şirketimizin faaliyete geçtiği ilk günden bu yana yazılı ve sözlü medikal tercümeler alanında sayılamayacak kadar çok projeyi üstün başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda sunduğumuz listede tıbbi tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sunduğumuz konu başlıklarından bazı örnekler veriliyor:

Tıbbi Ürün, Nöroradyoloji, Olgu Sunumu, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Ortodonti, Akademik Araştırma, Polipektomi, Tıbbi Tahlil, Viroloji, Fiziksel Tıp, Perinatoloji, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Klinik Çalışma, Diyagnostik, Spektroskopi, Tıbbi Genetik, Farmasötik, Oftalmoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Biyofizik, Ortopedi, Toksikoloji, Radyografi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Tıbbi Gereç, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Organometalik Kimya, Obezite, Alerji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Doktor Raporu, Göz Hastalıkları, Patent Başvurusu, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Kolorektal Cerrahi, Medikal Gereç, Tıbbi Donanım, Tanı Bilim, CTD (Modül III), Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Klinik Laboratuvar, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Tıbbi Dergi, Tıbbi Biyokimya , Halk Sağlığı, Psikoterapi, Medikal Dergi, Adli Patoloji, Deri Hastalıkları, Tıbbi Bülten, Hava ve Uzay Hekimliği, Hematoloji, Radyoloji, Farmasötik Kimya, Epikriz, Cerrahi, Hemodiyaliz, Pratisyen Hekimlik, Tıbbi Broşür, Araştırma Broşürü, Anesteziyoloji, Çocuk Nefrolojisi, Nefroloji, Analitik Kimya, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Nöropatoloji, Psikoloji, Reflü Cerrahisi.

Yazan : Pelin Erbatur

anahtar kelimelerden seçmeler
tıbbi tercüme, medikal çeviri, çeviri bürosu, italyanca epidemiyoloji çevirileri, tıbbi çeviri bürosu, tercüme bürosu, tıbbi çeviri, medikal tercüme, tıbbi tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri