İtalyanca deri ve zührevi hastalıklar çevirileri

İtalyanca deri ve zührevi hastalıklar çevirileri için doğru adrestesiniz.

Tıpla ilgili olan çeviri etkinlikleri doğrudan insan sağlığını ilgilendirdiğinden hatalı bir çeviri geri dönüşü olmayan sonuçlara yol açabilir. Bu yüzden çeviri bürosu seçerken çok iyi araştırma yapmalısınız. Kuruluşundan bu yana sektörün lideri durumda olan Semantik Çeviri tıp fakültesi mezunu profesyonel tercüman ve editör kadrosu ile doğru ve nitelikli tıp çevirileri gerçekleştirmektedir. italyanca deri ve zührevi hastalıklar çevirileri hizmeti sunduğumuz müşteriler içinde, akademisyenler, büyük ilaç üreticileri, devlet hastahaneleri, büyük özel hastaneler, üniversiteler ve medikal cihaz üreticisi firmalar yer almaktadır.

italyanca deri ve zührevi hastalıklar çevirileri

Dünyanın beş kıtasında bulunan kişilere ve kuruluşlara 100’den fazla dilde medikal çeviri desteği sunmaktayız. Tıbbi tercüme konusunda hizmet sunmakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Japonca, Farsça, Türkçe, Vietnamca, İbranice, Korece, İspanyolca, Türkmence, Kazakça, Felemenkçe, Flamanca, Azerice, Sanskritçe, Tatarca, Fince, Danca, Kırgızca, Bangladeşçe, Bulgarca, Almanca, Çince, Tacikçe, İzlandaca, Kürtçe, Moldovca, Gürcüce, Sırpça, Zuluca, Arnavutça, Rumca, İtalyanca, Altayca, Çeçence, Özbekçe, Rusça, İsveççe, Katalanca, Hollandaca, Ukraynaca, Urduca, Fransızca, Norveççe, Malayca, İngilizce, Letonca, Yunanca.

italyanca deri ve zührevi hastalıklar çevirileri

İtalyanca deri ve zührevi hastalıklar çevirileri ile ilgili bütün ihtiyaçlarınız için çeviri büromuza bir e-mail atabilir veya alternatif olarak bizimle telefonla temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

italyanca deri ve zührevi hastalıklar çevirileri

Semantik Tercüme Bürosu olarak sadece Türkiye’nin kentlerinde değil ayrıca ilçelerinin önemli bir kısmında da çeviri ve yerelleştirme hizmeti veriyoruz. italyanca deri ve zührevi hastalıklar çevirileri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

İstanbul – Zeytinburnu, Gaziantep – Şehitkamil, Nevşehir – Gülşehir, Niğde – Çiftlik, Burdur – Altınyayla, Muş – Varto, Yalova – Çınarcık, Karabük – Safranbolu, Elazığ – Sivrice, Aydın – Kuyucak, Giresun – Çamoluk, Artvin – Şavşat, Kars – Sarıkamış, Aksaray – Ağaçören, Kocaeli – Kandıra, Kilis – Elbeyli, Karaman – Ermenek, Konya – Derebucak, Konya – Çeltik, İstanbul – Bakırköy, Düzce – Kaynaşlı, Uşak – Eşme, İzmir – Çiğli, Giresun – Alucra, Yozgat – Aydıncık, Bursa – Büyükorhan, Kastamonu – İhsangazi, Batman – Beşiri, Artvin – Hopa, Hakkari – Yüksekova, Elazığ – Keban, Kahramanmaraş – Ekinözü, Ağrı – Tutak, Samsun – Tekkeköy, Kocaeli – Dilovası, Aydın – Karpuzlu, Sivas – Gürün, Kahramanmaraş – Pazarcık, Bartın – Ulus, Osmaniye – Bahçe, Çanakkale – Ayvacık, Muş – Malazgirt, Batman – Hasankeyf, Bayburt – Demirözü, Gümüşhane – Kürtün, Yalova – Çiftlikköy, Balıkesir – Balya, Hakkari – Çukurca, Artvin – Arhavi, Amasya – Gümüşhacıköy, Diyarbakır – Bismil, Kırıkkale – Delice, Ardahan – Göle, Kırşehir – Akçakent, Iğdır – Aralık, Isparta – Senirkent, Gümüşhane – Şiran, Rize – Çayeli, Kütahya – Aslanapa, İstanbul – Ataşehir, Bilecik – Yenipazar, Amasya – Hamamözü, Zonguldak – Devrek, Trabzon – Arsin, Erzincan – Kemah, Afyonkarahisar – İscehisar, Yalova – Termal, Afyonkarahisar – Emirdağ, Nevşehir – Ürgüp, Bayburt – Aydıntepe

İtalyanca deri ve zührevi hastalıklar çevirileri konusunda Türkiye’nin en başarılı şirketi: Semantik Çeviri

On yılı aşkın bir süredir tıbbi tercüme konusunda sayısız işi hep büyük bir başarı ile gerçekleştirdik. Aşağıda bulunan listede yazılı ve sözlü tıbbi çeviri hizmeti sunduğumuz konulardan bazı başlıklar listeleniyor:

Hasta Bilgi Föyü, Patoloji, Dermatoloji, Tıbbi Yayın, Göğüs Cerrahisi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Aile Hekimliği, Kongre Sunumu, Pediatri, Biyomateryal, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Nöroloji, Radyasyon Onkolojisi, İlaç Tescil Belgesi, Moleküler Genetik, Doktor Eğitim Materyalleri, Organometalik Kimya, Medikal Cihaz Teknik Şartname, BT, Pazarlama Materyalleri, Klinik Mikrobiyoloji, Fizyopatoloji, Ruhsatlandırma, Hasta Geçmiş Hikayesi, Supramoleküler Kimya, Sinir Sistemi Hastalıkları, Medikal Alet, Ortopedi ve Travmatoloji, Sağlık Araştırması, Jinekoloji, Tıbbi Kitap, Farmasötik Kimya, Deniz Hekimliği, Elektrokardiyograf, Tıbbi Tetkik, Nöropatoloji, Tıbbi Dergi, Psikiyatri, Plastik Cerrahi, Bağışıklık Testi, Medikal Bülten, İlaç Ruhsat Dosyası, Neonatoloji, Tıbbi Vaka Sunumu, Medikal Cihaz, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Pediyatri, Fizyoloji, İyileştirici Hekimlik, Tıbbi Cihaz Bakım Kılavuzu, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Cerrahi, Tıbbi Ürün, Medikal Donanım, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Genetik, Hermeneutik, Psikoloji, Medikal Ürün Katalogu, Polipektomi, Nörofizyoloji, Acil Tıp, Mikrocerrahi, Kadın Hastalıkları, Koruyucu Diş Hekimliği, Psikoterapi, Tanatoloji, Tıbbi Katalog, Algoloji, Kulak Burun Boğaz, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Epidemiyoloji.

italyanca deri ve zührevi hastalıklar çevirileri

İtalyanca deri ve zührevi hastalıklar çevirileri için neden bizi tercih etmelisiniz?

Sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde onlarca müşterimizden bize teşekkür eden sayısız e-posta mesajı alıyoruz. Aşağıda bulunan listede bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Tercüme firmamızı piyasadaki diğer rakiplerimizden ayrı kılan önemli noktalar yüksek teknoloji kullanmamız büyük ve çok dilli projelerdeki bilgi birikimimiz, müşteri bilgilerinin gizliliğine verdiğimiz önem, ve çevirinin bütün fazlarında uygulamakta olduğumuz kalite güvence süreçleridir.

Bugünün dünyasında kaliteli çevirilerin yalnızca hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. Bu sebeple tercüman ve redaktörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti üretiyorlar.

Yazan : Gizem Kaynak

seçtiğimiz anahtar sözcükler
tıbbi tercüme, tıbbi çeviri bürosu, medikal tercüme, tercüme bürosu, tıbbi tercüme bürosu, medikal çeviri, italyanca deri ve zührevi hastalıklar çevirileri, tıbbi çeviri, çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri