İspanyolca tıp çevirileri

İspanyolca tıp çevirileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medikal konulardaki sözlü ve yazılı çeviriler insanların sağlığı ile ilişkili olduğundan çeviri hataları çok vahim sonuçlara neden olabilir. Bu nedenden dolayı doğru tercüme bürosunu seçmek hayati önem taşır. 2006 senesinde kurulan Semantik Tercüme en iyi üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun profesyonel çevirmenleri ve tercümanları sayesinde en iyi kalitede medikal çeviriler sunmaktadır. ispanyolca tıp çevirileri sağlamakta olduğumuz müşteriler arasında, devlet hastahaneleri, tıp doktorları, özel sağlık merkezleri, global farmakoloji şirketleri, medikal cihaz üreticileri ve üniversiteler bulunmaktadır.

Semantik Çeviri olarak ülkemizin yalnızca kentlerinde değil ayrıca ilçelerinin hepsinde tıp tercümesi hizmeti veriyoruz. ispanyolca tıp çevirileri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Amasya – Taşova, Mardin – Dargeçit, Kayseri – Pınarbaşı, Tokat – Reşadiye, Tekirdağ – Hayrabolu, Samsun – Salıpazarı, Çorum – Mecitözü, Adana – Yüreğir, Giresun – Espiye, Kırşehir – Mucur, Edirne – Süloğlu, Antalya – Serik, Kütahya – Gediz, Antalya – Kumluca, Samsun – İlkadım, Niğde – Ulukışla, Karabük – Safranbolu, Rize – Ardeşen, Kırklareli – Lüleburgaz, Çorum – Uğurludağ, Gümüşhane – Şiran, Adana – Aladağ, Tokat – Yeşilyurt, Afyonkarahisar – İhsaniye, Isparta – Şarkikaraağaç, Eskişehir – Günyüzü, Çanakkale – Eceabat, Hakkari – Çukurca, Eskişehir – Alpu, Gaziantep – Karkamış, Kütahya – Domaniç, Artvin – Murgul, Eskişehir – Mihalgazi, Şanlıurfa – Bozova, Çanakkale – Çan, Muğla – Dalaman, Yalova – Çınarcık, Muş – Hasköy, Mersin – Anamur, Ordu – Çatalpınar, Aydın – Germencik, Isparta – Keçiborlu, Kilis – Elbeyli, Bolu – Gerede, Denizli – Bekilli, Malatya – Darende, Kayseri – Develi, Trabzon – Araklı, Giresun – Dereli, Erzincan – Çayırlı, Samsun – Vezirköprü, Sinop – Gerze, Zonguldak – Ereğli, Kilis – Musabeyli, Tekirdağ – Çorlu, Kars – Sarıkamış, İstanbul – Maltepe, Kastamonu – Ağlı, Ordu – Akkuş, Kırıkkale – Bahşili, Kastamonu – Hanönü, Bilecik – İnhisar, Konya – Halkapınar, Konya – Altınekin, Kütahya – Hisarcık, Balıkesir – Manyas, Karabük – Ovacık, İstanbul – Kartal, Kırşehir – Çiçekdağı, Aydın – Söke

ispanyolca tıp çevirileri

Neden Semantik Çeviri Bürosu?

ispanyolca tıp çevirileri

Yalnızca ülkemizde değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden ve kalitenin önemini bilen müşterilerimize onlarca dilde medikal çeviri ve tercüme hizmeti vermekteyiz. Tıbbi çeviri konusunda hizmet sunmakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Uygurca, İngilizce, İbranice, Romence, Ukraynaca, Arnavutça, Moğolca, Vietnamca, Bulgarca, Tayvanca, Ermenice, Endonezce, Çekçe, Rusça, İrlandaca, Kürtçe, Süryanice, Gagavuzca, Farsça, İspanyolca, Türkçe, Japonca, Macarca, Slovence, Kırgızca, Slovakça, Gürcüce, Moldovca, Danca, Altayca, Malayca, Hollandaca, Filipince, Kazakça, Sırpça, Çince, Fransızca, Makedonca, Almanca, Yunanca, Lehçe, İtalyanca, Urduca, Azerice, Sanskritçe, Fince.

Tercüme büromuzu diğer bütün rakiplerinden ayrı kılan en temel noktalar yüksek teknoloji kullanmamız büyük ve çok dilli projelerdeki takdir edilen tecrübemiz, müşteri gizliliği konusundaki duyarlılığımız, ve çeviri işleminin en başından en sonuna kadar itina uyguladığımız kalite süreçleridir.

ispanyolca tıp çevirileri

İspanyolca tıp çevirileri konusundaki tüm ihtiyaçlarınız için firmamıza mail atabilir ya da arzu ederseniz bize doğrudan telefon edebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Günümüzün küreselleşen dünyasında yüksek nitelikli tercümelerin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğine inanıyoruz. İşte bu yüzden tüm tercüman ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sunuyorlar.

İspanyolca tıp çevirileri konusunda Türkiye’nin en çok tercih edilen firması: Semantik Çeviri

Kaliteli çeviri ve yereleştirme hizmetlerimiz için değerli müşterilerimizden bizi takdir eden onlarca mektup almaktayız. Aşağıda yer alan listede bu mesajlardan bazı örnekleri okuyabilirsiniz:

ispanyolca tıp çevirileri

1996 yılından bu yana tıbbi tercüme ve tıbbi çeviri dalında sayısız projeyi zamanında ve başarıyla neticelendirdik. Aşağıda tıbbi tercüme çözümleri sunduğumuz konulardan bazı örnekler listeleniyor:

Klinik Mikrobiyoloji, Halk Sağlığı, Cezaevi Hekimliği, Jinekoloji, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Tıbbi Mevzuat, Diyagnostik Sistem, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Mamografi, Medikal Dergi, Neonatoloji, Nöroradyoloji, Medikal Alet, Akademik Yayın, Kadın Doğum Hastalıkları, Parazitoloji, Sağlık Araştırması, Tıbbi Kitap, Akademik Yayın Eleştirisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi , Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Cerrahi, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Ağız ve Diş Sağlığı, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Kadın Hastalıkları, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Pazar Araştırması, Tıbbi Talimatname, Bitirme Tezi, Psikoloji, Medikal Donanım, Organometalik Kimya, Biyomateryal, Medikal Cihaz, BT, Patent Belgesi, Ortopedi, Mikrobiyoloji, Alternatif Tıp, Göğüs Cerrahisi, Çocuk Sağlığı, Hasta Geçmiş Hikayesi, Patoloji, Klinik Deney, Neurofeedback, Dahiliye, Psikiyatri, Adli Tıp, Hepatoloji, Estetik Cerrahi, Adli Travmatoloji, Nükleer Tıp, Klinik Biyokimya, Dermatoloji, Kullanım Kılavuzu, Pediyatri, Kulak Burun Boğaz, Moleküler Genetik, Doktor Eğitim Materyalleri, Lökaferez Sistemleri, Adli Psikiyatri, Algoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Supramoleküler Kimya, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Patolojik Anatomi, Farmakoloji, İlaç Ruhsat Dosyası, Hasta Raporu, Hermeneutik, Çocuk İmmünolojisi, Klinik Çalışma Raporu.

Yazan : Necati Ergin

örnek anahtar sözcükler
tıbbi çeviri, çeviri bürosu, medikal çeviri, ispanyolca tıp çevirileri, medikal tercüme, tercüme bürosu, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri