İspanyolca tıbbi cihaz bakım kılavuzu çevirileri

İspanyolca tıbbi cihaz bakım kılavuzu çevirileri uzmanlık alanlarımızın başında gelir.

Tıbbi alanlardaki çeviriler insan sağlığı ile igili olduğu için tercümede yapılacak en küçük bir hata bile tamiri mümkün olmayan sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenden dolayı çeviri bürosu seçiminde çok dikkatli olmalısınız. 2006 senesinde faaliyet göstermeye başlayan Semantik Tercüme Bürosu tıp ve eczacılık fakültelerinden mezun profesyonel çevirmen ve editör kadrosu sayesinde doğru ve nitelikli tıbbi tercümelere imza atmaktadır. ispanyolca tıbbi cihaz bakım kılavuzu çevirileri çözümleri sunduğumuz müşteriler içinde, büyük özel hastaneler, büyük ilaç üreticileri, tıbbi cihaz üreticileri, devlet hastahaneleri, üniversiteler ve tıp doktorları yer almaktadır.

Günümüz dünyasında en nitelikli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğini biliyoruz. Bu sebeple tercüman ve redaktörlerimiz sadece kendi ana dillerinde tercüme hizmeti üretiyorlar.

Tercüme firmamızı piyasadaki tüm rakiplerinden ayıran temel farklar üstün teknolojik altyapımız, gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki takdir edilen deneyimimiz, müşteri gizliliği konusundaki prensiplerimiz, yürüttüğümüz projelerin bütün aşamalarında titizlikle uygulamakta olduğumuz kalite güvence süreçleridir.

ispanyolca tıbbi cihaz bakım kılavuzu çevirileri

Dünyanın farklı ülkelerindeki çok değerli müşterilerimize dünyada yaygın olarak konuşulan dillerde tıbbi alanda tercüme ve yerelleştirme desteği sağlıyoruz. Tıbbi tercüme konusunda hizmet vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Yunanca, Fransızca, İrlandaca, İbranice, Boşnakça, Türkçe, Ukraynaca, Farsça, Kürtçe, Vietnamca, Ermenice, Lehçe, Tacikçe, İspanyolca, Hintçe, Zuluca, Malayca, Hırvatça, Macarca, İngilizce, Japonca, Sanskritçe, Bulgarca, Rumca, Çeçence, Korece, Tatarca, Slovakça, Çince, Rusça, Slovence, Azerice, Letonca, Türkmence, Özbekçe, Almanca, Kırgızca, Kazakça, İzlandaca, Makedonca, Uygurca, Gürcüce, İsveççe, İtalyanca, Hollandaca, Moğolca.

On yılı aşkın bir süredir yazılı ve sözlü tıbbi tercüme dalında sayılamayacak kadar çok projeyi zamanında ve başarıyla gerçekleştirdik. Bu listede tıbbi tercüme çözümleri sağladığımız alanlardan bazı örnekleri görebilirsiniz:

Elektrokardiyograf, Anesteziyoloji, Tıbbi Mevzuat, Perinatoloji, Cezaevi Hekimliği, Tüp Bebek, Epistemoloji, Pazarlama Materyalleri, Fizyopatoloji, Farmakolojik Araştırma, Diyagnostik, Ortopedi, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Çocuk Nefrolojisi, Tıbbi Ürün Katalogu, Kullanma Kılavuzu, Spektroskopi, Algoloji, Ortopedik İmplant, Kolorektal Cerrahi, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Toksikoloji, İnternet Sitesi, CTD (Modül III), Organ Nakli, Tıbbi Broşür, Hermeneutik, Tıbbi Patoloji, Klinik Rapor, Kan Analiz Cihazları, Tıbbi Histoloji, Aile Hekimliği, Doktor Raporu, İlaç Tescil Belgesi, Hemodiyaliz, Lökaferez Sistemleri, İşyeri Hekimliği, Akademik Araştırma, BT, Tıbbi Donanım, Farmakoekonomik Raporlar, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Tıbbi Literatür, Tıbbi Katalog, Tıbbi Ürün, Medikal Donanım, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Çocuk Kardiyolojisi, Anatomi, Sinir Sistemi Hastalıkları, Alternatif Tıp, Kolonoskopi, MR, Beyin Tümörü, Pulmonoloji, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Rehabilitasyon, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Medikal Dergi, Bitirme Tezi, Anamnez, Tıbbi Biyoloji, Supramoleküler Kimya, Medikal Analiz Cihazı, Kulak Burun Boğaz, Çocuk Hastalıkları, İnorganik Kimya, Adli Travmatoloji.

Kaliteli çevirilerimiz için değerli müşterilerimizden övgü içeren sayısız e-posta alıyoruz. Aşağıda bunların bir kısmını görebilirsiniz:

 • Çeviri şirketleriyle çalışmak firmamız için hep problem olmuştu. Semantik Tercüme ile bu dertten kurtulduk. Deneyimli, profesyonel kadroları ile çok iyi hizmet sunduklarını özellikle ifade etmek istiyorum.
  (Doktor)
 • Tercüme şirketinizi asistanım salık vermişti. Akademik makalemin Hintçeye tercümesi çok beğenildi. Teşekkürlerimiz kabul edin lütfen.
  (Doktora Öğrencisi)
 • Özel hastanemiz adına hazırlamış olduğunuz farmakoloji sözlüğü gerçekten çok iyiydi. Aradan uzun süre geçmiş olmasına karşın o sözlükten hâla faydalanıyoruz.
  (Tıp Doktoru)
 • Tıbbi tercüme bizim açımızdan çok kritik. Hastanemize gelen doktor raporlarında söz konusu olabilecek en ufak bir tercüme hatası hastalarımızın sağlığının bozulmasına neden olabilir. Semantik Çeviri Bürosu işimizin kritikliğini bildiğinden çevirilere her zaman aşırı itina gösteriyor. (Hastahane Sahibi)
 • Tıbbi aygıtlarımızın bakım kılavuzlarını 30 farklı dile başarılı bir şekilde çevirdiniz. Masa üstün yayıncılık konusunda da çok iyisiniz. Artık hep Semantik Çeviri Bürosu ile çalışacağız.
  (Pazarlama Müdürü)
 • ispanyolca tıbbi cihaz bakım kılavuzu çevirileri sahasında uygun tercüme bürosunu bulmak kolay değil. Bu işte uzmanlık ve tecrübe sahibi çok az sayıda firmadan biri de Semantik Tercüme Bürosu. Tıbbi terminolojiye hakimiyetleri çok iyi.
  (Doktor – Özel Hastane Sahibi)
 • Tahlil raporlarımızın İngilizceye çevirisinin yapılmasında profesyonelce çalışarak müthiş bir iş çıkarttınız. Tıp tercümelerindeki profesyonelliğiniz hayranlık verici. Gerçekten teşekkür ediyorum.
  (Hastane Müdürü)
 • Tıbbi tercümeler alanında bu derece usta olmanıza çok şaşırdım. Bu alanda daha önce işbirliği yaptığımız yabancı tercüme bürolarının hepsinden daha iyi hizmet sunuyorsunuz.
  (Doktor)
 • Bizim için çeviri belleği (TM) hazırladığınız için çeviri maliyetimiz azaldı. Kurumunuzu seçmekle çok yerinde bir karar almışız. Sahip olduğunuz ileri teknoloji ne kadar gurur duysanız azdır. Tanıdığımız tüm kurumlara Semantik’i öneriyoruz. Yönetim Kurulu üyesi
 • Tercüme şirketinizin proje koordinatörleri gerçekten çok başarılı. çeviri ve yerelleştirme projelerimizin tamamında projelerin başından sonuna kadar bizimle sürekli olarak temas kurup ihtiyaç olan yerlerde bize sorular sordular, bizden görüş aldılar. Proje süreçleri konusunda sürekli bize bilgi ilettiler. Sizinle birlikte çalışmak gerçekten keyif verici.
  Genel Müdür
 • Makul fiyat, süper kalite… Hastanemizi çeviri ve tercüme sorunundan kurtardığınız için çok teşekkür ediyorum.
  (Satın Alma Müdürü)
 • Bugüne dek işlerimizi teslim ettiğimiz bütün çeviri şirketlerinden ne kadar da farklısınız. Yüksek kaliteniz, doğru ve güvenilir çalışmalarınız ve makul fiyatlarınız için firmanıza teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.
  (Hastana yöneticisi)

ispanyolca tıbbi cihaz bakım kılavuzu çevirileri

Müşterilerimizin İspanyolca tıbbi cihaz bakım kılavuzu çevirileri için bizi tercih etme nedenleri:

İspanyolca tıbbi cihaz bakım kılavuzu çevirileri konusunda ülkemizin lider firması: Semantik Tercüme Bürosu

İspanyolca tıbbi cihaz bakım kılavuzu çevirileri ile alakalı istekleriniz ve talepleriniz için Semantik Çeviri Bürosuna e-posta gönderebilir veya isterseniz bize doğrudan telefon edebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

ispanyolca tıbbi cihaz bakım kılavuzu çevirileri

Semantik Tercüme olarak ülkemizin yalnızca kentlerinde değil aynı zamanda tüm ilçelerinde de tıp çevirisi çözümleri sunuyoruz. ispanyolca tıbbi cihaz bakım kılavuzu çevirileri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Ağrı – Eleşkirt, Amasya – Göynücek, Kilis – Musabeyli, İzmir – Çeşme, Osmaniye – Kadirli, Eskişehir – Günyüzü, Afyonkarahisar – Bolvadin, Ardahan – Çıldır, İzmir – Balçova, Kocaeli – Darıca, Erzurum – Olur, Kocaeli – Derince, Malatya – Darende, Kahramanmaraş – Elbistan, Bartın – Ulus, Giresun – Alucra, Erzincan – Refahiye, Bitlis – Ahlat, Aydın – Karpuzlu, Kars – Kağızman, Bayburt – Demirözü, Isparta – Yenişarbademli, Bilecik – Yenipazar, Antalya – Aksu, Giresun – Güce, Gaziantep – İslahiye, Mardin – Savur, Amasya – Taşova, Sinop – Ayancık, Batman – Hasankeyf, Karabük – Yenice, Karaman – Ermenek, Sakarya – Sapanca, Bingöl – Yedisu, Ağrı – Doğubayazıt, Yalova – Çınarcık, Niğde – Çamardı, Edirne – Keşan, Kırşehir – Kaman, Artvin – Borçka, Balıkesir – Edremit, Hatay – Samandağ, Bingöl – Genç, Sinop – Dikmen, Edirne – Havsa, Kütahya – Gediz, Aydın – Sultanhisar, Kars – Susuz, Kırşehir – Akpınar, Adana – Yumurtalık, Tekirdağ – Şarköy, Tekirdağ – Saray, Eskişehir – Alpu, Bilecik – Söğüt, Eskişehir – Seyitgazi, Kırşehir – Mucur, Kütahya – Aslanapa, Şırnak – Güçlükonak, Malatya – Doğanşehir, Afyonkarahisar – Başmakçı, Kırıkkale – Keskin, Antalya – Demre, Çorum – Ortaköy, Denizli – Akköy, Van – Çatak, Bolu – Gerede, Giresun – Yağlıdere, Mardin – Derik, Karabük – Ovacık, Muğla – Ula

ispanyolca tıbbi cihaz bakım kılavuzu çevirileri

Yazan : Zeliha Karahan

anahtar sözcüklerin listesi
medikal çeviri, tercüme bürosu, ispanyolca tıbbi cihaz bakım kılavuzu çevirileri, tıbbi çeviri, tıbbi çeviri bürosu, medikal tercüme, tıbbi tercüme bürosu, çeviri bürosu, tıbbi tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri