İspanyolca hasta raporu tercümeleri

İspanyolca hasta raporu tercümeleri en deneyimli olduğumuz alanlardan biridir.

Medikal alanlarla ilgili sözlü ve yazılı tercümeler insanların sağlığı ile ilgili olduğu için çeviride yapılacak en küçük bir hata bile geri dönüşü mümkün olmayan sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle çeviri bürosu seçerken çok dikkatli davranmalısınız. Faaliyetlerine 2006 senesinde başlayan çeviri firmamız en iyi üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve editörleri sayesinde mükemmel medikal tercümeler gerçekleştirmektedir. Semantik Tercüme Bürosundan ispanyolca hasta raporu tercümeleri hizmeti alan müşteriler içinde medikal cihaz üreticileri, devlet hastahaneleri, özel hastaneler, global farmakoloji şirketleri, üniversiteler ve akademisyenler bulunmaktadır.

İspanyolca hasta raporu tercümeleri konusundaki tüm istekleriniz ya da sorularınız için tercüme şirketimize bir e-mail atabilir veya isterseniz bizi doğrudan telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

ispanyolca hasta raporu tercümeleri

Günümüzün küreselleşen dünyasında nitelikli çevirilerin sadece ve sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. Bu yüzden tüm redaktörlerimiz ve çevirmelerimiz yalnızca kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sağlıyorlar.

Tercüme büromuzu tüm rakiplerinden farklı kılan en önemli noktalar ileri teknolojik altyapımız, büyük projelerdeki uzun senelere dayanan deneyimimiz, etik ilkelere verdiğimiz önem, gerçekleştirdiğimiz çeviri projelerinin başlangıcından bitimine kadar itina uyguladığımız kalite kontrol metodolojisidir.

ispanyolca hasta raporu tercümeleri

İspanyolca hasta raporu tercümeleri konusunda ülkemizin lider kurumu: Semantik Çeviri Bürosu

ispanyolca hasta raporu tercümeleri

Hem ülkemizde hem de yurt dışındaki bireysel kurumsal müşterilerimize çok sayıda dilde her türlü tıbbi tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sağlamaktayız. Tıbbi tercüme alanında hizmet vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Malayca, Letonca, İbranice, Tacikçe, Slovence, Sanskritçe, Danca, Çince, Norveççe, Almanca, Bulgarca, İspanyolca, Sırpça, İtalyanca, Türkçe, Ukraynaca, Fransızca, Hollandaca, Japonca, Rusça, Vietnamca, Flamanca, Boşnakça, Katalanca, Farsça, Türkmence, Bangladeşçe, Moldovca, Lehçe, Macarca, Hintçe, Arnavutça, Kazakça, Azerice, Çekçe, İngilizce, Filipince, İsveççe, İzlandaca, Uygurca, Romence, Ermenice, Slovakça, Yunanca, Moğolca, Fince.

Semantik Çeviri olarak sadece Türkiyemizin illerinde değil ayrıca ilçelerinin önemli bir kısmında da çeviri hizmetleri vermekteyiz. ispanyolca hasta raporu tercümeleri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Iğdır – Aralık, Antalya – Gazipaşa, Hatay – Altınözü, Sakarya – Hendek, Bartın – Kurucaşile, Niğde – Ulukışla, Elazığ – Ağın, Yozgat – Aydıncık, Yalova – Termal, Samsun – Canik, Adıyaman – Tut, Balıkesir – Kepsut, Eskişehir – Odunpazarı, Malatya – Yazıhan, Hatay – Erzin, Aksaray – Ağaçören, Muğla – Datça, Aksaray – Sarıyahşi, Iğdır – Karakoyunlu, Manisa – Kula, Ordu – Ulubey, Ağrı – Tutak, Karabük – Eskipazar, Trabzon – Vakfıkebir, Konya – Ahırlı, İzmir – Buca, Denizli – Beyağaç, Amasya – Gümüşhacıköy, Van – Muradiye, Samsun – Bafra, Trabzon – Araklı, Erzincan – Çayırlı, Ordu – Ünye, Samsun – Ayvacık, Şırnak – İdil, Manisa – Gölmarmara, Gaziantep – Şehitkamil, Kırklareli – Demirköy, Hatay – Kumlu, Afyonkarahisar – Emirdağ, Kayseri – İncesu, Van – Erciş, Osmaniye – Kadirli, Manisa – Turgutlu, Gümüşhane – Köse, Gümüşhane – Kelkit, Denizli – Çivril, Kırşehir – Akçakent, Kocaeli – Gölcük, Erzincan – Tercan, Kahramanmaraş – Türkoğlu, Şırnak – Cizre, Şanlıurfa – Siverek, Ordu – Kumru, Şırnak – Beytüşşebap, Muğla – Bodrum, Çanakkale – Bayramiç, Batman – Kozluk, Kocaeli – Başiskele, Niğde – Çiftlik, Afyonkarahisar – Sandıklı, Çanakkale – Gelibolu, Manisa – Alaşehir, Artvin – Yusufeli, Denizli – Buldan, Trabzon – Yomra, Balıkesir – Dursunbey, Amasya – Taşova, Rize – Fındıklı, Ardahan – Damal

İspanyolca hasta raporu tercümeleri için başka bir çeviri bürosunu değil de bizi seçmelisiniz?

Verdiğimiz çok kaliteli hizmet için bize güvenmiş olan çok sayıda müşterimizden yaptığımız işi öven onlarca e-posta mesajı bize ulaşıyor. Aşağıda bulunan listede bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana yazılı ve sözlü tıbbi tercüme sektöründe yüzlerce işi hep zamanında ve başarıyla tamamladık. Aşağıdaki listede tıp çevirisi çözümleri sunduğumuz konulardan bazı örnekler bulabilirsiniz:

Tıbbi Kitap, Çocuk Sağlığı, Tıbbi Biyokimya , Medikal Malzeme, Hasta Bilgi Föyü, Kan Analiz Cihazları, Tıbbi Cihaz Bakım Kılavuzu, Mikrobiyoloji, Parazitoloji, Göğüs Hastalıkları, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, İnorganik Kimya, Hava ve Uzay Hekimliği, Alternatif Tıp, Araştırma Broşürü, Medikal Gereç, Çevresel Kimya, Hemodiyaliz, Deniz Hekimliği, Genetik, Tıbbi Yayın, KÜB KT, Patent Başvurusu, Kadın Doğum Hastalıkları, İlaç Ruhsat Dosyası, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Nöroşirurji, Kullanım Kılavuzu, Tıbbi Web Sitesi, Romatoloji, Beyin Tümörü, Tıbbi Makale, Klinik Çalışma Raporu, Fizyopatoloji, Adli Travmatoloji, İlaç Tescil Belgesi, Tıbbi Mevzuat, Tıbbi Biyoloji, Gastroenteroloji, Kolorektal Cerrahi, Embriyoloji, Algoloji, Psikopatoloji, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Olgu Sunumu, Supramoleküler Kimya, Akademik Makale, Pediatri, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Biyomateryal, Tıbbi Cihaz, Medikal Dergi, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Tıbbi Patoloji, Tıbbi Donanım, Tüp Bebek, Çocuk İmmünolojisi, Patoloji, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Kalp Hastalıkları, Neurofeedback, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nefroloji, Geriatri, Oftalmoloji, Nöroradyoloji, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Psikoloji, Spor Hekimliği, Medikal Alet, Tıbbi Gereç, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Tıbbi Kitapçık, Tıp Hukuku, Kolonoskopi.

ispanyolca hasta raporu tercümeleri

Yazan : Pelin Erbatur

etiket seçkimiz
çeviri bürosu, ispanyolca hasta raporu tercümeleri, medikal tercüme, medikal çeviri, tıbbi çeviri bürosu, tercüme bürosu, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri