İspanyolca fizyoloji çevirileri

İspanyolca fizyoloji çevirileri alanında en iyi tercüme bürosuyuz.

Medikal alanlarla ilgili sözlü ve yazılı tercümeler insanların sağlığı ile ilişkili olduğu için bir çeviri hatası tamiri mümkün olmayan sonuçlara neden olabilir. Bu nedenden dolayı tercüme bürosu seçimi çok kritik bir karardır. Faaliyetlerine 2006 yılında başlayan Semantik Tercüme Bürosu tıp fakültelerinden mezun uzman çevirmenleri ve redaktörleri sayesinde tutarlı, doğru ve kaliteli tıbbi tercüme hizmeti sağlamaktadır. ispanyolca fizyoloji çevirileri konusunda destek sağladığımız müşteriler arasında, medikal cihaz üreticisi firmalar, özel hastaneler, büyük ilaç üreticileri, üniversiteler, akademisyenler ve devlet hastahaneleri yer almaktadır.

ispanyolca fizyoloji çevirileri

İspanyolca fizyoloji çevirileri için müşterilerimiz neden bizi seçiyor?

Kaliteli tercümelerimiz sayesinde çok sayıda değerli müşterimizden bize teşekkür eden mektuplar bize gönderiliyor. Buradaki listede bunların bir kısmını görebilirsiniz:

ispanyolca fizyoloji çevirileri

İspanyolca fizyoloji çevirileri konusundaki tüm istekleriniz için Semantik Çeviri Bürosuna bir e-posta gönderebilir veya alternatif olarak doğrudan bize telefon edebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

İspanyolca fizyoloji çevirileri konusunda ülkemizin en çok tercih edilen firması: Semantik Çeviri

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana yazılı ve sözlü medikal tercüme dalında çok sayıda işi çok büyük bir başarıyla neticelendirdik. Aşağıda bulunan listede yazılı ve sözlü tıbbi çeviri hizmeti sunduğumuz alanlardan bazı örnekler listeleniyor:

Akademik Araştırma, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Klinik Rapor, Tıbbi Genetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Alerji Hastalıkları, Tıbbi Katalog, Sağlık Ekonomisi Araştırması, CAT, Organometalik Kimya, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, KÜB KT, Hasta Bilgi Föyü, Embriyoloji, İşyeri Hekimliği, Tıbbi Kitapçık, Aile Hekimliği, Diyagnostik, Halk Sağlığı, Deri Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Kardiyoloji, Tıbbi Cihaz, Moleküler Genetik, Psikopatoloji, Nefroloji, Supramoleküler Kimya, Epidemiyoloji, Çocuk Sağlığı, Onkoloji, Akademik Yayın Eleştirisi, Kalp Damar Cerrahisi, Sinir Sistemi Hastalıkları, Tıbbi Biyoloji, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Ağız ve Diş Sağlığı, Araştırma Protokolü, Dermatoloji, Hava ve Uzay Hekimliği, Adli Travmatoloji, Doktor Raporu, Psikanaliz, Tıbbi Tetkik, Cerrahi, Nöropatoloji, Biyokimya, Farmasötik, Kullanım Kılavuzu, Anesteziyoloji, Fiziksel Kimya, Mamografi, Tıbbi Donanım, İnorganik Kimya, Pulmonoloji, Tıbbi Ürün, Travmatoloji, MR, Mikrobiyoloji, Çocuk Cerrahisi, Pratisyen Hekimlik, Bitirme Tezi, Tıbbi Dergi, Hasta Raporu, Pazar Araştırması, Organ Nakli, Radyasyon Onkolojisi.

Firmamızı tüm rakiplerinden ayrıştıran önemli noktalar teknolojik altyapımız, büyük ve karmaşık tercüme projelerindeki bilgi birikimimiz, müşteri gizliliği konusundaki etik ilkelerimiz, ve çeviri sürecinin her aşamasında kesinlikle uyguladığımız kalite kontrol ve kalite güvence metodolojisidir.

ispanyolca fizyoloji çevirileri

Günümüz dünyasında en yüksek nitelikli çevirilerin sadece o dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu yüzden tüm çevirmen ve redaktörlerimiz kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sunuyorlar.

Sadece ülkemizde değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden çok kıymetli müşterilerimize onlarca dilde her türlü medikal tercüme ve yerelleştirme çözümleri sunmaktayız. Medikal çeviri konusunda hizmet sunmakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Kürtçe, Hollandaca, Moldovca, Flamanca, Fransızca, Kazakça, Ermenice, Rumca, Slovakça, Türkçe, Arnavutça, İrlandaca, Katalanca, Malayca, İbranice, Sırpça, Japonca, Filipince, Felemenkçe, Çekçe, Tayvanca, Endonezce, İngilizce, Rusça, Moğolca, Hırvatça, Farsça, Romence, Bulgarca, İspanyolca, Macarca, Zuluca, İtalyanca, Yunanca, Letonca, Özbekçe, Vietnamca, Almanca, Urduca, Ukraynaca, Slovence, Çince, İzlandaca, Altayca, Azerice, Tatarca.

Semantik Çeviri olarak yalnızca ülkemizin kentlerinde değil aynı zamanda çok sayıda ilçesinde de medikal çeviri çözümleri sağlamaktayız. Aşağıda ispanyolca fizyoloji çevirileri hizmeti verdiğimiz ilçelerden örnekler yer alıyor.

Çorum – Uğurludağ, Sivas – Ulaş, Muş – Bulanık, Uşak – Ulubey, Şanlıurfa – Akçakale, Erzincan – Kemah, Balıkesir – Edremit, Denizli – Baklan, Hakkari – Çukurca, Bilecik – İnhisar, Çankırı – Çerkeş, Hakkari – Şemdinli, Batman – Hasankeyf, Kilis – Elbeyli, Gaziantep – Şehitkamil, Yalova – Termal, Kocaeli – Çayırova, Bolu – Yeniçağa, Sivas – Şarkışla, Sakarya – Hendek, Burdur – Bucak, Niğde – Çamardı, Elazığ – Palu, Kırşehir – Kaman, Adıyaman – Sincik, Yozgat – Sarıkaya, Artvin – Ardanuç, Kars – Digor, Afyonkarahisar – Çobanlar, Edirne – Uzunköprü, Tokat – Başçiftlik, Ordu – Çatalpınar, Kütahya – Altıntaş, Tokat – Zile, Kütahya – Gediz, Mardin – Mazıdağı, Bartın – Amasra, Kayseri – Sarıoğlan, Sinop – Gerze, Tekirdağ – Çorlu, Ardahan – Göle, Erzincan – Tercan, Çanakkale – Lapseki, Kars – Susuz, Muğla – Ortaca, Aksaray – Eskil, Balıkesir – Balya, Kastamonu – Azdavay, Sakarya – Geyve, Amasya – Göynücek, Manisa – Demirci, Sinop – Ayancık, Erzincan – Üzümlü, Sinop – Dikmen, Bursa – Mustafakemalpaşa, Samsun – Ladik, Samsun – Salıpazarı, Artvin – Şavşat, Bayburt – Demirözü, Diyarbakır – Hazro, Edirne – Keşan, Yalova – Çiftlikköy, Bilecik – Pazaryeri, Kırşehir – Boztepe, Osmaniye – Sumbas, Karaman – Kazımkarabekir, Düzce – Çilimli, Karabük – Safranbolu, Giresun – Keşap, Bursa – Kestel

ispanyolca fizyoloji çevirileri

Yazan : Necati Ergin

anahtar sözcük grubu
tıbbi tercüme, tıbbi çeviri, tıbbi çeviri bürosu, medikal tercüme, tıbbi tercüme bürosu, medikal çeviri, tercüme bürosu, çeviri bürosu, ispanyolca fizyoloji çevirileri

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri