İspanyolca epikriz tercümesi

İspanyolca epikriz tercümesi alanında en kaliteli hizmet veren tercüme bürosuyuz.

Medikal konulardaki sözlü ve yazılı çeviriler insanların sağlığı ile bağlantılı olduğundan çeviride yapılacak bir hata ciddi sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden doğru çeviri bürosunu seçmek için çok iyi araştırma yapmalısınız. 2006 yılında kurulan Semantik Tercüme Bürosu tıp fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve redaktörleri ile mükemmel tıbbi tercüme hizmetleri sunmaktadır. Semantik Tercüme Bürosundan ispanyolca epikriz tercümesi hizmeti alan müşteriler içinde tıbbi cihaz üreticileri, üniversiteler, devlet hastahaneleri, büyük özel hastaneler, akademisyenler ve global farmakoloji şirketleri yer almaktadır.

İspanyolca epikriz tercümesi için neden bizi tercih etmelisiniz?

İspanyolca epikriz tercümesi alanında ülkemizin en çok tercih edilen şirketi: Semantik Tercüme Bürosu

ispanyolca epikriz tercümesi

Semantik Tercüme Bürosu olarak ülkemizin yalnızca kentlerinde değil ayrıca çoğu ilçesinde de medikal çeviri çözümleri vermekteyiz. ispanyolca epikriz tercümesi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Şanlıurfa – Birecik, Artvin – Ardanuç, Ardahan – Göle, Tunceli – Pertek, Kırıkkale – Keskin, Ardahan – Hanak, Zonguldak – Alaplı, Tekirdağ – Şarköy, Kırıkkale – Çelebi, Osmaniye – Düziçi, Kastamonu – Cide, Şırnak – Beytüşşebap, Mardin – Savur, Hatay – Kumlu, Ağrı – Tutak, Konya – Yunak, Yozgat – Boğazlıyan, Çorum – Bayat, Bartın – Kurucaşile, Hatay – Reyhanlı, Çankırı – Çerkeş, Iğdır – Karakoyunlu, Elazığ – Baskil, Kastamonu – Seydiler, Samsun – Kavak, Aydın – Nazilli, Kastamonu – İhsangazi, Karabük – Safranbolu, Kilis – Elbeyli, Düzce – Akçakoca, Antalya – Kemer, Uşak – Eşme, Kırıkkale – Karakeçili, Tunceli – Hozat, Afyonkarahisar – Sinanpaşa, Kars – Akyaka, Adıyaman – Gölbaşı, İzmir – Gaziemir, Sivas – Gölova, Gaziantep – Şehitkamil, Batman – Sason, Bingöl – Genç, Karaman – Başyayla, Çanakkale – Bayramiç, Kilis – Musabeyli, Artvin – Şavşat, Bingöl – Karlıova, Sivas – Altınyayla, Eskişehir – Han, Çanakkale – Çan, Kırklareli – Vize, Siirt – Pervari, Denizli – Çameli, Malatya – Battalgazi, Şırnak – Güçlükonak, Samsun – Ladik, Manisa – Turgutlu, Antalya – Gazipaşa, Adana – İmamoğlu, Bayburt – Aydıntepe, Kahramanmaraş – Afşin, Düzce – Gümüşova, Trabzon – Araklı, Afyonkarahisar – İhsaniye, Afyonkarahisar – Evciler, Muğla – Bodrum, Denizli – Kale, Muş – Hasköy, Çorum – İskilip, Yalova – Çiftlikköy

10 yılı aşkın bir süredir yazılı ve sözlü tıbbi tercüme konularında sayılamayacak kadar çok işi son derece başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Aşağıdaki listede tıp çevirileri hizmetleri sağladığımız konu başlıklarından bazı ana başlıkları bulabilirsiniz:

Tıbbi Tetkik, Tıp Hukuku, Hepatoloji, Araştırma Protokolü, Farmakoekonomik Raporlar, Organ Nakli, İlaç Tescil Belgesi, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Akupunktur, Çocuk Hastalıkları, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Pediatri, Radyasyon Onkolojisi, Farmakoloji, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Anatomi, Spektroskopi, Epistemoloji, Dahiliye, Göğüs Cerrahisi, Tıbbi Yayın, Nöroloji, Araştırma Broşürü, İlaç Ruhsat Dosyası, Radyoloji, İşyeri Hekimliği, Akademik Yayın Eleştirisi, Anamnez, Analitik Kimya, Tıbbi Literatür, Tıbbi Biyokimya , Çocuk Nefrolojisi, Gastroenteroloji, CTD (Modül I), Viroloji, Fizyopatoloji, Deri Hastalıkları, Biyokimya, Sinir Sistemi Hastalıkları, Adli Travmatoloji, Okul Hekimliği, Fiziksel Tıp, Kolonoskopi, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Polipektomi, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Farmakolojik Araştırma, Tüp Bebek, Supramoleküler Kimya, Genetik, Göz Hastalıkları, Hava ve Uzay Hekimliği, Neonatoloji, Ortopedi, Patent Belgesi, Medikal Alet, Çocuk Kardiyolojisi, Onkoloji, Genel Cerrahi , Anestezi, Geriatri, Doktor Raporu, CTD (Modül III), Oftalmoloji, Nöroradyoloji, Cerrahi, Ağız ve Diş Sağlığı, Kongre Sunumu, Elektrokardiyograf, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Akademik Makale, İnfertilite, Hemodiyaliz, Olgu Sunumu.

Şirketimizi bütün rakiplerinden farklı kılan en temel noktalar yüksek teknoloji kullanmamız büyük projelerdeki uzun senelere dayanan deneyimimiz, müşteri sırları konusundaki etik ilkelerimiz, gerçekleştirdiğimiz çeviri projelerinin başlangıcından sonuna kadar uyguladığımız kalite kontrol ve kalite güvence metodolojisidir.

ispanyolca epikriz tercümesi

Kaliteli çeviri ve yereleştirme hizmetlerimiz için müşterilerimizden övgü içeren mektuplar alıyoruz. Aşağıda bunların bir kısmını görebilirsiniz:

Hem Türkiye’de hem de yurt dışındaki kişilere ve kuruluşlara çok sayıda dil çiftinde her türlü tıbbi çeviri ve yerelleştirme hizmeti vermekteyiz. Tıbbi tercüme hizmeti sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Hırvatça, İbranice, İspanyolca, Lehçe, Altayca, Tatarca, Uygurca, Türkçe, Flamanca, Fince, Boşnakça, Özbekçe, Urduca, Çince, İngilizce, İrlandaca, Slovakça, İtalyanca, Farsça, Sırpça, Hollandaca, Felemenkçe, Türkmence, Sanskritçe, Kırgızca, Tayvanca, Filipince, Kazakça, Almanca, Endonezce, Yunanca, Ukraynaca, İzlandaca, Süryanice, Azerice, Tacikçe, İsveççe, Fransızca, Bangladeşçe, Arnavutça, Moldovca, Bulgarca, Rusça, Japonca, Makedonca, Malayca.

ispanyolca epikriz tercümesi

Bugünün dünyasında nitelikli çeviri hizmetlerinin sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. İşte bu nedenle tüm redaktörlerimiz ve tercümanlarımız yalnızca kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti üretiyorlar.

ispanyolca epikriz tercümesi

İspanyolca epikriz tercümesi konusundaki istekleriniz ve talepleriniz için tercüme büromuza e-posta mesajı gönderebilir veya isterseniz bizi doğrudan arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Yazan : Mustafa Karabiber

anahtar kelimelere ilişkin liste
çeviri bürosu, tercüme bürosu, tıbbi çeviri, ispanyolca epikriz tercümesi, medikal tercüme, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme, medikal çeviri, tıbbi tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri