İspanyolca endokrinoloji tercümesi

İspanyolca endokrinoloji tercümesi alanında en iyi çeviri bürosuyuz.

Medikal konularla alakalı çeviri faaliyetleri insanların sağlığı ile bağlantılı olduğu için tercümede yapılacak bir hata çok vahim sonuçlar doğurabilir. Bu nedenden dolayı çeviri bürosu seçerken çok dikkatli davranmalısınız. 2006 senesinde faaliyet göstermeye başlayan tercüme büromuz en iyi üniversitelerden mezun profesyonel çevirmenleri ve tercümanları ile olabilecek en iyi kalitede tıbbi çeviri hizmeti vermektedir. ispanyolca endokrinoloji tercümesi sağladığımız müşteriler içinde, büyük özel hastaneler, devlet hastahaneleri, akademisyenler, üniversiteler, medikal cihaz üreticileri ve global ilaç üreticileri yer almaktadır.

Verdiğimiz üstün kaliteli hizmet için çok değerli müşterilerimizden bize teşekkür eden e-mailler alıyoruz. Aşağıda bunlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

ispanyolca endokrinoloji tercümesi

İspanyolca endokrinoloji tercümesi alanındaki bütün gereksiniminiz için bize bir e-posta atabilir ya da alternatif olarak bizi doğrudan telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Çeviri şirketimizi diğer rakiplerimizden ayrı kılan en temel noktalar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, büyük ve çok dilli projelerdeki bilgi birikimimiz, müşteri sırları konusundaki duyarlılığımız, ve tercümenin her fazında mutlaka uyguladığımız kalite kontrol ve kalite güvence metodolojisidir.

ispanyolca endokrinoloji tercümesi

Şirketimizin kurulduğu ilk günden bu yana yazılı ve sözlü medikal çeviriler kapsamında çok sayıda işi hep zamanında ve üstün başarıyla neticelendirdik. Aşağıda medikal çeviri ve yerelleştirme hizmetleri sunduğumuz alanlardan belirli sayıda örnek okuyabilirsiniz:

Parazitoloji, Radyolojik Tetkik, Araştırma Protokolü, Göğüs Hastalıkları, Medikal Gereç, Pediyatri, Anesteziyoloji, İlaç Ruhsat Dosyası, Tıbbi Yazılım, Çevresel Kimya, Akademik Araştırma, Reflü Cerrahisi, Nöropatoloji, Üroloji, Hasta Raporu, Analitik Kimya, Perinatoloji, Olgu Sunumu, Tıbbi Farmakoloji, Radyografi, Lökaferez Sistemleri, Kullanma Kılavuzu, Rehabilitasyon, Deniz Hekimliği, Anatomi, Çocuk Sağlığı, Tıbbi Cihaz, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Fizyopatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Medikal Bülten, Monografi, Tıbbi Kitapçık, Tıbbi Cihaz Bakım Kılavuzu, Nöroloji, Koruyucu Diş Hekimliği, Beyin Tümörü, Epidemiyoloji, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Nöroşirurji, Ortopedi ve Travmatoloji, Patent Başvurusu, Reanimasyon, Hasta Geçmiş Hikayesi, Epikriz, Medikal Yazılım, Sağlık Araştırması, Tanatoloji, Tıbbi Mevzuat, Kadın Hastalıkları, Tıbbi Yayın, Estetik Cerrahi, İlaç Tescil Belgesi, Hava ve Uzay Hekimliği, İyileştirici Hekimlik, Adli Patoloji, Pediatri, Psikopatoloji, Alternatif Tıp, Tıbbi Biyokimya , Tıbbi Vaka Sunumu, İnorganik Kimya, Tıbbi Genetik, Jinekoloji, Psikiyatri, Hepatoloji, Kullanım Talimatı, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Cezaevi Hekimliği, Sağlık Ekonomisi Araştırması, Çocuk Cerrahisi, Acil Tıp, Kadın Hastalıkları ve Doğum.

ispanyolca endokrinoloji tercümesi

Günümüz dünyasında nitelikli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğine inanıyoruz. İşte bu yüzden tüm tercüman ve redaktörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti üretiyorlar.

İspanyolca endokrinoloji tercümesi alanında ülkemizin lider kurumu: Semantik Tercüme Bürosu

Hem Türkiye’de hem de yurt dışındaki kurumsal müşterilerimize yüzlerce dil çiftinde medikal tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sağlıyoruz. Tıbbi tercüme alanında hizmet sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Yunanca, Tatarca, Ermenice, Slovakça, İzlandaca, Çince, Lehçe, Kazakça, Zuluca, İspanyolca, Ukraynaca, İngilizce, Felemenkçe, Flamanca, Bangladeşçe, Makedonca, Hırvatça, Altayca, İtalyanca, Süryanice, Katalanca, Tayvanca, Kürtçe, Bulgarca, Moldovca, İbranice, Çekçe, Azerice, Danca, Rumca, Fransızca, Farsça, Rusça, Almanca, Tacikçe, Urduca, Norveççe, Endonezce, Japonca, Türkçe, Hollandaca, Letonca, Malayca, İrlandaca, Filipince, Boşnakça.

ispanyolca endokrinoloji tercümesi

Semantik Tercüme Bürosu olarak sadece Türkiyemizin kentlerinde değil aynı zamanda çoğu ilçesinde de sözlü ve yazılı çeviri çözümleri sunmaktayız. Aşağıda ispanyolca endokrinoloji tercümesi hizmeti verdiğimiz ilçelerden örnekler yer alıyor.

Muş – Korkut, Bilecik – Yenipazar, Çankırı – Orta, Malatya – Darende, Şanlıurfa – Siverek, Yalova – Çiftlikköy, Aksaray – Güzelyurt, Samsun – Havza, Denizli – Acıpayam, Bingöl – Yayladere, Uşak – Eşme, Afyonkarahisar – Kızılören, Amasya – Merzifon, Adıyaman – Besni, Trabzon – Akçaabat, Uşak – Banaz, Kars – Susuz, Afyonkarahisar – Sinanpaşa, Sinop – Dikmen, Muş – Varto, Trabzon – Arsin, Şanlıurfa – Akçakale, Burdur – Tefenni, Kırşehir – Boztepe, Mardin – Nusaybin, Aydın – Germencik, Kırşehir – Çiçekdağı, Gaziantep – Araban, Karaman – Ermenek, Isparta – Uluborlu, Artvin – Borçka, Kocaeli – Başiskele, Gümüşhane – Köse, Yalova – Termal, Malatya – Akçadağ, İstanbul – Güngören, Yozgat – Yenifakılı, Mersin – Çamlıyayla, Ağrı – Taşlıçay, Siirt – Kurtalan, Bursa – Kestel, Denizli – Baklan, Aksaray – Sarıyahşi, Muğla – Dalaman, Eskişehir – İnönü, Batman – Sason, Amasya – Suluova, Rize – Fındıklı, Kocaeli – Gebze, Niğde – Altunhisar, Sakarya – Akyazı, Samsun – Çarşamba, Şanlıurfa – Ceylanpınar, Bartın – Kurucaşile, Adana – Karaisalı, Amasya – Gümüşhacıköy, Bolu – Mengen, Muğla – Yatağan, Osmaniye – Bahçe, Aksaray – Ağaçören, Afyonkarahisar – Sultandağı, Tunceli – Pülümür, Giresun – Şebinkarahisar, Sivas – Koyulhisar, Yozgat – Sorgun, Kilis – Musabeyli, Kırşehir – Akpınar, Manisa – Alaşehir, Siirt – Baykan, Kırıkkale – Balışeyh

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Yazan : Necati Ergin

etiketlere ilişkin liste
tıbbi tercüme, ispanyolca endokrinoloji tercümesi, medikal tercüme, tercüme bürosu, tıbbi çeviri, tıbbi çeviri bürosu, çeviri bürosu, tıbbi tercüme bürosu, medikal çeviri

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri