İspanyolca doktor raporu tercümesi

İspanyolca doktor raporu tercümesi konusunda en güvenilir tercüme bürosuyuz.

Medikal alanlarla ilgili tercüme etkinlikleri insan sağlığı ile igili olduğu için kalitesiz bir çeviri onarılması söz konusu olmayan sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenden dolayı çeviri bürosu seçerken çok iyi araştırma yapmalısınız. Kuruluşundan bu yana sektörün lideri durumda olan Semantik Çeviri en iyi üniversitelerden mezun uzman tercümanları ve redaktörleri sayesinde mümkün olan en iyi kalitede tıbbi çevirilere imza atmaktadır. ispanyolca doktor raporu tercümesi konusunda hizmet sunduğumuz müşteriler arasında, üniversiteler, özel hastaneler, medikal cihaz üreticisi firmalar, devlet hastahaneleri, akademisyenler ve büyük ilaç üreticileri yer almaktadır.

İspanyolca doktor raporu tercümesi için bir tercüme bürosunu değil de bizi tercih etmelisiniz?

ispanyolca doktor raporu tercümesi

İspanyolca doktor raporu tercümesi ile ilgili bütün istekleriniz ve talepleriniz için Semantik Tercüme’ye bir e-posta mesajı gönderebilir ya da bizi doğrudan arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Verdiğimiz kaliteli ve dürüst hizmet için çok değerli müşterilerimizden bizi takdir eden e-postalar bize gönderiliyor. Aşağıda bulunan listede bunların bir kısmını görebilirsiniz:

Günümüz dünyasında en kaliteli tercümelerin yalnızca hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. Bu nedenle tüm tercüman ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti üretiyorlar.

ispanyolca doktor raporu tercümesi

Firmamızı sektördeki rakiplerinden ayıran en temel farklar yüksek teknoloji kullanmamız büyük ve karmaşık projelerdeki takdir edilen tecrübemiz, müşteri sırları konusundaki prensiplerimiz, ve çeviri sürecinin her aşamasında ciddiyetle gerçekleştirdiğimiz kalite kontrol ve kalite güvence metodolojisidir.

Semantik Tercüme Bürosu olarak Türkiye’nin yalnızca illerinde değil aynı zamanda çok sayıda ilçesinde de sözlü ve yazılı tıbbi çeviri hizmetleri sağlıyoruz. ispanyolca doktor raporu tercümesi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Artvin – Borçka, Mersin – Silifke, Siirt – Baykan, Karaman – Ermenek, Ordu – Mesudiye, Çanakkale – Lapseki, Erzincan – Kemah, Bolu – Yeniçağa, Kırklareli – Kofçaz, Nevşehir – Ürgüp, İzmir – Tire, Hakkari – Çukurca, Artvin – Şavşat, Manisa – Kula, Kütahya – Hisarcık, Kırklareli – Vize, Tunceli – Pülümür, Samsun – Ladik, Burdur – Gölhisar, Karabük – Eskipazar, Kahramanmaraş – Pazarcık, Bolu – Seben, Aydın – Koçarlı, Giresun – Keşap, Ordu – Kabataş, Adıyaman – Tut, Şırnak – Silopi, Çorum – Alaca, Bayburt – Demirözü, Niğde – Çiftlik, Amasya – Gümüşhacıköy, Osmaniye – Bahçe, Samsun – Alaçam, Muş – Varto, Samsun – Asarcık, Giresun – Çamoluk, Uşak – Ulubey, Siirt – Şirvan, Gümüşhane – Köse, Ankara – Elmadağ, Ordu – Fatsa, Iğdır – Aralık, Ağrı – Tutak, Hatay – Belen, Uşak – Banaz, Adana – Saimbeyli, Kastamonu – Tosya, Balıkesir – Bandırma, Muş – Malazgirt, Kilis – Elbeyli, Ardahan – Hanak, Bilecik – Bozüyük, Bingöl – Karlıova, Şırnak – Güçlükonak, Ağrı – Patnos, Bartın – Kurucaşile, Kırklareli – Demirköy, Van – Çatak, Batman – Gercüş, Nevşehir – Kozaklı, Karaman – Başyayla, Konya – Çumra, Erzurum – Aziziye, Sivas – Zara, Mardin – Midyat, Samsun – Atakum, Konya – Emirgazi, İstanbul – Sancaktepe, Diyarbakır – Bağlar, Malatya – Arguvan

ispanyolca doktor raporu tercümesi

10 yılı aşkın bir süredir tıbbi tercüme ve tıbbi çeviri kapsamında sayısız işi son derece başarılı bir şekilde neticelendirdik. Aşağıda yer alan listede medikal çeviri, medikal tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sunduğumuz alanlardan bazı örnekleri bulabilirsiniz:

MR, Fotokimya, Epistemoloji, Çocuk Sağlığı, İlaç Tescil Belgesi, Mikrobiyoloji, Araştırma Broşürü, Çocuk Cerrahisi, İntaniye, Mamografi, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Biyokimya, Reflü Cerrahisi, Deniz Hekimliği, Pulmonoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Geriatri, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Kalp ve Damar Cerrahisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Klinik Çalışma Raporu, Dermatoloji, Diyagnostik Sistem, Radyolojik Tetkik, Nöroşirurji, Enfeksiyon Hastalıkları, Prospektüs, Psikoterapi, Spor Hekimliği, Adli Psikiyatri, Kullanma Kılavuzu, Tıbbi Gereç, Fizik Tedavi, Psikiyatri, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Neonatoloji, Klinik Laboratuvar, Klinik Mikrobiyoloji, Rehabilitasyon, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Çevresel Kimya, Tıbbi Yayın, Medikal Cihaz, Nörofizyoloji, Adli Toksikoloji, Kadın Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Tıbbi Kitapçık, Patolojik Anatomi, Tüp Bebek, Farmakolojik Araştırma, Çocuk İmmünolojisi, Kullanım Kılavuzu, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Genetik, Kullanım Talimatı, Tıbbi Bülten, Akademik Makale, Patoloji, Fizyopatoloji, Analitik Kimya, Kanser Biyolojisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Tıbbi Cihaz, Medikal Analiz Cihazı, Tıbbi Broşür, Hava ve Uzay Hekimliği, Ortodonti, Algoloji, Estetik Cerrahi, Dahiliye, İlaç Ruhsat Dosyası, Araştırma Protokolü, Sinir Sistemi Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi, İnternet Sitesi, Parazitoloji, Çocuk Hastalıkları.

İspanyolca doktor raporu tercümesi alanında ülkemizin en çok tercih edilen firması: Semantik Çeviri

ispanyolca doktor raporu tercümesi

Sadece Türkiye’de değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden bizi tercih eden müşterilerimize çok sayıda dilde yazılı ve sözlü medikal tercüme çözümleri sağlamaktayız. Medikal çeviri hizmeti verdiğimiz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Kırgızca, Yunanca, İspanyolca, Rusça, Çekçe, Malayca, Fransızca, Filipince, Katalanca, Macarca, Uygurca, Japonca, Gagavuzca, Lehçe, İzlandaca, Hollandaca, Türkmence, Sanskritçe, Türkçe, Bulgarca, Letonca, Norveççe, İrlandaca, Ermenice, İtalyanca, İngilizce, Korece, Çince, Danca, Gürcüce, Slovence, Sırpça, Farsça, Kazakça, Arnavutça, Hırvatça, Azerice, Moldovca, Slovakça, Rumca, Almanca, Boşnakça, Romence, İbranice, Endonezce, Süryanice.

Yazan : Mustafa Karabiber

anahtar sözcük bulutu
medikal tercüme, tercüme bürosu, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme bürosu, ispanyolca doktor raporu tercümesi, medikal çeviri, tıbbi tercüme, çeviri bürosu, tıbbi çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri