İspanyolca diyagnostik görüntüleme tercümeleri

İspanyolca diyagnostik görüntüleme tercümeleri için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Tıbbi alanlara ilişkin tercümeler insanların sağlığı ile ilişkili olduğundan çeviride yapılacak bir hata geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden çeviri bürosu seçerken çok dikkatli davranmalısınız. 2006 yılında çalışma hayatına başlayan Semantik Çeviri tıp fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve redaktörleri ile mükemmel tıbbi tercüme hizmeti sunmaktadır. ispanyolca diyagnostik görüntüleme tercümeleri sunduğumuz müşteriler içinde, üniversiteler, özel hastaneler, devlet hastahaneleri, global farmakoloji şirketleri, tıbbi cihaz üreticisi firmalar ve tıp doktorları bulunmaktadır.

ispanyolca diyagnostik görüntüleme tercümeleri

Kaliteli çeviri ve yereleştirme hizmetlerimiz sayesinde çok sayıda müşterimizden bizi takdir eden mektuplar almaktayız. Aşağıdaki listede bunların bir kısmını okuyabilirsiniz:

Semantik Tercüme olarak yalnızca Türkiyemizin illerinde değil aynı zamanda tüm ilçelerinde de yazılı ve sözlü çeviri hizmeti sunuyoruz. ispanyolca diyagnostik görüntüleme tercümeleri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Giresun – Dereli, Zonguldak – Ereğli, Kahramanmaraş – Ekinözü, Sakarya – Adapazarı, Afyonkarahisar – Sandıklı, Antalya – Döşemealtı, Mersin – Anamur, Ankara – Elmadağ, İzmir – Tire, Bitlis – Adilcevaz, Amasya – Suluova, Iğdır – Karakoyunlu, Karaman – Ayrancı, Bingöl – Kiğı, Niğde – Ulukışla, Bayburt – Demirözü, Sakarya – Akyazı, Kastamonu – Hanönü, Şırnak – Güçlükonak, Siirt – Eruh, Van – Çatak, Karaman – Başyayla, Osmaniye – Hasanbeyli, Trabzon – Maçka, Batman – Sason, Van – Bahçesaray, Erzincan – Otlukbeli, Batman – Gercüş, Yalova – Çiftlikköy, Antalya – Finike, Bayburt – Aydıntepe, Bursa – Nilüfer, Antalya – Muratpaşa, Kayseri – İncesu, Muş – Korkut, Malatya – Kale, Giresun – Alucra, Şanlıurfa – Ceylanpınar, Bolu – Mengen, Adıyaman – Çelikhan, Manisa – Kırkağaç, Hatay – Kumlu, Gümüşhane – Şiran, Osmaniye – Sumbas, Ağrı – Tutak, Çanakkale – Biga, Balıkesir – Gönen, Tunceli – Nazımiye, Niğde – Bor, Osmaniye – Düziçi, Isparta – Atabey, Kırşehir – Kaman, Malatya – Arguvan, Malatya – Hekimhan, Siirt – Baykan, Afyonkarahisar – Çobanlar, Ardahan – Çıldır, Bartın – Ulus, İzmir – Narlıdere, Adıyaman – Besni, Kırklareli – Pehlivanköy, Burdur – Bucak, Diyarbakır – Ergani, Isparta – Uluborlu, Kastamonu – Araç, Burdur – Yeşilova, Isparta – Yalvaç, Amasya – Hamamözü, Kırıkkale – Sulakyurt, Edirne – Enez

İspanyolca diyagnostik görüntüleme tercümeleri için çok yüksek kalite çok iyi fiyat…

ispanyolca diyagnostik görüntüleme tercümeleri

Çalışmaya başladığımız ilk günden bu yana yazılı ve sözlü tıbbi tercüme alanında sayılamayacak kadar çok işi çok büyük bir başarıyla sonuçlandırdık. Aşağıda yer alan listede tıp çevirisi çözümleri sunduğumuz konulardan bazı örnekler veriliyor:

Kalp Damar Cerrahisi, Parazitoloji, Oftalmoloji, Ortopedik İmplant, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Klinik Rapor, Psikiyatri, Aile Hekimliği, Hava ve Uzay Hekimliği, Tıbbi Patoloji, Viroloji, İlaç Güvenlik Ruhsatı, CTD (Modül III), Spor Hekimliği, Tıbbi Broşür, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Elektrokardiyograf, Endokrinoloji, Tıbbi Ürün Katalogu, Reflü Cerrahisi, Psikoloji, MR, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Tıbbi Kitapçık, Enfeksiyon Hastalıkları, Psikopatoloji, Fiziksel Tıp, Klinik Çalışma Raporu, Tanatoloji, İmmunoloji, Onkoloji, Toksikoloji, Göğüs Cerrahisi, Diyagnostik Sistem, Fizik Tedavi, Epidemiyoloji, Patent Belgesi, Anestezi, Ortodonti, Kongre Sunumu, Çevresel Kimya, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Tıbbi Web Sitesi, Tıbbi Gereç, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Diyagnostik, İyileştirici Hekimlik, Farmakoloji, Monografi, CAT, Koruyucu Hekimlik, Ağız ve Diş Sağlığı, Tıbbi Cihaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroşirurji, Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Tıbbi Analiz Cihazı, Tıbbi Vaka Sunumu, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Genel Cerrahi , Lökaferez Sistemleri, Zührevi Hastalıklar, Cezaevi Hekimliği, Pazarlama Materyalleri, Alerji Hastalıkları, Adli Tıp, Medikal Analiz Cihazı, Pazar Araştırması, Bitirme Tezi, Adli Jinekoloji.

ispanyolca diyagnostik görüntüleme tercümeleri

Yalnızca Türkiye’de değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden çok değerli müşterilerimize dünyanın 100’den fazla dilinde her türlü medikal çeviri hizmetleri sunuyoruz. Medikal çeviri alanında hizmet vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Almanca, Farsça, Süryanice, Bulgarca, Kazakça, Hintçe, Uygurca, Ukraynaca, Kırgızca, Zuluca, Türkçe, Malayca, Özbekçe, Japonca, Gagavuzca, Urduca, Çekçe, Slovence, Fransızca, Rumca, Fince, Slovakça, Hırvatça, Bangladeşçe, Flamanca, Azerice, İtalyanca, Yunanca, Rusça, Norveççe, Makedonca, İbranice, Korece, Filipince, Moğolca, Felemenkçe, Hollandaca, Danca, Romence, İspanyolca, Gürcüce, Çince, İngilizce, Ermenice, Kürtçe, Tacikçe.

İspanyolca diyagnostik görüntüleme tercümeleri konusunda bizi tercih etmenizi gerektiren nedenler:

Çeviri firmamızı piyasadaki rakiplerinden farklılaştıran önemli noktalar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, büyük ve karmaşık tercüme projelerindeki takdir edilen tecrübemiz, müşteri gizliliğine verdiğimiz önem, ve çeviri sürecinin en başından en sonuna kadar ciddiyetle gerçekleştirdiğimiz kalite güvence süreçleridir.

Bugünün dünyasında yüksek kaliteli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. Bu yüzden tercüman ve editörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sunuyorlar.

ispanyolca diyagnostik görüntüleme tercümeleri

İspanyolca diyagnostik görüntüleme tercümeleri ile ilgili tüm istekleriniz için bize e-posta yollayabilir ya da isterseniz doğrudan bizi arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Yazan : Pelin Erbatur

bu yazıda geçen anahtar kelimeler
medikal tercüme, tıbbi tercüme, çeviri bürosu, ispanyolca diyagnostik görüntüleme tercümeleri, tıbbi çeviri bürosu, medikal çeviri, tıbbi çeviri, tercüme bürosu, tıbbi tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri