İngilizce viroloji çevirileri

İngilizce viroloji çevirileri alanında en güvenilir tercüme bürosuyuz.

Medikal alanlara ilişkin çeviri etkinlikleri insanların sağlığı ile ilgili olduğu için tercümede yapılacak en küçük bir yanlış bile onarılması söz konusu olmayan sonuçlar oluşturabilir. Bu yüzden tercüme bürosu seçerken çok dikkatli davranmalısınız. 2006 yılında kurulan Semantik Çeviri Bürosu en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun profesyonel tercüman ve editör kadrosu ile kaliteli, doğru ve makul fiyatlı tıbbi tercümeler sunmaktadır. Semantik Tercüme Bürosundan ingilizce viroloji çevirileri hizmeti alan müşteriler içinde araştırma merkezleri, özel sağlık merkezleri, medikal cihaz üreticileri, devlet hastahaneleri, akademisyenler ve global ilaç üreticileri yer almaktadır.

İngilizce viroloji çevirileri konusundaki tüm ihtiyaçlarınız için tercüme şirketimize bir mail atabilir veya arzu ederseniz bizimle telefonla temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

ingilizce viroloji çevirileri

Verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde değerli müşterilerimizden övgü içeren sayısız mektup alıyoruz. Aşağıda bunların bir kısmını görebilirsiniz:

 • Tercüme şirketleriyle birlikte çalışmak bizim için hep sorun olmuştu. Semantik Çeviri Bürosu sayesinde bu problemden kurtulduk. Deneyimli, profesyonel kadroları ile çok kaliteli hizmet verdiklerini vurgulamak istiyorum.
  (Uzman doktor)
 • Uygun fiyat, harika kalite… Bizi tercüme kaygısından kurtardığınız için çok teşekkür ediyoruz.
  (Dış Alımlar Müdürü)
 • Medikal metinlerin tercümesinde bu denli mahir olmanıza gerçekten şaşırdım. Bu alanda daha önce işbirliği yaptığımız yabancı çeviri bürolarının hepsinden daha iyi hizmet veriyorsunuz.
  (Akademisyen)
 • Tıbbi çeviri bizim açımızdan çok kritik. Hastanemize gelen hastane raporlarında söz konusu olabilecek en küçük bir çeviri hatası hastalarımızın sağlığına zarar verebilir. Semantik Tercüme işimizin hassasiyetini bildiğinden çevirilere her zaman aşırı özen gösteriyor. (Doktor)
 • ingilizce viroloji çevirileri konusunda doğru çeviri şirketini bulmak gerçekten zor. Bu işte uzmanlık sahibi çok az sayıda firmadan biri de Semantik Tercüme Bürosu. Tıp terimlerine hakimiyetleri çok iyi.
  (Onkoloji Uzmanı)
 • Doktor ve analiz raporlarımızın İspanyolcaya çevirisinin yapılmasında çok profesyonelce çalışarak etkileyici bir performans sergilediniz. Tıbbi metinlerin çevirisindeki ustalığınız hayranlık verici. Gerçekten çok teşekkür ediyorum.
  (Tıp Doktoru)
 • Semantik Tercüme Bürosunun proje koordinatörleri ve yöneticileri hakikaten çok çok başarılılar. tüm tercüme projelerimizde projenin en başından en sonuna kadar bizimle sürekli olarak temas kurarak ihtiyaç olan her yerde bize sorular yönelttiler, bizden görüş aldılar. Projenin ilerleyişi konusunda sürekli bize bilgi aktardılar. Sizinle çalışmak gerçekten keyif veriyor.
  Genel Müdür
 • Firmanızı bir arkadaşım bana çok methetmişti. Akademik makalemin Romenceye tercümesi çok iyi oldu. Samimi teşekkürlerimi kabul edin lütfen.
  (Yardımcı Doçent)
 • Bizim için bir çeviri belleği oluşturduğunuzdan çeviri maliyetimiz azaldı. Şirketinizi seçmekle yerinde bir karar almışız. Sahip olduğunuz ileri teknoloji ne kadar gurur duysanız azdır. Tanıdığımız tüm şirketlere sizi öneriyoruz. Proje Koordinatörü
 • Hastanemiz adına oluşturduğunuz tıbbi terminoloji sözlüğü bir harikaydı. Aradan onca yıl geçmiş olmasına karşın hâla o sözlükten faydalanmayı sürdürüyoruz.
  (Doçent Doktor)
 • Geçmişte işlerimizi teslim ettiğimiz tercüme şirketlerinden tümünden farklısınız. Yüksek kaliteniz, itinalı ve güvenilir çevirileriniz ve hesaplı fiyatlarınız için firmanıza çok teşekkür ederim.
  (Satın Alma Müdürü)
 • Tanıtım broşürlerimizi 30’dan fazla dile büyük bir başarıyla tercüme ettiniz. Masa üstün yayıncılık alanında da çok iyisiniz. Artık hep sizinle işbirliği yapacağız.
  (Satın Alma Müdürü)

ingilizce viroloji çevirileri

Hem Türkiye’de hem de yurt dışındaki değerli müşterilerimize binlerce dil çiftinde yazılı ve sözlü tıbbi tercüme çözümleri sağlıyoruz. Tıbbi tercüme alanında hizmet sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Vietnamca, Yunanca, Rusça, Sanskritçe, Fince, Ermenice, Özbekçe, Kırgızca, Japonca, Romence, Slovakça, Ukraynaca, Macarca, Rumca, Almanca, İngilizce, Korece, Çince, İtalyanca, Farsça, İbranice, Azerice, Kürtçe, Hintçe, Gürcüce, İspanyolca, Türkçe, Kazakça, İsveççe, Bulgarca, Altayca, Tatarca, Danca, Felemenkçe, Malayca, Urduca, Norveççe, Bangladeşçe, Uygurca, Tacikçe, Çekçe, Türkmence, Hollandaca, İzlandaca, Fransızca, Slovence.

ingilizce viroloji çevirileri

10 yılı aşkın bir süredir medikal çeviriler kapsamında çok sayıda projeyi başarıyla bitirdik. Aşağıda sunduğumuz listede medikal çeviri ve medikal tercüme hizmetleri sunduğumuz konu başlıklarından örnekler bulabilirsiniz:

Deri ve Zührevi Hastalıklar, Medikal Malzeme, Kolorektal Cerrahi, Tıbbi Kitapçık, Tanı Bilim, Tıbbi Cihaz Bakım Kılavuzu, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Patent Başvurusu, Tıbbi Yayın, Rehabilitasyon, Nöropatoloji, Pediatri, Romatoloji, Adli Travmatoloji, Kullanım Kılavuzu, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Endokrinoloji, Araştırma Broşürü, İnfertilite, Hasta Bilgi Föyü, Adli Toksikoloji, Elektrokardiyograf, Medikal Bülten, Reflü Cerrahisi, Akademik Araştırma, Pazarlama Materyalleri, Akademik Makale, Fotokimya, Klinik Laboratuvar, Dahiliye, Cezaevi Hekimliği, Ağız ve Diş Sağlığı, Doktor Eğitim Materyalleri, Patent Belgesi, Epikriz, Koruyucu Hekimlik, Kalp Hastalıkları, Tıbbi Biyokimya , Çocuk Hastalıkları, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Kalp Damar Cerrahisi, Tıbbi Biyoloji, Nöroradyoloji, CAT, Kanser Biyolojisi, Klinik Çalışma Raporu, Tıbbi Mevzuat, İntaniye, Kullanma Kılavuzu, Farmasötik, Patolojik Anatomi, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Pulmonoloji, Akademik Yayın, Medikal Donanım, CTD (Modül III), Hava ve Uzay Hekimliği, Çocuk Cerrahisi, Anesteziyoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Tanatoloji, Anestezi, Tıbbi Gereç, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Zührevi Hastalıklar, BT.

Tercüme şirketimizi bütün rakiplerimizden ayıran temel farklar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, büyük projelerdeki takdir edilen ustalığımız, ahlaki prensiplere verdiğimiz önem, ve tercüme işleminin en başından en sonuna kadar ısrarla uygulamakta olduğumuz kalite süreçleridir.

Günümüzde en yüksek kaliteli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin yalnızca o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğine inanıyoruz. Bu yüzden tercüman ve redaktörlerimiz kendi ana dillerinde çeviri hizmeti sağlıyorlar.

İngilizce viroloji çevirileri talepleriniz için tek adres: Semantik Tercüme

Semantik Tercüme olarak Türkiye’nin sadece kentlerinde değil aynı zamanda tüm ilçelerinde de çeviri hizmeti sağlamaktayız. ingilizce viroloji çevirileri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Bartın – Ulus, Ardahan – Posof, Uşak – Eşme, Malatya – Arapgir, Malatya – Hekimhan, Samsun – Vezirköprü, Bilecik – İnhisar, Karabük – Eflani, Kırklareli – Lüleburgaz, Denizli – Tavas, Yalova – Altınova, Artvin – Hopa, Erzurum – Karaçoban, İstanbul – Pendik, Burdur – Ağlasun, Çankırı – Ilgaz, Malatya – Arguvan, Şanlıurfa – Suruç, Sivas – İmranlı, Bursa – Yenişehir, Şanlıurfa – Ceylanpınar, Kars – Susuz, Çorum – Kargı, Diyarbakır – Lice, Siirt – Eruh, Afyonkarahisar – Hocalar, Amasya – Hamamözü, Bitlis – Tatvan, Şırnak – Uludere, Ankara – Kızılcahamam, Çankırı – Bayramören, Giresun – Espiye, Aydın – İncirliova, Şanlıurfa – Viranşehir, Trabzon – Vakfıkebir, Kahramanmaraş – Göksun, Ağrı – Diyadin, Adıyaman – Tut, Giresun – Piraziz, Kastamonu – Küre, Trabzon – Yomra, Van – Erciş, Aksaray – Ağaçören, Nevşehir – Gülşehir, Van – Muradiye, Düzce – Gümüşova, Kocaeli – Karamürsel, Tokat – Artova, Gümüşhane – Kelkit, Osmaniye – Düziçi, Kilis – Polateli, Rize – Kalkandere, Kahramanmaraş – Afşin, Kilis – Musabeyli, Erzincan – Tercan, Rize – İyidere, Aydın – Karacasu, Iğdır – Karakoyunlu, Edirne – Enez, Balıkesir – Savaştepe, Bayburt – Demirözü, Mardin – Mazıdağı, Muş – Bulanık, Aydın – Karpuzlu, Manisa – Akhisar, Adana – Yumurtalık, Bartın – Amasra, Tokat – Turhal, Hakkari – Şemdinli, Yalova – Çiftlikköy

ingilizce viroloji çevirileri

İngilizce viroloji çevirileri için başka bir çeviri bürosunu değil de bizi seçmelisiniz?

Yazan : Pelin Erbatur

anahtar sözcüklerden seçtiklerimiz
medikal çeviri, tercüme bürosu, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri, medikal tercüme, ingilizce viroloji çevirileri, çeviri bürosu, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri