İngilizce tıbbi gereç çevirisi

İngilizce tıbbi gereç çevirisi için bizden destek alabilirsiniz.

Medikal konulardaki çeviri etkinlikleri insan sağlığı ile igili olduğundan tercümede yapılacak bir hata tamiri mümkün olmayan sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenden dolayı tercüme bürosu seçerken çok dikkatli davranmalısınız. 2006 senesinde kurulan Semantik Tercüme en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve redaktörleri sayesinde doğru ve nitelikli medikal çevirilere imza atmaktadır. ingilizce tıbbi gereç çevirisi sunduğumuz müşteriler arasında, akademisyenler, global farmakoloji şirketleri, devlet hastahaneleri, araştırma merkezleri, medikal cihaz üreticisi firmalar ve özel hastaneler bulunmaktadır.

Sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde değerli müşterilerimizden yaptığımız işi öven e-postalar almaktayız. Aşağıdaki listede bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

İngilizce tıbbi gereç çevirisi konusunda Türkiye’nin en iyi firması: Semantik Çeviri Bürosu.

ingilizce tıbbi gereç çevirisi

Hem Türkiye’de hem de yurt dışındaki kişilere ve kuruluşlara 100’den fazla dilde her çeşit medikal tercüme hizmeti vermekteyiz. Tıbbi tercüme hizmeti sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Ukraynaca, Slovakça, Slovence, Macarca, Norveççe, Bangladeşçe, Malayca, Almanca, İtalyanca, Hollandaca, Çince, Tatarca, Altayca, Azerice, Yunanca, Urduca, Sırpça, Letonca, Türkmence, İrlandaca, Moğolca, Japonca, İspanyolca, Kürtçe, Katalanca, Zuluca, Farsça, Hintçe, İbranice, Boşnakça, Felemenkçe, Fince, Türkçe, Arnavutça, Çekçe, Bulgarca, Filipince, Fransızca, Kazakça, Rusça, Gürcüce, İngilizce, Tacikçe, Hırvatça, Süryanice, Flamanca.

Tercüme şirketimizi piyasadaki bütün rakiplerimizden ayrı kılan temel noktalar üstün teknolojik altyapımız, çok büyük projelerdeki takdir edilen deneyimimiz, müşteri sırları konusundaki etik ilkelerimiz, yaptığımız işin başından sonuna kadar titizlikle uygulamakta olduğumuz kalite kontrol metodolojisidir.

Semantik Tercüme Bürosu olarak sadece Türkiyemizin illerinde değil ayrıca ilçelerinin hepsinde çeviri ve yerelleştirme çözümleri sağlamaktayız. ingilizce tıbbi gereç çevirisi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Bilecik – Pazaryeri, Mersin – Toroslar, Siirt – Pervari, Kütahya – Aslanapa, Kahramanmaraş – Andırın, Eskişehir – Günyüzü, Çorum – Osmancık, Siirt – Kurtalan, Trabzon – Araklı, Osmaniye – Bahçe, Sivas – Suşehri, Van – Edremit, Muş – Korkut, Ordu – Kabadüz, Şanlıurfa – Suruç, Bartın – Amasra, Bilecik – Söğüt, Adana – İmamoğlu, Batman – Gercüş, Erzincan – İliç, Düzce – Yığılca, Burdur – Tefenni, Elazığ – Keban, Bayburt – Demirözü, Sakarya – Serdivan, Karaman – Sarıveliler, Mardin – Ömerli, Bolu – Göynük, Yalova – Termal, Şanlıurfa – Akçakale, Kahramanmaraş – Türkoğlu, Niğde – Çamardı, Tokat – Sulusaray, Artvin – Murgul, Hakkari – Çukurca, Trabzon – Vakfıkebir, Denizli – Kale, Bayburt – Aydıntepe, Mardin – Kızıltepe, Manisa – Alaşehir, Gümüşhane – Kürtün, Ankara – Çubuk, Kırşehir – Akpınar, Nevşehir – Gülşehir, Gaziantep – Yavuzeli, Denizli – Çal, Kayseri – Hacılar, Ankara – Pursaklar, Niğde – Bor, Konya – Karatay, Ankara – Elmadağ, Amasya – Suluova, Bitlis – Tatvan, Gümüşhane – Torul, Hakkari – Yüksekova, Diyarbakır – Kocaköy, Van – Saray, Çorum – Alaca, Sivas – İmranlı, Kırşehir – Çiçekdağı, Manisa – Soma, Nevşehir – Kozaklı, Ordu – Korgan, Kırıkkale – Delice, Iğdır – Aralık, Samsun – Atakum, Burdur – Altınyayla, Niğde – Ulukışla, Zonguldak – Alaplı, Amasya – Gümüşhacıköy

ingilizce tıbbi gereç çevirisi

Günümüzün küreselleşen dünyasında yüksek kaliteli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. İşte bu nedenle tercüman ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sunuyorlar.

ingilizce tıbbi gereç çevirisi

İngilizce tıbbi gereç çevirisi ile alakalı tüm istekleriniz ve talepleriniz için Semantik Çeviri’ye mail atabilir ya da isterseniz şirketimizle telefonla iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Firmamızın faaliyete geçtiği ilk günden bu yana tıbbi tercümeler sektöründe sayılamayacak kadar çok projeyi her zaman başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda bulunan listede yazılı ve sözlü tıbbi çeviri hizmeti sunduğumuz konulardan belirli sayıda örnek bulabilirsiniz:

Göğüs Hastalıkları, Beyin Tümörü, Plastik Cerrahi, Kadın Hastalıkları, Tıbbi Cihaz, Nefroloji, Akademik Makale, Pulmonoloji, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Deniz Hekimliği, Klinik Rapor, Diyagnostik Sistem, Aile Hekimliği, Tıbbi Kitapçık, İmmunoloji, Psikiyatri, Medikal Alet, İyileştirici Hekimlik, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Tıbbi Web Sitesi, Kullanım Talimatı, Hava ve Uzay Hekimliği, Epistemoloji, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Pediatri, Epikriz, Tıbbi Ürün, Analitik Kimya, Kalp Damar Cerrahisi, Sağlık Ekonomisi Araştırması, Organ Nakli, Klinik Çalışma Raporu, Anatomi, Medikal Ürün Katalogu, Tıbbi Katalog, Estetik Cerrahi, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Viroloji, Tıbbi Talimatname, Tıbbi Histoloji, Onkoloji, Travmatoloji, Patolojik Anatomi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Akademik Araştırma, Halk Sağlığı, Anamnez, Tıbbi Cihaz Bakım Kılavuzu, Diyagnostik, Psikopatoloji, Hasta Geçmiş Hikayesi, Çocuk Cerrahisi, Tıbbi Makale, Çocuk İmmünolojisi, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Genel Cerrahi , Bitirme Tezi, Gastroenteroloji, Biyofizik, Spektroskopi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Psikoterapi.

ingilizce tıbbi gereç çevirisi

İngilizce tıbbi gereç çevirisi konusunda neden başka bir tercüme bürosunu değil de bizi seçmelisiniz?

Yazan : Necati Ergin

anahtar sözcükler
tercüme bürosu, tıbbi tercüme bürosu, ingilizce tıbbi gereç çevirisi, tıbbi çeviri bürosu, medikal tercüme, çeviri bürosu, medikal çeviri, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri