İngilizce tıbbi cihaz teknik şartnamesi tercümesi

İngilizce tıbbi cihaz teknik şartnamesi tercümesi uzmanlık alanlarımızdan biridir.

Tıbba ilişkin tercümeler insanların sağlığı ile bağlantılı olduğu için kötü bir çeviri geri dönüşü olmayan sonuçlara neden olabilir. Bu yüzden doğru çeviri bürosunu seçmek hayati önem taşır. 2006 senesinde çalışma hayatına başlayan Semantik Tercüme en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun profesyonel çevirmen ve editör kadrosu sayesinde olabilecek en iyi kalitede tıbbi çevirilere imza atmaktadır. ingilizce tıbbi cihaz teknik şartnamesi tercümesi çözümleri sunduğumuz müşteriler içinde, akademisyenler, devlet hastahaneleri, üniversiteler, özel hastaneler, tıbbi cihaz üreticileri ve global ilaç üreticileri yer almaktadır.

Dünyanın birçok ülkesindeki bireysel ve kurumsal müşterilerimize çok sayıda dilde her türlü tıbbi tercüme hizmetleri sağlamaktayız. Tıbbi tercüme alanında hizmet sağlamakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Rumca, Almanca, Çince, Rusça, Farsça, İtalyanca, Azerice, Moğolca, İsveççe, Ukraynaca, Tatarca, Çekçe, İspanyolca, Sırpça, Özbekçe, Korece, Urduca, Yunanca, Çeçence, İzlandaca, Hollandaca, Norveççe, Malayca, Sanskritçe, Türkçe, Kürtçe, Bangladeşçe, Gürcüce, Slovence, Letonca, Danca, Bulgarca, Arnavutça, Tayvanca, Boşnakça, Japonca, Romence, İrlandaca, İbranice, İngilizce, Slovakça, Süryanice, Türkmence, Moldovca, Kazakça, Fransızca.

ingilizce tıbbi cihaz teknik şartnamesi tercümesi

İngilizce tıbbi cihaz teknik şartnamesi tercümesi talepleriniz için tek adres: Semantik Tercüme Bürosu

İngilizce tıbbi cihaz teknik şartnamesi tercümesi alanındaki isteklerinizin tümü için Semantik Çeviri’ye e-posta gönderebilir ya da arzu ederseniz şirketimizle telefonla iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Faaliyete başladığımız ilk günden bu yana yazılı ve sözlü medikal çeviriler konusunda sayılamayacak kadar çok işi üstün başarıyla bitirdik. Aşağıdaki listede sözlü ve yazılı tıbbi tercüme hizmeti sağladığımız konulardan belirli sayıda örnek bulabilirsiniz:

Adli Psikiyatri, Hermeneutik, Bağışıklık Testi, Tıbbi Farmakoloji, MRI, Koruyucu Diş Hekimliği, Radyoloji, Histoloji, Tıbbi Broşür, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Endokrinoloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Medikal Alet, Mikrobiyoloji, İnorganik Kimya, Tıbbi Ürün Katalogu, Tıbbi Talimatname, Reflü Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Nefrolojisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Neonatoloji, Medikal Analiz Cihazı, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Tıp Hukuku, Biyofizik, Adli Travmatoloji, Fiziksel Tıp, Rehabilitasyon, Geriatri, Analitik Kimya, Patolojik Anatomi, Göğüs Hastalıkları, Tıbbi Patoloji, Kan Analiz Cihazları, Patent Belgesi, Diyagnostik, Medikal Dergi, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Adli Tıp, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, İntaniye, Medikal Gereç, Adli Toksikoloji, Ortopedi, Nörofizyoloji, Travmatoloji, Viroloji, Tıbbi Literatür, Onkoloji, Prospektüs, İlaç Ruhsat Dosyası, Adli Jinekoloji, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Pediyatri, Doktor Raporu, Tıbbi Malzeme, Çocuk Sağlığı, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Spektroskopi, Romatoloji, Perinatoloji, Ağız ve Diş Sağlığı, Anatomi, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, İç Hastalıkları, Biyokimya, Araştırma Broşürü, Diyagnostik Görüntüleme, İnfertilite.

ingilizce tıbbi cihaz teknik şartnamesi tercümesi

Semantik Çeviri olarak ülkemizin yalnızca illerinde değil aynı zamanda ilçelerinin önemli bir kısmında da çeviri hizmeti sağlamaktayız. Aşağıda ingilizce tıbbi cihaz teknik şartnamesi tercümesi hizmeti verdiğimiz ilçelerden örnekler yer alıyor.

Kastamonu – İnebolu, Muğla – Bodrum, Tokat – Pazar, Erzincan – Kemaliye, Malatya – Doğanyol, Kastamonu – Abana, Karabük – Ovacık, Çankırı – Eldivan, İstanbul – Gaziosmanpaşa, Iğdır – Aralık, Kırşehir – Çiçekdağı, Yozgat – Çayıralan, Erzincan – Tercan, Rize – Çamlıhemşin, Bayburt – Demirözü, Ordu – Gürgentepe, Rize – İkizdere, Samsun – Ondokuzmayıs, Amasya – Hamamözü, Aydın – Sultanhisar, Kayseri – Melikgazi, İstanbul – Sancaktepe, Bursa – Gürsu, Denizli – Buldan, Diyarbakır – Çermik, Sinop – Gerze, Kocaeli – Kandıra, Ordu – Çaybaşı, Çorum – Sungurlu, Edirne – Havsa, Manisa – Alaşehir, Karabük – Safranbolu, Kırklareli – Demirköy, Kilis – Musabeyli, Düzce – Gölyaka, Manisa – Salihli, Tekirdağ – Şarköy, Afyonkarahisar – Hocalar, İzmir – Bayındır, Uşak – Eşme, Denizli – Beyağaç, İzmir – Narlıdere, Adana – Çukurova, Mardin – Kızıltepe, Isparta – Gelendost, Sinop – Durağan, Muğla – Milas, Trabzon – Hayrat, Isparta – Senirkent, Eskişehir – İnönü, Elazığ – Ağın, Tokat – Artova, Şanlıurfa – Bozova, Erzincan – Refahiye, Kütahya – Simav, Niğde – Çamardı, Trabzon – Sürmene, Kırıkkale – Karakeçili, Ordu – Kabataş, Kütahya – Hisarcık, Van – Muradiye, Aydın – İncirliova, Şırnak – Uludere, Yozgat – Çekerek, Nevşehir – Hacıbektaş, Karaman – Sarıveliler, Denizli – Akköy, Bartın – Amasra, Sakarya – Geyve, Karabük – Eskipazar

Kaliteli çeviri ve yereleştirme hizmetlerimiz sayesinde bize güvenmiş olan çok sayıda müşterimizden bizi ve performansımızı öven mektuplar almaktayız. Aşağıda yer alan listede bu mesajlardan bazı örnekleri okuyabilirsiniz:

ingilizce tıbbi cihaz teknik şartnamesi tercümesi

Müşterilerimizin bizi tercih etme sebepleri:

Günümüz dünyasında en yüksek kaliteli tercüme hizmetlerinin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu sebeple tüm tercüman ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde tercüme hizmeti sağlıyorlar.

ingilizce tıbbi cihaz teknik şartnamesi tercümesi

Tercüme firmamızı piyasadaki diğer bütün rakiplerimizden farklı kılan önemli noktalar yüksek teknoloji kullanmamız gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki bilgi birikimimiz, müşteri sırları konusundaki etik prensiplerimiz, yürüttüğümüz projelerin başından sonuna kadar yürüttüğümüz kalite kontrol metodolojisidir.

Yazan : Necati Ergin

anahtar kelimelerimize ilişkin liste
tıbbi tercüme bürosu, çeviri bürosu, tıbbi çeviri, ingilizce tıbbi cihaz teknik şartnamesi tercümesi, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme, medikal çeviri, tercüme bürosu, medikal tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri