İngilizce tıbbi bülten tercümesi

İngilizce tıbbi bülten tercümesi alanında en iyi çeviri bürosuyuz.

Medikal alanlarla ilgili çeviri etkinlikleri insan sağlığı ile bağlantılı olduğundan tercümede yapılacak bir hata çok vahim sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle tercüme bürosu seçimi çok kritik bir karardır. 2006 yılında çalışma hayatına başlayan tercüme büromuz tıp ve eczacılık fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve redaktörleri sayesinde doğru ve kaliteli medikal tercümeler sunmaktadır. ingilizce tıbbi bülten tercümesi hizmeti sağladığımız müşteriler içinde, medikal cihaz üreticileri, araştırma merkezleri, tıp doktorları, global ilaç üreticileri, özel hastaneler ve devlet hastahaneleri bulunmaktadır.

İngilizce tıbbi bülten tercümesi konusundaki sorularınız için tercüme büromuza e-posta mesajı yollayabilir ya da alternatif olarak doğrudan bizi arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

ingilizce tıbbi bülten tercümesi

Çalışmaya başladığımız ilk günden bu yana sözlü ve yazılı tıbbi tercüme alanında sayılamayacak kadar çok işi hep zamanında ve başarıyla gerçekleştirdik. Bu listede medikal çeviri ve yerelleştirme çözümleri verdiğimiz konulardan bazı başlıklar listeleniyor:

Halk Sağlığı, Polipektomi, Okul Hekimliği, Organ Nakli, Mikrobiyoloji, Aile Hekimliği, Araştırma Broşürü, Klinik Biyokimya, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Supramoleküler Kimya, Plastik Cerrahi, Psikiyatri, Anestezi, Embriyoloji, Cezaevi Hekimliği, Oftalmoloji, Geriatri, Elektrokardiyograf, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Pazarlama Materyalleri, Spektroskopi, Nöroloji, Bitirme Tezi, İlaç Tescil Belgesi, Medikal Malzeme, Akupunktur, Onkoloji, Fiziksel Tıp, Sinir Sistemi Hastalıkları, Epikriz, Psikoterapi, Ortodonti, Hermeneutik, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kullanım Kılavuzu, Adli Patoloji, Medikal Gereç, Tanı Bilim, Tıbbi Cihaz, Tıbbi Kitapçık, Ortopedik İmplant, Neonatoloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Tıbbi Mevzuat, Enfeksiyon Hastalıkları, Tıbbi Gereç, Kullanma Kılavuzu, Hasta Geçmiş Hikayesi, Tıbbi Donanım, Çocuk Sağlığı, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Alternatif Tıp, MRI, Organometalik Kimya, Fizyoloji, Laboratuar Bilgi Sistemleri, Adli Travmatoloji, Genetik, Çevresel Kimya, Biyokimya, İşyeri Hekimliği, Reflü Cerrahisi, Akademik Yayın Eleştirisi, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Doktor Eğitim Materyalleri, İntaniye, Dermatoloji, Fizik Tedavi, Deniz Hekimliği, Fotokimya, Kardiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Tanatoloji, Epidemiyoloji, Diyagnostik Sistem, Diyagnostik, Nefroloji.

ingilizce tıbbi bülten tercümesi

Semantik Çeviri olarak Türkiye’nin sadece kentlerinde değil ayrıca tüm ilçelerinde de tercüme hizmetleri vermekteyiz. ingilizce tıbbi bülten tercümesi için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Yozgat – Kadışehri, Balıkesir – İvrindi, Giresun – Şebinkarahisar, Konya – Cihanbeyli, Gaziantep – Yavuzeli, Van – Gürpınar, Osmaniye – Sumbas, Yalova – Çiftlikköy, Sivas – Gölova, Adıyaman – Besni, İstanbul – Silivri, Bayburt – Demirözü, Çankırı – Kurşunlu, Denizli – Akköy, Artvin – Şavşat, Bitlis – Mutki, Mardin – Mazıdağı, Balıkesir – Manyas, Edirne – İpsala, Bilecik – Osmaneli, Denizli – Çivril, Edirne – Enez, Trabzon – Sürmene, Burdur – Karamanlı, Karaman – Ayrancı, Iğdır – Karakoyunlu, Kırklareli – Demirköy, Amasya – Gümüşhacıköy, Isparta – Gelendost, Manisa – Demirci, İzmir – Konak, Kütahya – Aslanapa, Zonguldak – Çaycuma, Nevşehir – Hacıbektaş, Uşak – Ulubey, Tekirdağ – Saray, Bayburt – Aydıntepe, Kahramanmaraş – Elbistan, Batman – Beşiri, Ağrı – Taşlıçay, Batman – Gercüş, Kırklareli – Pınarhisar, Eskişehir – İnönü, Ankara – Gölbaşı, Isparta – Gönen, Antalya – Döşemealtı, Siirt – Kurtalan, Elazığ – Kovancılar, Edirne – Uzunköprü, İstanbul – Tuzla, Manisa – Gördes, Ardahan – Posof, Balıkesir – Ayvalık, Adıyaman – Tut, Bolu – Dörtdivan, Adıyaman – Samsat, Bitlis – Adilcevaz, Trabzon – Köprübaşı, Trabzon – Araklı, Rize – Güneysu, Bolu – Mengen, Bursa – Kestel, Trabzon – Trabzon, Kilis – Musabeyli, Adana – Çukurova, Aydın – Didim, Aksaray – Gülağaç, Giresun – Alucra, Gaziantep – Oğuzeli, Elazığ – Sivrice

Yalnızca Türkiye’de değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden bireysel kurumsal müşterilerimize dünyanın neredeyse tüm dillerinde yazılı ve sözlü medikal tercüme çözümleri sağlamaktayız. Medikal tercüme hizmeti vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Türkçe, Hollandaca, Bulgarca, İtalyanca, Ermenice, Yunanca, Gürcüce, Kürtçe, Endonezce, Rusça, Norveççe, Fransızca, İrlandaca, Çekçe, Rumca, Moğolca, Türkmence, Letonca, Özbekçe, Lehçe, Flamanca, Boşnakça, Tayvanca, Altayca, İspanyolca, Süryanice, İngilizce, Japonca, Tatarca, Ukraynaca, İzlandaca, Hırvatça, Gagavuzca, Kırgızca, Farsça, Romence, Azerice, Urduca, Bangladeşçe, Çince, İbranice, Katalanca, Felemenkçe, Kazakça, Hintçe, Almanca.

Günümüzde kaliteli çevirilerin sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğini biliyoruz. Bu sebeple tüm çevirmen ve redaktörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sağlıyorlar.

ingilizce tıbbi bülten tercümesi

İngilizce tıbbi bülten tercümesi konusunda Türkiye’nin en başarılı firması: Semantik Çeviri Bürosu

Çeviri şirketimizi sektördeki rakiplerimizden ayıran temel farklar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, çok büyük projelerdeki takdir edilen deneyimimiz, müşteri bilgilerinin gizliliğine verdiğimiz önem, yürüttüğümüz tercüme projelerinin her aşamasında itina uyguladığımız kalite kontrol metodolojisidir.

Verdiğimiz kaliteli ve dürüst hizmet yüzünden çevirilerini bize emanet eden müşterilerimizden yaptığımız işi takdir eden mektuplar bize ulaşıyor. Aşağıda bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

İngilizce tıbbi bülten tercümesi alanında neden bizi tercih etmelisiniz?

ingilizce tıbbi bülten tercümesi

Yazan : Mustafa Karabiber

seçmiş olduğumuz anahtar kelimeler
medikal çeviri, ingilizce tıbbi bülten tercümesi, çeviri bürosu, tıbbi çeviri, tıbbi çeviri bürosu, medikal tercüme, tıbbi tercüme bürosu, tercüme bürosu, tıbbi tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri