İngilizce tanatoloji çevirisi

İngilizce tanatoloji çevirisi konusunda en güvenilir tercüme bürosuyuz.

Tıbbi alanlara ilişkin tercümeler insan sağlığını ilgilendirdiğinden yanlış bir çeviri geri dönüşü olmayan sonuçlar oluşturabilir. Bu yüzden çeviri bürosu seçiminde çok dikkatli olmalısınız. Sektörün liderliğini elinde bulunduran Semantik Çeviri tıp fakültelerinden mezun profesyonel çevirmen ve editör kadrosu ile kaliteli, doğru ve makul fiyatlı tıbbi tercüme hizmetleri vermektedir. ingilizce tanatoloji çevirisi hizmeti sunduğumuz müşteriler içinde, üniversiteler, büyük ilaç üreticileri, devlet hastahaneleri, büyük özel hastaneler, akademisyenler ve medikal cihaz üreticileri bulunmaktadır.

İngilizce tanatoloji çevirisi için bir tercüme bürosunu değil de bizi tercih etmelisiniz?

ingilizce tanatoloji çevirisi

İngilizce tanatoloji çevirisi konusunda Türkiye’nin en başarılı şirketi: Semantik Dil Hizmetleri

Semantik Tercüme Bürosu olarak yalnızca Türkiyemizin kentlerinde değil ayrıca çok sayıda ilçesinde de çeviri ve yerelleştirme hizmetleri sunmaktayız. ingilizce tanatoloji çevirisi için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Tokat – Almus, Şanlıurfa – Halfeti, Edirne – Keşan, Iğdır – Karakoyunlu, Karaman – Başyayla, Konya – Taşkent, Kırıkkale – Çelebi, Gümüşhane – Torul, Siirt – Şirvan, Bartın – Kurucaşile, Aksaray – Gülağaç, Sinop – Durağan, Bursa – Gürsu, Bartın – Ulus, Sivas – Divriği, Trabzon – Hayrat, Düzce – Akçakoca, Isparta – Sütçüler, Rize – Kalkandere, Bingöl – Genç, Çorum – Alaca, Diyarbakır – Bismil, İstanbul – Ümraniye, Elazığ – Ağın, Niğde – Altunhisar, Kayseri – Yahyalı, Niğde – Çamardı, Şanlıurfa – Birecik, Amasya – Taşova, Hakkari – Çukurca, Bartın – Amasra, Ordu – Ulubey, Erzurum – Şenkaya, Ankara – Elmadağ, Aydın – Söke, Afyonkarahisar – Başmakçı, Çorum – Osmancık, Kars – Kağızman, Van – Gürpınar, Tunceli – Çemişgezek, Kilis – Polateli, Bursa – İnegöl, Sinop – Ayancık, Kırşehir – Akçakent, Ankara – Çubuk, Şanlıurfa – Siverek, Muş – Korkut, Kayseri – Pınarbaşı, Ankara – Kazan, Osmaniye – Kadirli, Kilis – Elbeyli, Mardin – Midyat, Diyarbakır – Yenişehir, Giresun – Görele, Nevşehir – Avanos, Burdur – Gölhisar, Edirne – Enez, Batman – Gercüş, Diyarbakır – Eğil, Antalya – Döşemealtı, Kırklareli – Vize, Van – Bahçesaray, Nevşehir – Hacıbektaş, Kahramanmaraş – Çağlıyancerit, Osmaniye – Bahçe, Osmaniye – Toprakkale, İzmir – Kemalpaşa, Kırşehir – Akpınar, Kars – Selim, Afyonkarahisar – İhsaniye

Kurulduğumuz günden bu yana tıbbi çeviri konusunda binlerce işi hep büyük bir başarı ile gerçekleştirdik. Aşağıda medikal çeviri ve medikal tercüme hizmetleri verdiğimiz alanlardan bazı örnekler yer alıyor:

Tıbbi Uzmanlık Tezi, Pediyatri, MR, Fiziksel Tıp, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, CTD (Modül I), Kanser Biyolojisi, Kardiyoloji, Diyagnostik Görüntüleme, Lökaferez Sistemleri, Göz Hastalıkları, Spektroskopi, Psikiyatri, Çocuk Hastalıkları, Klinik Mikrobiyoloji, Adli Tıp, Anatomi, Patent Sözleşmesi, Tıbbi Ürün Katalogu, Monografi, Adli Toksikoloji, Obezite, Fizyopatoloji, Tıbbi Katalog, Nöroradyoloji, Tıbbi Farmakoloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Kalp Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Tıbbi Tahlil, Klinik Rapor, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Anestezi, Göğüs Hastalıkları, Fotokimya, Medikal Bülten, Romatoloji, Çocuk Sağlığı, Medikal Yazılım, Klinik Deney, Ruhsatlandırma, Klinik Laboratuvar, Farmakoekonomik Raporlar, Psikoterapi, Halk Sağlığı, Tıbbi Yazılım, Klinik Biyokimya, Nörofizyoloji, Farmasötik, Alerji Hastalıkları, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Aile Hekimliği, Diyagnostik Sistem, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Radyografi, Gastroenteroloji, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kolorektal Cerrahi, Tıbbi Analiz Cihazı, Kalp ve Damar Cerrahisi, Neonatoloji.

Firmamızı diğer tüm rakiplerimizden farklılaştıran temel noktalar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, çok dilli ve büyük projelerdeki bilgi birikimimiz ve deneyimimiz, müşteri gizliliği konusundaki ilkelerimiz, yaptığımız işin bütün aşamalarında büyük bir ciddiyetle yürüttüğümüz kalite kontrol metodolojisidir.

ingilizce tanatoloji çevirisi

İngilizce tanatoloji çevirisi ile alakalı tüm istekleriniz ve talepleriniz için tercüme firmamıza bir e-posta mesajı yollayabilir veya isterseniz doğrudan bizi telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

ingilizce tanatoloji çevirisi

Sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet yüzünden çevirilerini bize emanet eden müşterilerimizden bize teşekkür eden mektuplar bize ulaşıyor. Aşağıda bulunan listede bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

ingilizce tanatoloji çevirisi

Günümüzün küreselleşen dünyasında en nitelikli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin yalnızca o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğine inanıyoruz. İşte bu nedenle tüm redaktörlerimiz ve çevirmelerimiz yalnızca kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sunuyorlar.

Hem ülkemizde hem de dünyanın farklı ülkelerinde bulunan kurumsal müşterilerimize dünyada yaygın olarak konuşulan dillerde her türlü tıbbi çeviri ve yerelleştirme çözümleri sağlamaktayız. Tıbbi tercüme alanında hizmet sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Japonca, Felemenkçe, İbranice, Türkçe, Almanca, Bulgarca, İzlandaca, Endonezce, Kazakça, Özbekçe, Rusça, Yunanca, İtalyanca, Flamanca, Fransızca, Rumca, Kürtçe, Malayca, Gagavuzca, Urduca, Uygurca, Letonca, Azerice, Sırpça, İrlandaca, Çeçence, Türkmence, İspanyolca, Makedonca, Macarca, Çince, Bangladeşçe, Moldovca, Slovakça, Tatarca, Farsça, İsveççe, Fince, İngilizce, Arnavutça, Boşnakça, Romence, Tayvanca, Hollandaca, Kırgızca, Katalanca.

Yazan : Necati Ergin

etiket öbeği
tıbbi çeviri bürosu, medikal tercüme, tıbbi tercüme bürosu, tercüme bürosu, çeviri bürosu, tıbbi çeviri, ingilizce tanatoloji çevirisi, medikal çeviri, tıbbi tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri