İngilizce sağlık araştırması tercümeleri

İngilizce sağlık araştırması tercümeleri alanında en güvenilir çeviri bürosuyuz.

Tıbbi konulara ilişkin sözlü ve yazılı tercümeler insanların sağlığı ile ilişkili olduğundan kötü bir çeviri tamiri mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle tercüme bürosu seçiminde çok iyi araştırma yapmalısınız. Sektörün lideri olan çeviri büromuz en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve editörleri sayesinde olabilecek en iyi kalitede medikal tercümeler sunmaktadır. ingilizce sağlık araştırması tercümeleri konusunda destek sağlamakta olduğumuz müşteriler arasında, tıbbi cihaz üreticisi firmalar, araştırma merkezleri, özel sağlık merkezleri, akademisyenler, devlet hastahaneleri ve global farmakoloji şirketleri yer almaktadır.

Dünyanın dört bir yanında bulunan bizi tercih eden değerli müşterilerimize birçok dil çiftinde medikal çeviri desteği sağlıyoruz. Medikal çeviri alanında hizmet sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Vietnamca, Süryanice, Felemenkçe, İtalyanca, Rusça, Kazakça, Makedonca, Çeçence, Norveççe, Rumca, Flamanca, Malayca, İngilizce, Bulgarca, Azerice, Japonca, Macarca, Farsça, Arnavutça, Ermenice, İrlandaca, Uygurca, Slovence, Slovakça, Fince, Gagavuzca, Lehçe, Yunanca, Türkmence, Çince, Fransızca, Tacikçe, Endonezce, Kırgızca, Çekçe, Sanskritçe, Bangladeşçe, Moldovca, Almanca, İbranice, Boşnakça, Hollandaca, İzlandaca, İspanyolca, Türkçe, Altayca.

Yıllardır koruduğumuz hizmet kalitesi sayesinde değerli müşterilerimizden yaptığımız işi takdir eden sayısız e-posta almaktayız. Buradaki listede bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana yazılı ve sözlü tıbbi çeviri alanında sayılamayacak kadar çok projeyi büyük bir başarıyla bitirdik. Aşağıda yer alan listede tıp çevirileri çözümleri sunduğumuz alanlardan örnekler bulabilirsiniz:

Tıbbi Ürün, Kanser Biyolojisi, İnternet Sitesi, Diyagnostik Sistem, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Algoloji, Lökaferez Sistemleri, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Neonatoloji, Halk Sağlığı, Dermatoloji, Kardiyoloji, İç Hastalıkları, Mikrocerrahi, Plastik Cerrahi, Kolorektal Cerrahi, CTD (Modül I), Supramoleküler Kimya, Fizyopatoloji, Psikoloji, Prospektüs, Cerrahi, Zührevi Hastalıklar, Ortopedik İmplant, Patent Belgesi, Çocuk Cerrahisi, İlaç Tescil Belgesi, Tıbbi Histoloji, Tıbbi Mevzuat, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Nöroşirurji, Radyolojik Tetkik, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Ortopedi, Tıbbi Vaka Sunumu, Ortopedi ve Travmatoloji, Mikrobiyoloji, Diyagnostik Görüntüleme, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Çevresel Kimya, Araştırma Protokolü, Laboratuar Sistemleri, Toksikoloji, Tıbbi Web Sitesi, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Endokrinoloji, Tıbbi Katalog, Klinik Çalışma, Epistemoloji, Hepatoloji, Medikal Bülten, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Koruyucu Diş Hekimliği, Tıbbi Makale, Psikopatoloji, Obezite, Kalp ve Damar Cerrahisi, Bağışıklık Testi, Farmakoekonomik Raporlar, Tıbbi Patoloji, Hermeneutik, Alternatif Tıp, Çocuk Kardiyolojisi.

ingilizce sağlık araştırması tercümeleri

İngilizce sağlık araştırması tercümeleri için neden başka bir tercüme bürosunu değil de bizi seçmelisiniz?

Tercüme büromuzu piyasadaki diğer bütün rakiplerinden farklı kılan temel noktalar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki uluslararası tecrübemiz, müşteri sırları konusundaki etik prensiplerimiz, ve tercüme işleminin bütün fazlarında ciddiyetle yürüttüğümüz kalite güvence süreçleridir.

ingilizce sağlık araştırması tercümeleri

İngilizce sağlık araştırması tercümeleri alanındaki isteklerinizin tamamı için Semantik Çeviri Bürosuna bir e-mail gönderebilir veya bizi doğrudan telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Günümüzün küreselleşen dünyasında en yüksek nitelikli çeviri hizmetlerinin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğine inanıyoruz. İşte bu sebeple tüm editörlerimiz ve çevirmelerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti üretiyorlar.

İngilizce sağlık araştırması tercümeleri talepleriniz için doğru adres: Semantik Çeviri

ingilizce sağlık araştırması tercümeleri

Semantik Çeviri olarak sadece Türkiyemizin kentlerinde değil ayrıca birçok güzide ilçesinde de çeviri çözümleri sağlıyoruz. ingilizce sağlık araştırması tercümeleri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Kocaeli – Gölcük, Ağrı – Patnos, Artvin – Yusufeli, Kütahya – Domaniç, Bursa – Yenişehir, Şanlıurfa – Siverek, Tekirdağ – Hayrabolu, Kırıkkale – Karakeçili, Diyarbakır – Dicle, Mersin – Toroslar, Antalya – İbradı, Ağrı – Diyadin, Kahramanmaraş – Afşin, Nevşehir – Avanos, Afyonkarahisar – İscehisar, Kütahya – Şaphane, Nevşehir – Derinkuyu, Kırıkkale – Sulakyurt, Şırnak – Silopi, Balıkesir – Balya, Balıkesir – Burhaniye, İstanbul – Maltepe, Konya – Tuzlukçu, Aydın – Söke, Şanlıurfa – Halfeti, Edirne – Uzunköprü, Rize – Derepazarı, Karabük – Yenice, Erzincan – Tercan, Yozgat – Aydıncık, Mardin – Savur, Balıkesir – Ayvalık, Afyonkarahisar – İhsaniye, Siirt – Aydınlar, Kütahya – Gediz, Uşak – Banaz, Sakarya – Akyazı, Bursa – Büyükorhan, Hatay – Yayladağı, Isparta – Aksu, Bitlis – Hizan, Gümüşhane – Torul, Bartın – Kurucaşile, Elazığ – Baskil, Eskişehir – Seyitgazi, Kastamonu – İnebolu, Kayseri – İncesu, Erzincan – Kemah, Osmaniye – Kadirli, Zonguldak – Devrek, Bayburt – Demirözü, Kilis – Musabeyli, Ordu – Akkuş, Batman – Kozluk, Isparta – Eğirdir, Sinop – Erfelek, Mardin – Mazıdağı, Niğde – Altunhisar, Bolu – Gerede, Sinop – Türkeli, Zonguldak – Gökçebey, Artvin – Arhavi, Kocaeli – Darıca, Balıkesir – Susurluk, Bolu – Mudurnu, Gaziantep – Araban, Kırşehir – Çiçekdağı, Tunceli – Çemişgezek, Iğdır – Tuzluca, Ordu – Ulubey

ingilizce sağlık araştırması tercümeleri

Yazan : Zeliha Karahan

etiket dizisi
çeviri bürosu, tıbbi çeviri bürosu, medikal tercüme, tıbbi çeviri, medikal çeviri, ingilizce sağlık araştırması tercümeleri, tercüme bürosu, tıbbi tercüme, tıbbi tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri