İngilizce radyasyon onkolojisi çevirileri

İngilizce radyasyon onkolojisi çevirileri için bizden fiyat almalısınız.

Tıbbi konularla ilgili sözlü ve yazılı tercümeler insan sağlığı ile bağlantılı olduğu için tercümede yapılacak en küçük bir hata bile vahim sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenle çeviri bürosu seçiminde çok dikkatli olmalısınız. Çalışma hayatına 2006 yılında başlayan çeviri şirketimiz en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun profesyonel çevirmen ve editör kadrosu sayesinde doğru ve nitelikli tıbbi çeviri hizmetleri sağlamaktadır. Semantik Tercüme Bürosundan ingilizce radyasyon onkolojisi çevirileri hizmeti alan müşteriler içinde akademisyenler, özel sağlık merkezleri, tıbbi cihaz üreticisi firmalar, global ilaç üreticileri, devlet hastahaneleri ve araştırma merkezleri yer almaktadır.

Başarılı çalışmalarımız yüzünden çok sayıda müşterimizden bizi takdir eden ve bize teşekkür eden sayısız mektup bize ulaşıyor. Aşağıda bu mesajlardan bazı örnekleri okuyabilirsiniz:

Semantik Tercüme olarak sadece ülkemizin illerinde değil aynı zamanda birçok ilçesinde de tıbbi çeviri hizmeti vermekteyiz. ingilizce radyasyon onkolojisi çevirileri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Isparta – Uluborlu, Çorum – Osmancık, Malatya – Kuluncak, Çanakkale – Çan, Aydın – Söke, Ardahan – Çıldır, Adana – Karataş, Rize – Derepazarı, Adana – Pozantı, Erzincan – İliç, Mardin – Nusaybin, Aydın – Buharkent, Niğde – Ulukışla, Çorum – Dodurga, Tunceli – Ovacık, Amasya – Hamamözü, Iğdır – Karakoyunlu, Uşak – Karahallı, Yozgat – Yerköy, Antalya – Döşemealtı, Bitlis – Hizan, Batman – Gercüş, Tunceli – Pertek, Aksaray – Sarıyahşi, Amasya – Taşova, Malatya – Akçadağ, Bingöl – Solhan, Samsun – İlkadım, Adıyaman – Gerger, Adana – Karaisalı, Erzincan – Çayırlı, Kayseri – Felahiye, Samsun – Ayvacık, Afyonkarahisar – Dazkırı, Diyarbakır – Çüngüş, Yozgat – Aydıncık, Bilecik – Osmaneli, Hakkari – Yüksekova, Karabük – Eskipazar, Yozgat – Çekerek, Van – Muradiye, Zonguldak – Çaycuma, Kahramanmaraş – Göksun, Rize – Güneysu, Antalya – Serik, Ordu – Çatalpınar, Kayseri – Yeşilhisar, Tunceli – Mazgirt, Düzce – Gölyaka, Afyonkarahisar – Bayat, Diyarbakır – Ergani, Isparta – Yalvaç, Ankara – Etimesgut, Mersin – Akdeniz, Konya – Ahırlı, Batman – Hasankeyf, Ağrı – Eleşkirt, Yozgat – Boğazlıyan, Bayburt – Aydıntepe, Eskişehir – Alpu, Adıyaman – Çelikhan, Kırklareli – Vize, Manisa – Kırkağaç, Kocaeli – Kandıra, Bolu – Dörtdivan, Ordu – İkizce, Bolu – Mengen, Osmaniye – Bahçe, Yalova – Çınarcık, Düzce – Cumayeri

ingilizce radyasyon onkolojisi çevirileri

Bugünün dünyasında en yüksek nitelikli çevirilerin sadece o dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğine inanıyoruz. Bu nedenle tercüman ve redaktörlerimiz sadece kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sağlıyorlar.

İngilizce radyasyon onkolojisi çevirileri ile ilgili isteklerinizin tamamı için bize e-posta atabilir veya arzu ederseniz bizi doğrudan telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

ingilizce radyasyon onkolojisi çevirileri

İngilizce radyasyon onkolojisi çevirileri konusunda Türkiye’nin en seçkin firması: Semantik Tercüme Bürosu

Yalnızca Türkiye’de değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden bizi tercih eden müşterilerimize yüzden fazla dilde medikal alanda tercüme ve yerelleştirme desteği vermekteyiz. Tıbbi çeviri desteği sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Hollandaca, Malayca, Kazakça, Arnavutça, Endonezce, Tatarca, Letonca, Urduca, Danca, Vietnamca, Flamanca, Katalanca, Romence, Gürcüce, Ukraynaca, Türkçe, Çeçence, Türkmence, İtalyanca, Farsça, Çince, Rumca, Özbekçe, Zuluca, Kürtçe, Tacikçe, İbranice, İsveççe, İspanyolca, Yunanca, Japonca, Moğolca, Çekçe, Fransızca, Makedonca, Altayca, Norveççe, Sanskritçe, Hintçe, Azerice, Fince, Rusça, Bangladeşçe, İngilizce, Bulgarca, Almanca.

ingilizce radyasyon onkolojisi çevirileri

Firmamızı diğer tüm rakiplerimizden ayrı kılan temel noktalar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, çok dilli projelerdeki ustalığımız, etik ilkelere verdiğimiz önem, gerçekleştirdiğimiz projelerin bütün aşamalarında yürüttüğümüz kalite güvence süreçleridir.

Firmamızın faaliyete geçtiği ilk günden bu yana sözleşme çevirisi dalında sayısız işi son derece başarılı bir şekilde sonuçlandırdık. Bu listede yazılı ve sözlü tıbbi çeviri çözümleri sağladığımız konu başlıklarından bazı örnekler bulabilirsiniz:

Kanser Biyolojisi, İntaniye, Laboratuar Sistemleri, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Reflü Cerrahisi, Ortopedi, Pazar Araştırması, Farmakoloji, Pulmonoloji, Spektroskopi, Radyolojik Tetkik, Patent Sözleşmesi, Tıbbi Malzeme, Nöroradyoloji, Kullanım Talimatı, Endokrinoloji, İnorganik Kimya, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Olgu Sunumu, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Kadın Hastalıkları, Tıbbi Broşür, Alerji, Tıbbi Kitap, Çocuk Hastalıkları, Travmatoloji, Patent Başvurusu, Doktor Eğitim Materyalleri, Lökaferez Sistemleri, Alerji Hastalıkları, Toksikoloji, Pratisyen Hekimlik, Acil Tıp, Tıbbi Biyoloji, Anesteziyoloji, Medikal Cihaz, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Diyagnostik, MRI, Estetik Cerrahi, Akademik Yayın, Klinik Laboratuvar, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Adli Toksikoloji, Hasta Bilgi Föyü, Tıbbi Web Sitesi, Ortopedik İmplant, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Anatomi, Tıp Hukuku, CTD (Modül I), Kardiyoloji, Radyasyon Onkolojisi, Farmakoekonomik Raporlar, Anamnez, Ruhsatlandırma, Medikal Dergi, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, İlaç Ruhsat Dosyası, Tıbbi Dergi, Aile Hekimliği, Araştırma Broşürü, Kongre Sunumu, Tıbbi Analiz Cihazı, Epistemoloji, Adli Patoloji, Araştırma Protokolü, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Anestezi, İç Hastalıkları, Kalp Hastalıkları, Tıbbi Cihaz Bakım Kılavuzu, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği.

ingilizce radyasyon onkolojisi çevirileri

İngilizce radyasyon onkolojisi çevirileri için müşterilerimiz neden bizi tercih ediyor?

Yazan : Necati Ergin

anahtar sözcüklerimize ilişkin liste
tıbbi çeviri bürosu, medikal çeviri, çeviri bürosu, tercüme bürosu, ingilizce radyasyon onkolojisi çevirileri, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme bürosu, medikal tercüme, tıbbi tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri