İngilizce nöroloji tercümeleri

İngilizce nöroloji tercümeleri alanında en iyi çeviri bürosuyuz.

Medikal konularla ilgili tercüme faaliyetleri insan sağlığı ile igili olduğu için çeviri hataları onarılması söz konusu olmayan sonuçlara yol açabilir. Bu nedenden dolayı tercüme bürosu seçerken çok dikkatli davranmalısınız. Kurulduğundan bu yana sektörün öncü gücü olan Semantik Tercüme Bürosu en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun profesyonel çevirmen ve editör kadrosu ile mükemmel tıbbi çeviriler sunmaktadır. ingilizce nöroloji tercümeleri sunduğumuz müşteriler arasında, tıbbi cihaz üreticisi firmalar, özel hastaneler, üniversiteler, devlet hastahaneleri, tıp doktorları ve global farmakoloji şirketleri yer almaktadır.

Çalışmaya başladığımız ilk günden bu yana tıbbi tercüme ve tıbbi çeviri dalında binlerce projeyi büyük bir başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda sunduğumuz listede tıp çevirisi çözümleri verdiğimiz konu başlıklarından bazı başlıkları bulabilirsiniz:

Adli Travmatoloji, Obezite, Enfeksiyon Hastalıkları, Hepatoloji, Geriatri, Spektroskopi, Alternatif Tıp, Tıbbi Biyokimya , Neonatoloji, Supramoleküler Kimya, Medikal Yazılım, İmmunoloji, Gastroenteroloji, Çocuk Kardiyolojisi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, İlaç Tescil Belgesi, Tıbbi Web Sitesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Tanı Bilim, Medikal Malzeme, Mikrobiyoloji, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Biyokimya, Hasta Geçmiş Hikayesi, Radyolojik Tetkik, Medikal Donanım, Fizyoloji, Ruhsatlandırma, Kan Analiz Cihazları, Tıbbi Tahlil, Monografi, Göğüs Cerrahisi, Tıbbi Yayın, Akademik Yayın, İnfertilite, Pulmonoloji, Kolonoskopi, Embriyoloji, Tıbbi Tetkik, Ortopedi, CTD (Modül I), Kalp Damar Cerrahisi, Kullanım Talimatı, Kullanma Kılavuzu, Nefroloji, Perinatoloji, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Tıbbi Malzeme, Tıbbi Biyoloji, Kalp Hastalıkları, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Koruyucu Hekimlik, Radyasyon Onkolojisi, Tıbbi Genetik, Araştırma Broşürü, Hasta Raporu, Doktor Raporu, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, İşyeri Hekimliği, Klinik Deney, Kolorektal Cerrahi, Sinir Sistemi Hastalıkları, Lökaferez Sistemleri, CTD (Modül III), Diyagnostik Görüntüleme, Klinik Laboratuvar, Tıbbi Ürün Katalogu, Adli Jinekoloji, Oftalmoloji, Adli Psikiyatri, Tıbbi Patoloji, BT, Epikriz, CAT, Aile Hekimliği, Patent Sözleşmesi.

ingilizce nöroloji tercümeleri

Semantik Çeviri olarak yalnızca ülkemizin kentlerinde değil ayrıca ilçelerinin çoğunda da tercüme çözümleri sunmaktayız. ingilizce nöroloji tercümeleri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Kahramanmaraş – Andırın, Karaman – Başyayla, Osmaniye – Toprakkale, İzmir – Aliağa, Kırklareli – Kofçaz, Balıkesir – Marmara, Adana – Yumurtalık, Gümüşhane – Kelkit, Bingöl – Solhan, Kırşehir – Akpınar, Ardahan – Göle, Kahramanmaraş – Pazarcık, Isparta – Senirkent, Rize – Çayeli, İstanbul – Arnavutköy, Mardin – Derik, Elazığ – Sivrice, Bursa – Mustafakemalpaşa, Aydın – Söke, Isparta – Gelendost, Mardin – Midyat, Iğdır – Aralık, Gaziantep – Şahinbey, Kayseri – Pınarbaşı, Samsun – Vezirköprü, Kayseri – Yeşilhisar, Kırklareli – Pehlivanköy, Tekirdağ – Malkara, Düzce – Gölyaka, Trabzon – Tonya, Sivas – İmranlı, Mersin – Tarsus, Isparta – Sütçüler, Kars – Digor, Kayseri – Hacılar, Siirt – Aydınlar, Kahramanmaraş – Göksun, Kilis – Musabeyli, Mersin – Anamur, Bingöl – Genç, Kırşehir – Boztepe, Burdur – Bucak, Kahramanmaraş – Türkoğlu, Yozgat – Çekerek, Diyarbakır – Bağlar, Karaman – Ayrancı, Bursa – Nilüfer, Burdur – Gölhisar, Isparta – Gönen, Aydın – Yenipazar, Muğla – Milas, Tokat – Pazar, Kırklareli – Pınarhisar, Ağrı – Eleşkirt, Muğla – Köyceğiz, Bingöl – Yedisu, Mersin – Mezitli, Eskişehir – Sarıcakaya, Çanakkale – Bozcaada, Sakarya – Serdivan, Nevşehir – Kozaklı, Osmaniye – Sumbas, Van – Çatak, Bursa – Yıldırım, Niğde – Altunhisar, Bitlis – Ahlat, Afyonkarahisar – Sultandağı, Malatya – Kuluncak, Tokat – Niksar, Düzce – Çilimli

İngilizce nöroloji tercümeleri alanında ülkemizin lider firması: Semantik Tercüme Bürosu

Dünyanın dört bir yanında bulunan bizi tercih eden müşterilerimize birçok dil çiftinde her türlü tıbbi tercüme çözümleri sağlıyoruz. Tıbbi tercüme hizmeti sunmakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Katalanca, Norveççe, Kürtçe, Lehçe, Urduca, Çeçence, Zuluca, Gagavuzca, Tayvanca, Fransızca, Bulgarca, Fince, İrlandaca, Japonca, İzlandaca, Filipince, İbranice, Çekçe, Bangladeşçe, Ukraynaca, İtalyanca, Azerice, Türkmence, Slovakça, Sanskritçe, Türkçe, Rusça, Danca, İngilizce, Çince, Yunanca, Arnavutça, Gürcüce, Tacikçe, Farsça, Flamanca, Letonca, Endonezce, Kazakça, Hintçe, İsveççe, Rumca, Hollandaca, Korece, İspanyolca, Almanca.

ingilizce nöroloji tercümeleri

Tercüme şirketimizi rakiplerinden farklı kılan en temel noktalar ileri teknolojik altyapımız, büyük ve çok dilli projelerdeki uluslararası tecrübemiz, müşteri gizliliğine verdiğimiz önem, yürüttüğümüz projelerin başlangıcından sonuna kadar kesinlikle uyguladığımız kalite kontrol ve kalite güvence metodolojisidir.

ingilizce nöroloji tercümeleri

Tıp tercümelerinde neden bizi tercih etmelisiniz?

Verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmet için müşterilerimizden bizi takdir eden ve bize teşekkür eden onlarca e-posta almaktayız. Buradaki listede bunların bir kısmını görebilirsiniz:

ingilizce nöroloji tercümeleri

İngilizce nöroloji tercümeleri alanındaki bütün gereksiniminiz için çeviri büromuza mail yollayabilir ya da arzu ederseniz şirketimizle telefonla iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Günümüzün küreselleşen dünyasında kaliteli çevirilerin sadece o dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğini biliyoruz. İşte bu yüzden tercüman ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sunuyorlar.

Yazan : Mustafa Karabiber

oluşturulan etiketler
ingilizce nöroloji tercümeleri, tıbbi çeviri, çeviri bürosu, medikal tercüme, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi tercüme, medikal çeviri, tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri