İngilizce medikal ürün katalogu tercümesi

İngilizce medikal ürün katalogu tercümesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tıbbi alanlarla alakalı çeviriler doğrudan insan sağlığını ilgilendirdiğinden kötü bir çeviri çok vahim sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenden dolayı tercüme bürosu seçiminde çok dikkatli olunmalıdır. Faaliyetlerine 2006 yılında başlayan Semantik Çeviri tıp fakültesi mezunu profesyonel çevirmen ve editör kadrosu sayesinde mükemmel kalitede tıbbi tercüme hizmeti sunmaktadır. ingilizce medikal ürün katalogu tercümesi hizmeti sağladığımız müşteriler içinde, global farmakoloji şirketleri, araştırma merkezleri, tıbbi cihaz üreticisi firmalar, tıp doktorları, devlet hastahaneleri ve özel sağlık merkezleri bulunmaktadır.

ingilizce medikal ürün katalogu tercümesi

Kaliteli çevirilerimiz için çok sayıda müşterimizden bizi ve performansımızı öven sayısız mektup bize ulaşıyor. Buradaki listede bunların bir kısmını okuyabilirsiniz:

İngilizce medikal ürün katalogu tercümesi için bir tercüme bürosunu değil de bizi tercih etmelisiniz?

ingilizce medikal ürün katalogu tercümesi

İngilizce medikal ürün katalogu tercümesi ile alakalı tüm istekleriniz ve talepleriniz için Semantik Çeviri’ye bir mail gönderebilir veya alternatif olarak doğrudan bize telefon edebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Hem Türkiye’de hem de dünyanın farklı ülkelerinde bulunan değerli müşterilerimize dünyanın 100’den fazla dilinde yazılı ve sözlü tıbbi tercüme çözümleri sağlamaktayız. Medikal tercüme alanında hizmet sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Moldovca, Boşnakça, Gürcüce, Rusça, Malayca, Çeçence, Makedonca, Altayca, Özbekçe, Kazakça, Azerice, İspanyolca, Kürtçe, Fransızca, Sırpça, Sanskritçe, Almanca, Tayvanca, Bulgarca, Çince, Filipince, Japonca, Ukraynaca, Danca, Hollandaca, Gagavuzca, Hırvatça, Slovakça, Korece, Yunanca, İngilizce, İzlandaca, Vietnamca, Moğolca, Farsça, Türkçe, Slovence, Bangladeşçe, İsveççe, Çekçe, İbranice, Tatarca, İtalyanca, Letonca, Ermenice, Flamanca.

Çeviri firmamızı sektördeki diğer bütün rakiplerinden ayıran en önemli farklar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, büyük ve karmaşık projelerdeki takdir edilen ustalığımız, müşteri gizliliği konusundaki etik ilkelerimiz, yaptığımız işin başlangıcından bitimine kadar titizlikle uygulamakta olduğumuz kalite güvence süreçleridir.

Günümüz dünyasında yüksek kaliteli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğine inanıyoruz. İşte bu yüzden tüm redaktörlerimiz ve çevirmelerimiz yalnızca kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sağlıyorlar.

Semantik Tercüme Bürosu olarak sadece Türkiye’nin kentlerinde değil ayrıca çoğu ilçesinde de çeviri ve yerelleştirme hizmeti veriyoruz. ingilizce medikal ürün katalogu tercümesi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Kastamonu – Ağlı, Ordu – Akkuş, Malatya – Yazıhan, Diyarbakır – Bismil, Aksaray – Güzelyurt, Manisa – Sarıgöl, İstanbul – Sultangazi, Kütahya – Gediz, Muş – Bulanık, Isparta – Senirkent, Bolu – Gerede, Çankırı – Korgun, Konya – Akören, Eskişehir – Odunpazarı, Trabzon – Çarşıbaşı, Sinop – Gerze, Afyonkarahisar – Çobanlar, Rize – Hemşin, Giresun – Çanakçı, Kilis – Polateli, Kırşehir – Akpınar, Iğdır – Karakoyunlu, Kastamonu – Cide, Kahramanmaraş – Türkoğlu, Batman – Sason, Sivas – Suşehri, Diyarbakır – Yenişehir, Hakkari – Şemdinli, Van – Muradiye, Eskişehir – Beylikova, Konya – Doğanhisar, Tunceli – Pertek, Muğla – Ula, Bolu – Yeniçağa, Adana – Feke, Kocaeli – Başiskele, Afyonkarahisar – Evciler, Kocaeli – Derince, Bingöl – Yayladere, Şırnak – Uludere, Erzincan – Kemaliye, Denizli – Beyağaç, Bursa – Mustafakemalpaşa, Kars – Akyaka, Zonguldak – Alaplı, Çorum – İskilip, Gümüşhane – Kelkit, Aksaray – Ortaköy, Tunceli – Ovacık, Gümüşhane – Köse, Amasya – Göynücek, Kırıkkale – Keskin, Trabzon – Dernekpazarı, Kırşehir – Kaman, Mersin – Anamur, Niğde – Çiftlik, Tunceli – Hozat, İzmir – Kınık, Tekirdağ – Malkara, Erzurum – Pasinler, Siirt – Eruh, Manisa – Alaşehir, Ağrı – Taşlıçay, Osmaniye – Düziçi, Muş – Hasköy, Bayburt – Aydıntepe, Ağrı – Doğubayazıt, Elazığ – Arıcak, Manisa – Turgutlu, Kırşehir – Çiçekdağı

ingilizce medikal ürün katalogu tercümesi

İngilizce medikal ürün katalogu tercümesi talepleriniz için en doğru adres: Semantik Dil Hizmetleri

1996 yılından bu yana medikal çeviriler kapsamında sayısız projeyi her zaman başarıyla sonuçlandırdık. Aşağıda yer alan listede medikal çeviri, medikal tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sağladığımız konu başlıklarından belirli sayıda örnek okuyabilirsiniz:

Tıp Hukuku, Koruyucu Diş Hekimliği, Nöropatoloji, Mamografi, Anestezi, Tıbbi Biyoloji, Bağışıklık Testi, Genel Cerrahi , Hemodiyaliz, Ortopedi ve Travmatoloji, Ortodonti, Toksikoloji, Plastik Cerrahi, Tıbbi Malzeme, Tüp Bebek, Romatoloji, Tıbbi Web Sitesi, Tıbbi Gereç, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Farmasötik Kimya, Spor Hekimliği, Medikal Gereç, Ortopedi, Epistemoloji, Kongre Sunumu, Medikal Alet, Gastroenteroloji, Oftalmoloji, Halk Sağlığı, Diyagnostik Sistem, Çocuk Sağlığı, Anesteziyoloji, Beyin Tümörü, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Anatomi, Fiziksel Tıp, Tıbbi Analiz Cihazı, Biyomateryal, Hasta Geçmiş Hikayesi, Klinik Rapor, Çocuk Kardiyolojisi, Tıbbi Makale, Diyagnostik Görüntüleme, Lökaferez Sistemleri, Göğüs Cerrahisi, Patolojik Anatomi, Farmakoloji, Tıbbi Patoloji, İlaç Tescil Belgesi, Aile Hekimliği, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Tıbbi Mevzuat, Radyografi, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Dermatoloji, Deri Hastalıkları, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Ağız ve Diş Sağlığı, Nöroşirurji, Koruyucu Hekimlik, Mikrocerrahi, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Çocuk Hastalıkları, Psikopatoloji, Göz Hastalıkları, Obezite, Parazitoloji, Perinatoloji, Çevresel Kimya, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Biyokimya, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Tıbbi Kitap, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon.

ingilizce medikal ürün katalogu tercümesi

Yazan : Zeliha Karahan

anahtar sözcüklerden seçtiklerimiz
medikal çeviri, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri, tıbbi çeviri bürosu, ingilizce medikal ürün katalogu tercümesi, tercüme bürosu, medikal tercüme, tıbbi tercüme, çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri