İngilizce elektrokardiyograf tercümesi

İngilizce elektrokardiyograf tercümesi alanında en kaliteli hizmet veren tercüme bürosuyuz.

Tıbbi konularla ilgili çeviri etkinlikleri insanların sağlığı ile bağlantılı olduğundan tercüme yanlışları çok ciddi sonuçlar oluşturabilir. Bu yüzden çeviri bürosu seçiminde çok dikkatli olunmalıdır. Kurulduğundan bu yana sektörün öncü gücü olan Semantik Çeviri tıp fakültelerinden mezun uzman çevirmenleri ve redaktörleri sayesinde kaliteli, doğru ve makul fiyatlı medikal tercümeler gerçekleştirmektedir. Semantik Tercüme Bürosundan ingilizce elektrokardiyograf tercümesi alan müşteriler içinde medikal cihaz üreticileri, özel sağlık merkezleri, araştırma merkezleri, tıp doktorları, global ilaç üreticileri ve devlet hastahaneleri yer almaktadır.

ingilizce elektrokardiyograf tercümesi

Tercüme büromuzu sektördeki diğer rakiplerimizden ayrı kılan en önemli noktalar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, büyük ve çok dilli projelerdeki uzmanlığımız, müşteri sırları konusundaki etik prensiplerimiz, ve tercüme sürecinin en başından en sonuna kadar büyük bir ciddiyetle yürüttüğümüz kalite süreçleridir.

ingilizce elektrokardiyograf tercümesi

Hem Türkiye’de hem de yurt dışında bulunan çok kıymetli müşterilerimize bini aşkın dil çiftinde her çeşit tıbbi çeviri ve yerelleştirme hizmetleri sağlamaktayız. Medikal çeviri alanında hizmet sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Macarca, Özbekçe, İbranice, Boşnakça, Vietnamca, Tayvanca, İrlandaca, Gagavuzca, Farsça, Rusça, Makedonca, Hintçe, Slovakça, Süryanice, Altayca, Fince, Bangladeşçe, Bulgarca, Katalanca, Sanskritçe, Uygurca, Almanca, Azerice, Fransızca, Çekçe, Malayca, Japonca, Türkçe, Kürtçe, Çince, İngilizce, Gürcüce, Yunanca, İspanyolca, Sırpça, Flamanca, İtalyanca, Endonezce, Kazakça, Hollandaca, Tatarca, Danca, Türkmence, Moldovca, Rumca, Romence.

ingilizce elektrokardiyograf tercümesi

Günümüzün küreselleşen dünyasında en nitelikli tercümelerin sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. Bu nedenle tüm tercüman ve editörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti üretiyorlar.

Semantik Tercüme Bürosu olarak Türkiye’nin yalnızca illerinde değil aynı zamanda çok sayıda ilçesinde de tercüme hizmeti sunuyoruz. ingilizce elektrokardiyograf tercümesi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Kırklareli – Babaeski, Karaman – Sarıveliler, Mersin – Bozyazı, Trabzon – Maçka, Rize – Pazar, Hatay – Reyhanlı, Bingöl – Solhan, Malatya – Akçadağ, Yalova – Termal, Şanlıurfa – Akçakale, Gaziantep – İslahiye, Çanakkale – Çan, Osmaniye – Hasanbeyli, Kocaeli – Gölcük, Burdur – Karamanlı, Balıkesir – Marmara, Yozgat – Yerköy, Samsun – Ondokuzmayıs, Muğla – Köyceğiz, Ardahan – Hanak, Siirt – Kurtalan, Sinop – Gerze, Bingöl – Yedisu, Yozgat – Çayıralan, Çorum – Ortaköy, Çankırı – Eldivan, Tekirdağ – Çerkezköy, Bolu – Mengen, Antalya – Demre, Rize – Ardeşen, Iğdır – Aralık, Düzce – Kaynaşlı, Van – Muradiye, Gümüşhane – Kürtün, Tokat – Niksar, Van – Başkale, İzmir – Tire, Aksaray – Gülağaç, Mersin – Akdeniz, Bitlis – Adilcevaz, Artvin – Yusufeli, Kocaeli – Kandıra, Isparta – Aksu, Bolu – Yeniçağa, Sakarya – Taraklı, Mardin – Yeşilli, Diyarbakır – Ergani, Sakarya – Adapazarı, Nevşehir – Ürgüp, Gümüşhane – Köse, Kütahya – Emet, Rize – İyidere, Yozgat – Yenifakılı, Kırşehir – Mucur, Niğde – Bor, Çorum – Kargı, Balıkesir – Bandırma, Artvin – Arhavi, Elazığ – Karakoçan, Elazığ – Sivrice, Zonguldak – Çaycuma, Nevşehir – Acıgöl, Şanlıurfa – Bozova, Diyarbakır – Kayapınar, Trabzon – Vakfıkebir, Aksaray – Ağaçören, Uşak – Eşme, Tekirdağ – Saray, Manisa – Akhisar, Kocaeli – Körfez

ingilizce elektrokardiyograf tercümesi

İngilizce elektrokardiyograf tercümesi ile ilgili tüm istekleriniz için Semantik Dil Hizmetlerine bir e-posta yollayabilir ya da arzu ederseniz bizi telefonla arayabilirsiniz :
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Çalışmaya başladığımız ilk günden bu yana tıp çevirisi alanında binlerce işi başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda sunduğumuz listede tıbbi çeviri hizmetleri sağladığımız konulardan örnekler bulabilirsiniz:

İnternet Sitesi, Kolorektal Cerrahi, Klinik Çalışma, BT, Hematoloji, Neurofeedback, Tıbbi Yazılım, Kadın Doğum Hastalıkları, Anesteziyoloji, Medikal Analiz Cihazı, Fotokimya, Gastroenteroloji, Cezaevi Hekimliği, Tıbbi Biyokimya , Olgu Sunumu, Tıbbi Genetik, Obezite, İyileştirici Hekimlik, Kongre Sunumu, Tıbbi Cihaz, Medikal Yazılım, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Medikal Dergi, Pazar Araştırması, Tıbbi Talimatname, Çocuk Nefrolojisi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Tıbbi Web Sitesi, Tıbbi Tahlil, Nörofizyoloji, Romatoloji, Lökaferez Sistemleri, Radyografi, Hasta Bilgi Föyü, Tıbbi Kitapçık, Araştırma Protokolü, Anatomi, Tıbbi Makale, Ortopedik İmplant, Farmakolojik Araştırma, Neonatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Akademik Yayın, Tüp Bebek, Kadın Hastalıkları, Acil Tıp, Bağışıklık Testi, Medikal Donanım, Nöropatoloji, Reflü Cerrahisi, Doktor Eğitim Materyalleri, Tıbbi Histoloji, Psikoloji, Kullanma Kılavuzu, Estetik Cerrahi, Sinir Sistemi Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi, Parazitoloji, MRI, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizyopatoloji, Mamografi, Tıbbi Analiz Cihazı, Farmakoloji, Epistemoloji, Psikoterapi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroşirurji, Radyolojik Tetkik, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Vaka Sunumu.

Bizi tercih etmenizi gerektiren nedenler:

İngilizce elektrokardiyograf tercümesi konusunda Türkiye’nin en seçkin firması: Semantik Çeviri

Sunduğumuz kaliteli hizmetler için müşterilerimizden bizi ve performansımızı öven mektuplar bize gönderiliyor. Aşağıda yer alan listede bunların bir kısmını görebilirsiniz:

Yazan : Gizem Kaynak

metin içinde geçen anahtar sözcükler
medikal çeviri, ingilizce elektrokardiyograf tercümesi, tıbbi tercüme, çeviri bürosu, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri, tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, medikal tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri