İngilizce alerji hastalıkları tercümeleri

İngilizce alerji hastalıkları tercümeleri konusunda en uygun tercüme bürosuyuz.

Tıbbi konulara ilişkin tercüme etkinlikleri doğrudan insan sağlığını ilgilendirdiğinden bir çeviri hatası onarılması mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu nedenden dolayı çeviri bürosu seçiminde çok dikkatli olunmalıdır. 2006 senesinde kurulan Semantik Çeviri Bürosu en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve editörleri ile mümkün olan en iyi kalitede medikal çeviri hizmeti vermektedir. ingilizce alerji hastalıkları tercümeleri sağladığımız müşteriler arasında, devlet hastahaneleri, araştırma merkezleri, global farmakoloji şirketleri, medikal cihaz üreticileri, özel hastaneler ve akademisyenler bulunmaktadır.

İngilizce alerji hastalıkları tercümeleri konusunda ülkemizin lider firması: Semantik Çeviri Bürosu

ingilizce alerji hastalıkları tercümeleri

Çeviri büromuzu sektördeki diğer bütün rakiplerimizden ayrıştıran temel noktalar teknolojik altyapımız, büyük ve çok dilli projelerdeki takdir gören deneyimimiz, müşteri sırları konusundaki prensiplerimiz, ve çevirinin bütün aşamalarında ciddiyetle gerçekleştirdiğimiz kalite süreçleridir.

ingilizce alerji hastalıkları tercümeleri

Verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde müşterilerimizden bize teşekkür eden e-posta mesajları alıyoruz. Aşağıda yer alan listede bu mesajlardan bazı örnekleri okuyabilirsiniz:

ingilizce alerji hastalıkları tercümeleri

Dünyanın beş kıtasında bulunan bireysel ve kurumsal müşterilerimize dünyada yaygın olarak konuşulan dillerde her çeşit tıbbi tercüme desteği sunmaktayız. Medikal tercüme konusunda hizmet sağlamakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Almanca, Türkmence, Farsça, Kazakça, Katalanca, Macarca, Slovakça, Boşnakça, Japonca, Hollandaca, Rusça, İspanyolca, Tatarca, Lehçe, Ermenice, Arnavutça, Çince, İrlandaca, İngilizce, Ukraynaca, Danca, Tacikçe, Urduca, Sırpça, Tayvanca, Malayca, Filipince, Moldovca, Rumca, Kırgızca, İtalyanca, Uygurca, Süryanice, İsveççe, Azerice, Türkçe, Romence, Bulgarca, Fince, Bangladeşçe, Zuluca, Norveççe, Yunanca, İbranice, Fransızca, Çekçe.

Bugünün dünyasında en yüksek kaliteli tercümelerin sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğine inanıyoruz. Bu nedenle tüm tercüman ve redaktörlerimiz kendi ana dillerinde çeviri hizmeti sağlıyorlar.

Firmamızın faaliyete geçtiği ilk günden bu yana yazılı ve sözlü tıbbi tercüme konusunda çok sayıda işi hep zamanında ve üstün başarıyla neticelendirdik. Bu listede medikal tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sunduğumuz alanlardan bazı başlıklar listeleniyor:

Patoloji, Hava ve Uzay Hekimliği, Laboratuar Bilgi Sistemleri, Psikiyatri, Hasta Geçmiş Hikayesi, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Ortopedi, MR, Anamnez, Nükleer Tıp, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, BT, Kullanım Kılavuzu, Lökaferez Sistemleri, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Halk Sağlığı, Klinik Laboratuvar, Çevresel Kimya, Kanser Biyolojisi, Hasta Raporu, Tanı Bilim, Tıbbi Genetik, Tıbbi Talimatname, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Araştırma Broşürü, Çocuk Nefrolojisi, Tıbbi Kitapçık, Anestezi, Kolonoskopi, Hematoloji, Klinik Mikrobiyoloji, Aile Hekimliği, İnternet Sitesi, Akupunktur, Biyofizik, Alerji Hastalıkları, Onkoloji, Hemodiyaliz, Tıbbi Dergi, Patent Belgesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fiziksel Tıp, Geriatri, Epikriz, Plastik Cerrahi, Adli Toksikoloji, CTD (Modül III), Araştırma Protokolü, Hepatoloji, Tıbbi Analiz Cihazı, Göğüs Hastalıkları, Reanimasyon, Pediatri, Nöroloji, İşyeri Hekimliği, Medikal Dergi, Elektrokardiyograf, Medikal Alet, Tıbbi Literatür, Genel Cerrahi , Radyoloji, Tıbbi Patoloji, Embriyoloji, Tıbbi Cihaz, Fiziksel Kimya, Psikanaliz, Analitik Kimya, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, İç Hastalıkları, Tıbbi Ürün Katalogu, Farmakoekonomik Raporlar, Psikoterapi, Tanatoloji, CAT, Tüp Bebek, Alerji.

Müşterilerimizin İngilizce alerji hastalıkları tercümeleri için bizi tercih etme nedenleri:

İngilizce alerji hastalıkları tercümeleri ile alakalı bütün ihtiyaçlarınız için tercüme şirketimize bir e-mail gönderebilir ya da arzu ederseniz bizi telefonla arayabilirsiniz :
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Semantik Tercüme olarak yalnızca ülkemizin illerinde değil ayrıca ilçelerinin önemli bir kısmında da sözlü ve yazılı çeviri hizmetleri sağlamaktayız. ingilizce alerji hastalıkları tercümeleri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Siirt – Eruh, Antalya – Kaş, Bartın – Amasra, Iğdır – Aralık, Ağrı – Patnos, Aksaray – Gülağaç, Tokat – Almus, Ağrı – Diyadin, Kahramanmaraş – Türkoğlu, Amasya – Merzifon, Bitlis – Mutki, İstanbul – Başakşehir, Nevşehir – Derinkuyu, Ardahan – Posof, Bursa – Kestel, Hakkari – Çukurca, Burdur – Çavdır, Iğdır – Tuzluca, Burdur – Ağlasun, Bayburt – Demirözü, Elazığ – Kovancılar, Tekirdağ – Çerkezköy, Gaziantep – İslahiye, Ankara – Nallıhan, Yozgat – Çandır, Ardahan – Göle, Trabzon – Maçka, Antalya – Elmalı, Bolu – Mengen, Adıyaman – Tut, Balıkesir – Susurluk, Giresun – Espiye, Elazığ – Maden, Karaman – Ayrancı, Kars – Digor, Düzce – Akçakoca, Samsun – Terme, Adana – Karaisalı, Samsun – Ladik, Burdur – Kemer, Mersin – Mut, Tokat – Pazar, Giresun – Bulancak, Artvin – Hopa, Ankara – Sincan, Çorum – Laçin, Isparta – Aksu, Eskişehir – Odunpazarı, Ardahan – Damal, Van – Bahçesaray, Batman – Sason, Sinop – Saraydüzü, Elazığ – Sivrice, Karabük – Ovacık, Edirne – İpsala, Sinop – Türkeli, Hatay – Samandağ, Adıyaman – Samsat, Niğde – Çamardı, Yalova – Altınova, Eskişehir – Günyüzü, Ankara – Kızılcahamam, Çorum – İskilip, Bolu – Dörtdivan, Şanlıurfa – Hilvan, Tekirdağ – Hayrabolu, Şanlıurfa – Harran, Batman – Gercüş, Gümüşhane – Kelkit, Kırklareli – Vize

ingilizce alerji hastalıkları tercümeleri

Yazan : Necati Ergin

anahtar sözcükler
tıbbi çeviri, tıbbi tercüme bürosu, medikal tercüme, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri bürosu, medikal çeviri, tercüme bürosu, çeviri bürosu, ingilizce alerji hastalıkları tercümeleri

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri