İngilizce alerji çevirisi

İngilizce alerji çevirisi talepleriniz için en uygun koşulları biz sunuyoruz.

Tıpla ilgili olan tercüme faaliyetleri doğrudan insan sağlığını ilgilendirdiğinden hatalı bir çeviri ciddi sonuçlara yol açabilir. Bu nedenden dolayı tercüme bürosu seçerken çok iyi araştırma yapmalısınız. Sektörün lideri olan çeviri şirketimiz tıp fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve editörleri sayesinde kaliteli, doğru ve güvenilir tıbbi çevirilere imza atmaktadır. ingilizce alerji çevirisi sunduğumuz müşteriler arasında, global ilaç üreticileri, tıbbi cihaz üreticisi firmalar, araştırma merkezleri, devlet hastahaneleri, özel hastaneler ve akademisyenler yer almaktadır.

ingilizce alerji çevirisi

Semantik Çeviri olarak Türkiye’nin sadece illerinde değil aynı zamanda ilçelerinin çoğunda da tıbbi çeviri çözümleri sağlamaktayız. Aşağıda ingilizce alerji çevirisi hizmeti verdiğimiz ilçelerden örnekler yer alıyor.

Muş – Bulanık, Samsun – Canik, Bayburt – Aydıntepe, Isparta – Atabey, Artvin – Ardanuç, Isparta – Gelendost, Osmaniye – Kadirli, Mardin – Derik, Giresun – Çanakçı, Osmaniye – Hasanbeyli, Burdur – Altınyayla, Sinop – Saraydüzü, Düzce – Yığılca, İzmir – Konak, Nevşehir – Acıgöl, Bolu – Seben, Balıkesir – Gömeç, Muş – Korkut, Van – Bahçesaray, Balıkesir – Burhaniye, Kocaeli – Karamürsel, Aksaray – Eskil, Siirt – Baykan, Yalova – Armutlu, Kastamonu – Çatalzeytin, Iğdır – Karakoyunlu, Sinop – Türkeli, Gaziantep – Yavuzeli, Kocaeli – Kandıra, Sinop – Gerze, Sinop – Durağan, Mardin – Kızıltepe, Bolu – Kıbrıscık, Eskişehir – Sivrihisar, Adıyaman – Sincik, Çorum – Laçin, Denizli – Buldan, Bilecik – Gölpazarı, Hatay – Belen, Kütahya – Domaniç, Iğdır – Tuzluca, Adıyaman – Kahta, Erzincan – Otlukbeli, Malatya – Darende, Trabzon – Maçka, Osmaniye – Toprakkale, Çanakkale – Ezine, Bitlis – Hizan, Rize – Derepazarı, Karabük – Safranbolu, Edirne – Havsa, Van – Özalp, Kırklareli – Lüleburgaz, Şanlıurfa – Halfeti, Artvin – Arhavi, Sivas – Akıncılar, Bayburt – Demirözü, Düzce – Akçakoca, Ankara – Haymana, Siirt – Şirvan, Niğde – Ulukışla, Antalya – Kumluca, Bingöl – Solhan, Ağrı – Eleşkirt, Rize – Pazar, Bilecik – Söğüt, Hakkari – Şemdinli, Burdur – Gölhisar, Kocaeli – Derince, Adana – Feke

İngilizce alerji çevirisi alanında ülkemizin lider kurumu: Semantik Çeviri Bürosu

Sadece Türkiye’de değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden ve kalitenin önemini bilen müşterilerimize yüzlerce dil çiftinde medikal çeviri ve yerelleştirme hizmetleri vermekteyiz. Medikal tercüme desteği sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Rumca, Çeçence, Danca, Kazakça, Boşnakça, Makedonca, Bulgarca, Macarca, Moldovca, Felemenkçe, Letonca, Japonca, Moğolca, Türkçe, Tayvanca, Urduca, Ukraynaca, Arnavutça, Özbekçe, Çekçe, Hintçe, Yunanca, Lehçe, Malayca, Azerice, Türkmence, Ermenice, Fransızca, İngilizce, Altayca, Hırvatça, Rusça, İspanyolca, Almanca, Sırpça, Hollandaca, İbranice, Zuluca, Gagavuzca, Gürcüce, Fince, İtalyanca, İzlandaca, Farsça, Çince, Sanskritçe.

ingilizce alerji çevirisi

Neden bizi tercih etmelisiniz?

ingilizce alerji çevirisi

Verdiğimiz kaliteli ve dürüst hizmet için çok sayıda değerli müşterimizden bize teşekkür eden sayısız e-posta mesajı bize gönderiliyor. Buradaki listede bunların bir kısmını okuyabilirsiniz:

 • Şirketinizin proje koordinatörleri ve yöneticileri hakikaten çok çok başarılı. tercüme ve yerelleştirme projelerimizde hepsinde projenin ilk gününden son gününe kadar bizimle sürekli iletişim kurarak gereken her yerde bize sorular yönelttiler, bizim görüşümüzü aldılar. Projenin ilerleyişi hakkında bize sürekli bilgi ilettiler. Onlarla çalışmak haz veriyor.
  Genel Müdür Yardımcısı
 • Tıbbi tercümeler alanında bu denli usta olmanıza çok şaşırdım. Bu alanda daha önce bize hizmet veren tüm yabancı tercüme bürolarından çok daha profesyonelsiniz.
  (Özel Hastane Sahibi)
 • Medikal çeviriler hastanemiz için çok kritik. Sağlık kurumumuza gelen hasta raporlarında yapılacak en küçük bir çeviri hatası hastalarımızın sağlığının bozulmasına neden olabilir. Semantik Tercüme işimizin hassasiyetini bildiğinden çevirilere her zaman aşırı özen gösteriyor. (Hastahane Sahibi)
 • Tercüme şirketinizi arkadaşlarım bana önermişti. Ar-Ge çalışmalarımın Çinceye tercümesi çok iyi oldu. Size candan teşekkür ediyorum.
  (Akademisyen)
 • ingilizce alerji çevirisi alanında uygun tercüme şirketini bulmak çok kolay değil. Bu konuda hem tecrübe hem uzmanlık sahibi çok az sayıda firmadan biri de Semantik Çeviri Bürosu. Tıp terimlerine son derece hakimler.
  (Kardiyoloji Uzmanı)
 • Medikal aygıtlarımızın bakım kılavuzlarını 30’a yakın dile başarıyla tercüme ettiniz. Tıbbi ve teknik terminolojiye hakimsiniz. Artık hep çeviri büronuzla çalışacağız.
  (Pazarlama Müdürü)
 • Geçmişte iş verdiğimiz bütün tercüme bürolarından farklısınız. Kaliteniz, disiplinli çalışmanız ve bize sağladığınız makul fiyatlar için sizlere teşekkür ederim.
  (Satış Müdürü)
 • Makul fiyat, müthiş kalite… Şirketimizi tıbbi çeviri probleminden kurtarmış olduğunuz için sonsuz teşekkürler.
  (Dış Alımlar Müdürü)
 • Hastanemiz için hazırlamış olduğunuz medikal terminoloji sözlüğü gerçekten çok iyiydi. Aradan onca sene geçmesine rağmen hâla sözlüğümüzden yararlanıyoruz.
  (Doçent Doktor)
 • Sağlık kurumumuz için çeviri belleği (TM) oluşturduğunuzdan artık tercüme için çok daha az para harcıyoruz. Kurumunuzu seçmekle çok iyi bir karar verdiğimizi şimdi daha iyi anlıyorum. Sahip olduğunuz teknoloji ne kadar gurur duysanız azdır. Tüm tanıdıklara ve dostlara sizi öneriyoruz. Satın Alma Müdür
 • Tercüme bürolarıyla çalışmak kurumumuz için hep bir problem olmuştu. Semantik Çeviri Bürosu sayesinde bu problemden kurtulduk. Yetkin, profesyonel kadroları ile kaliteli hizmet sağladıklarını özellikle söyleyebilirim.
  (Genel Müdür Asistanı)
 • Tahlil raporlarımızın Arapçaya çevirisinde çok profesyonelce çalışarak muhteşem bir iş çıkarttınız. Medikal metinlerin çevirisindeki ustalığınız tartışılmaz. Gerçekten teşekkür ediyorum.
  (Uzman Doktor)

Bugünün dünyasında kaliteli tercümelerin sadece o dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. İşte bu nedenle tüm tercüman ve redaktörlerimiz sadece kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti üretiyorlar.

1996 yılından bu yana yazılı ve sözlü tıbbi çeviriler kapsamında sayılamayacak kadar çok projeyi çok büyük bir başarıyla tamamladık. Bu listede yazılı ve sözlü tıbbi çeviri çözümleri sağladığımız konulardan bazı başlıklar listeleniyor:

Ortopedi, Kardiyoloji, Tıbbi Farmakoloji, Klinik Çalışma, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Polipektomi, Spektroskopi, Medikal Analiz Cihazı, Hasta Bilgi Föyü, Klinik Deney, Neonatoloji, Pazar Araştırması, İntaniye, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Kolonoskopi, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Çocuk Sağlığı, Alerji Hastalıkları, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Prospektüs, Moleküler Genetik, Plastik Cerrahi, Organometalik Kimya, Nefroloji, Tıbbi Yayın, Hasta Geçmiş Hikayesi, Supramoleküler Kimya, BT, Tıbbi Cihaz, Nörofizyoloji, Tıbbi Analiz Cihazı, Onkoloji, Tıbbi Gereç, Kongre Sunumu, Araştırma Protokolü, Histoloji, Radyasyon Onkolojisi, Oftalmoloji, Reflü Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Çocuk Kardiyolojisi, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Radyolojik Tetkik, CTD (Modül I), Travmatoloji, Beyin Tümörü, Organ Nakli, Medikal Dergi, İnternet Sitesi, Tıp Hukuku, Analitik Kimya, CTD (Modül III), Tıbbi Makale, Psikanaliz, Tıbbi Vaka Sunumu, Radyoloji, MRI, Kolorektal Cerrahi, Adli Tıp, Aile Hekimliği.

İngilizce alerji çevirisi konusundaki tüm istekleriniz ya da sorularınız için Semantik Dil Hizmetlerine mail atabilir ya da isterseniz bizimle telefonla temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

ingilizce alerji çevirisi

Çeviri firmamızı diğer bütün rakiplerinden farklılaştıran önemli noktalar teknik altyapımız, çok dilli projelerdeki bilgi birikimimiz, müşteri bilgilerinin gizliliğine verdiğimiz önem, gerçekleştirdiğimiz projelerin her fazında titizlikle yürüttüğümüz kalite kontrol süreçleridir.

Yazan : Pelin Erbatur

bazı anahtar sözcükler
medikal çeviri, tıbbi çeviri, tıbbi çeviri bürosu, çeviri bürosu, medikal tercüme, ingilizce alerji çevirisi, tıbbi tercüme bürosu, tercüme bürosu, tıbbi tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri