İngilizce aile hekimliği çevirisi

İngilizce aile hekimliği çevirisi talepleriniz için doğru yerdesiniz.

Medikal alanlarla alakalı tercüme etkinlikleri insanların sağlığı ile bağlantılı olduğundan çeviride yapılacak en küçük bir yanlış bile onarılması mümkün olmayan sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenle çeviri bürosu seçiminde çok dikkatli olmalısınız. 2006 senesinde faaliyet göstermeye başlayan çeviri büromuz tıp ve eczacılık fakültelerinden mezun profesyonel çevirmen ve editör kadrosu sayesinde nitelikli, doğru ve tutarlı medikal çeviriler sunmaktadır. ingilizce aile hekimliği çevirisi çözümleri sunduğumuz müşteriler içinde, özel sağlık merkezleri, medikal cihaz üreticileri, akademisyenler, global farmakoloji şirketleri, devlet hastahaneleri ve üniversiteler yer almaktadır.

ingilizce aile hekimliği çevirisi

İngilizce aile hekimliği çevirisi ile ilgili tüm istekleriniz ve talepleriniz için Semantik Tercüme Bürosuna bir e-posta mesajı yollayabilir veya bizi doğrudan telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

ingilizce aile hekimliği çevirisi

Bugünün dünyasında en kaliteli tercüme hizmetlerinin sadece o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğini biliyoruz. Bu yüzden tüm çevirmen ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sağlıyorlar.

ingilizce aile hekimliği çevirisi

Sadece ülkemizde değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden kişilere ve kuruluşlara çok sayıda dilde yazılı ve sözlü medikal çeviri hizmetleri sağlıyoruz. Medikal çeviri hizmeti sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Norveççe, Moldovca, Yunanca, Türkçe, Filipince, Zuluca, Farsça, Macarca, İbranice, Danca, Çince, Rumca, Fransızca, Kazakça, Ukraynaca, Tacikçe, Felemenkçe, Endonezce, İsveççe, Arnavutça, İtalyanca, Hintçe, Sırpça, Vietnamca, Kırgızca, Japonca, İspanyolca, Letonca, Özbekçe, Ermenice, Lehçe, Türkmence, Süryanice, Hırvatça, Bangladeşçe, Hollandaca, İngilizce, Katalanca, Kürtçe, Rusça, Altayca, Malayca, Slovence, Azerice, Almanca, Bulgarca.

İngilizce aile hekimliği çevirisi için bizi tercih etmenizi gerektiren nedenler:

Sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet için onlarca müşterimizden övgü içeren e-postalar alıyoruz. Buradaki listede bunların bir kısmını okuyabilirsiniz:

On yılı aşkın bir süredir tıbbi tercüme dalında sayısız işi her zaman başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda yer alan listede tıbbi çeviri hizmeti sağladığımız konu başlıklarından bazı örnekler veriliyor:

Tıbbi Bülten, Nöroradyoloji, Kulak Burun Boğaz, Araştırma Broşürü, Hepatoloji, Tıbbi Literatür, Medikal Analiz Cihazı, İnorganik Kimya, Psikiyatri, Polipektomi, Farmakolojik Araştırma, Gastroenteroloji, Tıbbi Yazılım, Nöropatoloji, Pediyatri, Farmakoloji, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Okul Hekimliği, Anatomi, Endokrinoloji, Algoloji, Tanı Bilim, KÜB KT, İşyeri Hekimliği, Oftalmoloji, Travmatoloji, Spor Hekimliği, Hava ve Uzay Hekimliği, Parazitoloji, Organ Nakli, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Hasta Raporu, Kullanım Kılavuzu, Tıbbi Farmakoloji, Fotokimya, Anamnez, Tıbbi Cihaz Bakım Kılavuzu, Pediatri, Diyagnostik, Zührevi Hastalıklar, Rehabilitasyon, Ortopedi ve Travmatoloji, Jinekoloji, Tıbbi Ürün, Farmakoekonomik Raporlar, Patent Başvurusu, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Çevresel Kimya, Adli Travmatoloji, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, İntaniye, Pratisyen Hekimlik, Mikrocerrahi, Doktor Eğitim Materyalleri, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Laboratuar Bilgi Sistemleri, Onkoloji, Medikal Gereç, Epidemiyoloji, Reflü Cerrahisi, Aile Hekimliği, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Tıbbi Broşür, Prospektüs, Akademik Makale, Deri Hastalıkları, Tıbbi Gereç, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Ortopedik İmplant, İnfertilite, İyileştirici Hekimlik, Anesteziyoloji.

ingilizce aile hekimliği çevirisi

İngilizce aile hekimliği çevirisi alanında ülkemizin lider kurumu: Semantik Tercüme Bürosu

Çeviri firmamızı diğer rakiplerinden ayıran en temel farklar teknolojik altyapımız, dev projelerdeki uluslararası tecrübemiz, müşteri sırlarına verdiğimiz önem, gerçekleştirdiğimiz tercüme projelerinin her kademesinde ciddiyetle yürüttüğümüz kalite kontrol metodolojisidir.

Semantik Tercüme Bürosu olarak Türkiyemizin sadece kentlerinde değil ayrıca çok sayıda ilçesinde de yazılı ve sözlü çeviri hizmeti vermekteyiz. ingilizce aile hekimliği çevirisi için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Amasya – Merzifon, Manisa – Soma, Bitlis – Hizan, Kırıkkale – Keskin, Bingöl – Adaklı, Kayseri – Özvatan, Sivas – Kangal, Gaziantep – Şahinbey, Afyonkarahisar – Sinanpaşa, Nevşehir – Hacıbektaş, Bilecik – Bozüyük, Diyarbakır – Bismil, Manisa – Gölmarmara, Şanlıurfa – Bozova, Bingöl – Genç, Hatay – Reyhanlı, Kırşehir – Mucur, Van – Gevaş, Kırklareli – Pehlivanköy, Kahramanmaraş – Ekinözü, Ardahan – Göle, Düzce – Cumayeri, Isparta – Yenişarbademli, Ardahan – Çıldır, Nevşehir – Acıgöl, Isparta – Gelendost, Kocaeli – Başiskele, Düzce – Yığılca, Kırklareli – Pınarhisar, Iğdır – Aralık, Aksaray – Sarıyahşi, Malatya – Battalgazi, Kilis – Elbeyli, Bingöl – Karlıova, Elazığ – Kovancılar, Kütahya – Tavşanlı, Sivas – Altınyayla, Şırnak – Uludere, Çankırı – Yapraklı, Bursa – Mudanya, Çorum – Ortaköy, Bolu – Gerede, Kırklareli – Babaeski, Tunceli – Pertek, Van – Gürpınar, Rize – İkizdere, Erzincan – Otlukbeli, Batman – Sason, Çanakkale – Gökçeada, Bitlis – Mutki, Kocaeli – İzmit, Bursa – Büyükorhan, Diyarbakır – Silvan, Aydın – Buharkent, Gümüşhane – Torul, Hatay – Hassa, Çorum – Bayat, Mardin – Yeşilli, Muğla – Ortaca, Erzurum – Aziziye, Rize – Fındıklı, Sinop – Durağan, Tokat – Niksar, Giresun – Alucra, Bolu – Seben, Kütahya – Gediz, Nevşehir – Ürgüp, Manisa – Saruhanlı, Hakkari – Şemdinli, İzmir – Konak

Yazan : Mustafa Karabiber

anahtar kelimelerden seçmeler
medikal çeviri, tıbbi çeviri, tercüme bürosu, çeviri bürosu, ingilizce aile hekimliği çevirisi, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi tercüme, medikal tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri