İngilizce aile hekimliği çevirileri

İngilizce aile hekimliği çevirileri alanında en uygun çeviri bürosuyuz.

Medikal konularla ilgili sözlü ve yazılı çeviriler insan sağlığı ile ilişkili olduğundan kötü bir çeviri çok ciddi sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle çeviri bürosu seçiminde çok dikkatli olmalısınız. 2006 yılında faaliyet göstermeye başlayan Semantik Tercüme Bürosu en iyi üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve redaktörleri ile kaliteli, doğru ve makul fiyatlı medikal çeviri hizmeti vermektedir. Bizden ingilizce aile hekimliği çevirileri hizmeti alan müşteriler içinde tıbbi cihaz üreticisi firmalar, özel hastaneler, devlet hastahaneleri, global ilaç üreticileri, araştırma merkezleri ve akademisyenler bulunmaktadır.

ingilizce aile hekimliği çevirileri

Kaliteli çevirilerimiz yüzünden çok sayıda değerli müşterimizden bizi ve performansımızı öven e-mail mesajları bize ulaşıyor. Aşağıda bulunan listede bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Semantik Çeviri Bürosu olarak ülkemizin sadece illerinde değil ayrıca ilçelerinin hepsinde yazılı ve sözlü çeviri çözümleri veriyoruz. ingilizce aile hekimliği çevirileri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Düzce – Yığılca, Sakarya – Söğütlü, Kırıkkale – Sulakyurt, Karaman – Ayrancı, Diyarbakır – Lice, Sinop – Durağan, Adıyaman – Sincik, İstanbul – Sarıyer, Aydın – Buharkent, İstanbul – Büyükçekmece, Hatay – Dörtyol, Batman – Kozluk, Bitlis – Güroymak, Burdur – Kemer, Aydın – Nazilli, Bartın – Amasra, Muş – Hasköy, Sakarya – Erenler, Batman – Gercüş, Hakkari – Yüksekova, Yozgat – Saraykent, Bursa – Osmangazi, Kocaeli – Karamürsel, Kırklareli – Vize, Iğdır – Aralık, Kars – Kağızman, Kars – Susuz, Kilis – Elbeyli, Kars – Selim, Erzincan – Kemaliye, Manisa – Selendi, Erzurum – Aziziye, Kütahya – Gediz, Manisa – Ahmetli, Hakkari – Şemdinli, Rize – Derepazarı, Eskişehir – Sivrihisar, Kilis – Polateli, Mersin – Mezitli, Eskişehir – Sarıcakaya, Samsun – Çarşamba, İzmir – Menderes, Yozgat – Yerköy, Nevşehir – Ürgüp, Bartın – Kurucaşile, Manisa – Köprübaşı, Bursa – Karacabey, Hatay – Belen, Rize – Kalkandere, Tekirdağ – Malkara, Şanlıurfa – Harran, Erzincan – Üzümlü, Diyarbakır – Hazro, Antalya – Gazipaşa, Gaziantep – Nizip, Çankırı – Atkaracalar, Osmaniye – Toprakkale, Iğdır – Karakoyunlu, Adıyaman – Kahta, Kastamonu – İhsangazi, Yozgat – Çayıralan, Trabzon – Maçka, Ordu – Akkuş, Yozgat – Sorgun, Trabzon – Tonya, Kırşehir – Boztepe, Gümüşhane – Torul, Kırıkkale – Yahşihan, Kocaeli – Çayırova, Kütahya – Domaniç

Neden bizi seçmelisiniz?

İngilizce aile hekimliği çevirileri konusunda Türkiye’nin en güçlü şirketi: Semantik Tercüme

Bugünün küreselleşen dünyasında kaliteli tercümelerin yalnızca o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu nedenle tüm çevirmen ve redaktörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sunuyorlar.

ingilizce aile hekimliği çevirileri

Hem ülkemizde hem de yurt dışındaki bireysel kurumsal müşterilerimize dünyanın neredeyse tüm dillerinde her çeşit medikal tercüme hizmeti vermekteyiz. Medikal tercüme konusunda hizmet sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Lehçe, Macarca, Rumca, Slovakça, Altayca, İbranice, Danca, Ukraynaca, Tacikçe, İngilizce, Farsça, İtalyanca, Rusça, Bulgarca, Almanca, Filipince, Yunanca, Çince, Bangladeşçe, Japonca, Hırvatça, İrlandaca, İsveççe, Tayvanca, Zuluca, Türkmence, Hintçe, Fince, Kazakça, Malayca, Türkçe, Moldovca, Azerice, Moğolca, Romence, Katalanca, Letonca, Özbekçe, Sanskritçe, Boşnakça, Çeçence, İspanyolca, Vietnamca, Sırpça, Hollandaca, Fransızca.

ingilizce aile hekimliği çevirileri

Tercüme firmamızı sektördeki diğer tüm rakiplerimizden ayıran önemli farklar yüksek teknoloji kullanmamız büyük ve karmaşık çeviri projelerindeki uluslararası deneyimimiz, müşteri gizliliği konusundaki etik prensiplerimiz, ve tercümenin her kademesinde itina yürüttüğümüz kalite güvence süreçleridir.

İngilizce aile hekimliği çevirileri alanındaki isteklerinizin tümü için Semantik Dil Hizmetlerine e-posta gönderebilir ya da arzu ederseniz doğrudan bizi arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Şirketimizin kurulduğu ilk günden bu yana yazılı ve sözlü medikal tercüme konularında sayılamayacak kadar çok işi rakiplerimizi kıskandıracak bir başarıyla bitirdik. Aşağıda sunduğumuz listede tıp çevirisi hizmeti sağladığımız konu başlıklarından bazı ana başlıkları bulabilirsiniz:

Biyokimya, Tıbbi Tahlil, Laboratuar Sistemleri, Medikal Cihaz, Kullanım Kılavuzu, İlaç Ruhsat Dosyası, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Adli Toksikoloji, Geriatri, Sağlık Ekonomisi Araştırması, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Tıbbi Web Sitesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Tıbbi Talimatname, Tıbbi Kitap, Estetik Cerrahi, Olgu Sunumu, Deniz Hekimliği, Farmasötik Kimya, Pazarlama Materyalleri, Tıbbi Biyoloji, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Tıbbi Yazılım, Patent Belgesi, İyileştirici Hekimlik, Hasta Geçmiş Hikayesi, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Prospektüs, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Doktor Raporu, Tıbbi Bülten, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Göğüs Hastalıkları, Ortopedik İmplant, Diyagnostik, Nöroradyoloji, Tıbbi Dergi, Tıbbi Yayın, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Tıbbi Donanım, Çocuk Sağlığı, Alternatif Tıp, Elektrokardiyograf, Tıbbi Histoloji, Medikal Dergi, Medikal Alet, Parazitoloji, Psikopatoloji, Hava ve Uzay Hekimliği, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Alerji, Anesteziyoloji, BT, Nörofizyoloji, Bağışıklık Testi, Kalp Hastalıkları, Tıp Hukuku, Tıbbi Broşür, Ortopedi, İnfertilite, Araştırma Broşürü, Dermatoloji, Dahiliye, Klinik Biyokimya, Halk Sağlığı, İlaç Tescil Belgesi, Biyofizik, Reflü Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Cezaevi Hekimliği, Akademik Yayın, Fizik Tedavi, Psikoloji, Beyin Tümörü, Üroloji.

ingilizce aile hekimliği çevirileri

Yazan : Necati Ergin

arama
tıbbi tercüme bürosu, çeviri bürosu, tıbbi tercüme, ingilizce aile hekimliği çevirileri, medikal çeviri, tıbbi çeviri, tercüme bürosu, medikal tercüme, tıbbi çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri